Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom, uygulama kullanımlarından en çok hediye dağıtan operatörlerden biridir. Türk Telekom müşteriye sayısını artırmak ve elinde müşteri korumak için bedava internet veren uygulamalar ile abonelerine hediye internet dağıtmaktadır.

Müşteriye memnuniyetine önem veren Türk Telekom bir birinden güzel bir çok kampanyalar ile abonelerini sevdirmeye devam etmektedir. Özellikle mobil hat kullanıcılarına yönelik bedava internet kampanyaları ile ücretsiz internet kazanmanız mümkün.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar listemizdeki seçenekleri değerlendirerek Türk Telekom hediye internet kazanma şansı yakalayabileceksiniz. İşte o uygulamalar…

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom bedava internet veren uygulamlar ise;

  • Türk Telekom Tambu Uygulaması

Türk Telekom’un Selfy’liler için hayata geçirdiği Tambu uygulaması, akıllı klavye uygulaması olarak bilinen ve basılan harf ve kelimeleri Türkçe olarak seslendiren bir uygulamadır. Tambu uygulaması, Türk Telekom tarafından sesli müzik dinlemelerinden tutun da oyun oynamaya kadar birçok aktivite için paylaşılan bu uygulama, harika internet paketlerini kullanmanızı da sağlıyor. Böylece siz de Türk Telekom Tambu uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Aylık olarak kullanabileceğiniz bu hediyeleri kazanmak için Tambu uygulamasını Google Play üzerinden veya iOs destekli cihazlar için Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz bu uygulamayı hemen kullanmaya geçebilir ve bedava Türk Telekom internet kazanma şansını elde edebilirsiniz.

  • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması

Türk Telekom’un birçok işlemini yapmaya ve yönetmeye yarayan uygulaması olan Türk Telekom online işlemler uygulaması, harika hediyeler ve kişiye özel teklifler sunuyor. Bu uygulama, aslında bünyesinde barındıran Sil Süpür ve diğer oyunlar ile birlikte gerçekten de hem oyun oynarken, hem hat bilgilerinizi anlık olarak takip ederken aynı zamanda hediyeler kazanmanızı da sağlıyor.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını henüz cihazınıza yüklemediyseniz Android cihazlar için Google Play ve iOs destekli cihazlar için App Store ziyaret edebilirsiniz. Yükleme işlemini başarılı bir şekilde yönettikten sonra artık siz de mükemmel hediyeler kazanabileceksiniz. Eğer siz de halen bu uygulamayı indirmemiş ve Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile hediye internet kazanmak istiyorsanız acele edin.

  • Türk Telekom Arayanıbil Bedava İnternet Kampanyası

Arayanı bil servisi telefonunuz kapalı yada çekmediği durumlarda sizlerin kimin aradığını söyleyen Türk Telekom servislerinden biridir. Arayan bil servisine aylık yada 6 aylık abonelik gerçekleştiren tüm müşterilere bedava internet hatlarına tanımlanacaktır.

Türk Telekom arayanı bil servisine aylık abonelik gerçekleştiren müşterilere haftalık 1 GB internet, 6 aylık üyelik gerçekleştiren abonelere ise aylık 1 GB bedava internet verilecektir. İnternet ihtiyacınıza göre haftalık yada aylık internet alabilirsiniz.

Türk Telekom arayanı bil servisine abone olmak için;

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

  • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet 

Türk Telekom sil süpür uygulaması ile 10 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Saatlik, günlüki haftalık ve aylık bedava internet dağıtan sil süpür Türk Telekom bedava internet veren uygulamalardan biridir.

Türk Telekom sil süpür hediyeleri Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler dahil bir çok hediye vermektedir. Haftada 1 defa sil süpür yaparak sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Özellikle en çok çıkan hediyelerden biri olan saatlik bedava internet hediyesini ve gece internet paketini 00:00-06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar

Türk telekom ücretsiz veren uygulamaları kullanarak bedava internet kazanmanız mümkün. Özellikle telefonunuza yükleyeceğiniz Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile her hafta bedava internet ve sürpriz hediyeler kazanmanız mümkün. Online işlemler uygulaması içerisinde yer alan sil süpür en çok bedava internet veren uygulamalardan biridir.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar için yukardaki uygulamaları deneyimleyerek harika hediyeler kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.