Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Bedava SMS Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava SMS Veren Uygulamalar; Yerli GSM operatörümüz olarak, hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana uygun fiyatları ve hizmet kalitesi ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başaran Türk Telekom; günümüzde ülkemizin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de hizmet veriyor.

Uygun fiyatlı tarife ve paketleri ile vatandaşların her kesimine hitap eden, özellikle kamu çalışanlarına özel tarifeleri yoğun ilgi gören Türk Telekom; yıllardır ev telefonu ve ev internet hizmeti dışında mobil internet ve mobil telekomünikasyon hizmeti de veriyor.

Hizmetini hiçbir zaman aksatmayan, tüm müşterileri ile teker teker ilgilenen Türk Telekom; aynı zamanda müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Online İşlemler uygulaması ile de müşterilerinin fatura görüntüleme, fatura ödeme, TL yükleme, ek paket ya da paket satın alma vb. temel ihtiyaçlarını da dijital ortamda gerçekleştirebilmesini mümkün bir hale getiriyor.

Uygulamalarında yer alan oyun ve kanalları ile müşterilerine hediyeler armağan etmeyi de unutmayan Türk Telekom, düzenlediği kampanyaları ile müşterilerine bedava sms, internet, konuşma paketi gibi ihtiyaçlara yönelik hediyeler sunuyor.

Bu yazımızda tüm Türk Telekom müşterileri için Türk Telekom bedava sms kazanma yöntemlerine değinmeye, Türk Telekom bedava sms veren uygulamalar ile ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Hediye SMS Nasıl Yapılır?

Sms paketi biten ve ek sms paketi almayı tercih eden kişilere önerdiğimiz hediye sms kazanma yolları sayesinde paketinizdeki sms hakkı sona erdiğinde ek sms paketi almadan da sms elde edebilirsiniz.

2021 yılı için geçerli, halen devam etmekte olan Türk Telekom hediye sms kazanma yollarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 Türk Telekom Sil Süpür Oyunu ile Hediye SMS

Hayatı kolaylaştıran Türk Telekom Online İşlemler uygulaması, müşterilerinin hatlarına dair temel işlemlerini gerçekleştirebilmesine aracılık eden bir platform olmanın ötesinde uygulamada yer alan kanalları ile müşterilerine boş zamanlarını değerlendirme ve hediye kazanma şansı sunuyor.

Online İşlemler uygulamasında bulunan Sil Süpür oyunu; faturalı ya da faturasız, eski ya da yeni tüm müşterilere sunduğu hediyeleri ile her daim müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Sil Süpür oyununda en çok dağıtılan hediyeler arasında bedava sms, bedava internet paketi, bedava konuşma paketi ve Türk Telekom servis üyelikleri ve üyeliklerde geçerli bedava internet paketleri bulunuyor.

Sil Süpür oyunu tek başına indirilebilen bir oyun olmadığından bu oyunu oynamak isteyen kişilerin ilk olarak Online İşlemler uygulamasını kullandıkları akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirmeleri gerekiyor.

Bu oyunu oynayan şanlı müşteriler; her hafta yenilenen günlük, haftalık ya da aylık hediyeler ve sms paketleri kazanabiliyorlar.

Bununla birlikte Türk Telekom’lu müşterilerin hediye sms kazanabilmeleri için aynı zamanda 4.5G abonesi de olmaları gerekiyor.

Telefonu 45.G ile uyumlu olmayan kişiler, bu oyunu oynasalar ve hediye kazansalar dahi kazandıkları hediye hatlarına yüklenmiyor.

Henüz 4.5G aboneliği başlamamış kişiler, şayet telefonları 4.5G teknolojisi ile uyumlu ise Sil Süpür oyununu oynadıklarında 4.5G başvurusu yapmış olarak kabul ediliyorlar.

Başvurunun Türk Telekom tarafından onaylanmasını takiben hediye smslerini ya da kazandıkları diğer hediyeleri kullanmaya başlayabiliyorlar.

Online İşlemler uygulamasındaki Sil Süpür oyunu; bireysel faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız kullanıcılara da hediyeler armağan ediyor.

Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası

2021 yılında oldukça popüler olan ve pek çok Türk Telekom müşterisinin abone olduğu bu kampanyaya göre kampanyaya katılan şanslı kişiler; Whatsapp, BİP ve Wirofon uygulamalarında kullanabilecekleri 1GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Kazanılan 1GB internet, yalnızca uygulamalardaki mesajlaşmalarda kullanılabiliyor.

Yani görüntülü ya da sesli konuşmalarda hediye internet, hiçbir şekilde kullanılamıyor.

Bu kampanyaya sadece bireysel faturalı hat sahibi kullanıcılar katılabildiği için faturasız hat sahibi kişiler, kampanyaya katılamıyorlar.

Aynı zamanda birtakım tarifeler dışında kalan tarifelere üye kurumsal müşteriler de bu kampanyaya katılabiliyorlar.

Türk Telekom Bedava SMS Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom Selfy Anlık Mesajlaşma Kampanyası ile Hediye SMS Yapma: Türk Telekom bedava sms veren uygulamalardan bir diğeri olan bu kampanyaya göre 25 yaş ve altındaki Selfy üyesi olan gençler, kampanyaya katıldıkları takdirde Whatsapp ve BİP uygulamalarında diğer arkadaşlarıyla ücretsiz bir şekilde diledikleri kadar mesajlaşabiliyorlar.

Yalnızca Selfy’li gençlere özel kampanyaya katılmak isteyen faturasız hat kullanıcıların aylık tek seferde 25 TL ya da üstünde bir miktarda hatlarına TL yüklemeleri gerekiyor.

Kampanyaya katılmak isteyen faturalı hat sahiplerinin ise 1GB ve üstü her şey dahil paketlerinden birine abone olmaları gerekiyor.

Yani hem faturalı hem de faturasız Selfy tarifelerinden birine üye olanlar, bu kampanyaya katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak için ANLIK MESAJLASMA yazıp, oluşturulan bu kısa mesajı 4545’e kısa mesaj olarak göndermek, yeterli oluyor.

Türk Telekom Bedava SMS Kazanma Yolları

  •  Türk Telekom Ailece Kampanyası ile Hediye SMS Yapma

Türk Telekom bedava sms kazanmanın en kolay yollarından biri de Türk Telekom Ailece kampanyasına katılmak!

Bu kampanyaya sadece Türk Telekom’dan evde internet ya da evde telefon hizmeti alan, aynı zamanda mobil Türk Telekom hat kullanan kişiler katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılan kişilerin kampanya kapsamındaki Ailece tarifelerinden birine de üye olmaları gerekiyor.

Ailece 15 GB tarifesine abone olan kişiler, her yöne sınırsız sms elde ediyorlar.

Üstelik tarife kapsamındaki hatlarını ailedeki maksimum 5 bireyle de paylaşabiliyorlar.

Bu tarife, her yöne 5000 dakika, her yöne sınırsız sms, grup içi mobil sınırsız konuşma ve 15 GB internet içeriyor.

Ailece 15GB tarifesi, aylık 69 TL gibi uygun fiyatı ile de pek çok Türk Telekom müşterisi tarafından tercih ediliyor.

  • BİMCELL Bonus Kampanyası ile Hediye SMS Yapma:

Türk Telekom’un lider tarifelerinden biri olan BİMCELL tarifelerine özel olan BİMCELL Bonus kampanyasına göre BİMCELL Bonus tarifelerinden birine geçen kişiler, hediye 9GB, hediye her yöne 300 sms ve hediye her yöne 300 dakikanın sahibi oluyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin BIMCELL BONUS yazıp, oluşturdukları bu mesajı 4551’e yollamaları gerekiyor.

  • Faturasız Ofis Tarifesi ile Hediye SMS Yapma:

Kurumsal faturasız hat sahibi müşterilere yönelik bu kampanyaya göre Faturasız Ofis tarifesine geçen müşteriler, aylık tek seferli 50 TL ya da üstü yüklemelerinde hediye her yöne 150 sms elde ediyorlar.

  • Prime Ekstra Tarifeleri ile Hediye SMS Yapma:

Avantajlarla ve ayrıcalıklarla dolu olan Prime EKSTRA tarifeleri; tüm abonelerine her yöne sınırsız sms armağan ediyor.

Prime Ekstra 15, 20 ya da 30 tarifelerini içeren kampanyaya göre müşteriler, diğer ev telefonlarıyla ve sabit hatlarla da ücretsiz bir şekilde konuşabiliyorlar.

Üstelik 24 ay sözleşme ile tarifelerden birine üye olanlar, indirimli fiyatlardan da yararlanabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom bedava sms paketleriyle ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de Türk Telekom abonesiyseniz; Türk Telekom sms kazanma 2021 yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu