Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom  Selfy Bedava İnternet; Türk Telekom aboneleri, firma tarafından sunulan bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyebilir. Böyle bir durumda ise mutlaka izlemesi gereken bazı önemli adımlar olacaktır. Bu sayede herhangi bir zorluk durumu yaşanmadan da artık istediğiniz bedava internet fırsatlarından yararlanmaya başlamış olacaksınız.  Türk Telekom, bedava internet kampanyasını sunmuş olduğundan dolayı sizlerde artık sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz. Bundan sonra sizlerde bedava internet kampanyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom şirketi, uygulama mobil cihazlarınıza yükleyerek de bedava internet kazanmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede sizlerde internet hediyelerinden yararlanmak adına, Türk Telekom tarafından sizden istenen şartları mutlaka yerine getirmeniz gerekecektir. Bedava internet kazandıktan sonra, herhangi bir ücret ödemeyecek olmanız da şüphesiz en  güzel yanlarından biri olmayı başarıyor. Bu sayede bedava internet avantajlarından sorunsuzca yararlanmaya başlayacak ve hattınıza ektsra internet paketi yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Türk Telekom Self Nedir?

Türk Telekom selfy gençlere yönelik olarak hazırlanmış hizmetlerden biridir.  7 ile 25 yaşındaki gençlerin kimlikleri yada T.C. kimlik numaralarını 4545’e ücretsiz mesaj göndererek katılmaları mümkün. Faturalı ve faturasız tüm gençlerin katılımına açıktır.

Selfy Özel 30 TL Yükle İnternet Kazan

Türk Telekom internet kampanyalarından yararlanmak adına, mutlaka Selfy uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Selfy uygulamasını indirerek bundan sonra beş kuruş para ödemenize gerek kalmadan internetleri kazanmaya başlayın. Selfy uygulamasını mobil cihazlarınıza indirme işlemlerini yaptıktan sonra ise bir diğer izleyeceğiniz adımlardan biri de uygulamaya kayıt olmanızdır.

Tüm bunları yaptıktan sonra ise Türk Telekom Selfy uygulamasıyla, hattınıza 1 GB tanımlanması yapılması sağlanmaya başlanmış olacaktır. Aynı zamanda SELFY uygulamasını yükleyen kullanıcılar, tüm bu avantajlı durumlarla sınırlı kalmaz. Yararlanabilecekleri daha pek çok fırsatlar da kapılarında olmaya başlayacaktır. Onlardan biri de Selfy özel kullanıcılarının 30 TL yüklemesi sonrası kazanacakları 1 GB internet olacağını söyleyebiliriz. Kısaca bakıldığı zamanda bundan sonra sizlerde her yönden kazançlı olmaya başlayacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Selfy bedava internet kazanmak için hattına 30 TL yükleme yaptıktan sonra DOPDOLU HEDİYE yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli. 1 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom SELF uygulamasında hemen yerinizi almaya başlayabilirsiniz. Buna göre sizlerde artık kazançlı olacaksınız. Hediye fırsatlarını da kovalamaya başlayacak ve tüm bunlardan da en güzel şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Faturasız hat sahibi için geçerli olan 1 GB bedava internet fırsatlarından hemen sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise hemen SELFY uygulamasını indirmeye başlamanız olacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Self ile bundan sonra bedava internet fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmaya da başlamış olacaksınız. Eğer ki Selfy uygulaması, mobil cihazlarınızda yoksa çok şey kaçırmış olacağınızı söylemek isteriz. Bu yüzden yapmanız gereken ise vakit kaybı yapmadan hemen uygulamalardan da bir an evvel yararlanmaya başlamaktır. Türk Telekom Self İle artık her yönden kazançlı olmaya başlamak sizleri bekliyor olacak. O zaman vakit kaybı yapmadan tüm bu olanaklardan bir an önce yararlanmaya başlayın. Selfy uygulaması ile bilmeniz gereken en önemli özelliklerden biri de, bu uygulamanın 7-25 yaş arası kişiler için geçerlilik gösterdiğidir. Faturasız hat sahiplerinde olduğu gibi faturalı hat sahiplerine de bazı düzenlemeler yapılmaktadır.

İnternete sürekli olarak ihtiyaç duyan kişilerin Türk Telekom hattına gelerek Selfy uygulaması üzerinden birçok imkandan faydalanması da mümkündür. Özellikle internet alanında sizlere çeşitli fırsatlar sunmakta olan Selfy uygulamasını telefonunuza yüklemenizde fayda olacaktır. Nitekim birçok anlamda avantajlı internet paketini de sizlere sunmakta olan Türk Telekom’a ait olan Selfy uygulaması ile internet ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Türk Telekom Selfy bedava internet kapsamında internet paketlerinden yararlanarak özellikle de asıl tarifenizdeki internetin bittiği anlarda birçok faydasını görebilirsiniz. Selfy uygulaması ile bu ayrıcalıklardan yararlanma keyfini sizler de sürebilirsiniz. Hattınızı Türk Telekom’a taşıyarak ve Selfy uygulamasını indirerek bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu