Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika; Ülkemizin yerli GSM operatörü olan Türk Telekom; 202 yılında da tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi hediye dakika, internet ve sms dağıtan kampanya ve uygulamaları ile müşteri memnuniyetine öncelik vermeye devam ediyor.

Uzun yıllardır Türk Telekom abonesi olan müşterilerin yanı sıra yeni müşteriler de kampanya ve çekilişlere katıldıkları takdirde bedava dakika kazanabiliyorlar.

Özellikle faturasız bireysel hat sahibi olan müşterileri birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Bu yazımızda Türk Telekom bireysel faturasız hat kullanıcıları için bedava dakika nasıl kazanılır sorusunu yanıtlamaya, Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika 2024

Bireysel ön ödemeli yani faturasız hat sahibi müşterilerin katılabilecekleri ve bedava konuşma paketi kazanabilecekleri kampanya ve uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom faturasız bedava dakika kazanma yolları, Türk Telekom faturasız bedava dakika kampanyaları ve paketleri hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Türk Telekom Sil Süpür Faturasız Bedava Dakika Kazanma

Bireysel faturasız hat sahibi abonelerin yanı sıra faturalı hat kullanıcılarının da diledikleri zaman hediye kazanabilecekleri Sil Süpür oyunu; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında bulunuyor.

Son dönemlerde oldukça gözde olan, uygulamanın en çok hediye dağıtan alt menüsü olma unvanına sahip olan Sil Süpür oyununda herkese yönelik hediyeler bulunuyor.

Her haftanın Çarşamba ve Cuma gününde yenilenen hediyeleri ile Sil Süpür; kullanıcılara her hafta farklı hediye kazanma şansı sunuyor.

Bu oyunu oynayan faturasız bireysel hat kullanıcıları, günlük, haftalık, aylık Türk Telekom yönüne sınırsız konuşma paketleri kazanabiliyorlar.

Aynı zamanda oyun oynayan kişiler, günlük, haftalık ya da aylık her yöne 250, 500 dakika vb. konuşma paketleri ve internet paketleri de elde edebiliyorlar.

Sil Süpür oyunu oynayarak, şansını denemek isteyenlerin Online İşlemler uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Aynı zamanda katılımcıların 4.5G aboneliğinin olması bekleniyor. Aboneliğini henüz başlatmamış yani telefonunda 4.5G teknolojisi mevcut olmayan kişiler; Sil Süpür oyununu oynadıklarında 4.5G başvurusunda da bulunmuş oluyorlar.

Yepyeni ve cazip hediyeleri kazanmak için sizler de bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

Türk Telekom Her Bedava Dakika Kazanma

Yine bireysel faturasız hat kullanıcılarına yönelik hazırlanan bu kampanyaya göre 30 günlük süre içerisinde tek seferde 30 TL ya da üstünde TL yüklemesi yapan kişiler; hediye olarak dakika kazanıyorlar.

Her Yöne Konuşma kampanya katılım koşullarına göre bu kampanyaya sadece kadın Türk Telekom aboneleri katılabiliyor.

Kampanyaya katılan kişiler; gündüz 13.00-14.00 saatleri arasında geçerli olacak şekilde haftalık toplamda 1 saat her yöne konuşma elde ediyorlar.

Kampanyaya göre bir saatlik konuşma paketi, her ay yenileniyor.

Üstelik kadın aboneler; kampanyaya kısa sms oluşturarak kolaylıkla katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen faturasız hat sahibi tüm kadınların HER YONE DK yazıp, oluşturdukları mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli oluyor.

Bununla birlikte Selfy üyeliği olan 26 yaş ve altındaki kadın aboneler, kampanyaya katılamıyorlar.

Bu kampanyaya katılmak isteyen kadın müşterilerin PTTCELL, BIMCELL, Teknosa Cell, Pocell, Kontrolü Seç Tarifeleri, Faturasız Bayi, Standart, Katlayan, Mobil data jet tarifeleri dışındaki tarifelerden birine abone olmaları gerekiyor.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Ev Telefonu Alan Müşterilere Özel Mobil Bedava Dakika Kazanma: Mobil Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları, ev telefonlarını da Türk Telekom’dan aldıklarında ve 12 ay boyunca geçerli sözleşme imzaladıklarında hediye mobil konuşma paketi kazanıyorlar.

Aynı zamanda müşteriler; 12 ay boyunca süren, her ay yenilenen 4GB bedava internet paketinin de sahibi oluyorlar.

Kampanya kapsamında tüm katılımcılara 3000 bedava dakika hediye ediliyor.

Kazanılan 3000 hediye dakikanın ise 19.00-07.00 saatleri arasında kullanılması gerekiyor.

Katılımcılar, 12 ay boyunca hediye 4GB internet, aylık 3000 hediye dakika kazanmanın  yanı sıra 10 bin TL değerinde konut sigortasından da ücretsiz bir şekilde yararlanıyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Türk Telekom faturasız bedava dakika kazanma yöntemlerine dair merak ettiğiniz tüm sorulara size en yakın Türk Telekom bayiliğine giderek ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak yanıt bulabilirsiniz.

Sizler de yararlandığınız Türk Telekom hediye dakika kazanma 2024 yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu