Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar ile müşterilerinin sevdikleriyle doyasıya konuşmasını sağlamaya devam ediyor.

Siz de Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibiyseniz, indireceğiniz uygulamalarla bedava dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Turkcell bedava dakika veren uygulamalar sayesinde diğer GSM şirketlerinin müşterilerini de kendine kazandırmayı başardı.

Gün geçtikçe abone sayısını arttıran Turkcell, bedava dakika kampanyalarıyla cep telefonunuza indireceğiniz uygulamalara girerek yapmanız gereken işlemleri yaparak anında bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2024

Turkcell bedava dakika ve konuşma paketleri genede oldukça kısıtlı olarak sunulmaktadır. Turkcell bedava dakika kazanmak için bedava dakika veren uygulamaları telefonunuza indirerek hediye dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Bedava Dakika

Konuşmayı çok sevenler için süper bir fırsat. Telefonunuzda Turkcell Dijital Operatör uygulaması olmayanlar hiç vakit kaybetmeden hemen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirler.

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirdikten sonra yapmanız gereken ilk işlem telefon numaranız ile giriş yapın. Eğer sizden şifre istemesi durumunda SIFRE yazıp 2222’ye ücresiz SMS yollayın ve tek kullanımlık şifrenizi alın.

Uygulamaya girdiğiniz anda ekranın sol tarafında Salla Kazan baloncuğunu göreceksiniz. Baloncuğa tıklayın ve daha sonraki adımda Şimdi Kazan seçeneğini tıklayın ve telefonunuzu sallamaya başlayın. Hediye yağmurundan bir hediye size gelecektir. Bu hediye bedava dakika da olabilir internet hediyesi de olabilir.

Hediyenizi kazandığınızda anında hattınıza tanımlanacaktır. Hediyeniz hattınıza tanımlandıktan sonra size bilgilendirme mesajı gelecektir.

Ayrıca Turkcell hediye dakika gönderme seçeneği ile sevdiklerinize Salla Kazan’dan kazandığınız bedava dakikaları hediye edebilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava Dakika

Turkcell BİP uygulaması ile bedava dakika kazanabilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz BİP uygulamasıyla 1 gün kullanabileceğiniz 100 dakika hediye ile sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

BİP uygulamasından bedava dakika kazanmak için BIP 100DK yazarak 2200’a mesaj yollayıp hediyenizi alabilirsiniz. Bu uygulama için ek ücret olarak 1 TL ödemeniz gerekiyor.

Bir diğer BİP dakika kazanma yolu ise her yöne 1000 dakika kampanyası ile 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1000 dakika sadece 10 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

Bip’ten her yöne 1000 dakika kampanyasına katılmak için  BiP 1000DK yaz 2200 kısa mesaj atmanız gereklidir. Her yöne geçerli olan 1000 dakika istediğiniz gibi 1 ay boyumca kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak da bedava dakika kazanabiliyorsunuz. Ancak sadece uygulamayı indirerek değil de, uygulamaya giriş yapıp Salla Kazan ile salladıkça bedava dakika kazanabilirsiniz.

Salla Kazan uygulamasıyla her hafta 1 defa kampanyadan yararlanabilir, Cuma günü kampanya yenilenerek tekrardan katılabilirsiniz.

Turkcell salla kazan bedava dakika kazanmak için mutlaka ilk denemeniz gereken uygulamalardan biridir. Salla kazan ile haftalık 100, 500 yada 1000 dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika

Turkcell hediye havuzu Dijital Operatör üzerinden giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Hediye havuzuna giriş yaparak kazanabileceğiniz tüm hediyeleri görme olasılığınız bulunmaktadır.

Hediye havuzuna giriş yaptıktan sonra size verilen görevleri yaparak bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell hediye havuzunda bulunan linklere tıklayarak anında hediye dakikaları alırsınız. Hediye havuzunda bulunan görevler ve hediyeler haftalık olarak yenilenmektedir.

Yaani Arama Motoru Bedava Dakika

Türkiye’nin arama motoru Yaani uygulamasını indiren Turkcell’liler 10 gün boyunca uygulamayı kullandıkları zaman bedava dakika kazanma şansı yakalabiliyor.

Yapmanız gereken tek işlem öncelikle telefonunuza Yaani Arama Motoru uygulamasını indirip 10 gün boyunca aktif olarak uygulamayı kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava Dakika

Turkcell’li gençler GNÇ uygulamasıyla bedava dakika kazanma fırsatı yakalıyor. 25 yaş altı bütün Turkcell müşterisi gençlerin uygulamayı indirip, uygulamaya giriş yaparak ÇATLAT kanalını takip etmeleri gerekmektedir.

ÇATLAT kanalı size haftada 2 gün belirlemenizi isteyecektir. Belirlediğiniz 2 gün içinde Çatlat yaparak başta bedava dakika olmak üzere sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu