Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? Sil Süpür oyunu ile hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına her hafta yepyeni ve sürpriz hediyeler armağan eden Türk Telekom; aynı zamanda hediyeli paketleri, kampanyaları ve tarifeleri ile de ön plana çıkıyor.

Türk Telekom’da faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin yanı sıra ev telefonunu Türk Telekom’dan almayı tercih eden müşterileri de cazip hediyeler bekliyor.

Kısacası Türk Telekom GSM Operatörünü kullanan kişiler; hediye internet, bedava dakika ve sms sahibi olmanın ayrıcalıklı dünyasını yaşıyor.

Bu yazımızda konuşma paketi yetmeyen ve daha fazla dakikaya ihtiyaç duyan aboneler için Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 2024

En çok bedava dakika dağıtan uygulama, tarife ve paketleri aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava Dakika Kazanma

Faturalı, faturasız, bireysel ya da kurumsal tüm abonelerin fatura detay görüntüleme, TL yükleme, fatura yükleme, yeni paket satın alma vb. işlemlerini gerçekleştirebildikleri Türk Telekom Online İşlemler’de bulunan Sil Süpür oyununu oynayan aboneler; her hafta yepyeni hediyeler kazanıyorlar.

Sil Süpür oyununda abonelere dağıtılan hediyeler, her hafta Çarşamba veya Cuma günü yenileniyor. Yani abonelerin her hafta farklı bir hediye kazanma şansı bulunuyor.

Sil Süpür oyununu oynayan faturasız ve faturalı hat sahiplerini günlük Türk Telekom içi sınırsız konuşma, günlük her yöne 100 dakika, günlük her yöne 250 dakika, haftalık her yöne 250 dakika ve her yöne 100 dakika hediye dakika bekliyor.

Aynı zamanda aboneler, haftalık 5GB, 10GB bedava internet, günlük 30 GB, 10GB hediye internet, 1 ay geçerli Muud Premium üyeliği gibi farklı hediyeler de kazanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyelerin kullanılabilmesi için kişilerin hatlarının 4.5G sim kart uyumlu olması gerekiyor.

4.5G uyumlu olmayan hat sahipleri bu oyunu oynadıklarında ise bu kişiler; 4.5G başvurusunda bulunmuş olarak kabul ediliyorlar.

Sil Süpür oyununa ulaşabileceğiniz Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonunuza Google Play ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom faturalı hat sahibi olan aboneler için hazırlanan Konuşmak Lazım Kampanyası’na göre ‘Konuşmak Lazım 1000 tarifesine yeni bir hat satın alma, numara taşıma ya da faturasız veya faturalı diğer Telekom tarifelerinden birinden bu tarifeye geçerek abone olan kişiler; tarifelerine ek olarak bedava 500 dakika kazanıyorlar.

Yani aylık, toplamda 1000 değil de 1500 dakika konuşma hakkının sahibi oluyorlar.

SEÇ Konuşmak Lazım 1000 tarifesine Türk Telekom mobil, TTNET mobil, Taraftar veya diğer işbirliği yapılan faturalardan taahhütlü bir şekilde 12 ay faturalı hatlarında kalmayı kabul ederek geçenler, tarifeye kayıt olduktan sonra ilk 60 gün içerisinde SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, aylık 10 TL indirimden yararlanabiliyorlar.

Bu durumda taahhütlü aboneler; aylık 47 TL değil de 37 TL ödeme yapıyorlar.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma

GSM operatörü tarafından yalnızca mobil faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan ‘Her Yöne Konuşma Kampanyası’ dahilinde bu kampanyaya katılan faturasız hat kullanan kadın aboneler, 30 günde 1 yapacakları 30 TL ve üstü yüklemelerde hediye dakika elde ediyorlar.

Kazanılan hediye; her hafta tekrar ediyor. Yani aboneler; haftada 1 saat geçerli bedava dakikaya kavuşuyorlar.

Kampanyaya göre kadınlar; 13.00-14.00 saatleri arasında bir saatlik hediye konuşma hakkına sahip oluyorlar.

Kampanyadan sadece BİMCELL, PTTCELL, POCELL, TeknosaCell, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Mobil Ofis, Mobil data jet, Kontrollü Seç Tarifeleri dışındaki herhangi bir faturasız hatta abone olan, Selfy üyeliği bulunmayan tüm kadın müşteriler yararlanabiliyorlar.

Üstelik kadın müşteriler, kampanyaya hiçbir ücret ödemeksizin katılıyorlar.

Kampanya kapsamında müşteriler; her ay kampanyaya sadece bir kez katılabiliyorlar.

Sizler de Türk Telekom faturasız hat kullanıcısıysanız; HERYONE DK yazıp, oluşturduğunuz bu kısa mesajı 5555’e göndererek, kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi ile Bedava Dakika Kazanma 

Türk Telekom tarafından ev hanımlarına yönelik olarak düzenlenen kampanya dahilinde Hediyeli 150 paketini satın alan ev hanımlarına sabah 10.00 ve öğle 15.00 saatleri arasında geçerli olan şebeke içi 2000 dakika armağan ediliyor.

Üstelik Hediyeli 150 paketini yalnızca 15 TL gibi oldukça düşük bir rakama satın alabiliyorlar.

Müşteriler, bu paketi Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, Türk Telekom Online İşlemler üzerinden satın alabilecekleri gibi SMS yoluyla da kampanyaya katılabiliyorlar.

Kampanyaya Faturasız Bayi, Faturasız Ofis, Katlayan ya da Standart Tarifeler dışında yer alan bireysel faturasız tarifelerden birine ya da POCELL, BİMCELL ve PTTCELL haricindeki faturasız gelir paylaşım ortaklığı tarifelerinden herhangi birine üye olan kadın müşteriler katılabiliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin 2000 yazarak, oluşturdukları bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

‘Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye Kampanyası’na Katılarak, Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom’un en çok rağbet gören kampanyalarından biri olan bu kampanyaya göre kampanyaya katılan müşteriler; sözleşme boyunca aylık 4GB internete kavuşmanın yanı sıra bedava dakika da kazanıyorlar.

Yalnızca bireysel yeni müşterilerin yararlanabileceği kampanya dahilinde yeni abonelerin 12 ay taahhütlü olarak ev telefonlarını satın almaları gerekiyor.

Aynı zamanda müşteriler, 12 aylık sözleşme boyunca 10.000 TL teminatlı konut sigortasından da hiçbir ücret ödemeksizin yararlanabiliyorlar.

‘Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye’ kampanyasına katılan yeni aboneler; 19.00-07.00 saatleri arasında geçerli olacak şekilde aylık 3.000 bedava dakikaya kavuşuyorlar.

Size en yakın Türk Telekom mağazasına giderek ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyaya dair detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Köy Avantaj Tarifesi ile Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom’dan ev telefonu alan müşterilere özel olarak düzenlenen bu kampanya dahilinde Köy Avantaj tarife paketlerinden herhangi birini satın alan aboneler; aylık 300 bedava dakikaya sahip oluyorlar.

Bedava dakikanın şehir içi aramalarda, üç haneli numaralara yapılan aramalarda ya da 444 aramalarında kullanılması gerekiyor.

KÖY Avantaj tarifelerine İç İşleri Bakanlığı tarafından ‘KÖY’ olarak kabul edilen bölgelerde ikamet eden Türk Telekom müşterileri abone olabiliyorlar.

12 Ay 500 Dakika Hediye Onnet Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma

Yalnızca hali hazırda Türk Telekom kurumsal müşterilerinin katılabileceği bu kampanyaya göre 12 ay boyunca Türk Telekom abonesi olarak kalacağına söz veren kullanıcılar, 12 ay boyunca geçerliliğe sahip, şehir içi ya da şehirlerarası tüm konuşmalarında kullanabilecekleri hediye 500 dakika kazanıyorlar.

Hediye dakikalar; her ay abonelerin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Kampanyaya İş Avantaj, İş AvantajBiz, Kamuya Özel Biz, İş Avantaj Her Yöne, Kamuya Özel Heryöne, Esnafa Özel ve İş Telefonu Her Yöne tarifelerinden herhangi birinde mevcut abone olan ya da farklı tarifelerde olmalarına rağmen kampanyaya katılıp, İş Telefonu Her Yöne tarifelerinden birine geçmeyi kabul eden müşteriler katılabiliyorlar.

Bir diğer deyişle bu kampanyadan yalnızca PSTN-PSTN hizmetini kullanan tüzel kişiler yani kurumsal Türk Telekom aboneleri yararlanabiliyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom bedava dakika kazanma ile ilgili merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de yararlandığınız yöntemleri yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu