Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Turkcell Bedava Dakika Hilesi; Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan, ülkemizin en çok müşteri sayısına sahip, lider markası Turkcell, ülkemizin yanı sıra Almanya, Kuzey Kıbrıs, Beyaz Rusya ve Ukrayna’da da yıllardır kesintisiz hizmet veriyor.

Uygun fiyatlı tarifeleri, 7’den 70’e herkesin ihtiyaçlarına yönelik paketleri, yıl içerisinde birden çok düzenlediği kampanyaları, akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulamaları ile Turkcell; abonelerine her daim kaliteyi uygun fiyata sunuyor.

Turkcell aboneleri düzenlenen çekilişler sayesinde her hafta günlük, aylık, haftalık bedava dakikalar, internet paketleri ve sms paketleri de kazanıyorlar.

Bu yazımızda tüm Turkcell abonelerinin bilmesi gereken Turkcell bedava dakika hilesi önerilerimizi sizlerle paylaşmaya, bedava internet paketi kazanmak için deneyebileceğiniz yöntemlere çalışmaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

2021 yılında bedava dakika kazandıran uygulama, kampanya, paket ve tarifeleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika Hilesi

Tüm Turkcell abonelerinin ezbere bildiği, Turkcell’in en iyi uygulamalarından biri olan Dijital Operatör uygulamasının en favori kanalı olan Salla Kazan kanalı, her hafta faturalı ya da faturasız tüm kullanıcılarına hediyeler armağan ediyor.

Kanal tarafından dağıtılan hediyeler arasında cazip konuşma paketleri, bedava internet paketleri ve servis üyelikleri de bulunuyor.

Salladıkça kazandıran bu uygulama sayesinde konuşma paketi elde etmek isteyenlerin ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Uygulamada kullanıcılara hediyeler armağan eden farklı kanallar da bulunuyor.

Kullanıcılar, uygulama üzerinden paket satın alma, tarife değiştirme, TL yükleme, fatura ödeme gibi birden çok işlemi de yapabiliyorlar.

Dağıtılan hediyeler arasında günlük, haftalık ya da aylık konuşma paketleri de bulunuyor.

Salladıkça kazanmak, her hafta farklı hediyelere sahip olma şansını yakalamak için akıllı telefonunuza mutlaka Dijital Operatör uygulamasını indirmenizi öneriyoruz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Hilesi

Turkcell kullanıcıların en sevdiği bir diğer ekran olan Hediye Havuzu da tıpkı Salla Kazan kanalı gibi Dijital Operatör uygulamasında yer alıyor.

Hediye Havuzu’nu tıklayan ve havuzda belirtilen hedefleri, TL yüklemelerini gerçekleştiren kişiler; cazip hediyeler kazanıyorlar.

Hediye Havuzu’nda müşterileri hediye konuşma paketleri, servis üyelikleri gibi hediyeler bekliyor.

Hediye kazanmak isteyen kişilerin zaman zaman Hediye Havuzu’nu ziyaret etmeleri, kampanyalarıve gerçekleştirmeleri gereken hedefleri yakından takip etmeleri de gerekiyor.

Turkcell BİP #senyapdiye Bedava Dakika Hilesi

Kullanıcılarına ve takip eden Turkcell abonelerine tıpkı Hediye Havuzu’nda olduğu gibi birtakım hedefler yani görevler tayin eden, görevleri yerine getiren kişilere ise hediyeler armağan eden #senyapdiye kanalı,  BİP uygulamasının en çok izlenen ve en çok kazandıran kanalları arasında bulunuyor.

Kanalı takip eden ve görevleri gerçekleştirenler hediye dakikaların yanı sıra internet paketleri ve farklı hediyeler de kazanabiliyorlar.

GB ve konuşma paketi kazanmak isteyen Turkcell abonelerinin ilk olarak BİP uygulamasını telefonlarına yüklemeleri gerekiyor.

BİP uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirip, #senyapdiye kanalını takip ederek, hediyeler kazanabilmeniz mümkün.

Turkcell Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma:  Turkcell’in 2021 yılında da en çok ilgi gören kampanyalarından biri olan Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası kapsamında faturasız hat kullanan kişiler, her TL yüklemelerinde eş miktarda TL kazanıyor.

Kazanılan TL’yi diledikleri gibi isterlerse hediye dakika isterlerse de hediye internet paketi olarak kullanabiliyorlar.

Örneğin, 90 TL yükleyen kişi, 90 TL’nin tamamını konuşarak harcayabiliyor.

Kampanyaya katılan kişinin hediye kazanabilmesi için tek seferde aylık 35 TL ya da üstü miktarda TL yüklemesi gerekiyor.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri 2021

BOL GB Tanışma Seti Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma: Turkcell’in hediyeler dağıtan, uygun fiyatı ile ön plana çıkan tarifelerinden biri olan BOL GB Tanışma Seti kapsamında sunulan tarifelerden birine abone olanlar hediye dakikalar kazanıyorlar.

Sadece yeni Turkcell Hazır Kartlı yani faturasız hat kullanıcılarının katılabileceği kampanya ile yeni abonelere 25GB internet, 250 bedava sms ve 750 dakika hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında kişinin sahip olabileceği hediyeleri maksimum 1 ay içerisinde kullanması gerekiyor.

Turkcell’e geçmeyi ve faturasız hat kullanmayı düşünüyorsanız; BOL GB Tanışma Seti’ne bir şans verebilirsiniz.

Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası

Faturasız hat kullanıcılarının tek seferli yapacakları TL yüklemeleri sonrasında hediye kazanmalarını sağlayan Hemen Yükle Hemen Kazan kampanyasına göre bu kampanyaya ismini yazdırıp da kendilerine gönderilen sms TL yükleme hedefini maksimum 3 gün içerisinde gerçekleştirenler, hediye dakikalar elde ediyor.

Yapılan TL yüklemesi miktarına göre de kazanılan hediye değişebiliyor.

Son 3 ay içerisinde 1GB altı yükleme yapan kişilere bedava konuşma paketleri armağan ediliyor.

Bununla birlikte 1GB altı yükleme yapan kişiler, 20 TL ya da altı TL yüklediklerinde Turkcell tarafından gönderilen sms sonrası 20 TL üstünde TL yüklediklerinde hediye olarak bir gün geçerli olan 100 dakika elde ediyorlar.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Hediye internet, konuşma paketi ya da sms kazanmanın en eğlenceli yollarından biri de oyun oynamak!

Belirli internet sitelerinde ya da uygulamalarda yer alan oyunları oynayan kişiler; hediye dakikaların sahibi oluyor.

Örneğin, Hediyeli Oyun sitesini takip eden kişiler, oyun oynarken topladıkları puanlar karşılığında hediye dakika kazanabiliyorlar.

Oyun Kulüp servisinde oyun oynayarak zaman geçiren kişiler ise bir gün geçerli 4 saatlik konuşma paketi elde ediyor.

 Turkcell Bip Bedava Dakika Kazanma

BİP Sürpriz Nokta Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma: Toplu görüntülü konuşma ve sesli konuşma seçeneği ile kullanıcılarına keyifli zaman geçirme şansı sunan BİP Sürpriz Nokta kanalını takip eden kişiler; bedava dakikaların sahibi oluyor.

Kampanyaya göre kanalda belirtilen lokasyonları ziyaret eden kişiler, lokasyonlarda konumlanan hediyeleri toplayabiliyorlar.

Kampanya kapsamında BİP uygulamasındaki kanalda belirtilen lokasyonlarda bedava dakikaların yanı sıra, hediye internet ve farklı hediyeler de bulunuyor.

Turkcell aboneleri ayda maksimum 10’a kadar hediye toplayabiliyorlar.

BİP kullanımlarında geçerli hediye 500 dakika, haftalık ya da aylık her yöne hediye 500 dakika; dağıtılan hediyeler arasında yer alıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamalar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de yararlandığınız Turkcell bedava dakika hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu