Türk Telekom Bedava İnternet- Anında 10 GB Hediye

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom bedava internet faturalı hat kullanıcıları için onlarca yeni seçenek geldi ve bunların hepsini buradan sizlere sunacağız. Buna ek olarak Türk Telekom bedava internet faturasız 2024 kampanyalarına da değinecek ve harika internet hediyelerini sizlere sunacağız. Eğer Türk Telekom takılı akıllı cihazınız yanınızda ise hemen sizi ilgilendirecek Türk Telekom bedava internet kampanyası 2024 yılına özel tekliflere başlayabiliriz.

Abone sayısını her geçen gün artıran Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile hem yeni müşteriler elde etmek hemde Türk Telekom kullanan müşterilerini mutlu etmek istemektedir. Türk Telekom bedava internet kazanma yolları ve Türk Telekom bedava internet paketleri detayları yazımızda.

Türk Telekom Bedava İnternet 2024

Türk Telekom faturalı ve faturasız bedava internet kampanyalarını sizler için ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım. İşte Türk Telekom bedava internet 2024 güncel kampanyaları;

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına özel bedava internet kampanyalarına yenileri eklendi ve güncel kampanyaları sizlere en açık şekilde burada sunmak istedik. Faturalı hat kullanıcısı değilseniz aşağıda sizleri de ilgilendiren harika kampanyalar olduğunu söyleyerek hemen Türk Telekom bedava internet faturalı kampanyalara geçelim!

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılabileceği Sil Süpür haftalık ve aylık bedava internet paketleri ile bir çok müşterisine sürpriz hediyeler vermektedir. 4,5G uyumlu sim kart sahiplerinin katılabileceği sil süpür yapmak için Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterli.

Sil süpür yaparak 250MB, 500MB,  2 GB, 5 GB, 10 GB ve 30 GB internet paketleri şansınıza göre günlük, haftalık ve aylık olarak kazanma ihtimalinizi bulunmaktadır. Özellik sil süpür gece 10 GB bedava internet paketi son günler en çok çıkan hediye paketlerinden biridir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Tivibu mobil indirim kampanyası bedava internet hediyesi almak ister misiniz? Azami 24 ay boyunca bu pakete üye olan tüm Türk Telekom kullanıcıları 1 ay boyunca hatlarına tanımlı olacak hediye 2 GB Türk Telekom internet fırsatından da yararlanabileceklerdir.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası detayları, en az 1 Türk Telekom mobil faturalı hattı referans göstermeniz gerekiyor. Ve bunun üzerinden de en az 10 TL’lik bir Tivibu paketi tanımlamanız gerekiyor. Bu tanımlamayı yaparak artık siz de hem Tivibu uygulamasını mobil platformlar üzerinden kullanma imkanı yakalayacak hem de harika internet hediyelerini cebe indirebileceksiniz!

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom sevdiklerinize hediye internet göndererek hem siz hem de sevdikleriniz bedava internet kazanabilirsiniz. Arkadaşınıza hediye internet göndererek 1 GB ve 4 GB bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken husus internet hediye etmektir.

Hediye internet gönder bedava internet kazan kampanyasında 1 GB hediye internet gönderen müşteriler haftalık 1 GB aylık  4 GB gönderen müşteriler ise aylık 1 GB internet kazanırlar. Hemen sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza hediye internet göndermek için;

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir. Örnek: HEDIYE 555 *** *** *** 4 GB yada HEDIYE 555 *** *** *** 1 GB

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom e-farura aboneliğini başlatarak hem kağıt israfını önleyebilir hem de 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Faturanızı mesaj yolu yada e-posta adresine gelmesine izin verdiğinizde hattınıza 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hediye yüklenecektir.

Türk Telekom e-fatura aboneliğinizi başlatmak için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un son zamanlarda yaptığı en “çılgın” kampanyalarından biri ile tanışmaya hazır olun. 4.5G 30 GB hediye internet kampanyası gerçekten de sizi bu süreçte internete ziyadesi ile doyuracak harika bir kampanya. Türk Telekom hediye internet 2024 için ilgimizi çeken bu paketin detaylarını aktarmak isteriz.

4.5G Türk Telekom hediye internet kampanyası 2024 için yapmanız gerekenler oldukça basit. Size en yakın Türk Telekom bayilerine giderek 4.5G uyumlu sim kartını ücretsiz edinerek bu  kampanyadan yararlanabileceksiniz.  Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilere özel 30 gün geçerli 30GB bedava cepten internet sunulmakta.

Kampanyanın başlangıç tarihi 16.07.2019 öncesinde Türk Telekom Mobil hat sahibi olan ve buna ek olarak kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı hat sahipleri de bundan yararlanabilir. Kampanya için 3G uyumlu sim kartınızı 4.5G uyumlu sim karta çevirmeniz gerekiyor.  16.07.2019 tarihli hat satın alanlar bu kampanyadan yararlanabilir. Zaten bu süreden sonrakilerin hattı otomatik olarak 4.5G uyumlu olarak verildiği için kampanyadan yararlanabilmeleri söz konusu değildir. Siz de hediye Türk Telekom internet almak için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hem daha hızlı bir hat hem de kazandıran paket için bunu size öneriyoruz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası ile Türk Telekom hediye internet kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basit. SOSYAL SMALL yazarak 4545’e gönderin ve harika hediyelerin tadını çıkarın. Bu harika kampanya sayesinde artık siz de Sosyal mecralarda kullanmak üzere aylık 2 GB hediye Türk Telekom internet kazanabilirsiniz.

Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’na katılmak için SOSYAL SMALL yazarak 4545’e göndermeniz yeterli. Anında hattınıza tanımlı 5 GB eklenecektir. Ve bunun 2 GB’ını dilediğiniz sosyal medya platformunda kullanabilirsiniz.

Türk Telekom EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Bedava İnternet 

Covid-19 ile mücadele adına Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından sunulan bu kampanya MEB-Türk Telekom iş birliği ile Türk Telekom müşterilerine sunuluyor. Yeni geçici eğitim modülü EBA’ya internet üzerinden giriş yapmanıza yarayan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu 8 GB’ı doya sıya tadabilme imkanı yakalayacaksınız.

Koronavirüs’ten dolayı bildiğiniz gibi okullar yeni bir karara kadar 30 Nisan tarihine kadar ertelenmiş ve dersler sanal ortam üzerinden verilmeye başlanmıştır. Bu eğitimin en önemli ayağını TV ekranlarında sunulan ve ücretsiz olarak verilen EBA TV yayınları olmuştur. İlk okul ve orta okulun yanı sıra lise öğrencileri için de EBA TV üzerinden dersler verilmeye başlandı ve devam ediyor.

EBA TV nedir sorusunu soran öğrenciler genellikle bunun sadece TV ortamında sunulduğunu düşünüyor. Ancak EBA TV’ye dileyen herkes eba.gov.tr üzerinden de ulaşabilir. İşte bu kanala giriş yapabilmeniz için internet verileriniz olması gerekiyor. Türk Telekom-MEB işbirliği ile tam 8 GB EBA TV hediye Türk Telekom internet sunuluyor ve dileyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Eğer mevcut Türk Telekom abonesi iseniz EBA TV 8 GB hediye kampanyası sizleri bekliyor olacak. Ancak henüz Türk Telekom üyesi değilseniz en kısa zamanda faturalı ya da faturasız Türk Telekom hat satın alarak siz de 10 GB EBA TB hediye internet paketi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan tüm faturalı ve faturasız aboneler faydalanabiliyor.  EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ve eba.gov.tr için bedava 8 GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanıyor. Kampanya süresince eba.gov.tr ve EBA mobil uygulamasında kullanılması için her ay aylık 8 GB bedava internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlandıktan sonra Faturalı hat kullanıcısı iseniz EBA kullanımından kalan bilgisini öğrenmeniz için KALAN yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. Faturasız hat sahibi iseniz EBA kullanımından kalan bilginizi öğrenmek için KALAN EBA yazarak 5555’e SMS göndermelisiniz. Son 2 saate kadar ki kullanımınızı bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Mobil İşlemler uygulaması üzerinden tanımlanan hesabınızdan Google Play’de yapacağınız satın alımlarda hem %80 indirim hem de 10 TL ve üzerindeki ilk alışverişinizde 1 GB hediye Türk Telekom internet kazanacaksınız. Bu harika indirimlerden ve ekstra 1 GB hediye avantajından yararlanmak için siz de acele edin. Türk Telekom internet kazandıran uygulamalar seçeneğinden biri olan Türk Telekom Mobil İşlemler için bu fırsatı ücretsiz olarak değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Bedava İnternet

ArayanıBil uygulaması Türk Telekom’un mevcut servislerinden biridir. Bu servis ile ayda 2.89 TL karşılığında telefonunuz uçak madunda iken veya kapalı iken size gelen mesaj ve bildirimleri tekrar alma imkanını elde ediyorsunuz. ArayanıBil uygulaması sayesinde artık siz de ilk abonelik ayınızda 1 GB’ı cebe indirebilirsiniz. Türk Telekom çok avantajlı teklifler arasında bunu da değerlendirebilir ve mükemmel hediyeler kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. EVET yazarak 7067’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır 2024

Yeni yıl geçmiş olabilir ancak hediyeler dağıtılmaya devam ediyor. Türk Telekom hediye internet kazanma yolları listemizdeki bir diğer durak ise Yeni Yıl Demek Bol GB Demek! Kampanyası. Bu kampanya sayesinde artık siz de harika GB’ları cebe indirebileceksiniz. Peki ama nasıl Türk Telekom hediye internet kazanabilirim?

Online İşlemlere giriş yaptığınızda halen bu kampanyanın devam ettiğini göreceksiniz. Ve bu kampanyadan sadece Online İşlemler üzerinden sahip olabilirsiniz. Ayda 35 TL yükleyerek bu kampanyadan doğan 1 hakkınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 15 GB hediye internet olduğunu da eklemezsek olmaz! Evet yanlış duymadınız; 15 GB hediye Türk Telekom internet kazanma fırsatından bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit; EKSTRA 5GB yazarak 5555’e yollamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Yapma

Siri ile yapılacakların sınırı yok. Onlardan biri de Siri ile Lira paylaşan herkese 500 MB hediye kampanyası. Peki Türk Telekom bedava internet yapma 2024 yıllarından biri olan bu kampanyadan nasıl faydalanacaksınız ve bol internetleri nasıl cebe indireceksiniz? Bunun için size harika önerilerimiz var; Lira Paylaş servis ücretinden yararlanarak  1-9 TL arasında yapacağınız gönderimlerde 1,39 TL/paylaşım başına ve 10-20 TL arasında yapacağınız gönderimlerde 1,99 TL/paylaşım başına kazanabilirsiniz. Bu harika avantajlardan artık siz de faydalanın ve çocuklarınıza ya da sevdiklerinize onların yüklemelerine gerek kalmadan siz onların adına yükleme yapın ve ekstra hediyeleri cebe atın. 2024 Türk Telekom bedava internet kazanma için bunu yapabilir ve her defasında internet paketlerini de kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

50 yaş ve üzeri kişilerin faydalanabileceği bu kampanya sayesinde artık siz de 1 GB ek bedava internet kazanabilirsiniz. Peki bundan nasıl faydalanabilirsiniz? Yapmanız gerekenler oldukça basit. Tek yapmanız gereken 12 aylı taahhüt vermek ve gelen mesajlara evet ile karşılık vermek.

Emeklilere özel Türk Telekom bedava internet kampanyaları için sizlere bunu kesinlikle öneririz. Bu sayede artık siz de emekli olarak harika internet kullanımlarını ücretsiz bir şekilde kullanabilir veya emekli olan ailenizdekilere kazandıracağınız bu interneti kendiniz kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Alma Yolları

İçim rahat tarifesi ile hediye GB kazanma kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler; 12 ay boyunca taahhüt vereceğiniz bu tarifeye geçmek. Bu sayede artık siz de Türk Telekom bedava internet faturalı 2024 kazanma şansından faydalanabileceksiniz. Üstelik tam 3 GB hediyeyi cebinize indirebilirsiniz.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Selfy’den bol internetli geceler kampanyası ile hediye 3 GB kazanma fırsatından yararlanmak ister misiniz? Bu harika kampanyadan yararlanarak siz de tam 3 GB’ı gece 00:00 arası ile sabah 06:00 kullanabileceksiniz. Bunun için GECENET yazarak 4545’e göndermeniz gerekiyor. Hediye internet kampanyası 2024 Türk Telekom için bundan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom bedava internet kazanmak için sizlere verdiğim kampanyaları ve paketleri deneyerek bedava internet kazanabilirsiniz. Özellikle sil süpür yaparak her hafta bedava internet kazanmanız mümkün. Haftada 1 defa sil süpür yaparak ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için Türk Telekom bedava internet kazanma yollarından bahsettik. 2024 yılı için bu kampanyalar güncel olarak tercih edilebilir. Yeni Türk Telekom bedava internet 2024 yolları gelir gelmez sizinle paylaşacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu