Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız bedava internet paketlerive kampanyalarıyla 2024 yılına damga vurarak girdi. Müşteri portföyünü oldukça genişleten Türk Telekom, hem ucuz hem de paketlerin içeriklerinin dolgun olmasıyla oldukça ilgi gören GSM şirketi olduğunu göstermiş oldu.

İnternette gününün çoğu zamanını geçirenler için özellikle de faturasız hatlar için vermiş olduğu bedava internet kampanyaları sayesinde, müşterilerinin internet sıkıntısı yaşamasının önüne geçip cazip teklifler yapmaya devam ediyor.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet 2024

Türk Telekom faturasız bedava internet 2024 yılında Türk Telekom mobil uygulamasını indirdikten sonra 1 GB bedava internet kazanmak için uygulamaya kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

Daha sonra hattınıza uygulama aracılığıyla TL yükledikten sonra 1GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj gönderin ve otomatik olarak 1 GB hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturasız hat sahibi müşterilerine, hatlarına TL yükledikten sonra 1 ay kullanması için 1 GB internet hediye ediyor. 1 GB internet hediyesini almak için yapmanız gereken tek şey MOR HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS olarak gönderin. 25 TL ve üzerindeki her yüklemenize 1 GB internet hediyeniz hattınıza anında yüklenecektir.

Ayrıca Türk Telekom mağazalarına gidip hattınıza 40 TL yükleme yaptığınız takdirde günlük 10 GB, 50 TL yükleme yaptığınızda haftalık 10 GB, 100 TL ve üzeri yüklemelerinizde ise aylık 10 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken şey SENLIK GB yazıp 5555’e SMS yollamaktır.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız bedava internet paketleri içerisindeki dolgunluk müşterilerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır.

Türk Telekom bedava internet paketinden yararlanmak için “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e mesaj göndermeden önce faturasız hattınıza 30 TL yükleme yapmanız yeterlidir. Yükleme yaptıktan sonra hattınızdan mesaj gönderdikten sonra haftalık 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom yükle kazan kampanyasından yararlanmak için online işlemler menüsü üzerinden kredi kartı yada banka kartı ile yükleme yapabilirsiniz. 30 TL üstü yüklemelere haftalık 1 GB verilirken 30 TL altı yüklemelere ise günlük 1 GB yüklenecektir.

Türk Telekom faturasız bedava internet 2024 güncel listesini sizinle paylaşmak istiyorum. İşte bedava internet kazanabileceğiniz paketler ve kampanyalar.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Türk Telekom uygulamasını indirip kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor. Her hafta Çarşamba ve Cuma günü 06:00’da yenilecektir. Çeşitli hediyeler Sil Süpür ile hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB Bedava İnternet

Arayanı bil uygulaması ücretlidir. Abone olan Türk Telekom müşterileri abone olduğu takdirde 1 GB bedava internet kazanıyor. Aylık abonelik gerçekleştirenlere haftalık olarak 1 GB hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Arayanı Bil aboneliği aylık vergiler dahil 2.99 TL’dir. 6 aylık üyelik yapanlar için de toplam üyelik ücreti 14.99 TL’dir. Abonelik otomatik olarak yenilenmektedir.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’da 4.5G’ye geçen müşterilerini unutmadı. 4.5G uyumlu telefonunuz varsa Türk Telekom mağazalarına gidip ücretsiz olarak SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirin. Hattınızı değiştirdikten sonra 1 ay boyunca kullanacağınız 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için 4.5G SIM yazım 5555’e SMS yollayın ve 1 GB hediye internetinizi alın.

Selfy Mor Hediye 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Mor Hediye paketlerinde faturasız hat sahiplerine 1 GB bedava internet veriyor. Kampanyaya katılmak için MOR HEDİYE yazıp 4545’e SMS yollayarak katılabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom kadın müşterileri tek seferde 25 TL yüklemeleri halinden 1 ay boyunca kullanabilecekleri Whatsapp 1 GB, Facebook ve Twitter 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB bedava internet veriyor. Kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS yollamanız halinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom faturasız bedava internet hilesi bulunmamaktadır. Sadece bedava internet kampanyalarını takip ederek hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom faturasız bedava internet kampanyaları ile internetin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Türk Telekom abonesiyseniz güncel olan haberleri takip ederek hediye internet kazanma yöntemlerine bakıp, bedava internetiniz alabilirsiniz.

Türk Telekom faturasız bedava internet kampanyaları takip etmek için Türk Telekom Bedava İnternet yazılarımı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom faturasız bedava internet kazanma için sizlere merak ettiğiniz soruların yanıtlarıyla birlikte paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi verdik.

Aklınıza takılan bedava internet kampanyası sorularınızı yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu