Turkcell Bedava Dakika

Turkcell bedava dakika 2024 kampanyaları bedava dakika ihtiyacınız olduğunda ek konuşma paketi yada dakika almak yerine Turkcell bedava dakika kampanyalarına katılarak ücretsiz olarak konuşma paketi kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinizle kesintisi olarak konuşmak isteyen pek çok Turkcell müşterisi Turkcell bedava dakika kazanma yolları ve Turkcell bedava dakika nasıl kazanılır sorusuna cevap aramaktadır. Sizlere bu yazımızda güncel Turkcell bedava dakika kampanya ve paketleri paylaşmaya çalışacağız.

En çok bedava dakika veren operatörlerden biri olan Turkcell faturalı ve faturasız sahiplerine her yöne bedava dakika paketi dağıtmaktadır. Sevdikleriniz ile kesintisiz olarak konuşmaya devam etmek için sizlerde aşağıda verdiğim kampanyalara katılarak hemen bedava dakika kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2024

Turkcell bedava dakika kazanmak için Salla kazan. hediye havuzu. GNÇ çatlat ve BİP uygulaması üzerinden bir çok kampanya ve pakete katılabilirsiniz. Bir çok kampanya paketi bulunan Turkcell bedava dakika 2024 yılında da aynı şekilde güncel şekilde devam etmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava dakika 2024 kazanma yolları için aşağıda verdiğim yöntemleri kullanabilirsiniz. Kim kampanyaya katılım için SMS gönderimi gerekli iken bazı kampanyalara ise Turkcell uygulamaları üzerinden katılabilirsiniz. İşte Turkcell bedava dakika kazanma yollarından bazıları;

 • Turkcell BİP bedava internet kullanarak bedava dakika kazanabilirsiniz
 • Salla kazan kampanyasına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz.
 • Turkcell yükle kazan kampanyasına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz
 • Turkcell hediye havuzu ile bedava dakika kazanma

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcell bedava dakika ve Turkcell bedava konuşma paketi kazanmak için SMS göndererek kazanabileceğiniz 3 tane farklı kampanya bulunmaktadır. SMS göndererek bu kampanya paketlerine hemen katılarak kazanabilirsiniz.

 • Turkcell hattınızdan SMS göndererek bedava dakika kazanmak için SURPRIZ yazıp 2222’e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınzıa tanımlanan sürpriz dakika hattınıza yüklenecektir.
 • Turkcell hatlı telefonunuzun mesaj kısmına FIRSAT yazıp 2222’e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınıza tanımlanan bedava dakika paketi bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza yüklenecektir.
 • Turkcell bedava dakika kazanmak için hattınızdan  GEL DK yazıp 2222‘e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınıza ücretsiz olarak bedava dakika yüklenecektir.

Turkcell Hesabım Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava dakika kazanma yollarından bir diğeri ise Hesabım uygulamasına giriş yaparak Salla Kazan yapmaktır. Turkcell salla kazan yaparak her yöne günlük, haftalık ve aylık bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell hesabım içerisinde bulunan hediye havuzu ile Kazanabileceğiniz Tüm bedava dakika kampanyalarını görmeniz mümkün.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava dakika 2024 kampanyalarını tek yerden görmenizi sağlayan Hediye havuzu ile kazanma ihtimalinizin bulunduğu tüm bedava dakika kampanya ve paketleri tek yerden görebilirsiniz. Turkcell dijital operatör uygulaması içerisinde bulunan Hediye Havuzuna giriş yaptıktan sonra güncel kampanya, yarışma ve görevleri inceleyerek hemen bedava dakika kazanma başlayabilirsiniz.

Turkcell Bip Her Yöne Bedava Dakika

Turkcell BİP bedava dakika kazanma için mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan biridir. Turkcell BİP her yöne dakika kazanmak için BIP100DK yazıp 2200’a kısa mesaj attığınızda hattınıza her yöne geçerli 100 dakika tanımlanır.

Eğer bol bol konuşmayı seviyorsanız Bip her yöne 1000 dakika kampanyasına katılabilirsiniz. BİP her yöne 1000 dakika almak için  BiP 1000DK yaz 2200’a göndermeniz yeterlidir. 30 gün geçerli olan her yöne 1000 dakika paketini 10 TL ücretle alabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika

Turkcell ücretsiz dakika kazanma yollarından biri Faturalı ve faturasız hat sahipleri her yöne bedava dakika kazanmak için HEDİYE DK yazıp 2222’a kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Mesaj gönderdikten sonra hattınıza 100, 250, 500 yada 1000 dakika yüklemesi yapılacaktır.

Turkcell sürpriz nokta yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bip uygulamasına giriş yaparak Sürpriz nokta oynamanız yeterlidir. Belirlenen konuma giderek bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell Yüklediğin kadar bedava kazan kampanyası ile sizlerde hattınıza her yükleme yaptığınızda yüklediğiniz kadar bedava dakika kazanabilirsiniz. Geleneksel yükle kazan kampanyası ile sizde bedava dakika kazanmak için hemen hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz. Faturasız hatlara özel olarak hazırlanan bu kampanya ile hemen kazanmaya başlarsınız.

Bir diğer yükle kazan kampanyası ise Gülümseten TL yükle kazan kampanyası Dijital Operatör uygulamasındna TL yükledikçe her yüklemeye karşılık bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanma

Turckell bedava dakika yapma ve Turkcell bedava dakika kazanma 2024 güncel kampanyalarından biride gel dakika paketidir. Hattınızdan “GL DK” yazıp 2222’a kısa mesaj gönderdiğinizde her yöne 30 dakika kazanabilirsiniz. Hemen sizde 30 dakika kazanmak için SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Bedava Dakika Paketi

Turkcell GNÇ dunyası olan GNÇ bedava dakika kazanmak için hattınıza hemen 30 TL ve üstü yükleme yapmanız yeterlidir. Ayrıca GNÇ paketlerinden her hangi birine taahhütlü olarak katıldığınızda her ay bol bol dakika hattınıza yüklenir.

GNÇ uygulamasına giriş yaparak yumurta çatlatarak hemen hediye kazanabilirsiniz. GNÇ çatlat hediye kap kampanyası ile her hafta sürpriz hediyeler ve bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell bedava dakika alma yollarından biride hediye dakika kodu kullanmaktır. Bedava dakika almak için telefonunuzdan hemen sms gönderebilirsiniz.

Telefonunuzdan “SURPRIZ” yazın ve 2222’a SMS gönderdiğinizde sürpriz hediyeler ve bedava dakika kazanırsınız.

Bir diğer kampanya ise hattınızdan “EVET DK” yazdıktan sonra 4323’e mesaj atmaktır. Gönderdiğiniz mesaj sonrası bedava dakika kazanma şansı elde edersiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamalardan biride Turkcell Yaani uygulamasıdır. Turkcell yaani uygulamasını telefona indirip uygulama içerisinde 20 tane arama yaptığınızda hem bedava dakika hemde Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca hattınızdan “FIRSAT” ya da “SURPRIZ” yazarak 2222’e kısa mesaj gönderdiğinizde bedava dakika kazanabilirsiniz. Her yöne Turkcell bedava dakika kazanmak için hemen bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell bedava dakika veren uygulamaların başında BİP uygulaması gelmektedir. Turkcell bedava dakika yapma yolları arasından bulunan uygulamalar ise;

 • Turlcell BİP bedava dakika
 • Salla Kazan yaparak bedava dakika kazanabilirsiniz.
 • Hediye Havuzu ile bedava dakika kazanma
 • Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak bedava dakika kazanma
 • Turkcell GNÇ uygulaması

Turkcell Bedava Dakika Faturalı

Faturalı hat sahipleri bedava dakika paketleri bittiğinde ek paket almak yerine mobil hatlarının mesaj bölümünden  BOL DK HAFTASONU yazıp 2222’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Hafta sonu geçerli olan bu kampanyada hattınıza 100 yada 250 dakika yüklenecektir. Her yöne geçerli dakikalar sadece hafta sonu kullanılır.

Turkcell Bedava Dakika Faturasız

Turkcell yükle kazan kampanyası kapsamında hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda bedava dakika kazanabilirsiniz. Yüklediğin kadar kazan kampanyası kampsamında hattınıza yüklediğiniz TL kadar bedava dakika kazanmanız mümkün.

D,ijital Operatör uygulaması üzerinden 35 TL ve üstü yükleme yaptığınızda yüklediğiniz kadar TL hattınıza yüklenir. Dilerseniz hediye olarak yüklene  bu TL ile bedava dakika paketi alabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma 2222

Turkcell bedava dakika kazanmak için SMS kodları hakkında bilgi vermek istiyorum. Turkcell bedava dakika sms kodlarını kullanarak sizlerde hemen bedava dakika kazanabilirsiniz.

SMS KODU GÖNDER BEDAVA DAKİKA KAZANIRSINIZ
BİP 100 DK 2200                                100 Dakika
SURPRIZ 2222                                Sürpriz Dakika
GEL DK 2222                                  30 Dakika
SK137 2200                                 500 Dakika

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi

Turkcell bedava dakika hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Daha önceleri BİP uygulaması üzerinden yada sürpriz nokta ile sahte konum yaparak harika hediyeler kazanma ihtimali vardı. Ancak yapılan güncelleme ile fake GPS yada sahte konum kullanmak bip uygulamasından ban yemenize neden olacaktır. Turkcell bedava dakika hilesi yapmak yerine sizlere verdiğim yöntemleri kullanarak Turkcell bedava dakika 2024 kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava dakika 2024 kampanya ve paketler hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu