Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyaları; Türk Telekom abonelerine oldukça fazla bedava internet paketi hediye ediyor. Ancak bazı müşterileri internet paketlerinin çabuk bitmesinden şikayet ettiği de gözlerden kaçmıyor.

İnternet paketleri biten Türk Telekom aboneleri, Selfy’lilere özel olarak bedava internet hediye ettiğini de biliyor ve Selfy bedava internet nasıl yapılır araştırmasını da yaptığından oldukça eminiz.

Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Selfy bedava internet kazanmak için öncelikle Türk Telekom Selfy abonesi olmanız gerekiyor. Selfy’lilere özel olarak kampanyalar düzenlenmektedir.

Selfy aboneleri Türk Telekom internet sayfasından kampanyaları takip ederek ücretsiz hediye internet kazanma şansı yakalayabilir.

Tambu Hediye Kodu Nasıl Alınır?

Tambu hediye kodunu almanız için öncelikle Tambu uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Tambu uygulamasını indirdikten sonra uygulama içinde yer alan hediye kodunu alma alanında size özel olarak hediye kodu bulunmaktadır. Bu şekilde Tambu hediye kodu nasıl alınır sorunuza da yanıt vermiş olduk.

Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası

Bu kampanya ile Türk Telekom Selfy aboneleri 1 ay boyunca 1 GB bedava internet kazanıyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken işlem öncelikle Tambu uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır.

Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapıp, hediye kodu alanından kodunuzu alarak Tambu boşluk Hediye Kodunuzu yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndererek 1 GB hediye internetinizi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Selfy Dopdolu Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy faturasız aboneleri hatlarına tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme yaptıktan sonra Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB ya da Dopdolu 3GB paketlerinin herhangi bir tanesine abone olanlara anında 1 GB bedava internet kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle hattınıza 30 TL veya üzerinde yükleme yapmanız gerekmektedir. 48 saat içinde DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e ücretsiz SMS atıp hediyenizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her ay düzenli olarak 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız halinde kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy aboneleri, geceleri internette vakit geçirenler için bol internetli geceler kampanyası sayesinde doyasıya internet keyfi yapmaktadır.

Bol internetli geceler kampanyasından gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS atarak hediye 3 GB internetinizi belirtilen saatler arasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom faturalı Selfy aboneleri için çok farklı hediye internet kampanyaları düzenlemektedir. Bunun için öncelikle Türk Telekom faturalı hat sahibi olup, Selfy aboneliğiniz olması gerekmektedir.

Bereketli Selfy Kampanyası

Bereketli Selfy kampanyası ile 15 ay boyunca ayda 2 GB bedava internet hediyesinin sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem Adana, Adıyaman, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Hatay, Kahramanmaraş, Kocaeli, Mersin, Muğla, Rize, Samsun, Tokat, Trabzon, Yalova, Yozgat ve Zonguldak’ta bulunan Türk Telekom mağazalarına giderek Selfy Sosyal 4 GB, Selfy Sosyal 7 GB ya da Selfy Sosyal 12 GB tarifelerinden herhangi birini satın alarak yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’de Sil Süpür Var Mı

Türk Telekom selfy bedava internet kazanmak için sizlerde sil süpür yapabilirsiniz. Türk Telekom Selfy müşterilerine özel olarak sil süpür de daha fazla bedava internet bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu