Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 2023; Özellikle internette uzun saatler boyunca vakit geçiren kişiler; hediye internet paketlerini nasıl kazanabileceklerinin, faturalarına yansımadan ücretsiz bir şekilde internette ve sosyal medya ağlarında nasıl dolaşabileceklerinin yollarını araştırıyorlar.

İnternet aşımına giden kişiler tarafından sıklıkla merak edilen bedava internet paketleri; Turkcell tarafından da abonelerine sıklıkla dağıtılıyor.

Turkcell, zaman zaman yaptığı kampanyalar ile müşterilerine hediye internet paketleri dağıtarak, onların internet platformlarında daha çok zaman geçirebilmelerini sağlıyor.

Öyle ki Turkcell; ülkemizde en çok bedava internet paketi dağıtan GSM operatörleri listesinde ilk sıralarda bulunuyor.

Bu yazımızda hem Turkcell aboneleri hem de Turkcell’e numarasını taşımayı düşünen ya da yeni bir hat satın almayı planlayan kişiler için Turkcell hediye internet kazanma yöntemlerine değinmeye, bedava internet kazanmak için izlemeniz gereken yollara dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell’in hediye internet kazandıran kampanya, tarife ve uygulamalarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası Hediye İnternet 

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan ‘Turkcell Bizce’ uygulamasını akıllı cihazlarına indirip, uygulamaya günlük yüklenen kuponları biriktiren kişiler, biriktirdikleri kupon miktarınca hediye internet paketi kazanıyorlar.

Kadınlara yönelik pek çok içeriğe ulaşabileceğiniz Bizce Uygulaması, eğlenceli ve bilgi dolu zaman geçirmenize olanak tanıyor.

Örneğin, toplamda 15 kupon biriktiren kişi, günlük 2GB, 45 kupon biriktiren ise günlük 5GB hediye internetine kavuşuyor.

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan hemen yararlanmak istiyorsanız, bir an önce Turkcell Bizce uygulamasını akıllı cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet dağıtmaya doymuyor. Şimdiki kampanyası ise Turkcell faturalı aboneler için 3 GB bedava internet kampanyasıdır. Turkcell Rahat Star yada Mutlu Çocuk paketlerinden bir tanesine geçerek sizlerde 3 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Hediye İnternet Paketi

Turkcell hediye internet kazanmanın en eğlenceli yöntemlerinden biri olan bu kampanyaya göre www.yaani.com.tr sitesi üzerinden ya da mobil uygulamadan Yanii oyununu oynayan ve oyunda kişiye yöneltilen soruları başarı ile cevaplayan kişiler, 15 sorunun tamamına doğru cevap verdikleri takdirde günlük 1 GB hediye internete kavuşuyorlar.

Bir sonraki ücretsiz oyun zamanı gelmeden oyunu tekrar oynamak isteyen Turkcell kullanıcıları ise 2 TL’lik bir ödeme karşılığında hem oyunu oynayabiliyor hem de anında 50 MB hediye internet sahibi oluyorlar.

Turkcell ‘İlk Ay Fayda’ Kampanyası

Bireysel faturalı hat kullanıcılarına özel olan bu kampanyaya göre bireysel kullanıcılar, 12 ay boyunca Turkcell’de kalacaklarına dair söz verdiklerinde 1 ay boyunca kullanabilecekleri, 10, 20 ya da 30 GB hediye internet kazanıyorlar.

Turbo Fırsat, Turbo Eko, Turbo Yeni 2 GB, 10 GB paket aboneleri aylık 10; TURBO Star, TURBO Konfor, Faturalı 3GB Plus paket aboneleri aylık 20; GNÇ Plus, GNÇ Ekstra, Lifecell Akıllı Maksi paket aboneleri aylık 30 GB hediye internet kazanabilecek kişilerden yalnızca birkaçı!

TL Hediyeli Tanışma Seti Hediye 6 GB İnternet

Yeni hat alıp, Hazır Kart sahibi olan yeni Turkcell abonelerine 1 aylık geçerliliğe sahip olan hediye 6GB hediye internet veriliyor.

Kart açılır açılmaz 6GB hediye kişinin hattına otomatik bir şekilde yükleniyor.

Üstelik hat açıldıktan sonraki 30 günlük süre içerisinde HAT HEDIYESI 5GB yazarak, 2020’ye yollayan kişiler, 3 ay içerisinde tek seferde 25 TL ve üstünde yükleme yaptıklarında ve ya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü paket aldıklarında ekstra 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Bu hediyenin de bir ay içerisinde mutlaka kullanılması gerekiyor.

Dijital Operatör Uygulaması Anında 1 GB Hediye İnternet

Turkcell abonelerinin hatlarına dair faturalarını görüntüleyip, fatura detaylarını öğrenebilecekleri ve en nihayetinde faturalarını ödeyebilecekleri Dijital Operatör Uygulaması; abonelerine pek çok hediye dağıtıyor.

Bu hediyelerden faydalanmak isteyen kişilerin uygulamayı mobil cihazlarına indirdikten sonra ‘Hediye Havuz’a giriş yapmaları gerekiyor.

Kişi,  Hediye Havuz’da birbirinden cazip internet paketlerinin yanı sıra dakika paketi ve diğer hediyeleri de kazanabiliyorlar.

Hediye Havuzu’nda bireysel faturalı hat kullanıcılarının yanı sıra kurumsal hat kullanıcılarını da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Turkcell EBA 3GB Hediye İnternet 

Bireysel ya da kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattı kullanan Turkcell abonelerine özel bu kampanya dahilinde BİP uygulamasının hemen ‘Keşfet’ kısmında yer alan EBA kanalını tıklayıp, kanala abone olan kişiler; yıl sonuna kadar sadece EBA üzerinde kullanabilecekleri 6 GB hediye internet sahibi oluyorlar.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin ders videolarını rahatlıkla izleyebilmelerini sağlayan hediye internet paketi ile öğrenciler; eba.gov.tr sitesine her girdiklerinde internetleri 6GB hediye internetten yiyor.

Öğrenciler, ne kadar internetleri kaldıklarını ise ‘KALAN’ yazıp, 2222’ye mesaj yollayarak, diledikleri zaman öğrenebiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olan bu kampanya, öğrencilerin derslerinden geri kalmasının önüne geçmeyi ve eğitimi desteklemeyi amaç ediniyor. Turkcell Eba Bedava İnternet kampanyası her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Turkcell BIP Kim 1GB İster? Hediye İnternet

Turkcell BİP kullanıcılarının yararlanabileceği 1 GB hediye internetin sahibi olmak isteyen kişilerin BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indirdikten sonra Keşfet kısmındaki Kim 1 GB İster? uygulamasına tıklamaları gerekiyor.

Ardından kişiye 15 sorudan oluşan bir test yöneltiliyor. Bilgi yarışması şeklinde olan testi başarı ile tamamlayan yarışmacılar, 1 GB hediye internetin sahibi oluyor.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

26 yaş altı gençlerin yararlanabileceği GNÇ, gençlere pek çok hediye, kampanya ve avantaj sunuyor.

Bu avantajlardan biri olan GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası dahilinde cihazına GNÇ uygulamasını indiren gençler, haftada 2 gün yumurtalarını çatlattıklarında hediye kazanıyorlar.

Bu hediyeler arasında bedava internet paketleri de yer alıyor.

Günlük 1 GB hediye internet, haftalık 3GB hediye internet, aylık 5GB hediye internet vb. hediyelerden yararlanmak istiyorsanız, sizler de GNÇ uygulamasını indirmeli ve uygulamadaki ‘ÇATLAT’ başlığına tıklayarak, yumurtalarınızı çatlatmaya başlamalısınız.

Otomatik Ödeme Talimatı Günlük 5 GB Hediye İnternet 

İlk otomatik ödeme talimatının verilmesi ile başlayan kampanya dahilinde talimat veren kişi, günlük hediye 5GB hediye internet elde ediyor.

Kampanyadan bireysel ses hattı sahibi olan Turkcell müşterileri tek seferli olarak yararlanabiliyor.

Daha önceki dönemlerde aynı kampanyadan faydalanan kişiler, tekrar hediye internet kazanamıyorlar.

Kampanya, 24 Eklim 2024 yılına kadar geçerli olduğundan otomatik ödeme talimatı vermeyi düşünen kişilerin acele davranmaları gerekiyor.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Rahat paketlerinden birini satın alan kişilere özel olan bu hediye internet kampanyası dahilinde aboneler; 12 ay boyunca aylık 3GB hediye internet elde ediyorlar.

Turkcell Rahat paketler; her bütçeye hitap eden, oldukça ekonomik rakamlarda seyrediyor.

Dijital 2GB Hediye İnternet Kampanyası

20 Şubat 2024 tarihine kadar geçerliliğe sahip olan bu kampanyaya göre Djital Operatör Uygulaması üzerinden veyahut turkcell.com.tr sitesine gidip, Gülümseten Fırsat paketlerinden herhangi birini kredi kartı ya da banka kartı ile satın alan kişiler, 4 hafta boyunca geçerliliğe sahip olan 2GB hediye internetlerine kavuşuyorlar.

Kişinin Gülümseten Fırsat 4GB, 6GB, 8GB, 10GB, 12GB, 15GB ya da 19GB paketlerden herhangi birini satın alması gerekiyor.

Bu paketler, ‘Size Özel Paketler’ kategorisinin altında zaman zaman yer alıyor ve tamamen müşteriye özel olarak sunuluyor.

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Bedava 2 GB İnternet

Turkcell abonelerinin en sevdikleri hediye internet kampanyalarından biri olan Turkcell Şansa Reklam Tıkla kampanyası dahilinde internet sitelerindeki ve sosyal medya platformlarındaki TURKCELL Şansa Tıkla reklamlarına tıklayan kişiler, reklama tıkladıktan sonra açılan sayfaya girdiklerinde birbirinden cazip hediyeler kazanıyorlar.

Hediye kazanmak isteyen kişilerin, yeni açılan sayfadaki 6 Turkcell emocandan birini seçmeleri gerekiyor.

Hediyeler; emocanların ellerinde tuttukları pankartlar üzerinde yer alıyor. Bununla birlikte her pankartta da hediye bulunmuyor.

Bu eğlenceli oyuna katılan kişiler, günlük 1GB, Instagram ve Twitter platformlarında geçerli günlük 2GB, haftalık 1GB, haftalık 2GB vb. hediye internet paketlerinden birine sahip oluyorlar.

Şansa Tıkla reklamlarına katılan kişiler, her hafta sadece bir sefer hediye kazanabiliyorlar.

Şansınıza güveniyorsanız; Şansa Tıkla Reklamlarına tıklayıp, sizler de her hafta 1 ya da 2GB hediye internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell BİP Yıldızlarına Özel ‘Kullan Kazan Kampanyası’ Hediye 1 GB İnternet

BİP kullanıcılarına özel olan harika fırsatlardan biri olan Bip Kullan Kazan Kampanyası’na göre BİP uygulaması üzerinden en çok mesajlaşan kişiler, diğer deyişle BİP yıldızları, her hafta hediye internet paketi kazanıyorlar.

Bu noktada BİP yıldızlarının öncelikle BİP tarafından kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajındaki 100-10.000 mesaj arasındaki mesaj hedeflerinden birine ulaşmaları yani hedefi tamamlamaları gerekiyor.

Hedefe ulaşan kişilere anında günlük 1GB hediye internet gönderiliyor.

BİP yıldızlarına özel günlük 1GB hediye internetten her hafta için sadece 1 sefer yararlanılabiliyor.

Turkcell Her Gol 100 MB Hediye İnternet

Turkcell Her Gole 100 MB uygulamasını akıllı cihazlarına indiren aboneler; seçtikleri maçlara özel olarak atılan gol miktarınca 100 MB hediye internet elde ediyorlar.

Yani kişinin seçtiği takımın 3 gol atması halinde kişi, 300 MB internete sahip oluyor.

Maçta kişinin seçtiği takımının gol atmaması ya da maçın 0-0 bitmesi halinde haftalık 100 MB internet kazanılıyor.

Kazanılan internet paketinin de tıpkı diğer hediye internet paketlerinde olduğu gibi yalızca yurtiçi uygulamalarda kullanılması gerekiyor.

Turkcell 6 GB Plus Paket Alanlara Özel 2G B Hediye İnternet

Bireysel Hazır Kartlı Turkcell abonelerinin faydalanabileceği bu kampanya dahilinde 6 GB Plus paket satın alan ve satın alma işlemini Dijital Operatör Uygulaması ya da turkcell.com.tr üzerinden yapan kişiler, hediye 2 GB internet sahibi oluyorlar.

Aynı zamanda aboneler, yalnızca BİP uygulamasında geçerli olacak şekilde 5GB bedava internete de kavuşuyorlar.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Hazır Kart sahibi Turkcell müşterilerine özel bir diğer kampanya olan ‘Yüklediğin Kadar Kazan’ Kampanyası kapsamında müşteriler, turkcell.com.tr, Paycell ya da Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yükledikleri takdirde yükledikleri miktarda hediye TL kazanıyorlar.

Kazanılan bu hediyeyi 1 hafta boyunca ses, sms ya da internet olarak kullanabiliyorlar.

Örneğin; 40 TL yükleyen Hazır Kart kullanıcısı, 40 TL kazanıyorlar. Kazanılan bu miktar; internette kullanılmak istendiğinde fiyatlandırma 100 KB/4 kuruş üzerinden yapılıyor.

Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek seferde en az 35 TL yüklemeleri gerekiyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Abonelerine her hafta birbirinden güzel hediyeler armağan eden Salla Kazan Kampanyası; aynı zamanda kişiye kendi hediyesini seçebilme imkanı da tanıyor.

Kampanyadan 4.5G abonesi olan kişiler yararlanabiliyorlar. Henüz 4.5G abonesi olmayan kişiler ise kampanyaya katılıp, hediyelerini aldıkları zaman otomatik olarak 4.5 G aboneliğine kayıt ediliyorlar.

Haftalık 10 GB hediye internet, haftalık 5 GB internet, günlük 2GB internet, haftalık 5GB Youtube kullanımlarında geçerli hediye internet; kazanabileceğiniz hediyelerden yalnızca birkaçı…

Kazanılan tüm hediyelerin onay mesajını takiben maksimum 1 hafta içerisinde kullanılması gerekiyor.

Kampanyaya katılmak için Dijital Operatör Uygulaması’na girmeli ve ‘Salla Kazan’ kutusuna tıklamalısınız.

Böylelikle haftalık 10 GB’a kadar uzanan hediye internet paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

BTK Akademi 6 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bireysel ya da kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hat kullanıcılarına özel olan bu kampanya dahilinde BİP uygulamasının Keşfet bölümünde bulunan BTK Akademi Kanalı’nı takibe alan kişiler; BTK Akademi Kanalı üzerinde geçerli 6 GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Turkcell kullanıcıları böylelikle BTK Akademi’deki eğitim içeriklerini internetlerinden düşmeden izleyebiliyorlar.

6GB hediye internetin maksimum 30 gün içerisinde kullanılması gerekiyor.

GS Destek 1 GB Hediye İnternet

Yalnızca Galatasaray taraftarlarına özel olan bu kampanyaya göre Turkcell Sarı Kırmızı destek paketlerinden birine abone olan kişiler; Galatasaray’ın kazandığı her maçta hediye 1GB internete kavuşuyorlar.

24 saat süreli olan 1 GB internetten bireysel faturalı, Hazır Kart’lı Sarı, Kırmızı ya da Şampiyon paket aboneleri yararlanabiliyorlar.

Hediye 1GB; abonelerin hattına otomatik yüklendiğinden kişilerin başvuru için ayrı bir işlem yapmaları gerekmiyor.

Sizler de hem takımınızı desteklemek hem de onların kazandığı maçlarda hediye internet paketi kazanmak için bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

61Cell Hoş geldin Sosyal Medya Kampanyası Hediye 2GB İnternet

Numarasını taşıyarak ya da yeni 61CELL kartı satın alarak, Fırtına 2GB, 4GB veya 16GB Platinum paketlerinden herhangi birine abone olan Turkcell’liler her ay 2GB hediye internet elde ediyorlar.

12 ay boyunca geçerliliğe sahip kampanyaya göre 2GB hediye internet, yalnızca Facebook, Twitter, Instagram, BİP ve Instagram’da kullanılabiliyor.

2GB internet hakkını dolduran kişilerin hatlarına hediyeleri otomatik bir şekilde tanımlanıyor.

Turkcell Paycell 1 GB Bedava İnternet

Rahat Tarife’ye geçen ve Rahat Tarife paketlerinden birini satın alan kişiler, faturalarını Paycell kart ile ödediklerinde hediye 1GB internet kazanıyorlar.

Kampanyadan 1 ay içerisinde yani aynı fatura döneminde sadece bir kez faydalanılabiliyor.

Kazanılan hediye 1 GB internetin bir sonraki fatura döneminde kullanılması gerekiyor.

Hediye Oyna Paketi 3 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından belirtilen oyunlarda geçerli olan 3GB hediye internet paketi ile Turkcell aboneleri, PUGB Mobile başta olmak üzere pek çok oyunu internetlerinden yemeden oynayabiliyorlar.

Yani aylık 3GB internet, yalnızca belirli oyunlarda kullanılabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya promosyon kodu gerekiyor.

Tamamen ücretsiz olan ‘Hediye Oyna Paketi’ ile sizler de dilediğiniz oyunu faturanıza yansımadan oynayabilirsiniz.

Turkcell Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası Bedava İnternet Paketleri

Kampanya dahilinde kontratlı akıllı telefon satın alan Turkcell’liler, satın aldıkları akıllı telefonunun markasına göre hediye internet paketleri kazanıyorlar.

Hediye internet, yalnızca belirli telefon alımlarında geçerli oluyor. Kampanyaya göre aylık bedava internet, 5 ay boyunca devam ediyor.

Örneğin, kampanya dahilinde OPPOA52 satın alan müşteriler, aylık 2GB; Samsung Galaxy Note 20 Ultra satın alanlar, aylık 10 GB, OPPO Reno 3 satın alanlar ise aylık 10 GB bedava internete kavuşuyorlar.

Platinum Black ile Her Ay 5 GB Bedava İnternet Paketi

Platinum Black üyelerine özel bu kampanyaya göre Platinum Black paketlerinden herhangi birine abone olan Turkcelliler her ay bir hafta boyunca geçerli 5GB hediye internet sahibi oluyor.

Hediyeyi alıp, kullanmaya başlayabilmek için Platinum Mobil uygulamasını ziyaret etmeli ve ‘İnterneti AL’ butonuna tıklamak gerekiyor.

Kampanyadan bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal müşteriler de yararlanabiliyorlar.

Bu yazımızda en popüler Turkcell bedava internet kazanma 2023 yöntemlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık. Tüm kampanyalar için Turkcell Bedava İnternet 2023 kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sizler de bildiğiniz BİP internet kazanma yollarını ve kullandığınız Turkcell bedava internet uygulamalarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu