Türk Telekom Faturalı Bedava Dakika

Türk Telekom Faturalı Bedava Dakika 2024; Ülkemizde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet veren, yerli GSM şirketimiz olan Türk Telekom; faturalı ve faturasız hatlara yönelik hazırladığı uygun fiyatlı tarife ve paketleri ile her bütçeden müşteriye hitap ediyor.

Gençlere, memurlara, esnafa kısacası her kesime uygun tarife ve paketlere imza atan Türk Telekom 2024 yılında da düzenlediği kampanyalar ile bütçe dostu bir politika izleyerek, müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Türk Telekom faturalı hat sahipleri, tıpkı faturasız hat kullanıcıları gibi çekiliş ve kampanyalara katılarak, bedava konuşma paketleri, bedava dakikalar ve sürpriz hediyeler kazanıyorlar.

Böylelikle fatura aşımının önüne geçerek, bütçelerini sarsmamış ve ay sonunda faturalarına yüksek miktarlar ödemekten kurtulmuş oluyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom faturalı hat sahipleri için bedava dakika nasıl kazanılır?  Türk Telekom hediye dakika kazanma yöntemleri nelerdir? vb. soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Faturalı Bedava Dakika Kazanma 2024

Faturalı hat sahiplerine bedava dakika yani konuşma paketi kazandıran, onların sevdikleriyle doyasıya konuşmalarını sağlayan kampanya, uygulama ve diğer avantajları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom faturalı hat sahipleri konuşma paketleri bittiğinde ek paket almak yerine Türk Telekom faturalı bedava dakika kampanyalarına katılabilir yada Türk Telekom faturalı bedava dakika kazanma yollarını uygulayarak kesintisiz konuşmaya devam edebilir.

Türk Telekom Sil Süpür ile Faturalı Hediye Dakika Kazanma

Türk Telekom’un en sevilen ve en popüler oyunu olan Sil Süpür oyununu oynayan tüm faturalı hat sahipleri, her hafta farklı hediyeler elde ediyorlar.

Sil Süpür; faturalı hat sahiplerinin yanı sıra bireysel faturasız hat kullanıcılarına da benzer hediyeler armağan ediyor.

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında yer alan Sil Süpür oyunu sayesinde bedava konuşma paketi kazanmak isteyen faturalı abonelerin ilk olarak uygulamayı akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Android Store üzerinden indirmeleri, sonrasında da oyuna tıklayıp, girmeleri gerekiyor.

Faturalı hat kullanıcılarının kazanabilecekleri hediyeler, tıpkı faturasız hat kullanıcılarında olduğu gibi her hafta Çarşamba veya Pazar günü yenilenip, güncelleniyor.

Bununla birlikte her bir müşteri, her hafta sadece bir hediye kazanabiliyor.

Faturalı hat sahipleri bu oyunu oynadıkları takdirde günlük, haftalık ya da aylık Türk Telekom yönüne sınırsız konuşma, günlük her yöne 100 veya 250 dakika, haftalık her yöne 250 dakika vb. hediyeler kazanabiliyorlar.

Haftalık 10, 5GB internet, aylık 30GB internet vb. dev internet paketleri de Sil Süpür oyunu tarafından kullanıcılarına dağıtılan hediyeler arasında bulunuyor.

Sizler de hemen bu oyunu oynayarak, dev hediyeleri kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası ile Faturalı Bedava Dakika Kazanma: Türk Telekom’dan yine sadece faturalı hat sahipleri için hazırlanan Konuşmak Lazım Kampanyası dahilinde numara taşıma, yeni hat tesisi ile farklı bir GSM şirketinin müşterisi olup da bu kampanyaya katılan ya da Türk Telekom faturasız hattan bu kampanya ile Konuşmak Lazım 1000 tarifesine yani faturalı hatta geçen kişilere bedava dakikalar armağan ediliyor.

Bu kampanya dahilinde faturalı hat kullanıcısı olan tüm abonelere 500 dakika hediye konuşma paketi sunuluyor.

Yani aboneler; aylık 1000 değil de 1500 dakikalık konuşma paketi elde ediyorlar.

Oldukça avantajlı olan bu tarifeye taahhütlü bir şekilde yani sözleşmeli olarak geçen müşteriler, aynı zamanda aylık 10 TL tarife indirimi de kazanıyorlar.

Yani aylık 47 TL değil de yalnızca 37 TL ödeme yapıyorlar.

Türk Telekom Faturalı Ücretsiz Dakika Kampanyası

Türk Telekom Ev Telefonu Alan Müşterilere Özel Mobil Bedava Dakika Kazanma: Türk Telekom’dan ev telefonu almayı tercih eden müşterilere özel olan bu kampanya dahilinde Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahibi tüm mobil hizmet alan kişilere bedava dakikalar hediye ediliyor.

Taahhütlü olarak 12 aylık sözleşmeye imza atan kişiler; mobil cihazlarında geçerli olacak şekilde her ay 3000 hediye dakika içeren konuşma paketi elde ediyorlar.

3.000 TL hediye dakika, her yer yenileniyor ve otomatik olarak müşterinin hattına tanımlanıyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için Müşteri Hizmetlerini arayabileceğiniz gibi size en yakın Türk Telekom mağazasına da gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom faturalı bedava dakika kazanma yollarına değinmeye çalıştık.

Türk Telekom faturalı hat kullanıcısıysanız; yararlandığınız bedava dakika kazandıran uygulama ve kampanyaları yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu