bedava internet

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Nasıl Yapılır?
09.01.2021 09:08
0
A+
A-

Türk Telekom sil süpür bedava internet, dakika, SMS ve sürpriz hediyeler veren mobil uygulamalardan biridir. En çok hediye veren operatörlerden biri olan Türk Telekom sil süpür ile müşterilerini bir birinden güzel hediyelerin yanında bol bol internet paketi hediye etmektedir.

Abone sayısını her geçen artıran Türk Telekom hem yeni mobil hat kullanıcı elde etmek hemde elindeki müşteri tutmak için devreye aldığı sil süpür her hafta online işlemler uygulaması üzerinden sil süpür yaparak hediye kazanmanıza olanak tanımaktadır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom sil süpür nedir? Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır? Türk Telekom sil süpür hediyeleri ve Türk Telekom sil süpür hilesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Ayrıca Türk Telekom sil süpür detayları hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağım.

Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Türk Telekom sil süpür Türk Telekom tarafından hayata geçirilmiş sil süpür oyunudur. Online işlemler menüsünden giriş yaparak her hafta sil süpür yaparak bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS hakkı kazannızı sağlar. Haftada 1 defa yapabileceğiniz sil süpür sayesinde sizde bir birinden harika hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Her hangi bir kayıt yada ücret ödemesi yapmadan tüm faturalı ve faturasız müşterilerin kullanımına açık olan sil süpür oyunu oynamak içim telefonunuzda Türk Telekom online işlem uygulamasının yeterlidir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet 2021

Türk Telekom sil süpür bedava internet 2021 kampanyalarından biride hattını Türk Telekoma taşıyanlar yada yeni hat alanlara 12 ay boyunca her ay sil süpürden bedava internet verilecektir.  Türk Telekom online işlemler menüsünden sizden hemen sil süpür yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri

Bir birinden harika hediyeler veren Sil süpür ile bir çok hediyenin sahibi olabilirsiniz. Özellikle bedava internet ihtiyacınız olduğunda sil süpür yapabilirsiniz.

Geçerlilik Süresi Hediye
1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30GB
Haftalık 10GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 1 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 5GB
Haftalık YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 2GB
Haftalık Whatsapp 4 GB
Haftalık Whatsapp 2 GB
Haftalık Whatsapp 1 GB
Haftalık Gece 10 GB (00:00-06:00)
Haftalık Gece 5 GB (00:00-06:00)
Günlük 30 GB
Günlük 10 GB
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 2GB
Günlük YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter ‘da geçerli 1GB
5 Günlük Gündüz 5GB (08.00-16.00)
2 Günlük Gündüz 2GB (08.00-16.00)
2 Günlük Gece 10 GB (00:00-06:00)
2 Günlük Gece 5 GB (00:00-06:00)
Haftalık Her yöne 250 DK
Haftalık Her yöne 100 DK
Günlük Her Yöne 250 DK
Günlük Her Yöne 100 DK
Günlük Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma

Türk Telekom Sil Süpür Bitti Mi

Sil süpür bitti mi sorusuna cevap vermek gerekirse sil süpür halen aktif olarak devam eden uygulamalardan biridir. Türk Telekom tarafından geliştirilen ve yenilenen sil süpür aktif olarak halen kullanılmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Gün Yapılır

Sil süpür haftada 1 defa yapabileceğiniz oyunlardan biridir. Her hafta hakkınız tekrardan yenilenir. Kazandığınız hediyeler  her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenir.

Türk Telekom Sil Süpür’den Kimler Yararlanabilir

Sil süpür yapmak için tek Türk Telekom mobil müşterisi olmanız yeterlidir. İster faturalı olsun ister faturasız tüm bireysel Türk Telekom müşterileri sil süpür yapabilir.

Türk Telekom Sil Süpür İnternet Neden Çıkmıyor

Türk Telekom sil süpür yapanlar sıklıkla internet neden çıkmıyor sorusunu son günlerde sıklıkla söylemektedirler. Genelde sil süpür yapmadan önce online işlemler menüsü telefonunuzda silip tekrar kurmak internet çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca hatlarını Türk Telekoma yeni taşıdığınızda ilk dönem sil süpür internet çıkmama sorunu görülmektedir.

Sil süpür hediyeleri her hafta yeni hediyeler Pazartesi günü aktif olduğundan ne kadar erken sil süpür yaparsanız bedava internet kazanma ihtimaliniz bu bağlı olarak yüksek olur.

Türk Telekom Sil Süpür Gece 5 GB ve 10 GB

Türk Telekom sil süpür gece 5 GB ve Türk Telekom sil süpür gece 10 GB bedava internet hediyesi en çok çıkan hediyelerden biridir. Genelde sil süpür gece internet paketi ne zaman kullanılır sorusu sil süpür saat bazlı internet paketi hangi saatlerde kullanılır sorusu sıkça sorulmaktadır.

Türk Telekom gece saatleri 23:00 06:00 arasında kullanılmaktadır. Eğer size gece saatli paketler çıkarsa bu saatler arasında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür 30 GB bedava internet yeni eklenen ama çok az kişiye verilen paketlerden biridir. Özellikle yüksek fatura ödeyen yada Prime abonesi olanlara daha çok çıkmkatadır.

Türk Telekom Sil Süpür İnternet Saatleri

Türk telekom saat bazlı paketler ve gece paketleri kullanım saatleri içinde sil süpürden çıkan hediye interneti kullanımınızı sağlar. İşte sil süpür internet saatler;

Gündüz paketi; 08:00 – 18:00 arası

Gece paketi; 23:00 – 06:00 arası

Türk telekom sil süpürden bedava internet kazanmak için sil süpür yapmak için en uygun saat gece yarısı yada gündüz mesai saati başlamadan önce 06:00 arası 08:00 arasıdır.

Türk Telekom Sil Süpür Ne Zaman Yapılır

Türk Telekom sil süpür her hafta Pazartesi yapılmaktadır. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenir. Hangi gün sil süpür yapabileceğiniz ve hangi gün sil süpür yenileneceğini mobil uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2021

Türk Telekom sil süpür hilesi var mı ve Türk Telekom sil süpür hilesi hangi sün yapılır sorusu bir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Türk Telekom sil süpür hilesi yoktur ancak sil süpür taktikleri bulunmaktadır. İşte sil süpür bedava internet kazanma taktikleri;

  • Her hafta yenilene sil süpür için ne kadar erken sil süpür yaparsanız bedava internet kazanma ihtimaliniz yükselir. Son gün sil süpür yapanlara genelde internet paketi çıkmıyor.
  • Mesai saatleri dışında ve gece sil süpür yapmak hediye internet kazanmanızı sağlar
  • Sil süpür yapmadan önce uygulamayı telefondan silip tekrar kurmak hediye internet almanızı sağlar

Türk Telekom Sil Süpür Neden Gözükmüyor ve Çıkmıyor Sorunu

Türk Telekom sil süpür neden gözükmüyor sorunu son dönemlerde bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan biridir. Sil süpür size görünmüyor yada çıkmıyorsa haftalık sil süpür yapmış olma ihtimaliniz bulunmaktadır. Eğer haftalık sil süpür hakkınız olmasına karşın halen sil süpür oyunu oynayamıyorsanız uygulamayı silmek yada güncellemeniz gerekmektedir.

Eğer wifi hattınızdan sil süpür yapıyorsanız mobil veriyi açarak sil süpür yapmayı deneyebilirsiniz. Türk Telekom sil süpür gözükmüyorsa ve sorun devam ediyorsa Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444 arayarak yaşadığınız sorunu dile getirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom sil süpür nedir ve nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.