Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet kazanma 2023 için seçebileceğiniz bir çok seçeneğiniz var. En çok bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell hediye internet vererek hem yeni müşteriler kazanmak hemde elinde müşteriyi korumayı düşünmektedir. Bedava internet kazanmak için bir çok yöntem ve uygulama bulunmaktadır.

Özellikle Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile internetiniz bittiğiniz kullanabileceğiniz yöntemlerden biridir. Ayrıca Turkcell bip ve salla kazan ile her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kazanma yolları ve Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri hakkında merak ettikleriniz Turkcell bedava internet kazanma 2023 kampanyaları sizler için ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell en çok bedava internet veren operatörlerden biridir. Yaptığı kampanyalar ile abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell bedava internet vererek abonelerini sevindirmektedir. İşte Turkcell bedava internet kazanma yolları ve yöntemler.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell şansa tıkla reklamı ile günlük ve haftalık bedava internet kazanmanız mümkün. Sosyal medya ve internet sitelerinde gördüğünüz şansa tıkla reklamlarını görüp tıklamanız halinde hediye internet kazanırsınız.

Turkcell tarafından yıl sonu kadar aktif olarak bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken önemli husus reklamları görüp tıkladıktan sonra karşınıza çıkan 6 tane emocan arasından birinin elindeki kutuya tıklayıp hediyenizi almaktır. Detaylı bilgi için Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bip Kullan Kazan Kampanyası 

Bip kullan kazan kampanası diğer adı ile bip yıldızları en çok mesaj atan kişilere 2 GB bedava internet vermektedir. Sevdiklerine ve arkadaşlarınıza mesaj atarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi grup kurarak hediye internet kazanmanız mümkün.

Haftalık olarak yapılan bip kullan kazan kampanyası ile size verilen mesaj hedeflerini tamamlamanız halinde her hafta katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Bip Kullan Kazan Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kazanma 

Faturalı hatlara özel olarak hazırlanan bu kampanya ile 30 GB bedava internet kazanmak için 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir.

İlk ay fayda kampanası olarak adlandıran 30 gb bedava internet kampanyasından yararlanmak için hattınızda FIRSATGB yaz 2200’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. 1 ay boyunca geçerli 30 GB hattınıza otomatik olarak yüklenecektir

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell hediye havuzu ilk defa giriş yapan tüm abonelerine 1 GB bedava internet vermektedir. Hediye havuzu Turkcell müşterilerin bütün kazanabileceği hediyeleri tek yerden görmelerine olanak sağlamaktadır.

Turkcell hediye havuzuna Dijital Operatör üzerinden giriş yaparak kazanabileceğiniz hediye internet kampanyaları, çekiliş ve yarışmaları size listeleyerek bedava internet kazanmanıza olanak sağlamaktadır.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell dergilik uygulamasını telefonuna indiren herkese 1 GB bedava internet hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. Son 1 yıl içerisinde uygulamayı telefonuna indirmeyen ve daha önce kullanmayan abonelere özel 1 hafta geçerli 1 GB kazanabilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet

Turkcell goller cepte uygulaması içerisinde yer olan her gole 100 MB yarışmasına katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Her gole 100 MB kazanmak için uygulama içerisinde yer alan her gole 10 MB linkine tıklayarak atılan gole bağlı olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Haftada 1 defa katılabileceğiniz her gole 100 MB kampanyasından haftada 1 defa yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet 

Kim 1 GB ister bilgi yarışması ile 1 GB internet kazanmak için Bip uygulaması içerisinde yer alan Kim 1 GB İster kanalı takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz. 5 aşamadan oluşan ve her aşamada 3 sorunun sorulduğu bilgi yarışmasında her aşamada soruları bildikçe bedava internet kazanmaya başlarsınız. Tüm soruları cevapladığınızda 1 GB hediye internet hattınıza yüklenir.

Kim 1 GB ister yarışmasına haftada 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır. Her aşamayı geçtiğinizde size kazandığınız hediye internet miktarını söyleyerek yarışmadan çekilip çekilmediğiniz sorulacaktır.

Turkcell Bence Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell bence uygulaması kadınlara yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir. Turkcell bence uygulamasını kullanarak günlük ve haftalık bedava internet kazanmak için uygulama içinde yer alan kuponları biriktirerek dilediğiniz zaman internet paketi alabilirsiniz.

Bence kupon biriktir bedava internet kazan kampanyası için uygulamayı telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapmanız yeterlidir.

Otomatik Ödeme Talimatı İle Bedava İnternet

Fatura hat sahibi Turkcell müşterileri faturalarını SMS yada e-posta ile almayı seçtiklerinden aylık 5 GB bedava internet kazanacaklardır. Turkcell Dijital Operatör içerisinde bulunan faturalım bölümden fatura tercihini değiştirmeleri yeterli olacaktır.

 

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell bedava internet kazanma yolları oldukça fazladır. Bedava internet kazanmak için uygula bileceğiniz bazı yöntemleri yazmak istiyorum. İşte Turkcell bedava internet kazanma yolları;

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell yani ön ödemeli hat alan müşterilerine yönelik olarak koyduğu bol GB tanışma seti kampanası ile 30 gün boyunca kullanabilecekleri 750 dakika, 250SMS ve 25GB hatlarına yüklü olarak verilecektir. Ayrıca tanışma seti kampanyasında 120 gün boyunca her ay 20 GB ek internet hattınıza aylık olarak tanımlanacaktır.

Turkcell İle Özel Fırsat Kampanyaları

Belli bölgelere özel olarak sunulmuş olan bu kampanyada yeni hat alan yada hattınız Turkcell’e taşıyan abonelerin bulunduğu iller Adana, Afyon, Balıkesir, Bursa, Edirne, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Sakarya, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Mersin, Gaziantep olması durumunda 2 GB bedava internet kazanacaklarıdr.

İl özel kampanyasına katılmak için yeni hat alımı yada hattınızı Turkcell’e taşıdıktan sonra  1 ay içerisinde 2200’a ILFATURASIZ 2GB ya da ILFATURASIZ 1000DK yazıp göndermeniz yeterlidir. İster 1000 dk. isterseniz 2 GB bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet kazanmak için deneyebileceğiniz yöntemlerden biride bedava internet veren uygulamaları kullanmaktır. Özellikle Bip ve Salla Kazan en çok bedava internet veren uygulamaların başında gelmektedir.

Turkcell Uygulamaları İle İnternet Kazan

Turkcell, aralarında GNC, BIP, Dijital Operatörüm gibi birçok uygulamayı kullanmanızı teşvik etmek üzere sizlere harika hediyeler sunuyor. Turkcell Uygulamaları İle İnternet Kazan 2023 yılında da sizlere sunulan bir kampanya ve bu sayede siz de harika hediyeleri cebinize indirerek ekstra bir paket ücreti ödemeyeceksiniz.

Turkcell uygulamalarından GNC uygulaması içerisinde ÇATLAT bölümünden bedava internet kazanabilirsiniz. Zaten bu konuya diğer yazılarımızda detaylı bir şekilde değindik ancak şunu ifade etmek gerekir ki, haftada seçeceğiniz 2 günde bu harika yumurtayı çatlatarak çılgın hediyeler kazanabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatörüm hediye internet kazanma şansınız da var. Salla Kazan adlı kazanma oyunu burada gömülü olarak sizleri bekliyor. Haftada bir gün akıllı cihazınızı sallayarak harika hediyelere ek olarak bedava Turkcell internet kazanma şansına sahip olabileceksiniz.

Son olarak Turkcell bedava internet kazanma BIP ile nasıl olur sorusuna da cevap vermek gerekirse; BIP uygulaması Turkcell’in Whatsapp, Line gibi anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamalarına alternatif olarak sunulan bir uygulama ve bu uygulama sayesinde siz de mükemmel hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeler genelde dakika ve SMS hediyeleri oluyor ancak çok şanslı iseniz sizlere de 10 GB’a kadar hediye internet Turkcell kazanma fırsatı sunulacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Turkcell bedava internet hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Turkcell uygulamalarında konum değiştirmek, GPS face konum uygulamaları kullanmak, sahte mesaj atan programları kullanmak eskiden sıklıkla kullanılan yöntemlerden olmasına karşı Turkcell bu yöntem hileli yöntemleri artık çok kolay anlamaktadır.

Turkcell bedava internet hilesi yapmak bip yada diğer uygulamalardan banlanmaya neden olacağınızdan kesinlikle yapmamalısınız.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava internet kazanma 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştık aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu