Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi nasıl yapılır? Ülkemizin en büyük ve en güçlü GSM operatörlerinden olan Türk Telekom; uzun yıllardır gerek ev telefonu gerekse mobil telefon kullanıcıları tarafından internet ve telekomünikasyon şirketi olarak tercih ediliyor.

Ev telefonu servis hizmeti almak isteyen kişilerin yanı sıra mobil telefonlarında kesintisiz iletişim ve internet hizmeti almayı dileyen kişiler de Türk Telekom’dan yana seçimlerini kullanıyor.

Ülkemizin yanı sıra KKTC’da da milyonlarca müşteriye sahip olan Türk Telekom, tüm abonelerine zaman zaman düzenlediği kampanyaları, yıllardır devam eden çekilişleri, abonelerine özel paket ve tarifeleri ile hediyeler dağıtıyor.

Özellikle dağıtılan hediye konuşma paketleri, bedava internet paketleri; müşteriler tarafından en çok ilgi gören hediyeler arasında bulunuyor.

Bu yazımızda Türk Telekom müşterileri için en yakın zamanda mutlaka denemeleri gereken bedava dakika hileleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma Hilesi 2021

Tüm Türk Telekom abonelerinin ezbere bildiği ‘Sil Süpür’ uygulaması; faturalı ya da faturasız ayırt etmeksizin kullanıcılarına hediye dakikalar dağıtıyor.

Güncel Türk Telekom hediye dakika kazanma yollarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Sil Süpür ile Hediye Dakika Kazanma

Faturasız hat kullanıcılarının yanı sıra mobil faturalı hat sahiplerine de hediyeler kazandıran bu uygulama; şanslı kişilere ‘sınırsız konuşma’ armağan ediyor.

Sınırsız konuşma hediyesini kazanmak isteyenlerin ilk olarak bu uygulamanın bulunduğu Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Online İşlemler uygulamasını indirip, uygulamadaki oyunu oynayan kişiler, her hafta farklı hediyeler kazanıyorlar.

Faturasız hat kullanıcıları, oyunu oynadıklarında günlük Türk Telekom içi sınırsız konuşma, günlük her yöne 100 ya da 250 dakika, haftalık her yöne 100 ya da 250 dakika vb. bedava hediyeler elde ediyorlar.

Faturalı hat kullanıcıları tarafından da oynanabilen Sil Süpür oyunu faturalı abonelere her hafta günlük her yöne 250 dakika ya da günlük Türk Telekom içi sınırsız konuşma vb. hediyeler kazandırıyor.

Faturalı ya da faturasız bu oyunu oynayan abonelerin kazandıkları hediyelerin hatlarına tanımlanabilmeleri için mutlaka 4.5G abonesi olmaları gerekiyor.

Henüz abone olmayan kişiler, oyun oynadıklarında ise 4.5G aboneliği için başvuruda bulunmuş olarak kabul ediliyorlar.

Tamamen ücretsiz olan ve her hafta sürpriz hediyeler kazandıran Sil Süpür oyununu oynamak için ilk olarak Google Play ya da Apple Store üzerinden ‘Online İşlemler’i indirmelisiniz.

Her Yöne Konuşma Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma

Son derece cazip olan bu kampanya dahilinde kampanyaya kayıt yaptıran tüm kadın müşteriler; 30 aylık süre içerisinde 30 veya üstü TL yüklediklerinde hediye olarak, konuşma paketine kavuşuyorlar.

Faturasız bireysel hat kullanan kadın müşteriler için hazırlanan kampanyaya göre müşteriler; her hafta bir saatlik ücretsiz konuşma kazanıyorlar.

Kazanılan hediyenin ise muhakkak 13.00-14.00 saatleri arasında kullanılması gerekiyor.

Her hafta bir saat hediye dakika dağıtan bu kampanyaya katılmak için HERYONE DK yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermek gerekiyor.

Kampanyaya göre her ay yenilenen dakikaların kazanılabilmesi için 30 TL ve üstü yüklemenin mutlaka tek seferde yapılması gerekiyor.

Bu kampanyaya Selfy üyesi olan kadın müşteriler katılamıyorlar.

Aynı zamanda kampanyaya sadece PttCell, BimCell, POCELL, TeknosaCell, Mobil Ofis, Kontrolü Seç tarifeleri, Mobildata jet tarifeleri, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart tarifeleri dışında herhangi bir bireysel faturasız hat sahibi olan kadın müşteriler katılabiliyor.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi

Ev hanımları için Türk Telekom tarafından başlatılan bu kampanyaya göre kampanyaya katılan kadınlar; aylık her yöne 150 dakika konuşma içeren paketi sadece 15 TL gibi cüzzi bir rakama satın alabiliyorlar.

Üstelik Hediyeli 150 paketini satın alan kadın aboneler, aylık Türk Telekom içi 2000 hediye dakika da kazanıyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen ev hanımı müşterilerin 2000 yazdıktan sonra bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Ev hanımlarını destekleyen ve onlara sevdikleriyle gönüllerince konuşabilme şansı sunan Hediyeli 150 paketine yalnızca Bayi, Ofis, Standart, Faturasız Katlayan tarifeleri dışında kalan diğer bireysel faturasız hatlardan birini kullanan ya da BİMCELL, POCELL ve PTTCELL dışında farklı bir faturasız gelir paylaşım ortaklığı tarifesine abone olan kadınlar kayıt olabiliyorlar.

Her Yöne Konuşmak Lazım Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma

Aboneler tarafından ilgi gören bir diğer kampanya olan ‘Her Yöne Konuşmak Lazım’ kampanyasına göre kampanya kapsamında sunulan S.E.Ç Konuşmak Lazım 1000 tarifesine kaydını yaptıran herkes; tarifelerine ek olarak 500 her yöne dakika elde ediyorlar.

Yani her yöne 1000 dakika değil de aylık 1500 dakikaya kavuşuyorlar.

Kampanyaya katılan tüm abonelerin 10 TL aylık tarife indiriminden yararlanabilmeleri içinse kayıt tarihini takip eden ilk 60 gün içerisinde 12 ay boyunca ‘Konuşmak Lazım 1000’ tarifesinde kalacaklarına dair söz vermeleri yani sözleşme imzalamaları gerekiyor.

Bu kampanyaya numara taşıma, yeni hat tesisi ile Türk Telekom’lu olan yeni abonelerin yanı sıra faturasız ya da faturalı diğer Türk Telekom tarifelerinden bu tarifeye geçmeyi tercih eden kişiler de katılabiliyorlar.

Türk Telekom Ev Telefonu Alanlara Özel Hediye Dakika

Ev telefonu ihtiyacını Türk Telekom’dan karşılayan yeni müşterilere özel olarak hazırlanan bu kampanyaya göre 12 ay taahhütlü telefon satın alan ve sözleşme imzalayan kişiler; 12 ay boyunca her ay yenilenen 4GB bedava internet paketi kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda bedava konuşma paketinin de sahibi oluyor.

Kampanya dahilinde ev telefonu alanlara her ay geçerli 3000 dakika armağan ediliyor. Kazanılan 3000 dakikanın mutlaka saat 19.00-07.00 saatleri arasında değerlendirilmesi gerekiyor.

Aynı zamanda kampanyadan yararlanan kişiler, 10 bin TL değerindeki konut sigortasından da 12 ay boyunca faydalanabiliyorlar.

Türk Telekom 12 Ay 500 Dakika Hediye Onnet Kampanyası

Yalnızca kurumsal abonelerin katılabileceği yani iş hattı olarak Türk Telekom’u tercih eden müşterilere yönelik hazırlanan 12 ay 500 dakika hediye Onnet kampanyasına göre kampanyaya katılan herkes; 12 ay boyunca her ay yenilenen 500 dakikalık konuşma paketi kazanıyor.

Bu kampanyaya yalnızca Türk Telekom’un PSNT-PSNT hizmetinden de yararlanan kişiler katılabiliyorlar.

Aynı zamanda kampanyaya katılan kişilerin 12 ay boyunca aynı tarifede kalacaklarına dair de sözleşme ile söz vermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Köy Avantaj Tarifesi ile Hediye Dakika Kazanma

Türk Telekom’un ev telefonu abonelerine özel olan bir diğer kampanyası olan ‘Köy Avantaj Tarifesi’ kapsamında İç İşleri Bakanlığı’nın köy olarak sınıflandırdığı yerleşim yerlerinde yaşayan aboneler, bu kampanyaya katıldıkları takdirde aylık 300 dakika içeren hediye konuşma paketine kavuşuyor.

Her ay yenilenen 300 dakikaya sahip olmak isteyen kişilerin Köy Avantaj tarifelerinden herhangi birine abone olmaları yeterli oluyor.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom bedava dakika kazandıran uygulamalarla ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de bildiğiniz ya da yararlandığınız Türk Telekom bedava dakika hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu