Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Yerli GSM şirketi olan,  uygun fiyatlı tarifeleri ve herkesin ihtiyacına hitap eden tarifeleri ile Türk Telekom; her geçen gün daha çok sayıda müşteri kazanmayı başarıyor.

Kurulduğu yıldan bu yana mobil GSM hizmetinin yanı sıra ev telefonu hizmeti de sunan Türk Telekom; akıllı cihazlara indirilebilen ve 4.5G uyumlu uygulamaları, zaman zaman düzenlediği, faturalı ya da faturasız hatlara özel kampanyaları ile müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Öyle ki Türk Telekom, düzenlediği kampanyalar ile müşterilerinin internet ve dakika ihtiyacını karşılamayı, onlara sürpriz hediyeler sunmayı da ihmal etmiyor.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır? sorusunu yanıtlama, Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 2024

Türk Telekom ev telefonu, faturalı ya da faturasız hat sahiplerine özel hediye dakika kazandıran tarife, kampanya ve uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Sil Süpür Oyunu ile Bedava Dakika Kazanma

Online İşlemler uygulamasının favori oyunu olan, abonelerine oyun oynayarak bedava dakika, internet ve sms kazandıran Sil Süpür oyunu; faturalı ve faturasız bireysel hat sahiplerine hediyeler armağan ediyor.

Online İşlemler uygulamasındaki bu oyun tarafından dağıtılan tüm hediyeler, her hafta güncelleniyor yani müşterilerin her hafta hediye kazanma hakkı bulunuyor.

Bununla birlikte oyun oynayarak, bedava dakika kazanmak isteyen faturalı ya da faturasız bireysel hat sahiplerinin öncelikle telefonlarına Online İşlemler’i Apple Store ya da Google Play Store üzerinden indirmeleri gerekiyor.

Bu oyunu oynayan kişiler, günlük veya haftalık her yöne 100 veya 250 dakika içeren konuşma paketi kazanabiliyorlar.

Oyunda hediye dakikaların yanı sıra şanslı kişiler, hediye internet paketlerine de kavuşabiliyorlar.

Bedava dakika ya da internet paketlerinin kişinin hattına tanımlanabilmesi için hat ve teflonunun 4.5G uyumlu olmaları da gerekiyor.

Cazip hediyeler kazanma şansını elde etmek istiyorsanız; Sil Süpür oyununa bir şans verebilirsiniz.

Her Yöne Konuşmak Lazım Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

2024 yılının en çok rağbet gören ve en çok hediye konuşma paketi dağıtan kampanyalarından biri olan Her Yöne Konuşmak Lazım kampanyasına sadece Türk Telekom faturalı hatlardan birine abone olup da SEÇ Konuşmak Lazım 1000 tarifesine geçmek isteyenler başvurabiliyorlar.

Kampanyaya katılan ve başvurusu kabul edilen kişiler, tarifelerinde bulunan 1000 dakikaya ek olarak hediye 500 dakika kazanıyorlar.

Aynı zamanda şanslı aboneler; 12 ay yani 1 yıl boyunca Konuşmak Lazım 1000 tarifesine sadık kalacaklarına dair söz verdikleri takdirde 10 TL indirimin de sahibi oluyorlar.

Bu kampanyaya Türk Telekom bireysel faturalı ya da faturasız hatlardan birine abone olan kişilerin yanı sıra yeni bir hat satın alma yoluyla ilk kez Türk Telekom abonesi olan yani yeni üyeler de katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin tarife kayıt gününden sonraki ilk 60 gün yani 2 ay içerisinde SOZ yazarak, bu mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika

Yalnızca bireysel faturasız hat sahiplerinin katılabilecekleri, oldukça avantajlı olan Her Yöne Konuşma Kampanyasından sadece kadınlar yararlanabiliyorlar.

Kampanya katılım koşullarına göre kampanyaya katılan Türk Telekom’lu kadınlar, katılım sonrası her ay yaptıkları 30 TL ve üstü yüklemelerinde hediyelerin sahibi oluyorlar.

Kişilere, kampanya kapsamında hediye olarak her hafta yenilenen saat 13.00-14.00 saatleri arasında geçerli olan bir saat bedava konuşma paketi armağan ediliyor.

Bu kampanyaya bireysel faturasız hat kullanıcıları katılabilmekle birlikte POCELL, BİMCELL, PTTCELL,  TEKNOSACELL, Mobil Ofis, Katlayan, Standart, Faturasız Bayi, Kontrolü Seç ve Mobil data tarifelerine üye olan kişiler katılamıyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen, yukarıdaki tarifeler dışındaki tarifelerden birine üye olan Türk Telekom müşterilerinin ise HERYONE DK yazıp, oluşturdukları bu mesajı 5555’e mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Kampanyasına Katılarak, Hediye Mobil Dakika Kazanma: Türk Telekom faturalı ya da faturasız bireysel hat sahibi olan,  Türk Telekom’dan sözleşmeli bir şekilde ev telefonu satın alan kişilerin her ay hatlarına hediye dakikalar tanımlanıyor.

Müşteriler; kampanya kapsamında saat 19.00-07.00 saatleri arasında geçerli olacak şekilde 3000 bedava dakika kazanıyorlar.

Üstelik müşterilere her ay yenilenen 4GB internet de armağan ediliyor.

Aynı zamanda müşteriler; 12 aylık sözleşme süresi boyunca da 10 bin TL değerinde olan konut sigortasından da yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Kampanyası

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi ile Bedava Dakika Kazanma: Ev hanımı abonelerin gönüllerince uzaktaki sevdikleri, aileleri ve arkadaşları ile konuşabilmeleri için düzenlenen bu kampanyaya yalnızca bireysel faturasız hat sahibi kadınlar katılabiliyorlar.

Kampanyaya kayıt yaptıran kişiler, paket kapsamında aylık yalnızca 15 TL karşılığında her yöne 150 dakika konuşabiliyorlar.

Paket içeriğindeki 150 dakikaya ek olarak, gündüz 10.00-15.00 saatleri arasında geçerli 3000 Türk Telekom yönüne konuşma hediyesi elde ediyorlar.

Kampanyaya katılmak için 2000 yazıp, oluşturulan bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor.

Bununla birlikte bu kampanyaya Standart,  Faturasız Katlayan, Bayi ve Ofis tarifelerine abone olan bireysel faturasız hat sahipleri ile POCELL, BİMCELL ve PTTCELL üyeleri katılamıyorlar.

Turkcell Telekom Hediye İnternet Kazanma 2024

12 Ay 500 Dakika Hediye Onnet Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma: İş hatlarına yani kurumsal hatlara özel olarak düzenlenen bu kampanyaya göre Türk Telekom’dan PSNT-PSNT hizmeti alan kişiler; bu kampanyaya katıldıkları takdirde bedava hediye dakika kazanıyorlar.

Kampanyaya göre 12 ay boyunca bu tarifeye sadık kalacağına söz veren kişiler; ekstra 500 dakikanın sahibi oluyorlar.

Hediye kazanılan 500 dakika; sözleşme müddetince her ay kişinin hattına otomatik yükleniyor.

Kampanyadan sadece İş Avantaj, İş Avantaj Biz, İş Avantaj Her Yöne, Esnafa Özel, Kamuya Özel Her Yöne ya da İş Telefonu Her Yöne tarifelerinden birine abone olan ya da farklı bir tarifeye abone olmasına rağmen bu tarifeye geçmek isteyen kişiler katılabiliyorlar.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma Yolları

Köy Avantaj Tarifesi ile Bedava Konuşma Paketi Kazanma: Bu kampanyaya yalnızca  İç İşleri Bakanlığı tarafından köy olarak kabul edilen yerleşim birimlerinde ikamet eden kişiler katılabiliyorlar.

Bu tarifeye kayıt olan aboneler; ev telefonlarını Türk Telekom’dan aldıkları takdirde hediye olarak 3000 dakika kazanıyorlar.

Yani ev telefonlarıyla her ay 3000 dakika ücretsiz bir şekilde konuşabiliyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Yararlandığınız Türk Telekom bedava dakika kazandıran kampanya ve uygulamaları yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu