Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile hem yeni müşteriler kazanmak hemde elindeki müşterileri korumak için hediye internet kazandıran kampanyalar yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren Türk Telekom yaptığı bir çok kampanyalar ile internet paketiniz bittiğinde sizleri internetsiz bırakmamaktadır. Kaliteli hizmet sunan Türk Telekom dünyasına katılarak sizlerde her zaman kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom hediye internet nasıl kazanılır? Türk Telekom hediye internet kazanma yolları ve Türk Telekom hediye internet kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Eğer sizde Türk Telekom hat sahibiyseniz hediye internet kazandıran kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2024

Türk Telekom bedava internet kazanmak için sizlere güncel olan kampanyaları yazımızda bulabilirsiniz. İster faturalı olsun isterse faturasız tüm Türk Telekom müşterileri internet paketleri bittiğinde ücretsiz ödemeden yararlanabilir.

İle Özel 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ile özel bedava internet kampanyasından yararlanmak için bulunduğunuz Şehirdeki Türk Telekom mağazalarına giderek yeni hat alımı yada hattınız taşımanız halinde 10 GB ücretsiz internet tanımlanacaktır.

Yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom mağazasına gitmeniz yeterlidir. Hatınız aktif olduktan sonra 1 ay geçerli ücretsiz internet otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalarından biri olan Sil Süpür yaparak her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık bedava internet veren sil süpür ayrıca saatlik ve gece kullanabileceğiniz internet paketleri de vermektedir.

Türk Telekom sil süpür yaparak 20 GB hediye internetin yanında sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Türk Telekom faturalı ve faturasız müşterilerine özel olan sil süpür online işlemler üzerinden giriş yaparak her hafta cuma günü oynayabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür hakkında ayrıntılı bilgi için Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Nasıl Yapılır ve Sil Süpür Hilesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Yükle Kazan Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazanmak için “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e kısa mesaj gönderdikten sonra hattınıza 50 TL yükleme yaptığınızda aylık 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılmak için kredi kartı yada banka kartı ile Türk Telekom online işlemlerden 30 TL ve üstü yükleme yapmanız halinde hattınıza 1 GB bedava internet hediye olarak yüklenecektir.

Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyada otomatik ödeme talimatı vererek haftalık 2 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler üzerinden yada Bankanızın mobil uygulamasını kullanarak otomatik ödeme talimatı verdiğinizde kampanyaya dahil olursunuz.

Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom arayanı bil servisi ile telefonunuz kapalı olduğunda bile sizi kimlerin aradığını öğrenebilirsiniz. Ücretli servislerden biri olan arayanı bil servisine 1 aylık üye olanlara haftalık 1 GB bedava internet kazanırken 6 aylık servis aboneliği gerçekleştirenler ise 1 aylık 1 GB internet kazanırlar.

Arayanı bil servisi ücretli bir servistir. Aylık üyelik ücreti 4.19 TL 6 aylık üyelik ücreti ise 17.49 TL olarak belirlenmiştir. 1 aylık üyelik için PLUS yazıp 7065 SMS atabilirsiniz. 6 Aylık üyelik içinde PLUS yazıp 7066 SMS gönderebilirsiniz. Servis üyeliği iptal edilmedikçe otomatik yenilenir.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Telekom tarafından başlatılan EBA bedava internet kampanyası ile beraber eba.gov.tr ve EBA mobil uygulaması üzerinde geçerli 8 GB internet bedava verilecektir.

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasına katılım için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Öğrenci ve öğretmenler eba.gov.tr ve EBA mobil uygulaması üzerinden yaptıkları internet kullanımları ücretsiz olacaktır. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr yönüne ücretsiz 8 GB internet otomatik bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından düzenlenen 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak için “GIGA” yazarak 5555’e kısa mesaj gönderdiğinizde hattınıza hafta 2 gün gün kullanabileceğiniz bedava internet tanımlanacaktır. Daha önce bu kampanyaya katılanlar tekrar faydalanamaz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom gençlere özel olarak hazırlanan Selfy 25 yaş altın tüm gençlerin katılabileceği gençlik dünyasıdır. Eğer sizde Selfy li olmak istiyorsanız T.C. kimlik numaranızı 4545’e SMS göndererek üye olabilirsiniz.

Bir çok avantaj, kampanaya ve sürpriz hediyeler veren Selfy bedava internet kazanmak için hattınıza 30 TL yükledikten sonra 1 GB bedava internet kazanmak için DOPDOLU HEDİYE yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. ilk yüklemeden sonra her 30 TL yüklemeye karşılık 1 GB bedava internet otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazanmak için Türk Telekom web sitesi veya mobil uygulama üzerinden kredi kartı yada banka kartı ile yükleme yaptığınızda hattınıza 1 GB hediye internet yüklenecektir. Türk Telekom yükle kazan kampanyasına katılmak için hattına en az 30 TL ve üstü yükleme yapman yeterli.

Hattınıza 30 TL üstü yüklemelere haftalık 1 GB kazanırken 30 TL altı yüklemelere ise günlük 1 GB ücretsiz internet verilecektir. Faturasız müşteriler 1 GB KAZAN yazıp 5555‘e TL yükledikten sonra mesaj atmaları gereklidir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom yeni hat alanlar yada hattını Türk Telekoma taşıyanlar 4 GB bedava internet kazanıyorlar. Yeni hattınız bal tarifelerden birine taşırsanız 4 GB bedava internetin yanında 40 TL bakiye yüklemesi hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom faturasız hat alan müşteriler her yöne 250 Dakika, 250 SMS ve 250MB cepte internet içeren BAL 250 paketini veya 4GB cepte internet içeren Ballı 4GB Paketi’ni ilk ay ücretsiz olarak hiç br ücret ödemeden alabilerler.

Hem 4 GB bedava internet hemde 40 TL bakiye kazanmak istiyorsanız İlk 1 ay ücretsiz BAL 250 Paketi’ne kayıt olmak için BALLI yazıp 2070’e; ilk 1 ay ücretsiz Ballı 4GB Paketi’ne kayıt olmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e gönderebilirsiniz.

Her hangi bir taahhüt yada cayma bedeli olmayan bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanmak için faturasız hat almanız yada hattınız taşımanız yeterlidir. İlk ay ücretsiz 4 GB kampanyası 1 aylıktır ve otomatik olarak yenilenmez.

1 ay bedava 4 GB internet ve 40 TL sahibi olmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu kampanya sadece yeni müşterilere özeldir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazandıran Hediye İnternet gönder 1 GB kazan kampanyasına katılmak için sevdiklerinize internet gönderdiğinizde 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız.

Kampanya kapsamında 1 GB ve 4 GB hediye internet gönder kazan kampanyasında 1GB hediye internet gönderdiğinizde haftalık 1 GB kazanırken 4 GB hediye internet gönderdiğinizde aylık 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Hediye İnternet göndermek için,

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Örnek: HEDIYE 555 *** *** *** 100 MB

HEDIYE 555 *** *** *** 1 GB

Türk Telekom hediye internet kampanyası hakkında detaylı bilgi için Türk Telekom hediye internet gönder 1 GB Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk telekom 30 GB bedava internet kazanmak için sim kartınızı Türk Telekom mağazalarında ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmeniz yeterlidir.

Türk Telekom mağazalarından 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz olarak aldıktan sonra 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj gönderdiğiniz hattınıza 1 ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet yüklenecektir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava İnternet nasıl yapılır ve kazanılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Tüm Türk Telekom kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu