Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2021; Genellikle gençler tarafından yoğun ilgi görse de 7’den 70’e pek çok müşterinin de tercih ettiği Türk Telekom faturasız hat fiyatlarının 2021 yılında ne kadar olacağı; ilk kez Türk Telekom’dan faturasız hat alacak olan müşterilerin en çok merak ettikleri sorular arasında bulunuyor.

Faturalı hat alarak, faturalı tarifelerden birini seçen kişiler, hat parasını nakit ödememelerine rağmen faturasız hatlar söz konusu olduğunda ne yazık ki hat ücreti, nakit olarak alınıyor.

Faturalı müşterilerin hat aktivasyon ve telsiz kullanım ücreti gibi ücretler, faturalarına eşit taksitlerle yansıtılırken faturasız hat müşterileri, tek seferde hat bedeli ödemekle yükümlü oluyorlar.

Müşteriler, hat ücretinin yanı sıra abone oldukları tarifeye göre de ekstra paket ücreti ödüyorlar.

Bu yazımızda yeni bir Türk Telekom faturasız hat almayı düşünen tüm müşteriler için Türk Telekom faturasız hat fiyatları 2021 ne kadar? Türk Telekom faturasız paket fiyatları nelerdir? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Hat Fiyatları ve Ücreti 2021

Türk Telekom müşterilerin faturasız hat alabilmeleri için şu an için en az 65 TL ödemeleri gerekiyor. Bu fiyat, Türk Telekom mağazalarında ve bayiliklerinde daha yüksek rakamlarda olabiliyor.

Müşteriler, genellikle 90-120 TL arasında yeni bir faturasız hat satın alabiliyorlar.

Bununla birlikte faturasız hat alan müşterilerin bakiyesine de hediye olarak bir miktar TL yükleniyor.

Örneğin, 120 TL’ye faturasız hat aboneliği başlatan müşterinin bakiyesine 20 TL yükleniyor.

Türk Telekom faturalı hat fiyatları ise müşterinin faturalarına yansıtılıyor. Yani kendinden hat ücreti talep edilen kişilerin bu duruma itiraz etme hakları bulunuyor.

Türk Telekom faturalı hat fiyatları, müşterinin sözleşme imzaladığı süre boyunca faturalarına yansıtılıyor. Devlete ödenmesi gereken vergiler ve telsiz kullanım ücretinin yanı sıra hat aktivasyon ücreti de faturalar aracılığıyla eşit taksitlerle ödenmiş oluyor.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatları 2021

2021 yılı için Türk Telekom yeni hat fiyatlarını kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

  • BİMCELL—85 TL
  • FenerCell—90 TL
  • BursasporCell—90 TL
  • SamsunCell—95 TL
  • PTTCELL—90 TL
  • UğurCELL—90 TL
  • KartalCELL—90 TL
  • Galatasaray Mobile—95 TL
  • TrabzonCELL—95 TL

Yukarıdaki hat fiyatları, uygun fiyatları ile dikkat çekse de hatlar, bazı bayiliklerde ya da yukarıdaki hatları satan telefoncularda daha yüksek rakamlara satılabiliyor. Bu yüzden hat satın alırken, mümkün olduğunca en ucuz fiyat teklifinde bulunan yerden hattınızı almanızı öneriyoruz.

Türk Telekom Faturasız Hat Ne Kadar 2021

Türk Telekom faturasız hat fiyatları ve Türk Telekom faturasız hat ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse normalde Türk Telekom mağazalarında 90 T satılmasına karşın serbest fiyat ile satıldığından bazı mağazalarda 150 TL kadar satılmaktadır. En uygun Türk Telekom faturasız hat fiyatı 85 TL ile 150 TL kadar çıkmasına karşın bir kaç mağaza gezerek en uygun yerden sim kart alabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Paketler Ne Kadar?

Türk Telekom’da faturasız tarifelerden birine abone olan müşterileri birbirinden dolu içeriklere sahip olan onlarca faturasız paket bekliyor.

26 yaş altındaki gençlere özel Selfy Paketler, Eşsiz Paketler, internet, sms ve dakika üçlüsünü içeren üçlü paketler, ikili paketler, internet paketleri, konuşma paketleri, mesajlaşma paketleri ve taraftar paketleri; Türk Telekom tarafından faturasız müşterilerine sunulan paketleri oluşturuyorlar.

Her bir müşteri, kendi ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olan paketi Türk Telekom’da kolaylıkla bulabiliyor.

En çok abone sayısına sahip olan ve en popüler Türk Telekom faturasız paketleri, içeriklerini ve faturasız paket fiyatlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Eşsiz Paket Fiyatları

Eşsiz paket fiyatları, 32 TL ve 47 TL arasında değişiklik gösteriyor. 28 gün yani 4 hafta geçerliliğe sahip olan bu paketler, aynı dönem içerisinde birden çok sefer satın alınabiliyor.

Eşsiz paketlerde internet, dakika ve sms kullanımları bulunuyor.

Eşsiz paketler, kendi arasında Eşsiz 4GB, Eşsiz 8GB ve Eşsiz 15GB olacak şekilde 3’e ayrılıyor. Paketlerin isimlendirilmesinde içerdiği GB miktarı belirleyici oluyor.

Eşsiz 4GB paketi, her yöne 750 dakika, her yöne 250 sms ve 4GB internetten oluşurken; Eşsiz 8GB paketinde 750 dakika, 250 sms ve 8GB internet; Eşsiz 15GB paketinde ise 750 dakika, 250 sms ve 15GB internet kullanımı bulunuyor.

Türk Telekom Üçlü Paket Fiyatları

İnternet, sms ve dakika üçlüsünü içeren Türk Telekom üçlü paketler; Bal paketleri, Ahlan Portföy, Dönüşüm Festivali vb. pek çok paketten oluşuyor.

Paket fiyatları da genellikle uygun rakamlarda seyrediyor.

Her yöne 750 dakika ve 1000 sms içeren Bal Paketleri, en çok ilgi gören üçlü paketler listesinde başı çekiyor.

Bal paketleri de içerdiği GB miktarına göre isimlendiriliyor.

4 hafta geçerliliği bulunan bu paketlerin fiyatları ise 28 TL’den başlıyor ve 80 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Türk Telekom Selfy Paket Fiyatları

Her yöne sms, dakika ve internet içerikleri ile Türk Telekom Selfy paketler, gençlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı en iyi şekilde başarıyor.

Fiyatlar, 30 TL’den başlıyor ve paket içeriğine göre 60 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Örneğin, gençlerin sosyal medyada gönüllerince ve istedikleri gibi zaman geçirebilmeleri için hazırlanmış olan Selfy’nin turuncu large paketi, her yöne 750 dakika, 5000 sms ve 8GB internet içeriyor ve yalnızca 45 TL gibi ekonomik bir fiyata 25 yaş ve altındaki gençler tarafından alınabiliyor.

Türk Telekom İnternet Paket Fiyatları

Türk Telekom faturasız müşteriler, paketlerine ek olarak internet paketleri satın alabilecekleri gibi aylık, haftalık, günlük hatta saat bazlı internet paketleri bile satın alabiliyorlar.

Aylık internet paketleri, 100 MB içeren internet paketlerinden başlayıp, 6GB internet içeren paketlerle sona eriyor.

Aylık internet paketi fiyatları ise 9 TL ile 59 TL arasında değişiyor.

Aynı zamanda müşteriler, 10 GB internet içeren 3 aylık internet paketini de sadece 39 TL’ye satın alabiliyorlar.

Türk Telekom Konuşma Paketi fiyatları

Türk Telekom konuşma paketleri, kendi içerisinde Muhabbet Paketleri, Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 paketi ve Pakete Ek Haftalık Konuşma paketleri olacak şekilde üç sınıfa ayrılıyor.

Aylık ya da haftalık alınabilen Muhabbet Paketlerinin fiyatları, paket içeriğindeki dakikaya göre değişiyor.

Örneğin; aylık 3000 dakika içeren aylık Muhabbet 3000 dakika, sadece 49 TL’ye; haftalık 250 dakika içeren haftalık 250 dakika paketi ise 6 TL’ye satın alınabiliyor.

Yalnızca ev hanımlarına özel olan Hediyeli 150 paketi ise 15 TL gibi ekonomik fiyatı ile ön plana çıkıyor.

Türk Telekom Mesajlaşma Paket Fiyatları

Türk Telekom mesajlaşma paketleri, Kademeli SMS paketi ve 1.000 + 10.000 SMS paketi olacak şekilde 2 farklı paketten oluşuyor.

Kademeli SMS paketi, sadece 2 TL’ye satın alınabiliyor ve aylık her yöne 10 SMS içeriyor.

Üstelik kullanıcıların mesaj paketindeki kullanım hakları bittiğinde paket, otomatik bir şekilde yenileniyor.

Türk Telekom Coşturan 3GB Paketi

Taraftarlara özel bu paket, her yöne 1000 sms, her yöne 500 dakika ve 3GB cepten internet içeriyor.

Bir ay geçerliliği bulunan paket, sadece 30 TL’ye alınabiliyor.

Bu paketi sadece Fenercell, GSMobile, BursasporCELL, KonyasporCELL, SamsunCell Şampiyon tarifelerinden birine abone olan faturasız hat kullanıcıları satın alabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom faturasız hat fiyatlarına ve paket içeriklerine dair merak edilenleri cevaplandırmaya çalıştık.

Sizler de Türk Telekom faturasız hat kullanıcısıysanız; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu