Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet; Çekilişleri, kampanya ve cazip tarifeleri ile müşterilerini her daim memnun eden, ülkemizin en başarılı ve en çok kullanılan GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom; faturasız ve faturalı hatlara yönelik bedava internet kampanyaları ile 2021 yılında da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Türk Telekom’a yeni geçecek olan abonelerin yanı sıra mevcut faturalı ve faturasız hat sahiplerini de şahane hediyeler bekliyor.

Türk Telekom faturalı hat sahiplerine özel kampanya ve uygulamalar sayesinde faturalı hat kullanıcıları internete ücretsiz bir şekilde girebiliyor yani hediye internet kazanabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom faturalı bedava internet nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği kampanya, uygulama ve avantajlarla ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Yalnızca faturalı Türk Telekom müşterilerine yönelik olarak hazırlanan kampanya, uygulama ve diğer hediye internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

4.5G Kullanıcılarına Özel 30 GB Hediye İnternet 

Yalnızca Türk Telekom bireysel faturalı hat sahibi olan müşterilere özel olan bu kampanyaya göre Türk Telekom bayilerinden herhangi birine giderek, yeni 4.5G ile uyumlu olan sim kartını alan aboneler; anında 30 GB bedava internetin sahibi oluyor.

Kazanılan 30GB bedava internetin 1 ay geçerlilik süresi bulunuyor. 30 gün kullanılabilen bedava internet; yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Kampanya kapsamında hediye internetten faturalı bireysel hattına ait sim kartını 16 Temmuz 2019 tarihinden sonra 4.5G sim kartla değiştiren müşteriler yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom faturalı hat müşterisiyseniz; 4.5G yazıp, boşluk bırakıp, 30GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında yer alan, faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat kullanıcılarına her hafta pek çok hediye internet, konuşma hakkı, servis üyeliği vb. hediyeler armağan eden Sil Süpür; 2021 yılında da faturalı hatlara özel hediyeleri ile kullanıcılar tarafından sevilerek oynanan bir oyun olma özelliği taşıyor.

Sil Süpür oyununu oynayarak, hediye internet kazanmak isteyen faturalı hat sahiplerinin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri, sonrasında bu oyuna girmeleri ve oyunu oynamaları gerekiyor.

Oyun dahilinde katılan Türk Telekom faturalı hat abonelerine her hafta farklı hediyeler dağıtılıyor.

Haftalık 30, 10, 5, 2GB; günlük 5, 2, 1 GB bedava internet, 1 ay geçerli Arayanı Bil Plus servisi üyeliği, en çok dağıtılan hediyeler arasında bulunuyor.

Türk Telekom faturalı hat kullanıcısıysanız; Türk Telekom Sil Süpür oyununu oynayarak, her hafta farklı hediyeler ve bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet

Eğitim ve öğretimi desteklemek amacıyla başlatılan kampanya dahilinde Türk Telekom faturalı yada faturasız tüm hat sahipleri BTK Akademi kullanımlarında geçerli olmak şartıyla 6GB hediye internet kazanıyorlar.

Kazanılan hediye internetle BTK Akademi kanallarındaki teknolojiye dair videoları izleyebiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin BTK Akademi yazıp, 5555’e kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

Aynı zamanda aboneler, Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kampanyaya katılabiliyorlar.

5 GB Mobil İnternet ile Bedava İnternet Paketi Kazanma

Yalnızca faturalı hat sahiplerinin katılabileceği bu kampanyaya göre 12 ay boyunca aynı internet paketini kullanacağına dair kontrat ile söz veren faturalı aboneler; ilk 3 ay boyunca hediye 5GB internet elde ediyorlar.

Yani toplamda 3 ay için 15 GB bedava internete kavuşuyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin bir önceki yıl da 12 ay boyunca kontrat imzalamış olmaları gerekiyor.

Bununla birlikte kampanyaya Kontrollü Seç Tarifeleri, Kontrollü Esnaf, Esnaf Dostu Tarifeleri ile data tarifeleri ve ortak tarifeler katılamıyorlar.

Aynı zamanda son 30 günde numara taşıma ya da yeni hat alma ile Türk Telekom faturalı hat sahibi olan kişiler de kampanyadan yararlanamıyorlar.

10GB Bedava İnternet Kampanyası

Yalnızca belirli illerde yaşayan Türk Telekom faturalı hat abonelerinin katılabileceği bu kampanyaya göre aboneler; 3 ay boyunca kullanabilecekleri 10 GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Bu kampanyaya sadece Manisa, Eskişehir, Denizli, Kayseri, Adana, Mersin, Gaziantep ve Konya illerinde yaşayan müşteriler katılabiliyorlar.

10GB hediye interneti kazanmak isteyen müşterilerin Türk Telekom mağazalarından birine giderek, sim kartlarını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmeleri gerekiyor.

Bu kampanyaya 4.5G sim kartını 15.04.2017 tarihinden sonra alan aboneler katılabiliyorlar.

BİMCELL, POCELL, Teknosa Mobil, Kontrollü Seç Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ya da Esnaf Dostu tarifeleri, PTTCELL ve data tarifeleri bu kampanyadan yararlanamıyor.

E-Fatura’ya Geçenlere Özel 1GB Bedava İnternet

Önemi her geçen gün daha da artan, oksijen ve yaşam kaynağımız olan ormanları ve ağaçları korumak adına başlatılan bu kampanyaya göre e-faturaya geçerek, ay sonunda faturalarını e-mail ya da hotmail adresleri ile almayı kabul eden Türk Telekom faturalı hat sahipleri anında 1GB bedava internet kazanıyor.

Çevre dostu uygulamalardan biri olan bu kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin 1GB yazıp, boşluk bırakıp, mail ya da hotmail adreslerini yazıp, oluşturdukları bu mesajı 3008’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Kazanılan hediye 1GB internetin bir hafta içerisinde mutlaka kullanılması gerekiyor.

EBA 8GB Bedava İnternet Kampanyası

Koronavirüsle birlikte önemi daha da artan uzaktan eğitim kanalı olan EBA kullanımlarında geçerli olan hediye 8GB internet; faturalı ve faturasız tüm abonelerin hattına tanımlanıyor.

Hediye internet, abonelerin hattına otomatik bir şekilde yükleniyor.

Böylelikle Türk Telekom aboneleri, ilköğretim ve lise EBA ders içeriklerine hızlıca ve kolaylıkla ulaşabiliyor.

İlinize Özel Hediye 10GB İnternet Kampanyası

Yine faturalı hat kullanıcıları için hazırlanan bu kampanyaya göre Balıkesir ya da Çanakkale illerinde yaşayan, Türk Telekom’un en popüler tarifelerinden biri olan Efsane tarifelerine yeni hat alarak ya da numarasını farklı bir GSM operatöründen taşıyarak gelen kişiler; 31 gün geçerliliğe sahip 10GB bedava internete kavuşuyorlar.

Hediye internet kazanmak isteyen faturalı hat sahiplerinin Türk Telekom mağazalarından birine giderek, Efsane 8, 12, Prime Efsane 20 ya da Selfy Efsane 10GB tarifelerinden herhangi birini satın almaları gerekiyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 31 Aralık 2021 tarihi ve öncesinde yukarıdaki tarifelerden birine abone olmaları gerekiyor.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Faturalı hat sahiplerinin yoğun ilgi gösterdiği bu kampanyaya göre sevdiklerine, arkadaşlarına ya da herhangi birine hediye aylık 1GB gönderen Türk Telekom aboneleri, bir hafta boyunca geçerli 1GB internet kazanıyorlar.

Aylık 4GB hediye internet gönderen abonelere ise Türk Telekom tarafından aylık 1GB bedava internet armağan ediliyor.

Arayanı BİL Plus Hediye 1GB İnternet

Arayanı BİL PLUS servisine abone olarak, telefonları kapalı olduğunda bile kendilerini kimin aradığını öğrenebilme şansını elde eden Türk Telekom faturalı hat sahipleri, anında 1GB bedava internetin sahibi oluyor.

Servise aylık abone olan faturalı hat kullanıcılarına haftalık 1GB, 6 aylık abone olanlara ise aylık 1GB bedava internet dağıtılıyor.

Faturalı hat sahibi abonelerin yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da kampanyaya katılabiliyor.

Kampanyaya aylık abone olmak isteyen kişilerin PLUS yazıp, 7065’e; altı ay süreliğine abone olmak isteyenlerin ise PLUS yazıp, 7066’ya mesaj göndermeleri gerekiyor.

Kişinin abonelik başvurusu kabul edildiğinde maksimum 48 saat içerisinde kişiye onay mesajı gönderiliyor.

Bu mesajın Türk Telekom abonesi tarafından alınmasını takiben hediye internet kullanılabiliyor.

Tivibu GO Hediye İnternet Paketleri

Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin katılabileceği bu kampanyaya göre TivibuGO Süper, Aile veya Sinema paketlerinden herhangi birine abone olan Türk Telekom müşterileri hediye ‘data’ kazanıyor.

Kazanılan hediye; hangi paketin satın alındığına göre değişiklik gösterebiliyor.

Kampanyaya göre TivibuGO Süper paketini satın alanlara sınırsız mobil data, Aile paketini alanlara 1GB, sinema paketini alanlara ise 3GB bedava internet veriliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin TIVIBUGO yazıp, bir boşluk bırakıp, daha önce kendilerine Türk Telekom tarafından gönderilen 12 haneli kodu da yazıp,  5555’e mesaj yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom’dan Ev Telefonu Alan Müşterilere Özel Hediye 4GB İnternet

Faturalı ya da faturasız hattının yanı sıra ev telefonunu da Türk Telekom’dan alan, yeni bireysel müşteriler; 12 ay boyunca EKO Her Yöne 500 dakika tarifesine abone kalacaklarına sözleşme yaparak söz verdikleri takdirde on iki ay boyunca her ay yenilenen 4GB bedava internet kazanıyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz, yararlandığınız Türk Telekom faturalı bedava internet kampanya ve uygulamalarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu