Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi; Türk Telekom, birçok kampanyalarına yer vermekte ve müşterilerini memnun etmektedir. Türk Telekom kullanıcıları, sevdikleriyle bolca konuşmak adına bedava dakika nasıl kazanırım arayışı içerisine girmektedir. Türk Telekom bedava dakika hilesi sayesinde, bedava dakikalara da sahip olmaya başlayacaksınız. Böylelikle sorunsuz bir şekilde bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayarak sevdiklerinizle hoşça zamanlar geçirmeye başlamış olacaksınız. Yararlanacağınız bedava dakika paketleriyle, istediğiniz kişiler ücret ödemenize gerek kalmadan sorunsuz şekilde konuşma şansına sahip olacaksınız.

Türk Telekom taraftar paketine üye olanların, bedava dakika hilelerini kazanması zor olmayacak. Çünkü taraftar paketini aktif hale dönüştürenler, başvuracakları bazı yollar sonrasında hattına bedava dakika tanımlaması yapmaya başlamış olacaklardır. Fakat bu dakika hilesinin en önemli özelliğinden biri de akşam 21.00 ile sabah 09.00’a kadar kullanılabilecek olmasıdır. Geceden sabaha kadar bedava dakikalarınızı kullanmak için hemen GECE yazarak, 4242’ye göndermeye başlayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ise hattınıza bedava dakika tanımlaması yapılmaya başlanmış olacaktır.

İzleyeceğiniz bu tür adımlar sonrasında, artık TL kaygısı gözetmeden istediğiniz zaman konuşmalarınızı keyifli şekilde yapmaya başlamış olacaksınız. Üstelik dakika yapmanız içinde, ücret ödeme gibi bir durum söz konusu olmayacak.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom’un 25 yaş ve altına da özel olarak sunduğu kampanyaları bulunmaktadır. 25 yaş ve altı kişindekiler, bedava dakikaları artık birkaç yollara başvurarak da kazanma şansına sahip olacak. Türk Telekom dünyasında yer alanlar, artık birçok fırsatlardan da en iyi şekilde yararlanmaya devam ediyor. Özel kampanyalardan yararlanmak isteyenler ise, selfy uygulamasından yararlanmaya başlayabilir. Selfy uygulamasını, mobil cihazlarınıza yükleyerek bedava dakika kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Selfy üyesi değilseniz o zaman yapmanız gereken, SELFY yazarak 4545’e göndermenizdir. Fakat bu kampanyadan yararlanmanız için, 25 yaş altı kuralına uygun olmanız gerekecektir. Aynı zamanda cihazınıza da uygulamayı indirmeniz gerekecektir.

Self uygulamasını indirip kendi özel şifrenizi de belirledikten sonra, bedava dakikalarınızı kolayca kazanmaya başlamış olursunuz. Üstelik kampanyadan yararlanmanız içinde yapmanız gereken bir kayıt işlemi yoktur. Haftalık yararlanabileceğiniz 250 Dakikalık bedava dakikaları kazanma şansına sahip olursunuz.

Türk Telekom’dan Ücretsiz Dakika Hilesi

Türk Telekom kullanıcıysanız, ücretsiz dakika hilelerini kazanmanız zor olmayacak. Fakat öncellikle ücret ödemeden, bedava dakikaları nasıl kazanacak olduğunu bilmeniz gerekir. Bedava dakika kazanmak isteyenler, hileli yolları hemen izlemeye başlayabilir. Türk Telekom her yöne bedava konuşma dakikaları sunmaya devam ediyor. Buna göre Her yöne bedava konuşma dakikası kazanarak, konuşma ihtiyaçlarınızın en güzel şekilde karşılanmasını da sağlamaya başlamış olacaksınız.

Her yöne bedava dakika kampanyasından yararlanmak isteyenlerinde bilmesi gereken bazı önemli bilgiler bulunmaktadır. Bu dakikayı kazananlar, dakikalarını saat 13.00 ile 14.00 arasında kullanmaya başlayacaktır.  Türk Telekom her yöne bedava dakika kampanyasından faydalanmanız için, tek seferde 25 TL ve üstü kontör yüklemeniz gerekecektir. HERYÖNE DK yazıp 5555’e kısa mesaj yollayarak, bedava dakikanızın tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu yöntemler sayesinde sizler de istediğiniz kadar dakikaya erişebilir ve sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da istediğiniz herhangi biriyle istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Türk Telekom’un sizlere sunduğu fırsatları da değerlendirmenizde fayda vardır. Nitekim birçok kişi, özellikle de Türk Telekom müşterileri, en uzaktaki yakını ile görüşmek, ani durumlarda iletişim kurmak amacıyla fazla dakikaya ihtiyaç duymaktadır. Sizler de bahsettiğimiz bu yöntemler sayesinde istediğiniz gibi fazla dakikalardan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu