Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom e-fatura bedava internet kampanyası ile hem kağıt israfından kurtulabilir hemde bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom müşterilerine yönelik olarak başlattığı bedava interent kampanyalarından biri olan Türk Telekom e-fatura 1 GB kampanyası ile aylık hediye internet kazanırsınız. Basılı olarak her ay gelen faturalarını e-posta hesabına gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom e-fatura bedava internet nasıl kazanılır? Türk Telekom e-fatura 1 GB nasıl kayıt olunur ve e-fatura aboneliği nasıl iptal edilir sorularına cevap vermeye çalışacağız.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Müşterilerine bedava internet veren operatörlerden biri olan Türk Telekom yaptığı hediye internet kampanyaları ile müşterilerine daima mutlu etmektedir. Güncel kampanyalardan biri olan Türk Telekom e-fatura 1 GB kampanyasına katılarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Faturalarınız e-posta adresinize ve SMS olarak cep telefonunuza gelmesini sağlayarak hem zamandan kazanırsınız hemde kağıt israfını önleyebilirsiniz.  Ayrıca e-fatura talebinde bulunarak 1 GB hediye internet kazanırsınız.

Türk Telekom E-Fatura Talebi Nasıl Oluşturulur

Artık basılı fatura istemiyorsanız faturalarınızı dilediğiniz e-posta adresine gelmesini telefonunuzun mesaj kısmına girerek 1GB boşluk e-mail adresiniz yazıp 3008’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Mesaj gönderdikten sonra onay mesajı geldikten sonra artık faturalarınız belirlediğiniz adrese gönderilecektir.

Telefonunuzdan 1GB boşluk e-mail adresiniz yazıp 3008’e SMS gönderdikten sonra 48 saat içerisinde 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet Kazanma

Türk telekom 1 GB bedava internet kazanmak için tercih edilen kampanyalardan biri olan e-fatura 1 GB kampanyası ile kazandığınız 1 GB bedava interent 1 hafta boyunca geçerlidir. Kampanya sadece Türk Telekom müşterilerinin katılımına açıktır BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa müşterileri katılamaz.

Türk Telekom E-Fatura İptali Nasıl Yapılır

Türk Telekom e-fatura aboneli başladıktan sonra artık size basılı olarak evinize fatura gelmeyecektir. E-fatura aboneliği iptali yapmak için  IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. İptal işlemi sonrası e-fatura aboneliğiniz iptal edilecektir.

Sizlere bu yazımıda Türk Telekom e-fatura 1 GB bedava internet kazanma hakkında bilgi verdim aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu