Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası ile sizlerde ücretsiz olarak hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell’i gençlik dünyası olan GNÇ uygulaması ile oynayabileceğiniz bastı kaptı 26 yaşından küçük gençlere özel olarak hazırlanmıştır.

En çok kampanya düzenleyen ve gençlere bedava internet dağıtan Turkcell yaptığı son güncel kampanya ile bedava internet kazanmanızı sağlayan bastı kaptı kampanyası devreye aldı. 26 yaşından küçüklere özel olarak hazırlanan GNÇ dünyasında bir birinden güzel hediyelerin yanında bedava internet, dakika ve SMS paketleri de bulunmaktadır.

İster faturalı olsun isterse faturasız tüm 26 yaşından küçük gençlerin katılıma açık olan bastı kaptı kampanyasına katılmak için GNÇ uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Uygulamayı indirdikten sonra uygulama içerisinde bulunan bastı kaptı sayfasına gitmeniz yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bastı kaptı nedir? Turkcell bastı kaptı nasıl yapılır? Turkcell bastı kaptı saatleri ve Turkcell bastı kaptı olmuyor sorununa cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca Turkcell bastı kaptı hilesi ve Turkcell bastı kaptı saat kaçta yapılır sorularına ayrıntılı cevap bulabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Nedir

Turkcell GNÇ bastı kaptı 26 yaşından gençlere özel olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir. 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel Faturalı ve Hazır Kart müşterilerinin katılımına açıktır.

Turkcell bastı kaptı GNÇ uygulamasına kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp “Bastı Kaptı” sayfasına giriş yaparak oynayabilirsiniz. Bastı kaptı her hafta Pazartesi yenilir. Size özel olarak hazırlanan sürpriz saatte hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyasına Nasıl Katılabilirim

Bastı kaptı kampanyasına katılmak için 26 yaş altında olan, faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri GNÇ uygulamasını indirdikten sonra kampanyaya katılabilirler. Kampanya katılmak için mutlaka GNÇ uygulamasının telefona indirilmesi ve kullanıcı girişi yapılması gerekmektedir.

Her hafta Pazartesi belirli saatlerde hediyeler dağıtılacaktır ve sizlere bu hediyelerin dağıtılacağı saatler söylenmeyecektir.

Sizlere verilen hediyelerin saatleri her hafta Turkcell tarafından değiştirileceği için gün içerisnde şanslı hissettiğiniz saatlerde bastı kaptı yaparak hediye kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında her Pazartesi dilediğiniz bir saat içerisinde Bastı kaptı yapmak için GNÇ uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kamptı Kampanyasına Kimler Katılabilir

Genç Turkcell bastı kaptı kampanyası 26 yaşından küçük faturalı yada faturasız tüm aboneler katılabilir. Genç Turkcell kampanya ve faydalarından yararlanmak için mutlaka GNÇ uygulamasını telefonunuza indirmeli ve kullanıcı giriş yapılmalıdır.

GNÇ Turkcell Bastı Kaptı Nasıl Yapılır

Turkcell GNÇ bastı kaptı yapmak için GNÇ uygulamasını telefona indirdikten sonra her hafta Pazartesi sürpriz saati yakalamak için ‘’Bastı Kaptı’’ bölümüne gelip bastı kaptı tuşuna basmanız yeterlidir. Eğer bastı kaptı saatini yakalarsanız harikalar hediyeler kanazabilirsiniz. Bastı kaptı saatleri her hafta pazartesi günü değişmektedir.

GNÇ Bastı Kaptı Hediyeleri

Gençlere yönelik bir çok kampanya düzenleyen Turkcell GNÇ uygulamasını kullanan Gençlere harikalar hediyeler vermektedir.  Bastı kaptı ve Çatlak kazan ile harika hediyeler veren Turkcell bastı kaptı saatlerini yakalan Turkcell müşterilerine bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS vermektedir.

Turkcell Bastı Kaptı Saat Kaçta Yapılır

Genç Turkcell bastı kaptı saatleri ve GNÇ bastı kaptı saat kaçta yapılır sorusunu gençlerin en çok merak ettiği sorulardan biridir. Her hafta saat değişikliği olduğu genelde genelde net olarak bir saat veremiyoruz ama en güzel hediyeleri alan kullanıcıların yaptıkları yorumlarda gece saatlerinden bastı kaptı yapmak bedava internet kazanmanızı sağlıyor.

Bastı kaptı oyununda ki amaç en uygun saatti bulmaktır. Bazı saatlerde çok iyi hediyeler verilirken bazı saatlerde kötü hediyeler çıkabilir.

Peki ya sen bastı kaptı kampanyasına hangi saatlerde katılıp kazandın yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsin.

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Olmuyor

En çok yaşana sorunlardan biride bastı kaptı olmuyor ve Turkcell bastı kaptı yapamıyorum sorunudur. Bastı kaptı tuşuna bazen peş peşe basmanız gerekebilir. Ayrıca bastı kaptı günü Pazartesi olduğu için mutlaka pazartesi harici bir gün kampanyaya katılman mümkün değildir.

GNÇ Turkcell Bastı Kaptı 2024

GNÇ Turkcell bastı kaptı kampanyası yıl sonuna kadar geçerlidir. ve her hafta Pazartesi katılabilirisniz. GNÇ bastı kaptı hilesi yapmak için çeşitli uygulamalar indirmek uygulamadan ban yemenize neden olacağı kesinlikle hile yapmanızız.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası hakkında güncel bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu