Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi; Uygun fiyatlı tarife ve dolgun paket içerikleri ile mobil müşterilerinin her daim beklentilerini karşılayan Türk Telekom; 2024 yılında da hız kesmeden, her bütçeye göre paketler sunuyor.

Türk Telekom’da esnaflar, kamu görevlileri, gençler, öğrenciler ve ev hanımları, kendilerine uygun tarife ve paketler sayesinde bütçelerini en iyi şekilde gözetiyorlar.

Ev telefonu ve evde internet hizmeti de veren Türk Telekom; evde internet ve telefon hizmeti alan müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla onlara birbirinden güzel hediyeler armağan ediyor.

Aynı zamanda tüm müşterileri için hazırladığı kampanya ve uygulamalarla bedava sms, internet paketi, konuşma paketi vb. hediyeler dağıtıyor.

Böylelikle paket içeriğindeki hakları sona eren müşterilerin bir sonraki fatura dönemini beklemeden ya da ek paketlere yönelmeden rahat edebilmelerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlıyor.

Yerel GSM şirketimiz olan, her gün müşteri sayısını arttıran GSM operatörü, günümüzde ülkemizin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki kardeşlerimize de hizmet veriyor.

Bu yazımızda gerek bireysel gerekse kurumsal Türk Telekom müşterileri için en etkili Türk Telekom bedava sms hilesi önerilerimizi paylaşmaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom SMS Hilesi 2024

Türk Telekom tarafından düzenlenen kampanya, tarife, paket ve çekilişler; tıpkı diğer GSM operatörlerinde olduğu gibi her yıl yenileniyor.

2024 yılının en popüler, yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanya, çekiliş, paket ve tarifelerini kısaca Türk Telekom bedava sms hilesi önerilerimizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür Bedava SMS Hilesi

Bedava internet, sms, konuşma paketi denildiğinde Türk Telekom’un akla ilk gelen uygulaması olan Online İşlemler uygulamasında yer alan Sil Süpür oyununu oynayan ve hediye kazanma şansını elde eden tüm faturalı ya da faturasız müşteriler, cazip hediyelerin sahibi oluyorlar.

Üstelik, hiçbir koşul olmaksızın ve ücret ödemeksizin Sil Süpür oyununu oynayabiliyorlar.

Bu oyun; Online İşlemler uygulamasının bir parçası olduğundan Sil Süpür oyununa giriş yapabilmek için öncelikli olarak uygulamayı indirmek gerekiyor.

Online İşlemler uygulaması, IOS tabanlı akıllı telefonlara Apple Store, Android tabanlı akıllı telefonlara ise Google Play Store üzerinden tek bir tıkla indirilebiliyor.

Online İşlemler’in en gözde kanalı olan Sil Süpür’de her hafta yenilenen hediyeler; günlük, haftalık ya da aylık olacak şekilde müşterilere sunuluyor.

Yani bu oyunu oynayan kişiler, günlük, haftalık ya da aylık internet, konuşma ve bedava sms paketleri kazanma şansını yakalıyorlar.

Bu oyun ile kazanılan hediyeler, yalnızca 4.5G abonesi olan Türk Telekom müşterilerinin hattına yükleniyor.

Bu yüzden de öncelikle müşterilerin 4.5G abonelik işlemlerinin başlamış olması gerekiyor.

Henüz aboneliliği başlamamış ve daha önce abonelik başvurusunda bulunmamış kişilerin 4.5G abonelik işlemleri ise bu oyunu oynadıklarında ve hediye kazandıklarında Türk Telekom tarafından başlatılmış oluyor.

Kişiler, abonelikleri tamamlanır tamamlanmaz, hatlarına yüklenen hediyeleri kullanabiliyorlar.

Türk Telekom Anlık Mesajlaşma Kampanyası Bedava SMS Hilesi

Bedava sms kazanmanın en hızlı ve en kolay yöntemlerinden biri de Türk Telekom Anlık Mesajlaşma kampanyasına katılmak.

Bu kampanyaya katılma hakkı bulunan müşteriler, kampanya dahilinde BİP, Whatsapp ve Wirofon kullanımlarında geçerli olacak şekilde 1GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Bireysel faturalı hat sahibi müşterilerin yanı sıra bazı tarifeler dışındaki kurumsal hat sahibi kişilerin katılabileceği kampanyadan bireysel faturasız hat kullanan Türk Telekom müşterileri yararlanamıyorlar.

Şanslı kişiler, kazandıkları hediyeyi de mesajlaşma olarak değerlendirebiliyorlar. Lakin kişiler, hediye 1 GB haklarını görüntülü ya da sesli konuşmalarda ne yazık ki kullanamıyorlar.

Türk Telekom Selfy Bedava SMS Hilesi

Selfy’li gençlerin aileleriyle, arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle daha sık görüşebilmeleri ve mesajlaşabilmeleri için başlatılan bu kampanyaya yalnızca 25 yaş ve altındaki gençler katılabiliyor.

Katılımcıların Selfy faturalı ya da faturasız paketlerden birini kullanıyor olmaları gerekiyor.

Yani hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar, kampanyadan faydalanabiliyor.

Kampanyaya katılan Selfy’li gençler; Whatsapp ve BİP’te sınırsız bir şekilde mesajlaşabiliyorlar.

Bununla birlikte görüntülü konuşma ya da sesli konuşma; kampanya kapsamında bulunmuyor.

Kampanyaya katılmak isteyen faturalı hat kullanan gençlerin aylık 1GB internet içeren herşey dahil paketlerinden birine üye olmaları; faturasız hat kullanıcılarının ise aylık tek seferli 25 TL ya da üstünde TL yüklemeleri gerekiyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Selfy’li gençlerin ANLIK MESAJLASMA yazıp, bu mesajı 4545’e yollamaları gerekiyor.

Türk Telekeom Bonus Kampanyası Bedava SMS Hilesi

Bu kampanya kapsamında BİMCELL Bonus tarifelerinden birine abone olan kişileri bedava sms paketi bekliyor.

Kampanya kapsamında yer alan BİMCELL Bonus tarifelerinden birini seçen kişiler; her yöne 300 dakika, her yöne 300 sms ve 9GB internetin sahibi oluyorlar.

Oldukça avantajlı olan bu kampanyaya katılıp, BİMCELL Bonus dünyasının ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen kişiler; kampanyaya kısa sms göndererek, katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin BİMCELL BONUS yazarak, bu mesajı 4551’e göndermeleri yeterli oluyor.

Türk Telekom Ailece Kampanyası Bedava SMS Hilesi

Aileler için son derece cazip olan Ailece Kampanyası’na göre kampanya dahilinde Ailece tarifelerinden birine abone olan kişiler; her yöne sınırsız sms kazanıyor.

Mobil telefonlarda geçerli sınırsız sms hakkı, ailenin diğer 5 üyesi ile paylaşılabiliyor.

Kampanyaya katılacak kişilerin aynı zamanda Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu hizmeti alıyor olmaları da gerekiyor.

Kampanya dahilindeki Ailece 15GB tarifesine üye olan kişiler, her yöne sınırsız sms hediyesinin yanı sıra aile mobil içi sınırsız konuşma hediyesi de kazanıyorlar.

Kampanya dahilindeki en çok ilgi gören tarifelerden olan Ailece 15 tarifesi; her yöne 5000 dakika, 15GB mobil internet ve sınırsız sms içeriyor.

Türk Telekom Faturasız Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom’un iş hattı kullanan müşterilerine yönelik olan bu kampanyasına göre Faturasız Ofis tarifesine abone olan kişiler; bedava 150 her yöne dakika kazanıyor.

Üstelik tarifeden çıkmadıkları süre boyunca hediye 150 smsleri her ay yenileniyor.

Prime Ekstra Tarifeleri Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom’un dolgun paketleri ile ön plana çıkan Prime Ekstra tarifelerine üye olan kişiler, oldukça uygun fiyatlara dev paketler alabiliyorlar.

Kampanyaya göre Prime Ekstra 15, 20 veya 30 tarifelerinden birine kayıt olan kişiler; tarifeleri kapsamında her ay sınırsız mesajlaşabiliyorlar.

Üstelik ev telefonlarını ya da sabitsiz hatları ücretsiz bir şekilde arayabiliyorlar.

Müşteriler; 24 ay boyunca tarifelerinde kalacaklarına dair söz verip, kontrat imzaladıklarında tarifelerde aylık indirim de elde ediyorlar. 

Bu yazımızda kısaca en iyi sonuç veren Türk Telekom bedava sms hilesi 2024 önerilerimizi sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Türk Telekom müşterisiyseniz, sizler de yararlandığınız Türk Telekom bedava sms kazanma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu