Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı Kazanma; Yerli GSM operatörümüz olarak, ülkemizin en çok tercih edilen şirketlerinden biri olan Türk Telekom; tıpkı geçmiş senelerde olduğu gibi 2024 yılında da mesaj hakkı biten ve ek sms paketine ihtiyaç duyan müşterilerine hediye sms hakkı dağıtarak, onların iletişime kaldıkları yerden devam edebilmelerini mümkün bir hale getiriyor.

Her daim müşterilerinin memnuniyetine öncelik vermeyi ilke edinen Türk Telekom; birbirinden cazip olan kampanya, uygulama, paket ve tarifeleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı sürdürüyor.

Öyle ki Türk Telekom Sil Süpür oyununu oynayan, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı cihazına indiren kişiler; bedava mesaj hakkı kazanmanın yanı sıra hediye internet ve konuşma paketleri de elde ediyorlar.

Bu yazımızda faturalı ya da faturasız Türk Telekom bireysel ya da kurumsal hat sahibi tüm müşteriler için Türk Telekom bedava mesaj hakkı kazanma yöntemlerine dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Bedava SMS 2024

2024 yılına ait, güncel bedava mesaj hakkı kazandıran, en popüler uygulama, tarife ve diğer avantajları aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Türk Telekom faturalı hat sahibi kişilerin yanı sıra faturasız hat kullanan müşterilerin de sıklıkla oynadıkları bir oyun olan Sil Süpür oyunu; bedava mesaj, bedava internet, bedava dakika paketleri ve sürpriz hediyeleri ile her hafta kullanıcılarına hediyeler dağıtıyor.

Sil Süpür oyununu oynayan tüm müşterileri kendilerine hitap eden eşsiz hediyeler, servis üyelikleri ve çok daha fazlası bekliyor.

Bu oyun; dağıttığı internet ve dakika paketleri ile müşterilerini ek paket satın almaktan da ekstra harcama yapmaktan kurtarıyor.

Bu oyun, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının içinde bulunduğu için bedava mesaj hakkı kazanmak isteyen tüm müşterilerin ilk olarak Online İşlemler’i Google Play ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

4.5G aboneliği bulunmayan müşteriler, oyunu oynayıp, hatlarına hediyeler tanımlandığında 4.5G aboneliğine başvurmuş olarak kabul ediliyorlar. Yani bu kullanıcıların 4.5G kayıtları yapılmış oluyor.

Hediyeler, her hafta yenilendiğinden geçmiş hafta hediye kazanmamış olan müşterilerin yeni haftada hediye kazanma şansları devam ediyor.

Yani müşteriler; her hafta maksimum bir sefer, ayda maksimum dört sefer hediye dakika, sms, internet paketi gibi farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Türk Telekom faturalı ya da faturasız bireysel hat kullanıyorsanız; Online İşlemler uygulamasını bir an önce akıllı telefonunuza indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Türk Telekom Bonus Kampanyası ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Oldukça avantajlı olan Türk Telekom tarifelerinden olan BİMCELL’in en favori kampanyası ve tarifesi olan BİMCELL Bonus tarifesine yeni bir hat satın alma ya da başka bir tarifeden BİMCELL Bonus tarifesine geçme yoluyla kayıt olan tüm yeni aboneler; bedava mesaj hakkı elde ediyorlar.

Kampanya şartlarına göre yeni müşteriler, kayıt tarihini takip eden ilk bir aylık süre için geçerli 300 sms hakkı, 300 her yöne konuşma hakkı ve 9GB bedava internet kazanıyorlar.

Üstelik yeni müşteriler, kısa mesaj göndererek, kampanyaya kolaylıkla katılıp, kampanyaya dair hediyelerden yararlanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında hediyeleri kazanmak isteyen müşterilerin BIMCELL BONUS yazarak, oluşturdukları bu kısa mesajı 4551’e göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Ailece Kampanyası ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Türk Telekom’un bedava sms kazandıran kampanya ve tarifelerinden olan Ailece Kampanyası’na katılan şanslı müşteriler, mobil telefonlarında kullanabilecekleri sınırsız mesaj hakkına kavuşuyorlar.

Kampanya ile sınırsız mesaj hakkı kazanmak isteyen müşterilerin ilk olarak Türk Telekom’dan ev telefonu ya da evde internet hizmetlerinden birini almaları gerekiyor.

Kampanya kapsamında Ailece 15 tarifesine abone olan müşteriler, aylık her yöne 5000 dakika, 15GB mobil internet paketi ve her ay yenilenen sınırsız mesaj elde ediyorlar.

Üstelik kampanya ile kazandıkları sms, dakika ya da internet paketlerini diğer 5 kişi ile de diledikleri gibi paylaşabiliyorlar.

Prime Tarifeleri ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlayan Prime Ekstra tarifelerinden Prime Ekstra 15, 20 ya da 25 tarifelerinden herhangi birine kayıt olan müşteriler, tarife kapsamında her yöne sınırsız mesaj gönderme hakkı elde ediyorlar.

Tarife üyeliğinin devam ettiği süre boyunca her yöne sınırsız mesaj hakkı da her ay yenileniyor ve güncelleniyor.

Üstelik üyeler, tarifeleri kapsamında sabit hatlarla ya da ev telefonlarıyla ücretsiz bir şekilde de konuşabiliyorlar.

Prime ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen kişilerin akıllı telefonlarının mesajlaşma bölümüne girerek, PRIME AYRICALIK yazmaları ve bu mesajı 5555’e yollamaları gerekiyor.

Bu mesajı yollayan kişiler, ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium üyelikleri gibi ücretsiz üyelikler de kazanıyorlar.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için 24 ay boyunca taahhütlü olarak, Prime Ekstra paketlerinden birine sadık kalınacağına dair sözleşme ile söz vermek gerekiyor.

Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Türk Telekom’un oldukça ilgi gören bir diğer kampanyası olan Ücretsiz Anlık Mesajlaşma kampanyasına göre kampanya katılımcıları Whatsapp, Wirofon ve BİP kullanımlarında geçerli olmak üzere 1GB ücretsiz mesajlaşma hakkı kazanıyorlar.

Yurt dışı kullanımlar söz konusu olduğunda ise katılımcılar, aylık 20 MB ücretsiz internet kazanıyor ve bu interneti Whatsapp, BİP ve Wirofon’ da mesaj hakkı olarak kullanabiliyorlar.

Görüntülü ve sesli aramalarda kampanya geçerli olmuyor ve müşteriler, kendi tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin UCRETSIZ yazıp, oluşturdukları mesajı 5555’e kısa mesaj olarak kullanmaları gerekiyor.

Türk Telekom Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Yalnızca Türk Telekom 25 yaş ve altındaki Selfy’li gençlerin katılabileceği ve yararlanabileceği Anlık Mesajlaşma Kampanyası’ndan faturalı tarifelerin yanı sıra faturasız tarifeler de yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında Selfy tarifelerinden herhangi birine abone olan gençler; Whatsapp ve BİP kullanımlarında geçerli bedava mesaj hakkı elde ediyorlar.

Faturasız bireysel hat sahibi gençler, aylık tek seferli 25 TL ve üstü yüklemelerinde kampanyaya katılabiliyorlar.

Faturalı bireysel hat sahibi gençlerin ise 1GB ve üstü her şey dahil Selfy faturalı paketlerden herhangi birine abone olmaları gerekiyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Selfy’li gençlerin ANLIK MESAJLASMA yazarak, oluşturdukları bu mesajı 4545’e göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Faturasız Ofis Tarifesi ile Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Sadece kurumsal faturasız hat kullanan Türk Telekom müşterilerine özel olan bu tarifeye göre Faturasız Ofis Tarifesi’ne üye olanlar, aylık tek seferli 50 TL ve üstü yüklemelerinde geçerli her ay her yöne 150 bedava mesaj hakkı elde ediyorlar.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom bedava sms nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Türk Telekom müşterisiyseniz; Türk Telekom bedava sms hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu