Turkcell Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası; 1994 yılından bu yana hizmet veren, mobil telefon ve internet hizmetlerinin yanı sıra Turkcell TV plus hizmeti ile de ön plana çıkan, ülkemizin en çok sayıda müşteriye sahip telekomünikasyon şirketi olma unvanını taşıyan Turkcell; düzenlediği bedava dakika kampanyası ile 2024 yılında da hediye dakikalar dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell bedava dakika, bedava internet, bedava sms kampanyalarına katılan müşteriler, kazandıkları ek paketler ile sevdikleriyle aralıksız ve kesintisiz bir şekilde iletişimi sürdürüyor.

Turkcell tarafından düzenlenen bedava dakika kampanyaları ile aboneler; ek konuşma paketleri almadan konuşma ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava dakika kampanyasına dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Hediye Dakika 2024

Turkcell, 2024 yılında da gerek düzenlediği kampanyalar, gerekse uygulama, paket ve tarifeleri ile hediye dakikalar kazandırıyor.

Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamaları, paket, tarife ve en gözde kampanyaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Müşterilerine salladıkça kazandıran, faturalı ya da faturasız ayırt etmeksizin tüm bireysel kullanıcılarına bedava dakika, sms ya da internet paketleri armağan eden Salla Kazan kanalı ve kanaldaki oyun; Turkcell’in tüm aboneleri tarafından kullanılması gereken Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor.

Salla Kazan kampanyasına katılan müşterilere her hafta güncellenen hediye dakikalar, sms, internet paketleri, servis üyelikleri başta olmak üzere çeşitli hediyeler dağıtılıyor.

4.5G Salla Kazan kampanyasına adından da anlaşılabileceği gibi sadece 4.5G aboneliğine sahip olan kişiler katılabiliyorlar.

Henüz aboneliği başlatılmamış olan kişiler, Salla Kazan oyununa katılıp, hediye kazandıklarında ise bu kişilerin 4.5G başvuruları oyun oynamaları ile kabul edilmiş oluyor.

Faturalı ya da faturasız hat sahibi Turkcell kullanıcılarının kazanabilecekleri hediyeler arasında aylık Turkcell yönüne 10 bin dakika, aylık her yöne 250 dakika, haftalık ya da günlük her yöne 500 dakika, yalızca BİP kullanımlarında geçerli her yöne 1000 dakika vb. bedava konuşma paketleri bulunuyor.

Sizler de Salla Kazan bedava konuşma paketi kampanyasına katılmak istiyorsanız; Dijital Operatör uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonunuza indirmelisiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika Kampanyası

Hediye Havuzu kampanyası da tıpkı Salla Kazan kampanyası gibi tüm Turkcell müşterilerine hediyeler dağıtıyor.

Hediye Havuzu’nda Salla Kazan’dan farklı olarak hediye 1000 dakika vb. hediyeler kazanmak isteyen müşterilerin öncelikle Hediye Havuzu tarafından yalnızca kendileri için atanan görevleri en kısa sürede yerine getirmeleri gerekiyor.

Kişiye atanan görevler, Hediye Havuzu ekranında belirtiliyor. Örneğin, kişinin yapacağı TL yüklemeleri karşısında hangi hediyeyi kazanacağı açık ve net bir şekilde ifade ediliyor.

Kendisine atanan görevi gerçekleştiren kişi, anında hediyesini kazanıyor.

Turkcell Hediye Havuzu kampanyası ile bedava dakika kazanmak isteyen müşterilerin ise bedava dakika armağan eden görevleri yerine getirmeleri gerekiyor.

Hediye Havuzu ekranı da Salla Kazan oyunu gibi Dijital Operatör uygulamasında yer aldığından müşterilerin ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Hediye Havuzu kampanyasına katılan kişiler, bedava dakikaların dışında bedava internet,  Turkcell servis üyelikleri gibi değişik hediyelerin de sahibi olabiliyorlar.

Hediye Havuzu’na giriş yapmak için Dijital Operatör uygulamasındaki hediye kutusuna tıklamak yeterli oluyor.

Turkcell Hediyeli Oyun Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell abonelerine oyun oynadıkça bedava dakika ya da farklı hediyeler dağıtan Hediyeli Oyun oyunu; bedava dakika kazandıran, en eğlenceli kampanyalar arasında bulunuyor.

Kampanya kapsamında Hediyeli Oyun servisini kullanan, akıllı telefonlarından Hediyelioyun.com sitesine giren ve buradaki oyunlarından kendi zevkine hitap eden oyunları oynayan kişiler, bedava dakika kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında hediye dakika kazanmak isteyen oyuncuların öncelikle oyunlarda başarılı olmaları ve puan toplamaları gerekiyor.

Sonrasında her hafta sonu toplanan puanlarıyla bedava konuşma paketi kazanabiliyorlar.

Oyuncular, kazanacakları bedava dakika ya da diğer hediyeleri katalogdan seçebiliyorlar.

Bedava dakika kazandıran Hediyeli Oyun sitesini hemen ziyaret ederek, her hafta sonu farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2024

Turkcell Oyun Klüp Servisi Bedava Dakika Kampanyası: Oyun oynadıkça kazandıran bir diğer Turkcell kampanyası olan Oyun Kulüp servisi kampanyasına göre bu serviste oyun oynayan ve servise üye olan kişiler; bedava dakika kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyelerin bir hafta geçerliliği bulunuyor. 1 hafta sonrasında aboneler, yeniden dakika kazanabiliyorlar.

Kampanyaya göre Oyun Klüp servisinde oyun oynayan kişiler, günlük dört saat ücretsiz konuşma paketinin sahibi oluyorlar.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Yalnızca bireysel faturalı hat sahiplerinin, bir diğer deyişle Hazır Kart’lı müşterilerin katılabileceği Yüklediğin Kadar Kazan kampanyasına göre her ay tek seferde 35 TL üstü yükleme gerçekleştiren aboneler; hediye TL kazanıyorlar.

Örneğin, aylık tek seferde 70 TL yükleme yapan Hazır Kart’lı, kampanya kapsamında bedava 70 TL kazanıyor.

Kazandığı hediye 70 TL ile 70 TL’lik bedava konuşma gerçekleştirebiliyor.

Hazır Kart’lı müşteriler, dilerlerse kazandıkları TL’leri sms ya da internet paketi olarak da kullanabiliyorlar.

Kazanılan hediye TL’ler sadece yurtiçi kullanımlarda değerlendirilebiliyorlar.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Bedava Dakika Kampanyası

Yıl sonuna kadar devam edecek olan bu kampanya dahilinde Turkcell’den ilk kez yeni faturasız hat alan yani Hazır Kart abonesi olan kişiler, 30 gün boyunca yani ilk ay kullanabilecekleri 750 dakika kazanıyorlar.

Aynı zamanda yeni abonelere 750 dakikalık konuşma paketinin yansıra 250 adet sms hakkı ve bedava 25GB hediye ediliyor.

BİP Sürpriz Nokta Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell BİP kullanıcılarının katılabileceği, bedava dakika, internet vb. hediyeleri ile BİP kullanıcılarının favorisi olan Sürpriz Nokta kampanyası kapsamında BİP uygulamasındaki Sürpriz Nokta kanalına abone olan ve kanalda kişiye özel belirtilen adresleri ziyaret edenler, adreslerdeki hediyeleri toplayabiliyorlar.

Bu adreslerde toplanabilecek hediyeler arasında bedava dakika paketlerinin yanı sıra konuşma paketleri vb. hediyeler de bulunuyor.

Haftalık her yöne 500 dakika, BİP kullanımlarında geçerli haftalık 500 dakika; kazanılabilecek bedava dakikalar arasında yer alıyor.

Sürpriz Nokta kampanyasına katılan ve kanalı takip edenler, günlük maksimum 3, aylık maksimum 10 hediye kazanabiliyorlar.

Turkcell Konuş Kazan Tarifesi Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell Hazır Kart’lı müşterilere özel olan Konuş Kazan Tarifesi’ne abone olan kişiler; bir gün boyunca yaptıkları konuşma süresince ertesi gün hediye dakika kazanıyorlar.

Örneğin, gün içerisinde 100 dakika konuşan kişi; ertesi gün her yöne hediye 100 dakikanın sahibi oluyor.

Üstelik tarifeye göre her konuşmanın dakikasına sadece 64.94 kuruş ödüyorlar.

Turkcell Ücretsiz Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell Hediyeli Soru Servisi: Turkcell’in en eğlenceli yarışmalarını düzenleyen Hediyeli Soru Servisi’ne abone olarak, her hafta kendilerine yöneltilen 5 adet genel kültür sorusuna doğru cevap veren kişiler, bedava dakika, sms ya da haftalık 1GB internet paketlerinden birini kazanıyorlar.

Hediyeli Soru Servisi ile hediye kazanmak isteyen kişilerin sorulara doğru yanıt vermeleri ve doğru yanıtlar karşılığında puan toplamaları gerekiyor.

Servise üye olan kişiler, bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1GB hediye internet de elde ediyorlar.

Sizler de Turkcell kullanıcısıysanız; yararlandığınız BİP dakika kazanma, Turkcell bedava dakika kazanma 2024 yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu