Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası yıl sonuna kadar geçerli ücretsiz kampanyalardan biridir. Tüm faturalı ve faturasız Turkcell abonelerine açık olan bu kampanaya katılarak aylık 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Abonelerine en çok hediye internet veren operatörlerden biri olan Turkcell son yaptığı kampanya ile sim kartta yer alan şifre ile 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell 10 GB hediye internet nasıl alınır? Turkcell 10 GB internet kampanyası promosyon kodu nasıl öğrenilir ve Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in yıl sonuna kadar geçerli olan 10 GB hediye internet kampanyası sim kartını değiştiren, hattını taşıyan yada yeni gelen aboneler sim kart ile verilen promosyon şiflerinin SMS olarak gönderilmesi sonuca 6 ay boyunca kazanabilecekleri bedava internet kampanyalarından biridir.

Sim kart aldığınızda size verilen şifre şifre şim kart kutusunun içerisinde bulunmaktadır. Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılımına açıkdır.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

10 GB hediye internet kampanyasına katılmak için sim kart değişikliği, yeni sim kart alımı yada hattını Turkcell kalitesine taşıyanlara verilen sim kartta bulunan şifresi ENHIZLI yazıp boşluk bırakarak sim kartta hediye promosyon şifresini 2222’e SMS atmaları yeterlidir. Onay mesajı sonra hediye interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Promosyon Kodu

Turkcell hediye promosyon kodu yeni sim kartta yer alan kutunun içerisinde yer almaktadır. Promosyon kodu her sim kartta yer alamaktadır. Sim kart başına 1 defa kampanyaya katılım hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası katılmak sim kartta çıkan şifreyi ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye SMS göndermeniz sonrası katılımız gerçekleşecektir.

Turkcell 10 GB Promosyon Kodunu Nasıl Öğrenebilirim

Genelde yeni sim kartı teslim aldıktan sonra şifre olarak adlandırılan promosyon kodu nerde ve 10 GB hediye internet promosyon kodunu nasıl öğrenebilirim sorusu sıkça sorulmaktadır. Promosyon kodu yani şifre size sim kart ile beraber teslim edilecektir.

Sim kart değişikliği yapan Turkcell abonelerine verilen sim kartta bulunan şifre ile 1 ay içerisinde mesaj atmanız gerekmektedir. Şifre sim kartta bulunmaktadır. Eğer sim kartta şifre çıkmazsa sim kart aldığınız Turkcell mağazasına yada Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşarak şifrenizi teslim alabilirsiniz.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları

  • Kampanyası 2021 Yıl sonuna kadar geçerlidir
  • Hediye internet sim kartta bulunan şifre ile beraber geçerlidir
  • Hediye internet için SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kartınızın 4,5G uyumlu olması gereklidir.
  • Başvuru için gönderilen SMS ücretizidir
  • Her sim kart başına tek şifre geçerlidir

Sizlere bu yazımızda Turkcell 10 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu