Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Ülkemizin abonelerine hediye dağıtma konusunda en cömert GSM operatörleri listesinde ilk sırada yer alan Turkcell 2024 yılında da hız kesmeden bedava dakika, sms, konuşma hakkı vb. hediyeleri ile zirvede yer almayı sürdürüyor.

Öyle ki Turkcell; faturasız hatların yanı sıra faturalı hatlara hatta ilk kez Turkcell hat sahibi olacak kişilere de bedava dakika armağan ediliyor.

Turkcell kullanıcılarının bedava dakika kazanabilmeleri için birtakım uygulamaları akıllı telefonlarına indirmeleri ya da kampanya dahilindeki paketlere abone olmaları gerekiyor.

Bazen de Turkcell, kanallarında düzenlediği çekilişler ile abonelerine hediye dakika dağıtıyor.

Bu yazımızda tüm Turkcell aboneleri tarafından merak edilen bir konuya değinmeye, Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır 2024

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar ve Turkcell ve bedava dakika kampanyaları yazımızda.

Operatör tarafından düzenlenen ve hediye dakika dağıtan uygulama, kampanya, tarife ve kanalları kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

BİP #senyapdiye Kanalı İle Bedava Dakika Kazanma

Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana Turkcell kullanıcıları tarafından son derece sevilen ve neredeyse tüm kullanıcıların akıllı telefonlarında yer alan BİP uygulamasında dakika dağıtan birden çok kanal, ekran ve oyun yer alıyor.

Öyle ki BİP kullanan aboneleri her hafta sürpriz hediyeler bekliyor.

BİP’in en çok izlenilen kanalları arasında yer alan #senyapdiye kanalını takip eden ve bu kanalda kendilerine özel olarak tanımlanan görevleri birer birer yerine getiren aboneler; hediye dakika, sms, internet vb. hediyelerin sahibi oluyorlar.

#senyapdiye kanalını takip edebileceğiniz BİP uygulamasını telefonunuza Apple ya da Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

 Dijital Operatör Hediye Havuzu İle Hediye Dakika Kazanma

Tıpkı BİP uygulaması gibi akıllı cihazına Google Play ya da Android Store üzerinden indirebileceğiniz, fatura görüntüleme, geçmiş faturaları listeleme, TL yükleme, yeni paket satın alma vb. işlemleri tek bir tıkla yapabileceğiniz Dijital Operatör Uygulaması da hediye dakika kazandırıyor.

Bu uygulamadaki hediye kutusuna tıklayıp, Hediye Havuzu ekranına ulaşan ve ekranda kendilerine tanımlanan hedefleri yani görevleri yerine getiren tüm aboneler; bedava dakikanın yanı sıra sms, internet, Turkcell servis üyelikleri ve indirim çekleri kazanma şansına kavuşuyorlar.

Aboneler; Hediye Havuzu ekranında daha önce kazandıkları tüm hediyeleri de detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyorlar.

Hediye Havuzu’nda faturalı ya da faturasız, Hazır Kartlı, bireysel ya da kurumsal kısacası tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış hedefler ve hedeflerin karşılığında kazanılacak hediyeler ve dakika paketleri yer alıyor.

Hediye Havuzu ekranını hemen takibe alarak ve görevlerinizi başarı ile tamamlayarak, sizler de hediye dakika kazanabilirsiniz.

Salla Kazan ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell abonelerine en az Hediye Havuzu kadar hediyeler armağan eden, abonelerin en sevdiği kanallardan ve oyunlardan biri olan Salla Kazan; Turkcell Dijital Operatör uygulamasında sizleri bekliyor.

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri, Salla Kazan oyununu oynadıklarında kendilerine özel hediyelere kavuşuyorlar.

Kampanya kapsamında dağıtılan hediyelerden sadece 4.5G sim kart kullanan ve telefonu da 4.5G teknolojisini destekleyen aboneler yararlanabiliyorlar.

Şayet Salla Kazan oyununu oynayan kişi 4.5G kullanmıyorsa oyunu oynadığında ve hediye kazandığında 4.5G kullanım başvurusunda bulunmuş olarak kabul ediliyor.

Kampanya dahilinde Turkcell; tüm abonelerine her hafta yepyeni hediyeler dağıtıyor.

Her bir müşteri, aynı hafta içerisinde yalnızca bir kez hediye kazanabiliyor.

Kazanabileceğiniz hediye dakika paketleri arasında aylık Turkcell hat içi 10 bin dakika, aylık her yöne 250 dakika, haftalık her yöne 500 ve günlük her yöne 500 dakika, hafta sonuna özel her yöne 1000 dakika vb. pek çok konuşma paketi yer alıyor.

Her hafta Salla Kazan oyununu oynayarak, bedava dakika kazanabilirsiniz.

Hediyeli Oyun ile Hediye Dakika Kazanma

Turkcell’in bedava dakika, sms ya da internet dağıtan, en eğlenceli oyun platformlarından biri olan Hediyeli Oyun sitesinde yer alan oyunları oynayan aboneler; hem boş zamanlarını değerlendiriyor hem adrenalin dolu dakikalar geçiriyor hem de oyun oynarken topladıkları puanları bedava dakika olarak kullanabiliyorlar.

Üstelik hediyeli oyun ile bedava dakika ya da sms kazanmak için haftalık sadece 7 TL gibi düşük bir rakam ödeyerek, abone olabiliyorsunuz.

Oyun tutkunları için birebir olan Hediyeli Oyun sitesinde aboneleri her dalda birbirinden güzel oyunlar bekliyor.

Sizler de bir an önce oyun oynayıp, bedava dakika kazanma şansını elde etmek istiyorsanız, mobil cihazınızdan Hediyelioyun.com sitesine tıklayabilir ve abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Oyun Klüp Servisi ile Bedava Dakika Kazanma

Yine oyun ve adrenalin tutkunları için geliştirilen Oyun Klüp servisine abone olarak, buradaki oyunları oynayan Turkcell kullanıcıları günlük 4 saat hediye dakika kazanabiliyorlar.

Oyun Klüp servisi kampanyası dahilinde tüm abonelerin her hafta sadece site üzerinden 2 adet oyunu telefonlarına indirebilme ve oyunlardan puan toplayabilme hakları bulunuyor.

BOL GB Tanışma Seti Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

Bu yıl sonuna kadar devam edecek olan BOL GB Tanışma Seti kampanyası dahilinde bu kampanyadan yararlanarak, Hazır Kartlı olan faturasız hat sahibi tüm yeni aboneler, anında bir ay boyunca kullanabilecekleri 750 dakika hediye kazanıyorlar.

Aynı zamanda kampanya kapsamında yeni abonelere bir ay boyunca geçerliliğe sahip olan 25GB bedava internet ve 250 sms hakkı da hediye ediliyor.

Turkcell Hazır Kart kullanmayı düşünüyorsanız, bu kampanyaya katılarak, hediye dakika, sms ve internet elde edebilirsiniz.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Hediye Dakika Kazanma

Bireysel Hazır Kart sahibi olan tüm abonelere yönelik bu kampanya dahilinde tüm Hazır Kartlılar, Dijital Operatör, Paycell kullanarak ya da turkcell.com.tr üzerinden yaptıkları aylık 35 ve üstü tüm TL yüklemelerine özel olarak, yüklenen TL miktarında bedava dakika, sms kullanımı ya da hediye internet kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyelerin kullanılabilmesi için yüklemelerin mutlaka yukarıda bahsettiğimiz 3 kanal aracılığıyla yapılması gerekiyor.

Müşteriler, esasen aylık her TL yüklemelerinde TL kazanıyorlar. Yani 100 TL yükleme yapan Hazır Kart’lı 100 TL hediye elde diyor. Bu hediyeyi bedava konuşma esnasında kullanabileceği gibi sms ya da internet olarak da kullanabiliyor.

Bedava konuşma hesaplanırken kişinin abone olduğu pakette 1 dakikalık konuşmanın kaç TL’den hesaplandığı dikkate alınıyor.

Hazır Kart kullanıcısıysanız; yüklemelerinizi bahsettiğimiz 3 kanaldan biri üzerinden yaparak, hediye TL kazanabilirsiniz.

BİP Sürpriz Nokta Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

Tüm Turkcell abonelerinin faydalanabileceği bu kampanyaya göre BİP Keşfet Bölümünde bulunan ‘Sürpriz Nokta’ kanalını takip ederek, belirtilen lokasyonlara giden tüm kullanıcılar bedava dakikanın sahibi oluyorlar.

Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda kişinin toplayabileceği hediyeler yer alıyor.

Kişiler, kanalı takip ettikten sonra kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajını takiben hediyeleri toplamaya başlayabiliyorlar.

Aboneler; günlük maksimum 3, aylık ise maksimum 10 adet hediye toplayabiliyorlar.

Abonelerin toplayabilecekleri hediyeler arasında haftalık BİP kullanımlarında geçerli her yöne 500 dakika, günlük her yöne 1 saat ya da 2 saat konuşma, her yöne haftalık 500 dakika, her yöne günlük 100 dakika vb. pek çok konuşma paketleri de yer alıyor.

Bu yazımızda Turkcell bedava internet nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de yararlandığınız Turkcell bedava internet veren uygulamaları yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu