Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi; Müşterilerine sunduğu bedava ve hediye internet paketleri ile her daim ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden biri olmayı başaran Türk Telekom, 2024 yılında da cazip kampanya ve hediyeleri ile ön plana çıkıyor.

Gerek hali hazırda Türk Telekom abonesi olan müşteriler gerekse Türk Telekom’u ilk kez kullanacak olan kişiler; pek çok hediye internet paketleri ile karşılaşıyorlar.

Türk Telekom; Sil Süpür Kampanyası,, Selfy’nin Mor Hediye Kampanyası vb. kampanyaları ile müşterilerini her daim memnun etmeyi ve kampanyalara yüksek oranda katılım sağlamayı başarıyor.

Bu yazımızda kısaca 2024 Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, Türk Telekom ücretsiz internet kazanma yöntemleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, katılabileceğiniz en avantajlı kampanya ve indirebileceğiniz uygulamalara dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

İşte, Türk Telekom bedava internet paketlerine dair bilmeniz gereken o detaylar:

Türk Telekom Bedava 2024

Türk Telekom bedava internet 2024 güncel kampanyaları sizinle paylaşmak istiyorum. Türk Telekom tarafından yapılan diğer kampanya incelemek için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisine bakabilirsiniz.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet

Herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek, 4,5 G uyumlu sim kartını alan aboneler; 30 gün boyunca geçerliliğe sahip olan 30 GB hediye internet kazanıyorlar.

Kampanyadan yararlanmayı düşünen kişiler; 30 GB internet haklarından geriye ne kadar haklarının kaldığını INTERNET yazıp, 5555’e kısa mesaj yolladıklarında diledikleri zaman öğrenebiliyorlar.

Üstelik hali hazırdaki aboneler; 4,5 G uyumlu sim kartlarını bayiliklerden tamamen ücretsiz bir şekilde alıyorlar.

Kampanyadan tüm aboneler, tek seferli olarak yararlanabiliyorlar.

Sizler de 4.5G uyumlu sim kartınızı henüz almadıysanız; en yakın Türk Telekom bayisine giderek hem 4,5 G kullanmanın ayrıcalıklarını yaşayabilir hem de bir ay geçerli hediye internetinizi anında kazanabilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet

Teknoloji dünyasına dair eğitim içerikleri ile yeni ve bilgili yazılımcılar yetiştiren BTK Akademi kullanıcılarına özel olan bu kampanya dahilinde Türk Telekom; tüm abonelerine BTK eğitim portalındaki kullanımlar için geçerli olan 6GB hediye internet armağan ediyor.

Yani Tüm Türk Telekom aboneleri; BTK eğitim video ve içeriklerine 6GB hediye internetlerini kullanarak, ulaşabiliyorlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin akıllı cihazlarının mesajlaşma bölümüne girmeleri, BTK Akademi yazarak, 5555’e kısa mesaj göndermeleri ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayıp, kampanyaya katılmak istediklerini dile getirmeleri gerekiyor.

Aboneler, diledikleri zaman IPTAL BTK Akademi yazarak, 5555’e mesaj atıp ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayıp, kampanyadan ayrılabiliyorlar.

Coşturan 3GB Paketi Bedava 1 GB İnternet

Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak faturasız FenerCell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, KONYASPORCELL Şampiyon ya da BURSASPORCELL Şampiyon tarifelerinden herhangi birine üye olan Türk Telekomlular; aylık 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Üstelik aboneler, her ay tek seferli 30 TL ve üzeri TL yüklediklerinde 1GB hediye internet paketleri de yenileniyor.

Kampanya kapsamında kazanılan 1GB hediye internet, tıpkı diğer kampanyalarda olduğu gibi başkalarına devredilemiyor.

Türk Telekom 15 GB Bedava İnternet Paketi

Bu kampanyaya göre aylık 5GB mobil interneti 12 ay boyunca kullanacağına kontrat ile söz veren Türk Telekom kullanıcıları hediye 15GB internet sahibi oluyorlar.

Üstelik kullanıcılar, 35 TL değerindeki paket için aylık yalnızca 15 TL ödüyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin daha önce de 12 ay boyunca taahhütlü bir şekilde Türk Telekom tarifesi kullanmış olmaları gerekiyor.

POCELL, PTTCELL, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri, ortak tarifeler, Teknosa mobil, Kontrollü Seç tarifeleri ve BİMCELL aboneleri, bu kampanyadan yararlanamıyor.

Aynı zamanda son 30 gün içerisinde yeni hat alma ya da numara taşıma ile Türk Telekom mobil faturalı hat müşterisi olan kişiler de kampanyaya katılamıyorlar.

Türk Telekom müşterisiyseniz; EKSTRA 5GB yazıp, 5555’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre Manisa, Eskişehir, Kayseri, Konya, Mersin, Gaziantep, Adana ve Denizli’de yaşayan ve bu şehirlerdeki Türk Telekom bayilerinden birine giderek, 4.5G sim kartını alan kişiler; 10 GB bedava internet sahibi oluyorlar.

Kampanyadan sadece 4.5G uyumlu akıllı cihaz sahibi olan ve sim kartını 15.04.2017 tarihi öncesinde satın alan müşteriler yararlanabiliyorlar.

10 GB hediye internetin 3 ay geçerlilik süresi bulunuyor.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Selfy’li gençlere özel olarak hazırlanan bu kampanya dahilinde Selfy Mor Paketlerinden birine abone olan gençler, faturasız hatlarına her ay 30 TL ve üzeri TL yüklediklerinde hediye 1GB internetin sahibi oluyorlar.

1GB hediye internetten bir ayda yalnızca bir sefer yararlanılabiliyor. Her ay yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde hediye tekrar kişinin hattına yükleniyor.

Kampanyadan yararlanmak için telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girmeli MOR HEDİYE yazıp, 4545’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası 25 GB Hediye İnternet

Türk Telekom’a yeni gelen abonelere özel olarak hazırlanan bu kampanya kapsamında yeni bir hat satın alarak, Türk Telekom kullanıcısı olan kişiler, 30 gün boyunca geçerli olan 25 GB hediye internete kavuşuyorlar.

İlk 3 ayda tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde ise hediye 15 GB internet daha elde ediyorlar.

Kampanyadan yalnızca Faturasız Bayi, Standart, Katlayan, Faturasız Jet, Mobil Ofis, POCELL, BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil ve TV8 dışındaki bireysel ön ödemeli tarifelerden herhangi birine abone olan, kampanyaya katılan ve ovit izni verilmiş olan kişiler yararlanabiliyorlar.

Kampanyadan yararlanmak ve hediye internetin sahibi olmak isteyen kişilerin akıllı cihazlarının mesajlaşma bölümlerine girmeleri, BOL BOL yazıp, 5555’e kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

Ovit izni olmayan abonelerin hem izin almak hem de kampanyaya katılmak için BOLBOL ONAY yazıp, 5555’e kısa mesaj yollamaları yeterli oluyor.

Türk Telekom 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden ya da www.turktelekom.com.tr adresi üzerinden kredi kartı ya da banka kartı ile TL yükleyen tüm aboneler; anında 1 GB hediye internete kavuşuyorlar.

30 TL ve üzeri miktarda yapılan yüklemelerde kullanıcılar, 1 hafta boyunca geçerli, 30 TL altı miktarda yükleme yapanlar ise 24 saat geçerliliğe sahip 1 GB hediye internet elde ediyorlar.

Kampanyaya kaydolarak, otomatik TL yükleme talimatı veren müşteriler de aynı hediyelerden yararlanıyorlar.

Kampanyadan POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, BİMCELL, Mobil Ofis, Katlayan, Standart, Bayi ve Mobil Data Jet tarifeleri dışındaki ön ödemeli bireysel tarifelerden herhangi birine abone olan Turkcell aboneleri faydalanabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 1 GB KAZAN yazıp, 5555’e kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre tek seferde 50 TL ve üzeri TL yükleyen müşterilere hediye internet dağıtılıyor.

50 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler, 30 gün geçerli 1 GB; 100 TL ve üzeri yükleyen abonelerse yine 30 gün geçerli 4 GB hediye internete kavuşuyorlar.

Son 48 saat üzerinde 50 TL ve üstü yükleme yapan kişiler kampanyaya katılabiliyorlar. Aynı zamanda henüz yükleme yapmamış olan kişiler de kampanyaya katıldıkları takdirde 50 TL ve üstü yüklediklerinde hediyeden yararlanabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin HEDIYE INTERNET yazarak, 5555’e kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

‘Hediye Sosyal Medya Kampanyası’ AYLIK 2 GB Hediye İnternet

Kadın müşterilere özel olan ‘Hediye Sosyal Medya Kampanyası’ dahilinde bu kampanyaya katılan kadınlar, her 30 günde tek seferli 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinde Whatsapp kullanımlarında geçerli 1GB, Facebook ve Twitter kullanımlarında geçerli 1GB olmak üzere toplam 2GB hediye mobil internet elde ediyorlar.

Kampanyadan ayda yalnızca bir sefer yararlanabiliyorsunuz.

Kampanyaya katılmak ve aylık 2GB bedava internet sahibi olmak için SOSYAL PAKET yazmalı ve 5555’e kısa mesaj yollamalısınız.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom bedava internet paketi kazandıran bu kampanya; kağıt israfını önlemeyi, ormanları ve ağaçlarımızı korumayı amaçlıyor.

Kampanya dahilinde e-faturaya geçerek, faturalarını mail adresleri üzerinden takip eden abonelere 1 GB hediye internet armağan ediliyor.

1 hafta boyunca geçerliliğe sahip olan 1GB bedava interneti kazanmak isteyen ve e-faturaya geçmek isteyen müşterilerin akıllı cihazlarının mesajlaşma bölümlerine girmeleri, 1GB yazıp boşluk bırakıp, mail adreslerini yazmaları ve bu mesajı 3008’e mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Örnek: 1GB unluyazar200@hotmail.com yazılıp, 3008’e mesaj göndermelisiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA(Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası

Uzaktan eğitim sürecini destekleyen Türk Telekom; tüm abonelerine EBA kullanımlarında geçerli olmak şartıyla 8 GB hediye internet veriyor.

Türk Telekom; bu kampanyası ile tüm öğrencilerin uzaktan eğitim video ve ders içeriklerine rahatlıkla ulaşabilmelerini, eğitimlerine kesintisiz devam edebilmelerini hedefliyor.

Bu kampanyadan data hatları dışında geriye kalan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabiliyorlar.

Kampanya dahilinde kalan internet GB hakkını öğrenmek isteyen kişilerin ise KALAN yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom ‘Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan’ Kampanyası

Türk Telekom’un en çok sevilen kampanyalarından bir diğeri olan bu kampanya dahilinde sevdiklerine 1 ya da 4 GB hediye internet gönderen aboneler; 1 GB mobil hediye internetin sahibi oluyorlar.

Aylık 1 GB internet yollayan haftalık 1; 4 GB internet gönderen ise aylık 1GB internet kazanıyor.

Faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat sahipleri de kampanyadan yararlanabiliyor.

Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kazandıran kampanyalardan biri olan bu kampanya kapsamında Arayanı Bil Plus servisine abone olan kullanıcılar; 1 GB internete kavuşuyor.

Kampanya dahilinde Arayanı Bil Plus servisine aylık olarak abone olan kişiler, haftalık 1 GB bedava internet; 6 aylık abone olanlar ise aylık 1 GB internet elde ediyorlar.

Aylık abonelik için PLUS yazıp, 7065’e; 6 aylık abonelik içinse PLUS yazıp 7066’a mesaj göndermeniz gerekiyor.

Her müşterinin bu kampanyadan sadece bir sefer yararlanma hakkı bulunuyor.

Türk Telekom Sil Süpür Hediye İnternet Paketleri

Her hafta Türk Telekom abonelerine birbirinden güzel hediyeler dağıtan Türk Telekom; hem faturalı hem de faturasız hat abonelerine ücretsiz internet paketleri sunuyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri, ardından da Sil Süpür oyununa girerek, bu oyunu oynamaları gerekiyor.

Kişiye hediye kazandığına dair onay mesajını takiben kişi, kazandığı hediyeyi kullanmaya başlayabiliyor.

Haftalık 5, 10, 30 GB hediye internet; günlük 5, 10, 30 GB bedava internet; haftalık Youtube, Instagram, Twitter ve Facebook kullanımlarında geçerli 5GB ya da 2GB internet; en çok dağıtılan hediyeler arasında bulunuyor.

Türk Telekom, Sil Süpür oyunu aracılığıyla faturasız hattan faturalı hatta geçen abonelerine her hafta 2024 yılı sonuna kadar geçerli olan hediye mobil internet dağıtıyor.

Haftalık sosyal medyada geçerli 4GB hediye internet, 5GB internet, haftalık whatsapp kullanımlarına özel 4GB internet vb. internet paketleri ile aboneler; internete ücretsiz erişebilmenin keyfini doyasıya çıkarıyor.

Ev Telefonu Alana Aylık 4 GB Mobil İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom’un bu kampanyası dahilinde EKO Her Yöne 500 DK tarifesine kayıt olarak, 12 ay boyunca bu tarifeye bağlı kalacağına kontrat ile söz veren müşteriler; aylık 4GB mobil hediye internete sahip oluyorlar.

12 aylık sözleşme boyunca 4GB mobil hediye internet, her ay kişinin mobil hattına yükleniyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öncelikle kampanya katılım koşullarını karşılıyor olmaları sonrasında ise TTMOBIL4G yazıp, boşluk bırakıp, sözleşme sonrası kendisine verilen şifreyi de yazarak, 5555’e mesaj göndermeleri gerekiyor.

TivibuGO Hediye İnternet Paketleri

Türk Telekom, faturalı ya da faturasız tarifelerden birine abone olup, TivibuGO Aile Paketi,  Tivibu GO Süper ya da Tivibu GO Sinema paketlerinden herhangi birini satın alan müşterilerine hediye mobil data veriyor.

Tivibu Go Aile paketini satın alanlar hediye 1GB, Tivibu GO Sinema Paketi alanlar 3GB, Tivibu GO Süper Paket alanlar ise sınırsız mobil data kazanıyor.

Hediye internetini bir an önce kullanmak isteyen kişilerin TIVIBIGO yazıp, boşluk bırakıp akıllı telefonlarına sms ile gelen 12 haneli kodu yazarak, 5555’e kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

ÖRNEK: TIVIBUGO 123456789345 yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz.07

Bu yazımızda Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Türk Telekom müşterisiyseniz; daha önce kazandığınız ya da şu an kullanmakta olduğunuz hediye internet paketlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, ücretsiz internet kazanma önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu