Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom bedava internet faturalı hat kullanıcıları için onlarca yeni seçenek geldi ve bunların hepsini buradan sizlere sunacağız. Buna ek olarak Türk Telekom bedava internet faturasız 2020 kampanyalarına da değinecek ve harika internet hediyelerini sizlere sunacağız. Eğer Türk Telekom takılı akıllı cihazınız yanınızda ise hemen sizi ilgilendirecek Türk Telekom bedava internet kampanyası 2020 yılına özel tekliflere başlayabiliriz.

Abone sayısını her geçen gün artıran Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile hem yeni müşteriler elde etmek hemde Türk Telekom kullanan müşterilerini mutlu etmek istemektedir. Türk telekom bedava internet kazanma yolları ve Türk Telekom bedava internet paketleri detayları yazımızda.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom faturalı ve faturasız bedava internet kampanyalarını sizler için ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım. İşte Türk Telekom bedava internet 2020 güncel kampanyaları;

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına özel bedava internet kampanyalarına yenileri eklendi ve güncel kampanyaları sizlere en açık şekilde burada sunmak istedik. Faturalı hat kullanıcısı değilseniz aşağıda sizleri de ilgilendiren harika kampanyalar olduğunu söyleyerek hemen Türk Telekom bedava internet faturalı kampanyalara geçelim!

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılabileceği Sil Süpür haftalık ve aylık bedava internet paketleri ile bir çok müşterisine sürpriz hediyeler vermektedir. 4,5G uyumlu sim kart sahiplerinin katılabileceği sil süpür yapmak için Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterli.

Sil süpür yaparak 250MB, 500MB,  2 GB, 5 GB, 10 GB ve 30 GB internet paketleri şansınıza göre günlük, haftalık ve aylık olarak kazanma ihtimalinizi bulunmaktadır. Özellik sil süpür gece 10 GB bedava internet paketi son günler en çok çıkan hediye paketlerinden biridir.

Apple Mobil Ödeme Kampanyası

Apple Mobil ödeme kampanyası hediye internet vermeye devam ediyor. Cihazınızın Ayarlar kısmından Apple kimliğinizde yer alan “Ödeme ve Teslimat” kısmından veya Apple Store’da kimlik doğrulama kısmınnda “Ödemeleri Yönet”’e geliniz ve burada Türk Telekom Mobil Ödeme kısmını bularak burayı ekleyiniz. Hattınızın bu Mobil Ödeme kullanımına kapalıysa MOBILODEME KAYIT yazarak 5555’e kısa mesaj atmanız gerekecek. Bu sayede hem 5 TL değerinde indirimli satın almalar gerçekleştirebilir hem de Turk Telekom bedava internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanyaya 27 Mart’ta başlandı ve 27 Haziran’a kadar devam edecek. Kampanyanın tüm ücretli uygulamaları ve bu uygulamada yer alan ücretli satın almalarda geçerlidir. 5 TL ve üzerindeki satın almalarda devreye girer. Kampanyaya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa App Store’dan harcama yaparak giriş yapanlar başvurabilir ve bir kullanıcı sadece bir kez kampanyadan yararlanabilecektir.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Tivibu mobil indirim kampanyası bedava internet hediyesi almak ister misiniz? Azami 24 ay boyunca bu pakete üye olan tüm Türk Telekom kullanıcıları 1 ay boyunca hatlarına tanımlı olacak hediye 2 GB Türk Telekom internet fırsatından da yararlanabileceklerdir.

Kampanya Detayları

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası detayları, en az 1 Türk Telekom mobil faturalı hattı referans göstermeniz gerekiyor. Ve bunun üzerinden de en az 10 TL’lik bir Tivibu paketi tanımlamanız gerekiyor. Bu tanımlamayı yaparak artık siz de hem Tivibu uygulamasını mobil platformlar üzerinden kullanma imkanı yakalayacak hem de harika internet hediyelerini cebe indirebileceksiniz!

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası ile Türk Telekom hediye internet kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. SOSYAL SMALL yazarak 4545’e gönderin ve harika hediyelerin tadını çıkarın. Bu harika kampanya sayesinde artık siz de Sosyal mecralarda kullanmak üzere aylık 2 GB hediye Türk Telekom internet kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’na katılmak için SOSYAL SMALL yazarak 4545’e göndermeniz yeterli. Anında hattınıza tanımlı 5 GB eklenecektir. Ve bunun 2 GB’ını dilediğiniz sosyal medya platformunda kullanabilirsiniz.

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası ile Türk Telekom hediye internet kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. SOSYAL MEDIUM yazarak 4545’e göndereceğiniz mesaj sonrasında hattınıza 3 GB sosyal medya araçlarında kullanabileceğiniz harika hediye GB’lar eklenecek. Tabii ki toplamda 8 GB kazanabileceğinizi belirtmek isteriz.

Kampanya Detayları

12 ay boyunca bu faturalı tarife kalmanız durumunda hediye internet ve diğer avantajlardan yararlanabilirsiniz. En düşük faturalı paketi 35 TL ve en yükseği ise 55 TL’dir. 3 GB’ı sosyal medya olmak üzere toplamda tam 8 GB hediye kazandırıyor.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Türk telekom e-farura aboneliğini başlatarak hem kağıt israfını önleyebilir hemde 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Faturanızı mesaj yolu yada e-posta adresine gelmesine izin verdiğinizde hattınıza 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hediye yüklenecektir.

Türk Telekom e-fatura aboneliğinizi başlatmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 4,5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un son zamanlarda yaptığı en “çılgın” kampanyalarından biri ile tanışmaya hazır olun. 4.5G 30 GB hediye internet kampanyası gerçekten de sizi bu süreçte internete ziyadesi ile doyuracak harika bir kampanya. Türk Telekom hediye internet 2020 için ilgimizi çeken bu paketin detaylarını aktarmak isteriz.

Kampanya Detayları

4.5G Türk Telekom hediye internet kampanyası 2020 için yapmanız gerekenler oldukça basit. Size en yakın Türk Telekom bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kartını ücretsiz edinerek bu  kampanyadan yararlanabileceksiniz.  Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilere özel 30 gün geçerli 30GB bedava cepten internet sunulmakta.

Kampanyanın başlangıç tarihi 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil hat sahibi olan ve buna ek olarak kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı hat sahipleri de bundan yararlanabilir. Kampanya için 3G uyumlu sim kartınızı 4.5G uyumlu sim karta çevirmeniz gerekiyor.  16.07.2019 tarihli hat satın alanlar bu kampanyadan yararlanabilir. Zaten bu süreden sonrakilerin hattı otomatik olarak 4.5G uyumlu olarak verildiği için kampanyadan yararlanabilmeleri söz konusu değildir. Siz de hediye Türk Telekom internet almak için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hem daha hızlı bir hat hem de kazandıran paket için bunu size öneriyoruz.

Selfy’nin Sosyal Large Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Large kampanyasından hediye internet kazanma fırsatına sahip olduğunuzu söylemek isteriz. Tam 10 GB hediye internetin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? SOSYAL LARGE yazarak 4545’e gönderin ve bu mükemmel kampanyanın tadını çıkarın.

Kampanya Detayları

Türk Telekom hediye internet yapma yollarından biri de Selfy’nin Sosyal Large tarifesine geçmeniz. Bu tarifeye geçerek siz de 3 GB’ı sosyal medyada kullanabileceğiniz tam 10 GB hediye Türk Telekom internet kazanma şansından yararlanabilirsiniz. Bunun için daha önce herhangi bir Selfy sosyal kampanyasından yararlanmamış olmanız gerekiyor.

Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası

Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası ile Türk Telekom hediye internet kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. SOSYAL XLARGE yazarak 4545’e gönderin ve harika hediyelerin tadını çıkarın. Bu harika kampanya sayesinde artık siz de Sosyal mecralarda kullanmak üzere aylık 10 GB hediye Türk Telekom internet kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası’na katılmak için SOSYAL  XLARGE yazarak 4545’e göndermeniz yeterli. Anında hattınıza tanımlı 10 GB eklenecektir. Ve bunun 5 GB’ını dilediğiniz sosyal medya platformunda kullanabilirsiniz.

Selfy Efsane 10 GB Kampanyası

Selfy efsane 10 GB kampanyası ile sadece 29 TL karşılığında 750 dakika, 5000 SMS ve 10 GB da internet elde edeceksiniz. Ancak buna ek olarak bizi ilgilendiren bir başka detay ise hediye alacağınız GB dataları. Evet bu tarife karşılığında bir ay geçerli 1 GB hattınıza tanımlanacaktır. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basit.

Kampanya Detayları

Selfy Efsane 10 GB Kampanyasından faydalanmak için hattınızdan “EFSANE 10” yazarak 4545’e SMS göndermeniz gerekiyor. SMS ile de başvurabilirsiniz ve buna ek olarak, müşteri hizmetlerine de bağlanarak işleminizi yapabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak adına Selfy’li olmanız ve Selfy Efsane 10 GB Tarifesi’ne kayıtlı olmanız gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası

Covid-19 ile mücadele adına Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından sunulan bu kampanya MEB-Türk Telekom iş birliği ile Türk Telekom müşterilerine sunuluyor. Yeni geçici eğitim modülü EBA’ya internet üzerinden giriş yapmanıza yarayan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu 8 GB’ı doya sıya tadabilme imkanı yakalayacaksınız.

EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Nedir?

Koronavirüs’ten dolayı bildiğiniz gibi okullar yeni bir karara kadar 30 Nisan tarihine kadar ertelenmiş ve dersler sanal ortam üzerinden verilmeye başlanmıştır. Bu eğitimin en önemli ayağını TV ekranlarında sunulan ve ücretsiz olarak verilen EBA TV yayınları olmuştur. İlk okul ve orta okulun yanı sıra lise öğrencileri için de EBA TV üzerinden dersler verilmeye başlandı ve devam ediyor.

EBA TV nedir sorusunu soran öğrenciler genellikle bunun sadece TV ortamında sunulduğunu düşünüyor. Ancak EBA TV’ye dileyen herkes eba.gov.tr üzerinden de ulaşabilir. İşte bu kanala giriş yapabilmeniz için internet verileriniz olması gerekiyor. Türk Telekom-MEB işbirliği ile tam 8 GB EBA TV hediye Türk Telekom internet sunuluyor ve dileyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Eğer mevcut Türk Telekom abonesi iseniz EBA TV 8 GB hediye kampanyası sizleri bekliyor olacak. Ancak henüz Türk Telekom üyesi değilseniz en kısa zamanda faturalı ya da faturasız Türk Telekom hat satın alarak siz de 10 GB Eba TB hediye internet paketi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanyadan tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabiliyor.  EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr için bedava 8 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanıyor. Kampanya süresince eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık 8 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlandıktan sonra Faturalı hat kullanıcısı iseniz EBA kullanımından kalan bilgisini öğrenmeniz için KALAN yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. Faturasız hat sahibi iseniz EBA kullanımından kalan bilginizi öğrenmek için KALAN EBA yazarak 5555’e SMS göndermelisiniz. Son 2 saate kadar ki kullanımınızı bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Google Play’de %80’e varan indirim!

Türk Telekom Mobil İşlemler uygulaması üzerinden tanımlanan hesabınızdan Google Play’de yapacağınız satın alımlarda hem %80 indirim hem de 10 TL ve üzerindeki ilk alışverişinizde 1 GB hediye Türk Telekom internet kazanacaksınız. Bu harika indirimlerden ve ekstra 1 GB hediye avantajından yararlanmak için siz de acele edin. Türk Telekom internet kazandıran uygulamalar seçeneğinden biri olan Türk Telekom Mobil İşlemler için bu fırsatı ücretsiz olarak değerlendirebilirsiniz.

ArayanıBil Plus Deneme Kampanyası

ArayanıBil uygulaması Türk Telekomun mevcut servislerinden biridir. Bu servis ile ayda 2.89 TL karşılığında telefonunuz uçak modunda iken veya kapalı iken size gelen mesaj ve bildirimleri tekrar alma imkanını elde ediyorsunuz. ArayanıBil uygulaması sayesinde artık siz de ilk abonelik ayınızda 1 GB’ı cebe indirebilirsiniz. Türk Telekom çok avantajlı teklifler arasında bunu da değerlendirebilir ve mükemmel hediyeler kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. EVET yazarak 7067’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom e-dergi Kampanyası

Yerli ve yabancı sürekli olarak takip etmek istediğiniz dergilerin muhtelif yayınlarını ve telifi alınmış ücretsiz dergileri görmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. e-dergi uygulaması üzerinden yerli yabancı binlerce sanal dergiyi ve gazeteyi okuyabileceksiniz. Bunun için tüm operatör müşterileri de aslında yararlanabilir. Çünkü en çok sorulan sorulardan biri olan Türk Telekom e-dergi diğer operatörler kullanabilir mi? sorusu sanal alemde yanlış şekilde cevaplanmakta ve bu da insanların bu harika uygulamayı edinememelerine neden olmaktadır. Oysa ki bu uygulama hali hazırdaki tüm operatörlerdeki hat kullanıcılarına yönelik bir dijital okuma platformudur.

GSMobile NTVSpor Servisi Kampanyası

GSMobile, son zamanların en çok tercih edilen servislerinden biridir. Bu servisi kullanmak için Galatasaraylı olmanıza gerek yok. Herhangi bir takım taraftarı olsanız da buna üye olabilirsiniz çünkü harika hediyeler sunuluyor. Türk Telekom bedava internet yapma yollarından biri olan bu servisi kullanma, sizlere çılgın hediyeler kazandıracak ve belki de bir süreliğine yükleme yapmanıza da gerek bırakmayacaktır.

Kampanya Detayları

SPORGS yazarak 3095’e atmanız yeterli olacaktır. Bundan sonra artık size gelecek tekliflere göre Evet veya Hayır yazarak kampanyalara cevap verebilirsiniz. İlginizi çekecek eğlenceli paketleri buradan takip edebilirsiniz.

Yeni Yıl Demek Bol GB Demek!

Yeni yıl geçmiş olabilir ancak hediyeler dağıtılmaya devam ediyor. Türk Telekom hediye internet kazanma yolları listemizdeki bir diğer durak ise Yeni Yıl Demek Bol GB Demek! Kampanyası. Bu kampanya sayesinde artık siz de harika GB’ları cebe indirebileceksiniz. Peki ama nasıl Türk Telekom hediye internet kazanabilirim?

Online İşlemlere giriş yaptığınızda halen bu kampanyanın devam ettiğini göreceksiniz. Ve bu kampanyadan sadece Online İşlemler üzerinden sahip olabilirsiniz. Ayda 35 TL yükleyerek bu kampanyadan doğan 1 hakkınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 15 GB hediye internet olduğunu da eklemezsek olmaz! Evet yanlış duymadınız; 15 GB hediye Türk Telekom internet kazanma fırsatından bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit; EKSTRA 5GB yazarak 5555’e yollamanız yeterli olacaktır.

Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB!

Siri ile yapılacakların sınırı yok. Onlardan biri de Siri ile Lira paylaşan herkese 500 MB hediye kampanyası. Peki Türk Telekom bedava internet yapma 2020 yıllarından biri olan bu kampanyadan nasıl faydalanacaksınız ve bol internetleri nasıl cebe indireceksiniz? Bunun için size harika önerilerimiz var; Lira Paylaş servis ücretinden yararlanarak  1-9 TL arasında yapacağınız gönderimlerde 1,39 TL/paylaşım başına ve 10-20 TL arasında yapacağınız gönderimlerde 1,99 TL/paylaşım başına kazanabilirsiniz. Bu harika avantajlardan artık siz de faydalanın ve çocuklarınıza ya da sevdiklerinize onların yüklemelerine gerek kalmadan siz onların adına yükleme yapın ve ekstra hediyeleri cebe atın. 2020 Türk Telekom bedava internet kazanma için bunu yapabilir ve her defasında internet paketlerini de kazanabilirsiniz.

Emekli 500 İndirim Kampanyası

50 yaş ve üzeri kişilerin faydalanabileceği bu kampanya sayesinde artık siz de 1 GB ek bedava internet kazanabilirsiniz. Peki bundan nasıl faydalanabilirsiniz? Yapmanız gerekenler oldukça basit. Tek yapmanız gereken 12 aylı taahühüt vermek ve gelen mesajlara evet ile karşılık vermek.

Emeklilere özel Türk Telekom bedava internet kampanyaları için sizlere bunu kesinlikle öneririz. Bu sayede artık siz de emekli olarak harika internet kullanımlarını ücretsiz bir şekilde kullanabilir veya emekli olan ailenizdekilere kazandıracağınız bu interneti kendiniz kullanabilirsiniz.

Tivibu Go Sinema Paketi ve Muud Premium Üyelik Kampanyaları

Mobil Wifi Modemli 20GB 24 Ay Taahhütlü Tarifesi ile artık siz de harika ödüller kazanabilirsiniz. Tivibu Go Sinema Paketi ve Muud Premium üyeliğin de kazanılabildiği bu kampanyadan aynı zamanda yüksek GB’lı Türk Telekom hediye internet kazanma şansını da yakalayabilirsiniz. Türk Telekom Mobil Wifi Modemli 20 GB 24 Aylık Taahhütlü Tarifesi’ne geçerek siz de Bedava Türk Telekom 2020 kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için; TIVIBUWIFI yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede 24 fatura dönemi boyunca Tivibu Go Sinema Paketini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

TivibuGo Hediye Kampanyası

Türk Telekom’un faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için sunulan Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi veTivibu Go Süper paketleri arasından dilediğinizi seçerek; Tivibu Go uygulaması için geçerli Türk Telekom hediye mobil data kazanabilirsiniz. Tivibu Go Aile Paketi’ne üye olarak 1 GB, Tivibu Go Sinema Paketi’ne geçerek 3 GB ve Tivibu Go Süper Paketi’ne geçerek sınırsız mobil internet 2020 hediyesi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise son derece basit! Türk Telekom bireysel mobil hattınıza SMS ile gelen 12 haneli rakamdan oluşan kampanya kodunu TIVIBUGO XXXXXXXXXXXX (numaranız) yazarak, 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Ailece Kampanyası

Evde internet ve ev telefonu kullanıcıları için Ailece 15GB Tarifesi’nden indirimli yararlanmak mümkün. Tabii ki buna ek olarak harika Türk Telekom hediye internet 2020 için de fırsat yakalamış olacaksınız. Ailenizdeki 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz her yöne 5000 dakikayı, 15 GB cepten interneti ve grup içi sınırsız konuşmayı cebinize indirebilirsiniz. Tabii ki kampanya bununla da sınırlı değil; her kişi ile aylık olarak 1 GB sosyal yazışmalarınız da ücretsiz olacak. Şu an yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak yahut Türk Telekom’un faturasız mobil tarifelerinden geçiş yaparak Ailece 15GB Tarifesi’ne katılabilirsiniz.

Taahhüt vermek istiyorsanız; SOZ yazarak 5555’e gönderiniz.

Kampanyaya katılmak için AILECE 15GB KAMP boşluk TC Kimlik Numarası yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor.

Türk Telekom İçim Rahat Kampanyası

İçim rahat tarifesi ile hediye GB kazanma kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler; 12 ay boyunca taahhüt vereceğiniz bu tarifeye geçmek. Bu sayede artık siz de Türk Telekom bedava internet faturalı 2020 kazanma şansından faydalanabileceksiniz. Üstelik tam 3 GB hediyeyi cebinize indirebilirsiniz.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy’den bol internetli geceler kampanyası ile hediye 3 GB kazanma fırsatından yararlanmak ister misiniz? Bu harika kampanyadan yararlanarak siz de tam 3 GB’ı gece 00:00 arası ile sabah 06:00 kullanabileceksiniz. Bunun için GECENET yazarak 4545’e göndermeniz gerekiyor. Hediye internet kampanyası 2020 Türk Telekom için bundan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom bedava internet kazanmak için sizlere verdiğim kampanyaları ve paketleri deneyerek bedava internet kazanabilirsiniz. Özellikle sil süpür yaparak her hafta bedava internet kazanmanız mümkün. Haftada 1 defa sil süpür yaparak ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Türk Telekom bedava internet kazanma yollarından bahsettik. 2020 yılı için bu kampanyalar güncel olarak tercih edilebilir. Yeni Türk Telekom bedava internet 2020 yolları gelir gelmez sizinle paylaşacağız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.