Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava SMS nasıl yapılır; Operatör kullanıcıları, iletişime geçmek adına baz zamanlar SMS yoluna da başvurabiliyor. Yazılı olarak mesajlarını iletme ihtiyacınız var ve hattınızda SMS tanımlaması olmayabilir. Fakat böyle bir durumda bile üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü Türk Telekom bu konuda da üyelerini unutmamış, bedava SMS hizmetlerini de devreye sokmuştur. Bu sayede en kolay şekilde artık SMS kazanmaya başlamanız zor olmayacaktır.

Tam aksine izleyeceğiniz yollar sonrasında, Bedava SMS kazanma imkanları da sizleri bekliyor olacak. Bedava SMS hilesi yaptıktan sonra ise, rehberinizdeki birçok kişiye de artık yazılı mesajlarınızı iletebilirsiniz. Üstelik farklı adet sayısınca yararlanabileceğiniz SMS hilelerine de yer verilmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava SMS Hizmetleri

Türk Telekom Selfy uygulaması sayesinde, bedava dakikadan tutunda bedava SMS hizmetlerine kadar her şeyden sorunsuz olarak yararlanmaya başlayabilmektesiniz. Eğer ki sizlerde bedava SMS hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, cihazınıza mutlaka SELFY uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Çünkü bedava sms kampanyasının kurallarından biri de uygulamayı indirmek olduğu söylenebilir.

Aynı zamanda da uygulamayı indirdikten sonra hemen kendi şifrelerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kendi şifrenizi oluşturduktan sonra uygulamada yer alan sil süpürden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Böylece kazanabileceğiniz bedava SMS ile sorunsuz şekilde yazışma hakkına sahip olmaya başlayacaksınız. Bundan sonra yazılı olarak konuşmak istediğiniz kişilere, mesajlarınızı rahatlıkla iletmeye başlayacaksınız.

Türk Telekom Selfy müşterileri aylık en az 25 TL yüklemeleri halinde ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS göndermeleri halinde whatsapp ve BİP üzerinden ücretsiz olarak mesaj gönderebilirler.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanabilirim?

En az konuşmak kadar yazışmak da önemli diyebileceğimiz ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Fakat hattınızda tanımlanmış olan bir SMS paketi söz konusu değilse üzülmenize gerek kalmayacak. Yapmanız gereken ise hemen bedava SMS hilelerine başvurmanızdır. Böylelikle hiçbir şekilde ücret ödeme yükümlülüğü altına girmenize gerek kalmadan da hattınıza bedava SMS tanımlamasını çok kolay şekilde yapmaya başlayacaksınız.

Aynı zamanda hattınıza tek seferde, 100 TL ve üzeri bir yükleme yaparsanız da SMS bedava kazanmaya başlıyorsunuz. Üstelik kazanacağınız SMS ne olacağına bakıldığı zamanda, 100-250-500 ya da 1000 şeklinde değişkenlik gösterebilmektedir. Aylık, harcama tutarınız 500 TL bazındaysa, o zaman hattınıza büyük ihtimalle gelecek olan SMS limitleri 500 ya da 1000 ücretsiz SMS olacaktır.

Türk Telekom ne kadar fazla yükleme yaparsanız, sizlere o kadar çok bedava SMS kazançları sağlamanızı sağlıyor. Böylece tanımlanmış olan bedava mesaj haklarını, istediğiniz zaman sorunsuz şekilde kullanmaya başlamış oluyorsunuz.

Türk Telekom Lira Paylaşarak SMS Kazanma Hakkı

Türk Telekom birçok mecrada kullanıcıların yüzünü en güzel şekilde güldürmeyi başarıyor. Bundan sonra yararlanmanız içinde pek çok farklı fırsatları da önünüze sunuyor. Onlardan biri olarak ise karşımıza çıkmaktadır. Türk Telekom lira paylaş fırsatlarından da yararlanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom lira paylaş ile SMS kazanma hakkını elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda kullanıcılara yönelik olarak kolaylıklar sunulmaya da devam edilmektedir. Eğer ki hattınıza 300 TL yükleme yapmış ve ayda, 3 defa lira paylaşım yoluna başvurmuşsanız  zaman 100 bedava SMS kazanmaya başlayacaksınız.

Çeşitli mesajlaşma uygulamaları üzerinden iletişim kurmak için her zaman internete ihtiyaç duymaktasınız. Sizler de internetin erişilemediği ya da yetmediği anlarda sevdikleriniz kişiler ile sms üzerinden iletişime geçmek istemez misiniz? Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu böylesine yararlı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sizler de sms paketleri hakkında ve sms paket avantajları noktasında çok daha fazla bilgi edinmek, avantajlardan yararlanmak adına çeşitli platformlardan iletişime geçebilir ve neticesinde daha kapsamlı avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu