Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Bedava Dakika Yapma

Turkcell Bedava Dakika Yapma 2021; Turkcell; 2021 yılında da hem mevcut müşterilerinin devamlılığını sağlamak hem de yeni müşterilerini sadık müşterilere dönüştürmek amacıyla bedava dakika dağıtan uygulama, kampanya ve çekilişleri ile Turkcell kullanıcılarına sevdikleriyle doyasıya konuşabilme şansı sunuyor.

Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalar ve uygulamalar doğrultusunda müşteriler pek çok hediye dakika, sms ya da internet paketleri kazanıyorlar.

2021 yılında da Turkcell bedava dakika veren uygulamalar; müşteriler tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Sizler de şayet faturalı ya da faturasız hattınıza dair konuşma hakkınızı kısa bir süre içerisinde tamamlıyor, bu yüzden de ek paket almak zorunda kalıyorsanız, Turkcell bedava dakika yapma yöntemlerini öğrenebilir, bu yöntemler sayesinde hediye dakikalar kazanabilir ve sevdiklerinizle kesintisiz bir şekilde iletişim halinde kalabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Konuşma paketiniz bittiğinde ek ücret ödemek yerine Turkcell bedava dakika kazanma yollarını ve Turkcell bedava dakika kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Abonelerine en çok bedava dakika kazandıran uygulama, kampanya ve çekilişleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Yapma

Turkcell müşterilerinin hatlarına dair birtakım temel işlemleri yapabilmeleri adına geliştirilen bir uygulama olan Dijital Operatör uygulaması aracılığıyla müşteriler; fatura ödeme, TL yükleme, ek paket satın alma, hediye dakika ve internet sorgulama vb. pek çok işlemi tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Uygulamada yer alan en popüler ve en çok bedava dakika dağıtan bir ekran olan ‘Hediye Havuzu’; tüm faturalı ya da faturasız hat kullanan abonelerine hediye dakika armağan ediyor.

Hediye Havuzu’na giriş yapmak isteyen kişilerin uygulamanın üst menüsünde bulunan ‘hediye kutusu’ simgesine tıklamaları gerekiyor.

Hediye Havuzu’nda tüm müşterilere özel olan kampanyalar ve kampanyalar ile müşterilerin kazanabilecekleri hediyeler yer alıyor.

Yani müşterilerin hediye dakika kazanabilmeleri için bu ekranda belirtilen bazı ‘hedefleri’ yerine getirmeleri gerekiyor.

Hedefler; her müşteriye göre farklı hazırlanıyorlar. Yani müşteri, katılabileceği kampanyaları görerek, kazanmak istediği hediye doğrultusunda kampanyada belirtilen hedefleri yerine getirdiğinde hediye internet kazanıyor.

Hediye Havuzu sayesinde müşteriler; hediye dakika, hediye internet, mesajlaşma, hediye servisler, indirim çekleri vb. farklı hediyeler elde ediyorlar.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz, hemen Hediye Havuzu’nu takip ederek yalnızca size özel olan hediyelere kavuşabilirsiniz.

Hediye konuşma hakkı kazanmak için gereken hedefleri yerine getirerek, bedava konuşma paketleri kazanabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasını Apple Store ye da Google Play Store üzerinden akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile Bedava Dakika Yapma

30 Aralık 2021 tarihinde sona erecek olan bu kampanya dahilinde Turkcell yeni bir faturasız hat alan tüm yeni aboneler, anında her yöne konuşabilecekleri 750 bedava dakika kazanıyorlar.

Kazanılan 750 dakikanın 30 gün içerisinde mutlaka kullanılması gerekiyor.

Bu kampanyadan yalnızca Bol GB Tanışma Seti kampanyası alarak Hazır Kartlı olan kişiler yararlanabiliyorlar.

Üstelik müşteriler, bedava 750 dakikanın yanı sıra 25GB hediye internet ve 250 adet sms hakkı da elde ediyorlar.

Hediyeli Oyun ile Bedava Dakika Yapma

Turkcell bedava dakika kazanmanın en eğlenceli yollarından biri olan ‘Hediyeli Oyun’ sitesinde yer alan oyunları oynayan tüm aboneler, oyun oynayıp, puanları topladıklarında kazandıkları bu puanlarla katalogda belirtilen dakika veya SMS paketlerinden dilediğini kazanabiliyor.

Yani kişi; hediye dakika veya sms paketlerinden ihtiyacı olanı tercih edebiliyor.

Müşteriler; 1 hafta boyunca topladıkları puanlar doğrultusunda hediye kazanıyorlar.

Hediyeli Oyun’da oyun oynayıp, bedava dakika kazanmak isteyenlerin haftalık sadece 7 TL bir abonelik ücreti ödemeleri gerekiyor.

Akıllı telefonunuzdan Hediyelioyun.com adresini tıklayarak, oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun Klüp Servisi ile Bedava Dakika Yapma

Oyun tutkunu Turkcell abonelerine hediye dakika kazandıran bir diğer servis olan Oyun Klüp Servisi’ne abone olan kullanıcılar, her hafta yenilenen günlük 4 saatlik bedava dakikanın sahibi oluyorlar.

Kampanyaya göre müşterilerin her hafta sadece 2 adet oyunu akıllı telefonlarına indirme hakları bulunuyor.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Bedava Dakika Yapma

Yalnızca bireysel Hazır Kartl’lı abonelerin katılabileceği bu kampanya dahilinde TL yüklemelerini turkcell.com.tr, Dijital Operatör ya da Paycell ile gerçekleştirmeyi seçen tüm Hazır Kart’lı kullanıcılar, yükledikleri TL miktarınca bedava dakika kazanıyorlar.

Kampanya dahilinde abonelerin tek seferde her ay 35 TL ve üstü yükleme yapmaları talep ediliyor.

Örneğin, tek seferde 70 TL yükleyen aboneler, 70 TL’ye tekabül eden bedava dakikanın sahibi oluyorlar.

Dakika kullanımlarında her bir dakikanın kaç TL’ye denk geldiği ise müşterilerin kendi üye oldukları tarife doğrultusunda belirleniyor.

Müşteriler; kazandıkları TL’yi sms hakkı ya da internet kullanım hakkı olarak da kullanmayı tercih edebiliyorlar.

İnternet kullanımlarında ise 100 KB kullanım 4 kuruş üzerinden ücretlendiriliyor.

Paket kapsamında kazanılan bedava dakika, sms ya da internet hakkı, sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Şayet bireysel Hazır Kart kullanıcısıysanız, yüklemelerinizi kampanyada belirtilen 3 yoldan biri ile gerçekleştirip, yüklediğiniz TL miktarına karşılık gelen bedava internete kavuşabilirsiniz.

Turkcell Hemen Yükle Hemen Bedava Dakika Kazan

Yıl sonuna kadar devam edecek olan Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan kampanyası kapsamında akıllı telefonlarına yollanan kısa mesajı takiben üç gün içerisinde mesajda belirtilen yüklemeyi yapan kişiler, hediye dakika ya da internet elde ediyorlar.

Bu kampanyadan sadece Bireysel Hazır Kart kullanıcıları yararlanabiliyor.

Kazanılan bedava dakika ya da internetin miktarı kişinin 3 gün içerisinde yapacağı TL yüklemesine göre değişiklik gösteriyor.

Aynı zamanda kullanıcıların son 12 ay içerisinde 4 sefer paket ya da TL yüklemesi yapmış ve son dört yükleme ortalama aralığının 30 gün ve üstü olması, son 90 gündür de aktif Bireysel Hazır Kart abonesi olmaları gerekiyor.

Kampanya dahilinde son 3 aylık toplam internet kullanımı 1GB ve üstü olanlara bedava GB; 1GB altı olanlara ise bedava dakika armağan ediliyor.

Örneğin; geçmiş 4 yükleme ortalaması 20 TL altında olan kişiler, sms sonrası 3 gün içerisinde en az 20 TL ya da üstü yüklediklerinde 1 gün boyunca geçerli 100 dakika bedava dakika kazanıyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kendilerine iletilen bilgilendirme mesajını takiben 3 günde TL yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

4.5G Salla Kazan Kampanyası ile Bedava Dakika Yapma

Hediye dakika, sms, internet ya da servis üyeliği denildiğinde Turkcell’in akla ilk gelen kampanyalarından biri olan 4.5G Salla Kazan Kampanyası’ndan sadece akıllı telefonu 4.5G ile uyumlu olan ve 4.5G sim kart sahibi olan aboneler faydalanabiliyorlar.

Bu kampanyaya faturalı ya da faturasız, kurumsal ya da bireysel Hazır Kart, Aktif ya da Data tüm Turkcell kullanıcıları katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk olarak Google Play Store ya da Android Store üzerinden Dijital Operatör uygulamasını indirmeleri, sonrasında da Salla Kazan kanalını takibe alıp, bu kanaldaki salla kazan oyununu bizzat oynamaları gerekiyor.

Oyunu oynayan kişiler, her hafta farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Aylık Turkcell içi 10.000 dakika, aylık her yöne 250 dakika, haftalık her yöne 500 dakika, günlük her yöne 500 dakika, hafta sonu her yöne 1000 dakika, günlük BİP üzerinden her yöne 1000 dakika vb. hediyeler; kazanabileceğiniz bedava dakikalar arasında bulunuyor.

BİP #senyapdiye ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell abonelerinin diğer Turkcell’lilerle diledikleri zaman toplu halde sesli ve görüntülü konuşma, mesajlaşma vb. özelliklerden yararlanabilmeleri için geliştirilen BİP uygulamasında hediye dağıtan birden çok kanal bulunuyor.

Özellikle bu kanallardaki çekiliş ve yarışmalara katılan aboneler, hediye internet paketi kazanıyorlar.

#senyapdiye kanalını takip eden ve belirtilen birtakım hedefleri yerine getirenlere ise gerçekleştirdikleri hedefler doğrultusunda bedava dakika hediye ediliyor.

#senyap diye kanalına erişmek isteyen kişilerin öncelikle Google Play Store ya da Android Store üzerinden akıllı telefonlarına BİP uygulamasını indirmeleri gerekiyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava dakika veren uygulamalar ve Turkcell bedava dakika yapma 2021  ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de Turkcell kullanıcısıysanız; yararlandığınız TURKCELL bedava dakika yapma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu