Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom hediye internet gönder 1 GB kazan kampanyası ile sevdiklerinize 1 GB yada 4 GB internet hediye ettiğinizde sizde Türk Telekom bedava internet kazanıyorsunuz.

Sevdiklerinize, eşinize yada arkadaşınız ihtiyacı halinde internet gönderdiğinizde Türk Telekom tarafında haftalık yada aylık 1 GB internet kazanıyorsunuz. Kampanya kapsamında 1 GB internet gönderdiğinizde haftalık 1 GB ücretsiz internet kazanırken 4 GB internet gönderdiğiniz aylık 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanır.

Hediyeleşmek adına güzel kampanyalardan biri olan Türk Telekom Hediye İnternet gönder 1 GB kazan kampanyası hakkında merak ettikleriniz yazımızın devamında.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası Nedir

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası ile sevdiklerinize internet paketi hediye ettiğinizde Türk Telekom’da size internet hediye vermektedir. Kampanya süresi içerisinde Türk Telekom mobil müşterisi olan her hangi birine 1 GB ve 4 GB internet gönderdiğinizde sizde bedava internet kazanırsınız.

Bedava internet kazanmak için yararlanabileceğiniz bu kampanya ile 1 GB hediye internet gönderimine haftalık 1 GB bedava internet 4 GB hediye internet gönderdiğinizde ise aylık 1 GB internet kazanırsınız.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasına Nasıl Katılır

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasından yararlanmak için ister faturalı olsun isterse faturasız tüm bireysel Türk Telekom aboneleri uygun fiyata alacakları internet paketlerini sevdiklerine göndermek için yapması gerekenler ise;

Türk Telekom Hediye İnternet göndermek için

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Örnek: HEDIYE 555 *** *** *** 100 MB

HEDIYE 555 *** *** *** 1 GB

Türk Telekom Hediye İnternet talep etmek için

ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Örnek: ISTE 555 *** *** *** 100 MB

ISTE 555 *** *** *** 1 GB

*100#

*100# içindeki “İşlemler” menüsünden Hediye İnternet talep etme veya gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile:

Hediye İnternet gönderme ve talep etme işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hattı Hediye İnternet servis kullanımına kapatmak için,

“KAPALI” yazıp 9433’e göndererek hattınızı Hediye İnternet servisinin kullanımına kapatabilirsiniz.

Hattı Hediye İnternet servis kullanımına açmak için,

“ACIK” yazıp 9433’e göndererek hattınızı Hediye İnternet servisinin kullanımına açabilirsiniz.

Ücret ödemeden bedava internet kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisindeki konularımı inceleyerek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası Paketi

Türk Telekom hediye internet göndermek için  farklı paket bulunmaktadır. Dilediğiniz paketi sevdiklerinize gönderebilirsiniz ancak 1 GB ve 4 GB hediye internet gönderildiğinde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paket İsmi Paket Ücreti​
100 MB 9 TL
250 MB 12 TL
1 GB 19 TL
4 GB 39 TL

Tüm hediye internet gönderimlerde işlem ücreti olarak 1 TL tahsil edilecektir.

 • Aylık 1 GB internet hediye eden Türk Telekom aboneleri haftalık 1 GB internet hediyesi kazanır.
 • Aylık 4 GB internet hediye eden Türk Telekom aboneleri aylık 1 GB internet hediyesi kazanır.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası Ücreti

Türk Telekom hediye internet gönder 1 GB kazan kampanyasında hediye internet gönderimi başarılı olduğunda ücret kesilmektedir. Gönderdiğiniz paket ücretinin yanında ek olarak işlem ücreti olarak 1 TL tahsil edilecektir.

Türk Telekom hediye internet gönderim paket ücreti ise;

 • 100 MB hediye internet gönderim ücreti: 9 TL
 • 250 MB hediye internet gönderim ücreti: 12 TL
 • 1 GB hediye internet gönderim ücreti: 19 TL
 • 4 GB hediye internet gönderim ücreti: 39 TL

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası Detayları

 • Kampanyadan yalnızca başarılı şekilde 1 GB ya da 4 GB gönderimi yapan faturalı veya faturasız hat sahibi Türk Telekom mobil müşterileri yararlanabilir.
 • 1 GB gönderimi yapıldığında haftalık 1GB cepten internet, 4 GB gönderimi yapıldığında aylık 1GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Başarılı işlem sonrasında 1 GB hediye internet paketi 48 saat içinde otomatik olarak tanımlanacak ve tanımlanma bilgisi SMS ile abonelere bildirilecektir.
 • Aylık toplam Hediye İnternet alım ve gönderim limiti 8 GB’tır.
 • Gönderilen Hediye İnternet 1 ay boyunca geçerli olacaktır. Harcanmayan Hediye İnternet paketi bir sonraki aya devredilmeyecektir.
 • Hediye İnternet paketleri Mobil vizyon kullanımında geçerli değildir.
 • Faturalı hat sahibi aboneler, daha önceki aylarda ödenmemiş bir faturaları var ise hediye internet gönderimi yapamazlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu