Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kampanyaları düzenleyerek abonelerine bedava internet verip, kullanıcılarının internet sıkıntısı çekmesini biraz da olsa azaltmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyaları 2024 yılına da yine damgasını vurdu.

Turkcell yapmış olduğu bedava internet kampanyaları adına yakışır şekilde, başarıyla adında söz ettirmiştir. Diğer GSM operatörlerine göre ücreti biraz daha fazla olmasına rağmen, bir çok kullanıcı yine de verdiği hizmetten dolayı Turkcell’i seçmeye devam ediyor.

2024 yılına damga vuran bedava internet kampanyalarıyla birlikte abone sayısını da arttırmıştır. İnternette zaman geçirenler için bol bol internet dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell Bedava İnternet 2024 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet 2024 nasıl yapılır? sorusunun cevabı olarak; Turkcell bedava internet veren uygulamalar, salla kazan ve Turkcell’in özel olarak verdiği kampanyalarla birlikte faturalı ve faturasız hatlara bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek bedava internet kampanyalarını takip edebilir, haftalık olarak salla kazandan çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Faturalı ya da faturasız olarak hattını Turkcell’e taşıyan abonelere yönelik bedava internet kampanyasının yanı sıra, faturalı ve faturasız hattı olanlara da 1 ay kullanması için verilen 30 GB hediye 2024 yılına büyük damga vurdu.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2024

Turkcell bedava internet kampanyaları 2024 yılında Turkcell ailesi olarak abonelerine mükemmel hediyelerle giriş yaptı. Bunların en başında koronavirüs yüzünden uzaktan eğitim alan öğrencilere hediye internet paketiyle başlangıç yaptı.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell reklam tıklaması ile hediye 1 GB ya da 2 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell reklamlarına tıklayıp, karşınıza çıkan Emocan’dan herhangi birini seçerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya haftada 1 defa olmak şartıyla faturalı ya da faturasız hatlar için geçerlidir.

Turkcell Bedava İnternet Her Gol 100 MB

Turkcell Goller Cepte uygulamasını indirip, belirlediğiniz maçta atılan her gol için 100 MB internet kazanma şansı yakalayın.

Ücretsiz olarak katılım gerçekleştirilen bu uygulama ile seçtiğiniz bir maç için atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanıyorsunuz. Eğer belirlediğiniz maçta gol olmasa bile haftalık kullanmak için 100 MB internet kazanıyorsunuz.

Haftalık olarak ücretsiz haklarınızdan maksimum kazanabileceğiniz bedava internet 1000 MB olacaktır.

Ücretsiz hakkınız bittikten sonra yeni hak talep etmeleri halinde 3 TL ek ücret ödemek zorundadırlar.

Turkcell Üniversite Öğrencilerine 6 GB Kampanyası

Kampus evimde 6 GB kampanyası ile Turkcell Bireysel, Kurumsal Faturalı ve Ön Ödemeli Ses Hatlarından herhangi birine sahip abonelerine BİP’ten hediye olarak verilmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için BİP uygulamasının Keşfet bölümünde bulunan Kampüs Evimde kanalı ile duyurulan üniversite internet siteleri için kullanılmak üzere 6 GB internet hediyesini almak için hemen BİP Kampüs Evimde kanalında bulunan paketinizi aktif edin.

BİP Kampüs Evimde kanalı tamamen ücretsiz olup, katılım sadece BİP üzerinden gerçekleştirilmektedir. Paketinizin kalanını KALAN yazıp 2222’ye yollayıp öğrenebilirsiniz. Paket hakkınızı kimseyle paylaşamaz ve devredemezsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet 2024

Turkcell Hediye Havuzu ile Dijital Operatör uygulamasında haftada 1 defa Salla Kazan yaparak haftalık hediyeler dağıtmaktadır. Bu hediyeler tamamen kişinin şansına kalmış hediyelerdir.

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell Bizce uygulamasını indirip, günlük olarak kupon biriktiren aboneler bedava internet kazanabilir. Bizce ile kupon biriktir kampanyası 06.03.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasında geçerlidir.

  • 15 kupon – günlük 2 GB
  • 30 kupon – 3 günlük 3 GB
  • 45 kupon – günlük 5 GB
  • 60 kupon – haftalık 2 GB

Kullanıcılar günlük sadece 1 kupon alabilir, dilediği kadar kupon biriktirip istediği hediyeyi tercih edebilmektedir.

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bireysel ya da kurumsal faturalı hatların yanında ön ödemeli ses hatlara sahip Turkcell’lilere, BİP uygulamasından KEŞFET bölümünde yer ala EBA kanalı için geçerli olan 3 GB internet hediyesi 2’ye katlanarak 6 GB olarak müşterilere verilmektedir.

EBA kampanyası BİP kanalına abone olan bütün kullanıcılara sadece eba.gov.tr ve EBA uygulamasında kullanılması için verilmektedir.

UpCall Statune Servisi Bedava İnternet

UpCall Statune servisiyle birlikte sevdiğiniz kişilere karşı o an meşgul olduğunuz takdirde, telefonu açmada meşgul olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Bu servisle birlikte haftalık 3 TL faturanıza ek olarak yansımaktadır ve 500 MB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Dijital Operatör 2 GB Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir işlem yapılması gerekmemektedir. Yapmanız gereken tek işlem Dijital Operatör uygulamasına girerek ya da turkcell.com.tr adresinden kampanyadan yararlanmak için, belirlenmiş paketlerden kredi kartı ya da banka kartı ile satın aldığınızda 4 hafta boyunca yurt içinde kullanabileceğiniz 2 GB internet hediye edilmektedir.

İzninize GB Hediye İle BİP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası

Turkcell 16 Nisan – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında mobil ödeme izni veren kullanıcılarına GB hediyesi vermektedir. Kampanyadan yararlanman için belirtilen tarihler arasında kampanyaya katılmak ve kampanya koşulları yerine getirenler yararlanacaktır. Kurumsal ve RAHAT hatlara sahip aboneler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyaya katılmak için öncelikle BİP uygulaması yüklü olması gerekiyor. BİP uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapıp #senyapdiye kanalını takip edip, “ İzninize Hediye GB “ butonuna basmanız gerekmektedir.

Butona basan kullanıcılar alışverişlerinin ödemelerini Turkcell fatura veya faturasız hatlarında bakiye olması halinde yapan abonelere günlük 1 GB hediye internet tanımlanacaktır.

61CELL Hoş Geldin Sosyal Medya Kampanyası

Turkcell yeni 61CELL hattı alıp ya da numarasını taşıyıp Fırtına 2 GB, Fırtına 4 GB veya Fırtına 16 GB Platinum paketlerinde yararlanan aboneler için her ay 2 GB sosyal medyada kullanmak için bedava internet verilmektedir.

Kampanyadan 11 Şubat 2024 tarihinden itibaren yeni olarak 61CELL hat alan ya da numarasını taşıyıp Turkcell’e gelen aboneler yararlanabilecektir. 12 ay boyunca 2 GB hediye internet sosyal medyada kullanılmak için her ay yüklenecektir.

Turkcell Bedava İnternet Haydi Gel Kampanyası

Turkcell yeni gelecek müşterilerini de unutmadı. Haydi Gel kampanyası ile 12 ay Turkcell’de kalma sözünüze, 12 ay boyunca her ay olmak üzere 3 GB internet hediyesi vermektedir.

Kampanyadan yararlanmak için 11.12.2019 tarihinden itibaren numarasını Turkcell’e taşıyan ya da yeni bireysel faturasız hat satın alanlar yararlanabilecektir. Her ay boyunca 25-27 TL arasında yüklemenize 1 GB, 27 TL üzerinde yapılan TL yüklemelerine de 3 GB hediye edilecektir.

Kampanya ilk yüklemenizden itibaren 12 ay boyunca devam edecektir.

Turkcell İle Özel Fırsat Kampanyası

Turkcell faturasız yeni müşterilerine bir diğer bedava internet kampanyası olarak da belirtilen illerde yaşayanlar için tanımlamıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyen bireysel, faturasız hat müşterileri; yeni hat ya da numara taşıma işlemi ile Turkcell’e geldikten 30 gün içinde SMS ile 1000 DK ya da 2 GB internet hediyesinden birinden yararlanmak istediklerini hangisini tercih edeceklerini  SMS ile belirtmeleri gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için tercihinizi ILFATURASIZ 1000 DK ya da ILFATURASIZ 2GB herhangi birini yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Faturasız yeni Turkcell müşterileri kampanyadan yararlanmak için geçerli iller; İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Diyarbakır ve Mersin olarak belirlenmiştir.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’e anında abone olanlara 4 ay boyunca her ay 2 GB internet hediye etmektedir. Turkcell.com.tr adresi üzerinden hattını Turkcell’e taşıyan ya da yeni hat alan abonelere 4 ay geçerli olmak şartıyla aylık 2 GB internet kampanyasından anında yararlanabilirsiniz.

Ancak hediye 2 GB internetin kazanılması için internet üzerinden hattın adrese teslim edilmesi sonucunda  hak kazanılacaktır. Her hat tek sefer yararlanabilecektir. Kalan internet kullanımlarınızı diğer aya kesinlikle devretmez.

 Turkcell Goller Cepte 500 MB Bedava İnternet

Turkcell Goller Cepte ile takımınızın gol sevincine ortak olup, diğer taraftarlarla tanışıp sosyalleşme fırsatı yakalayın. Anında üyelik alanlara günlük 500 MB internet hediyesi de anından hediye edilecektir.

Goller Cepte uygulaması haberler, goller, iddaa analizleri, canlı skor ve fikstür gibi bir çok sayfadan yararlanabilmektesiniz. Goller Cepte uygulamasına üyelik aylık 9.90 TL’dir.

Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB

Turkcell Dijital Operatöre uygulamasından ya da turkcell.com.tr adresinden otomatik ödeme talimatı vererek anında 5 GB internet hediyenizi alabilirsiniz.

Rahat Otomatik Ödeme 1 GB Kampanyası

Turkcell Rahat müşterileri otomatik ödeme talimatı vererek ek olarak 1 GB internet hediyesini anında kazanmaktadır. Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell tarafından yenilenen GNÇ uygulamasını indiren ve haftada 2 defa hediye yumurtasını ÇATLATan GNÇ’liler, anında bedava internet kazanma fırsatı yakalıyor.

ÇATLAT’ı tıkladıktan sonra hediye internet kazanmanız halinde, internet hediyenizi kullanmak istediğiniz günleri belirlemeniz gerekmektedir.

İlk Ay Fayda Kampanyası

Turkcell bireysel faturalı hat olarak 12 ay kalan müşterilerine 10 GB, 20 GB ve 30 GB hediye internet veriyor.

18.02.2024 tarihinde uygulanmaya başlanan kampanyada, bireysel faturalı müşterilerin paketlerine göre 1 ay kullanabilecekleri hediye internetleri aktif olacaktır. Önemli nokta ise 12 ay öncesinde cayan müşterilerin 10 GB paketi için 39 TL, 20 GB paket için 49 TL, 30 GB paket için 59 TL cayma bedeli ödemek zorunda olacaktır.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’den Galatasaray’lılara muhteşem internet destek paketi. Galatasaray’ın her kazandığı her maç için, Sarı Kırmızı Destek paketli bütün müşteriler hediye internet kazanıyor.

Galatasaray’ın kazandığı her maç için günlük 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. İnternet hediyeniz 24 saat içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell hediye SİM kartta yer alan şifreyle birlikte lansman tarihininden itibaren geçerli olacak ve 10 GB internet verilecektir.

Kampanyadan yararlanmak için SMS atılması gerekmektedir. Hediye 10 GB internet 6 ay geçerli olacaktır. Hediye internetten yararlanmak için tek şart; SİM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hat olması gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu