Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır? Ülkemizin yerli GSM şirketi olarak, uzun yıllardır ev telefonu ve mobil telefonlara hizmet sunan Türk Telekom; tıpkı daha önceki yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da bedava sms, internet ve dakikalar dağıtıyor.

Ülkemizin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de hizmet veren yerli GSM operatörümüz; Sil Süpür uygulaması ile faturalı veya faturasız tüm müşterilerine her hafta yenilenen hediyeler armağan etmeyi de unutmuyor.

Her yeni gün müşteri sayısı artan Türk Telekom; cazip tarife ve paketleri ile bütçe dostu bir politika izlemeye 2021 yılında da devam ediyor.

Türk Telekom Ailece ve BİMCELL tarifelerine üye olanlar sınırsız sms kazanmanın yanı sıra birçok hediye de elde edebiliyorlar.

Türk Telekom; bu yıl da faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerin dışında kurumsal müşterilere de bedava sms hediye ediyor.

Bu yazımızda Türk Telekom müşterileri için Türk Telekom bedava sms nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Hediye SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hediye sms kazandıran uygulama, kampanya ve tarifeleri aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava SMS Kazanma

Her hafta faturalı ya da faturasız hat sahiplerine yönelik birbirinden eşsiz hediyeleri ile tüm abonelerin ezbere bildiği ve sıklıkla oynadığı Sil Süpür oyunu; her hafta farklı hediyeler dağıtıyor.

Tüm bireysel hat sahiplerinin oynayabileceği Sil Süpür oyunu Türk Telekom’un en avantajlı ve faydalı uygulamaları listesinde başı çeken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında bulunuyor.

Yani oyun oynayarak, hediye sms yapmak için Online İşlemler’i indirmek gerekiyor.

Türk Telekom Sil Süpür; yalnızca 4.5G aboneliği olan kullanıcılarına hediyeler dağıtıyor. Yani telefonu 4.5G ile uyumlu olmayan kişiler, hediye kazanamıyorlar.

Akıllı telefonunuzun markasına göre bu uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava SMS Kazanma

Yalnızca kurumsal faturasız hat kullanıcılarının yararlanabilecekleri Faturasız Ofis Tarifesine kayıt yaptıran kişiler, tek seferli olan tüm 50 TL ve üzeri yüklemelerinde aylık her yöne olacak şekilde 150 sms hediyesi elde ediyorlar.

 Türk Telekom Ailece Kampanyası ile Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom faturalı hat sahibi bireylerin yararlanabileceği bir diğer kampanya olan Aile Kampanyası’ndan sadece Türk Telekom’dan ev telefonu ya da evde internet hizmeti alan kişiler yararlanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında Ailece Kampanyası’na katılan kişiler, mobil cihazlarında geçerli her yöne sınırsız SMS kazanıyorlar.

Aile 15 GB tarifesine özel olan her yöne sınırsız SMS hediyesi, ailenin 5 üyesiyle paylaşılabiliyor. Kampanya kapsamında sunulan dakikalar ve hediye internet de maksimum 5 kişiye kadar paylaşılabiliyor.

Her yöne 5000 dakika, 15GB mobil internet, her yöne sınırsız sms ve mobil grup içi sınırsız konuşma içeren Ailece 15 GB tarifesi, 69 TL gibi uygun bir fiyata satışa sunuluyor.

Türk Telekom Prime Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom’un ayrıcalıklı dünyası olan Prime Ekstra 15, 20 ya da 25 GB tarifelerinden birini tercih eden bireysel faturalı hat sahipleri; tarifeler kapsamında her yöne sınırsız sms kazanıyorlar.

Aynı zamanda ev telefonlarıyla ya da sabit hatlarla da sınırsız bir şekilde konuşabiliyorlar.

PRIME AYRICALIK yazarak, oluşturdukları bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak gönderdiklerinde ise 24 aylık fatura süresi boyunca Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium üyelik de dahil birbirinden güzel servislere ücretsiz bir şekilde abone oluyorlar.

Sözleşme kapsamında taahhütlü olarak bu tarifelere abone olan kişiler, indirimli tarife fiyatlarından yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom Selfy’den Bedava SMS Kazanma

Yalnızca 25 yaş ve altındaki genç Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği Selfy paketlerinden herhangi birine kayıt olan gençler; aynı zamanda Selfy’den Anlık Mesajlaşma Kampanyası’na da katılabiliyorlar.

Kampanyaya dahil olan şanslı gençler; Whatsaap ve BİP uygulamalarında ücretsiz bir şekilde arkadaşlarıyla mesajlaşabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen gençlerin mutlaka bireysel faturalı ya da faturasız Selfy üyesi olmaları gerekiyor.

Selfy üyeleri ANLIK MESAJLASMA yazıp, oluşturdukları bu mesajı 4545’e kısa mesaj olarak gönderdikleri takdirde kampanyaya katılabiliyorlar.

Bununla birlikte tüm katılımcıların birtakım katılım koşullarını da karşılıyor olmaları gerekiyor.

Faturasız bireysel hat sahipleri tek seferli 30 günde bir 25 TL ya da üstü TL yükledikleri takdirde kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Faturalı bireysel hat sahibi gençlerin ise mutlaka 1GB ve üstü internet içeren herşey dahil faturalı Selfy tarifelerinden birine abone olmaları gerekiyor.

Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile Bedava SMS Kazanma

Hem yurtiçi hem de yurtdışı hediye sms dağıtan Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası, son dönemlerin en çok rağbet gören Türk Telekom kampanyaları arasında yer alıyor.

Kampanyaya katılan müşteriler, Whatsapp, BİP ve Wirofon kullanımlarında geçerli olacak şekilde aylık 1GB internet elde ediyorlar.

Kampanya kapsamında 1GB internetleri sona erene dek ücretsiz olarak arkadaşlarıyla mesajlaşabiliyorlar. Kampanya; sesli ve görüntülü aramaları kapsamıyor.

Kampanyaya yalnızca bireysel faturalı hat sahibi müşteriler ve bazı kurumsal tarifeler dışında kalan kurumsal faturalı hat sahibi kişiler katılabiliyor.

Bu yazımızda Türk Telekom bedava sms 2021 kazanma yollarına dair merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat kullanıcısıysanız; yararlandığınız Türk Telekom bedava sms hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu