Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır? Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Nasıl Yapılır? Hilesi; Her zamanki Türk Telekom kampanyalarından biri olan Sil Süpür Kampanyası 2024 yılında da devam ediyor. Bu harika kampanya sayesinde siz de Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasından bu uygulamayı kullanarak harika ödüller kazanabilirsiniz.

Bu uygulama gerçekten de harika bir hediye yağmuru sunan ve bunu belki de en zor zamanında sizlere hediye olarak veren bir uygulama ki aralarında 10 GB internete kadar da hediye vermekte. Tabii ki bu biraz da şansınıza bağlı. Peki Sil Süpür kampanyasından nasıl internet kazanılır? İşte detaylar…

Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Sil Süpür uygulaması aslında Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının içerisinde sunulan kampanyalardan biridir. Bu kampanyada genellikle haftalık olarak size ödüller sunulmaktadır. Bu ödüller dakika, SMS veya GB hediyeleri olabiliyor. Bunun için Google Play üzerinden uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Tabii ki Android cihazlar için Google Play kullanılabilir. Eğer iOS uzantılı bir cihaza sahipseniz, bu durumda dilerseniz Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Yap

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir.

Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir. Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır

Türk telekom müşterilerinin sil süpür yapabilemeleri için  Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını telefonuna indirmeleri ve kullanıcı girişi yapmaları gereklidir.

  • Google Play Store ya da APP Store girişi yaparak uygulama telefona indirilir
  • Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılır
  • Giriş yaptıktan sonra sağda bulunan hediye paketine tıklayın
  • Açılan yeni sayfada “Size özel kampanyalar” linkine tıklayın
  • Sil süpür linkine tıklanarak sil süpür yapabilirsiniz

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalarından biri olan sil süpür ile bir çok hediyenin yanında bedava internet, dakika ve SMS hakkı kazanabilirsiniz.

Türk telekom sil süpür gecelik, saatlik, günlük ve haftalık Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Gece Paketi Saat Kaçta Başlıyor

Türk Telekom sil süpür de çıkan gece bedava internet paketi bir çok kullanıcıya çıktığı için Türk Telekom sil süpür gece internet paketi kaçta başlıyor sorunu sormasına neden olmaktadır. Eğer size gece bedava internet paketi çıkarsa bu interneti 00:00-06:00 arasında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Günler

Türk telekom sil sipür haftalık olarak yapılan kampanyalardan biridir. Sil süpür yapılacak günler  her hafta Çarşamba veya Cuma günü olarak belirlenmiştir. Özellikle Perşembe günü sil süpür yaparak hediyeleri alabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür her müşteri hafta sadece 1 defa katılma hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom sil süpür hilesi bir çok kişinin araştırdığı ve merak ettiği sorulardan biridir. Daha önceleri Türk Telekom sil süpür hileleri yapılmasına karşın yapılan sistem güncellemeleri ile hile tamamen engellenmiştir.

Sil süpür hilesi yok ama Türk Telekom sil süpür kazanma taktikleri bulunmaktadır. Genelde haftalık olarak dağıtılacak GB sayısı belirli olduğu için ne kadar erken sil süpür yaparsanız bedava internet kazanırsınız. Sil süpür son güne bırakırsanız daha kötü hediyeleri kazanırsınız.

Ayrıca Türk Telekom sil süpür hilesi arasında yer alan sil süpür saatleri ise genelde mesai saatleri dışı ve sabahın erken saatleridir.

Türk Telekom Sil Süpür Bitti Mi

Türk telekom sil süpür aktif olarak hediye kazandıran uygulamalardan biridir. Uygulama ile sil süpür yaparak hediye kazanmaya devam etmek için Türk Telekom uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gereklidir. Sil süpür kampanyası halen devam etmektedir.

Sil Süpür Yaparak Kazanabileceğiniz Hediyeler

1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30GB
Haftalık 10GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 5GB
Haftalık YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 2GB
Haftalık Whatsapp 4 GB
Haftalık Whatsapp 2 GB
Haftalık Whatsapp 1 GB
Haftalık Gece 10 GB (00:00-06:00)
Haftalık Gece 5 GB (00:00-06:00)
Günlük 30 GB
Günlük 10 GB
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 2GB
Günlük YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 1GB
5 Günlük Gündüz 5GB (08.00-16.00)
2 Günlük Gündüz 2GB (08.00-16.00)
2 Günlük Gece 10 GB (00:00-06:00)
2 Günlük Gece 5 GB (00:00-06:00)
Haftalık Her yöne 250 DK
Haftalık Her yöne 100 DK
Günlük Her Yöne 250 DK
Günlük Her Yöne 100 DK
Günlük Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Whatsapp Paketlerinizin kapsamında sunulan kullanım haklarınıza görüntülü aramalar dahil değildir. Kullanılmayan kampanya içerikleri geçerlilik süresinin sonunda otomatik olarak silinir. Kampanya kapsamında verilen hediyelerin bitmesi durumunda ilgili mobil hattınıza tanımlı farklı bir paketiniz ya da kampanyanız bulunmuyor ise kullanımlarınız mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Hattınızın iptali durumunda, hattınızın “iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçişin yapılması” durumunda bahsi geçen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibari ile kampanyanız iptal edilecektir. Kampanya kapsamında verilen haklarınız başka bir hattınıza ya da başkasının hattına transfer edilmeyecek veya üçüncü kişilere devredilmeyecektir.

Hat sahipleri kampanyaya katılarak yurt içi 4.5 G servisinin kullanımının açılmasını da otomatik olarak kabul etmiş olacaktır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom sil süpür bedava internet ve Türk Telekom sil süpür hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Peki ya sil süpür hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu