Türk Telekom Bedava Konuşma

Türk Telekom Bedava Konuşma 2024; Hediye dakikaları, internet paketleri ve diğer hediyeleri ile Türk Telekom; gerek ev telefonu kullanan mevcut müşterilerine gerekse faturalı ya da faturasız mobil hat sahiplerine her yıl cazip avantajlar sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom’lu müşterilerin yanı sıra bu GSM operatörüne yeni geçecek olan diğer müşterileri de hediyeler ve sürprizler bekliyor.

Uygun tarife ve paketleri ile ülkemizin en sevilen operatörlerinden olan Türk Telekom; günlük, haftalık, aylık bedava konuşma kazandıran çekiliş, oyun ve kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Geçen yıllarda tüm müşterilerine hediyeler sunan Sil Süpür oyunu; 2024 yılında da eşsiz hediyeleri ile faturalı, faturasız, kurumsal ya da bireysel mobil hat sahiplerinin ilk tercihi oluyor.

Bu yazımızda Türk Telekom bedava konuşma nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, Türk Telekom hediye dakika kazanma 2024 yöntemlerine dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Bedava Dakika 2024

2024 yılında faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yanı sıra ev telefonlarını Türk Telekom’dan alan ya da işyerinde mobil Türk Telekom hattı kullanan kişileri de bedava dakikalar bekliyor.

Yani Telekom’da tüm müşteriler; kazanıyor.

2024 yılında Türk Telekom abonelerine özel bedava dakika dağıtan kampanya, tarife ve uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Bedava Dakika Kazanma

Tüm Türk Telekom mobil müşterilerinin akıllı telefonlarına mutlaka indirmeleri gereken Online İşlemler uygulaması sayesinde müşteriler; geçmiş faturalarının detaylarını görüntüleyebiliyor, TL’leri bittiğinde TL yükleyebiliyor, kendilerine uygun tarife ve paketleri satın alabiliyor, faturalarını kredi kartı veya banka kartları ile ödeyebiliyorlar.

Online İşlemler üzerinden aboneler; üyeliklerine ve hatlarına dair birçok işlemi tek bir tıkla gerçekleştirebildikleri gibi kendilerine bedava dakika, internet ya da servis üyelikleri vb. hediyeler kazandıran Sil Süpür oyununu da diledikleri gibi oynayabiliyorlar.

Online İşlemler Uygulamasının içinde bulunan ve tüm abonelerin oynayabileceği bu oyun; abonelerine her hafta farklı hediyeler dağıtıyor.

Yani her müşterinin haftanın bir günü hediye kazanma şansı bulunuyor. Bununla birlikte aboneler; haftanın yalnızca bir günü hediye kazanabiliyorlar.

Sil Süpür uygulamasını oynayan kişilere hediye olarak, günlük Telekom içi sınırsız konuşma, günlük her yöne 100 ya da 250 dakika, haftalık her yöne 250 ya da 100 dakika gibi bedava konuşma paketleri armağan ediliyor.

Üstelik oyunda dağıtılan hediyeler; hediye konuşma paketleri ile de sınırlı değil. Aboneler günlük, haftalık ya da aylık 10, 20, 5 GB vb. internet paketleri de kazanabiliyorlar.

Sil Süpür oyununu hemen oynamak için Online İşlemler Uygulaması akıllı telefonunuzda yoksa uygulamayı Google Play ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirmenizi öneriyoruz.

Türk Telekom ‘Her Yöne Konuşmak Lazım’ Kampanyasına Katılarak, Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom’un yıllardır eskimeyen ve en popüler kampanyalarından biri olan SEÇ ‘Her Yöne Konuşmak Lazım’ kampanyasına göre faturasız hattan faturalı hatta geçen aboneler, hediye konuşma paketine kavuşuyorlar.

Kampanyaya göre SEÇ ‘Konuşmak Lazım 1000’ mobil tarifesine diğer Türk Telekom faturasız ya da faturalı hatlardan geçen kişilere, numarasını farklı bir operatörden taşıyan yeni abonelere, yeni bir hat satın alarak Telekom abonesi olanlara tarifelerindeki 1000 dakikaya ek olarak 500 hediye dakika armağan ediliyor.

Üstelik taahhütlü olarak 12 ay boyunca tarifede kalacağına dair söz veren aboneler; tarife ücreti olarak aylık 47 değil de 37 TL bir ödeme yapıyorlar.

10 TL indirimden yararlanmak isteyen SEÇ Konuşmak Lazım 1000 tarifesine geçen kişilerin tarifeye kayıt oldukları tarihi takip eden ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp, bu oluşturdukları mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi ile Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Türk Telekom faturasız mobil hat sahibi olan ev hanımlarının katılabilecekleri bu kampanyaya göre ‘Hediyeli 150 Paketi’ni satın alarak, aylık her yöne 150 dakika konuşma hakkına sadece 15 TL gibi uygun bir rakama sahip olan kadınlar; hediye konuşma hakkı elde ediyorlar.

Kampanya kapsamında paket satın alanlara gündüz 10.00-15.00 saatleri arasında kullanabilecekleri aylık şebeke içi 2000 dakika hediye ediliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öncelikle telefonlarının mesajlaşma bölümlerine gelmeleri, 2000 yazıp, bu kısa mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Bu kampanyaya yalnızca Faturasız Katlayan, Standart, Bayi, Ofis ve Standart tarifeler dışında farklı bir tarifeye üye olan bireysel faturasız hat kullanıcıları ile POCELL, PTTCELL ve BİMCELL dışında kalan faturasız gelir paylaşım ortaklığı tarifelerinde yer alan aboneler, katılabiliyorlar.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası ile Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Faturasız mobil hat sahibi kadınların sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla doyasıya konuşabilmeleri adına Türk Telekom tarafından düzenlenen bu kampanyaya göre kampanyaya kayıt işlemlerini tamamlayan kadınlar; her ay yaptıkları tek seferli 30 ya da üstü miktarlarda TL yüklemelerinde haftalık bir saatlik bedava konuşma elde ediyorlar.

Kazanılan haftalık bir saatlik hediye dakika, yalnızca gündüz 13.00-14.00 saatleri arasında kullanılabiliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen faturasız hatlı kadınların HERYONE DK yazıp, oluşturdukları bu mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Kampanyadan yalnızca ve yalnızca POCELL, PTTCELL, BİMCELL, Mobil Ofis, Teknosacell, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Mobil data jet ve Kontrollü Seç tarifeleri dışında faturasız tarifelerden birine abone olan, aynı zamanda Selfy abonesi olmayan kadınlar faydalanabiliyorlar.

Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye Kampanyası’na Katılarak Bedava Dakika Kazan

12 ay taahhütlü olarak ‘Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye Kampanyası’na katılan ve 12 ay boyunca tarifesine sadık kalan aboneler; her ay yenilenen 4GB bedava internetin yanı sıra hediye dakika da kazanıyor.

Kampanyaya göre bu kampanyaya katılan kişilere her ay 19.00-07.00 saatleri arasında kullanabilecekleri 3000 dakikalık konuşma süresi hediye ediliyor.

Aynı zamanda kampanyaya katılan tüm müşteriler; 10 BİN TL değerindeki konut sigortasından da 12 ay boyunca faydalanabiliyorlar.

Kampanyadan sadece yeni bireysel müşteriler yararlanabiliyor.

12 Ay 500 Dakika Hediye Onnet Kampanyası ile Bedava Konuşma Kazanma 

Türk Telekom kurumsal hat sahibi müşterilere özel hazırlanan ’12 ay 500 dakika hediye Onnet Kampanyası’ kapsamında 12 ay boyunca kampanya dahilinde sunulan tarifede kalacağına dair söz veren tüm kişiler, iş hatlarında her ay yenilenen hediye 500 dakikaya kavuşuyorlar.

Hediye dakikalar, her ay abonelerin hattına başvuru gerekmeksizin otomatik olarak yükleniyor.

Kampanyaya PSNT-PSNT hizmetini kullanan Türk Telekom kurumsal müşterileri katılabiliyorlar.

Bu kampanyadan sadece İş Avantaj Biz, İş Avantaj, Kamuya Özel Her Yöne, İş Avantaj Her Yöne, Esnafa Özel veya İş Telefonu Her Yöne tarifelerinden birine üye olup da veya başka bir tarifeye üye olmasına rağmen kampanyaya katılan Türk Telekom’lular yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom Köy Avantaj Tarifesi ile Bedava Konuşma Kazanma

Köylerde ikamet eden Türk Telekom aboneleri için hazırlanan bu kampanyaya göre ev telefonunu Türk Telekom’dan almayı seçen müşteriler, ev telefonlarında kullanabilecekleri aylık 300 dakika konuşma hediyesini elde ediyorlar.

300 dakika konuşma hediyesi, yalnızca Köy Avantaj tarifelerinden birine abone olanlara veriliyor.

Tarifeye abone olmak isteyen kişilerin mutlaka İç İşleri Bakanlığı tarafından köy olarak nitelendirilen bölgelerden ve yerleşim yerlerinden birinde ikamet ediyor olmaları şartı aranıyor.

Sizler de yararlandığınız Türk Telekom bedava dakika kazanma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu