Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Paketleri; Ülkemizin en çok hediye dağıtan GSM operatörleri listesinde başı çeken Turkcell, faturalı ya da faturasız hatlara yönelik olan kampanya, tarife, uygulama ve paketleri ile 2024 yılında da adından sıkça söz ettiriyor.

Faturasız Turkcell hatlarından faturalı hatlara geçen, numarasını farklı operatörlerden Turkcell’e taşıyan ya da yeni hattını Turkcell’den almayı tercih eden kişiler; Turkcell ile kazandıkça kazanıyorlar.

Öyle ki Turkcell; gerek düzenlediği çekilişleri gerekse tarifelerine özel hediyeleri ile müşterilerini her daim el üstünde tutuyor.

Böylelikle müşteri ağını her gün daha da sağlamlaştırıp, her gün daha fazla sayıda kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava internet paketleri nelerdir? Turkcell bedava internet veren uygulamalar hangileridir? vb. Turkcell abonelerini yakından ilgilendiren soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

En çok hediye internet kazandıran, müşteriler tarafından en çok tercih edilen uygulama, tarife, kampanya ve çekilişleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Şansa Tıkla Reklamları ile Hediye İnternet

Bu eğlenceli ve katılması bir o kadar kolay olan kampanya dahilinde internette, sitelerde ve sosyal medya ağlarında karşılarına çıkan Şansa Tıkla reklamlarına tıklayan Turkcell aboneleri hediye internet kazanıyor.

Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyaya katılmak isteyen kişilerin reklamlara tıkladıktan sonra karşılarına açılan sayfaya girmeleri ve 6 farklı emocandan birini tercih etmeleri gerekiyor.

Emocanların ellerinde tuttukları pankartlarda kişiye verilecek olan bedava internet miktarı yazmakla birlikte her pankart hediye internet de dağıtmıyor.

Kampanya dahilinde müşteriler, günlük ya da haftalık 1GB, 2GB vb. hediyeler kazanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında her müşteri, haftada sadece bir sefer bedava internet elde edebiliyor.

Dijital Operatör Uygulamasını İndirerek Hediye İnternet

Fatura görüntüleme, kredi kartı ile fatura ödeme, fatura ayrıntılarını öğrenme vb. birçok işlemin tek bir kanal üzerinden tamamlanabilmesi adına geliştirilen Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefonlarına indiren tüm Turkcell aboneleri, anında 1 GB bedava internet elde ediyorlar.

Kazanılan 1GB hediye internetini kullanmak isteyen kişilerin kanaldaki Hediye Havuzu’na giriş yapmaları ve hediyelerini almaları gerekiyor.

EBA Kullanımlarında Geçerli 6GB Hediye İnternet

Eğitim ve öğretime her daim destek olarak, Türk gençlerinin geleceğe umutla bakmalarına yardımcı olan Turkcell; tüm abonelerine EBA kullanımlarında geçerli olacak şekilde toplamda 6GB bedava internet dağıtıyor.

Yani aboneler; eba.gov.tr adresine girdiklerinde internet kullanımları hediye internetten düşüyor.

Tamamen ücretsiz olan bu kampanya sayesinde öğrenciler, ilkokul, ortaokul ve lise ders içerik ve videolarına kesintisiz ulaşabiliyorlar.

Turkcell Hediye Havuzu ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasında yer alan ve kullanıcılarına SMS, konuşma, hediye internet vb. cazip hediyeler dağıtan Hediye Havuzu; Turkcell’in en çok kazandıran ve tamamen kişiye özel hediyeler sunan bir ekranı olma özelliği taşıyor.

Öyle ki bu ekranı takip eden ve ekrana giriş yapan kişiler, gelecekte kazanabilecekleri ve geçmiş zamanda kazandıkları hediye GB, dakika vb. hediyeleri detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyorlar.

Hediye Havuzunda aboneler; hangi hedeflere ulaştıklarında hangi hediyeleri kazanabileceklerini ayrıntılı olarak görebiliyorlar.

Hedefleri tamamlayan aboneler; hediye GB’ların yanı sıra indirim çekleri, hediye servisler ve çok daha fazlasını da kazanabiliyorlar.

İlk kez Hediye Havuzuna giren müşteriler ise anında 1GB bedava internetin sahibi oluyor.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Hediye İnternet

Bireysel Hazır Kartlı abonelere özel olarak düzenlenen bu kampanyaya göre Hazır Kart kullanıcıları 35 TL ve üstü tüm yüklemelerinde bedava internet elde ediyor.

Kişi; yüklediği TL miktarınca bedava internet kazanıyor.

Örneğin; tek seferde 100 TL yükleyen kişi, 100 TL’ye tekabül eden bedava internetin sahibi oluyor.

Kişi, 100 TL’sini bedava internet olarak kullanabileceği gibi yurtiçi aramalarında kullanmayı da tercih edebiliyor.

Bu kampanyadan sadece TL yüklemelerini Dijital Operatör uygulaması, turkcell.com.tr ya da Paycell ile gerçekleştiren aboneler yararlanabiliyorlar.

Bizce Kupon Biriktir Kampanyası ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell’li kadınlar için hazırlanan bu eşsiz kampanyaya göre ‘Bizce’ uygulamasını akıllı cihazlarına indiren, uygulamada yer alan kuponları biriktiren kadınlar hediye internete kavuşuyorlar.

Kadınlara özel içerik ve videoları ile ön plana çıkan uygulamada kişinin kazandığı bedava internet miktarı topladığı kupon miktarınca artış gösteriyor.

Örneğin, uygulamada 15 kupona sahip kişiyi günlük 2GB hediye internet; 45 kupona sahip kişiyi ise 5GB bedava internet bekliyor.

Hem kaliteli zaman geçirebileceğiniz hem de puan topladıkça bedava internet kazanabileceğiniz bu uygulamayı hemen akıllı telefonunuza indirmenizi öneriyoruz.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek Hediye İnternet Kazanma

Faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek ödemeyi kabul eden kişiler; tek seferli hediye günlük 5GB internet kazanıyorlar.

Bedava internetini bir an önce kullanmak isteyen Turkcell abonelerinin ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri, ardından da Hediye Havuzu ekranına girip, hediyelerini buradan almaları gerekiyor.

Sadece bireysel ses hattı abonelerinin yararlanabileceği kampanya dahilinde kazanılan hediye internet; yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Turkcell İlk Fayda Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet kazanmanın bir diğer yöntemi ise Turkcell İlk Fayda Kampanyası’na katılmak!

Bu kampanyaya katılarak, 12 ay boyunca Turkcell paketini ya da faturalı hattını kullanacağına dair sözleşme ile söz veren aboneler; tarifelerine göre bir ay boyunca geçerliliğe sahip 10, 20 ya da 30 GB bedava internet kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında Turbo Eko, Turbo Fırsat vb. bazı Turbo paket abonelerine 10 GB; Turbo Hoş Geldin, Turbo Mini vb. paket abonelerine 20 GB; GNÇ Plus, GNÇ Star vb. bazı paket abonelerine ise 30 GB hediye internet armağan ediliyor.

Yani kampanya kapsamında kazanılan hediye miktarı abone olunan pakete göre değişiklik gösterebiliyor.

Bu kampanyaya Turkcell mağazalarına giderek, Dijital Operatör Uygulaması üzerinden veya SMS ile katılma şansınız bulunuyor.

SMS ile kampanyaya katılmak için FIRSATGB yazmalı ve 2020’ye kısa mesaj göndermelisiniz.

Yaani Uygulaması ile 1GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell tarafından geliştirilen ve Turkcell aboneleri tarafından sıklıkla kullanılan bir arama motoru olan Yaani uygulamasını akıllı cihazına ilk kez indiren aboneler; Hoş Geldin hediyesi niteliğinde bir ay boyunca kullanabilecekleri 1GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Kazanılan bu hediyenin sadece Yaani arama motorunda kullanılması gerekiyor.

Üstelik uygulamayı akıllı cihazlarından silmeyen kişilerin her ay hediye 1GB hakları yenileniyor.

Bu uygulamayı AppleStore, Google Play Store üzerinden indirebiliyorsunuz.

Turkcell 6 Ay Boyunca 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell mağazalarından ya da turkcell.com.tr sitesi üzerinden 6, 9 ya da 12 ay taksit imkanlarından birini seçerek, kampanya kapsamında belirtilen akıllı telefonlardan birini Turkcell finansman kredisi ile satın alan kişiler; 6 ay boyunca geçerli yani her ay yenilenen 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz ve yeni bir akıllı telefon satın almayı planlıyorsanız; bu kampanyadan yararlanarak hem taksitle telefon alabilir hem de hediye GB elde edebilirsiniz.

4.5 G Salla Kazan Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet

Abonelerine her hafta sürpriz hediyeler armağan eden, Turkcell’in en beğenilen ve en çok tercih edilen kampanyalarından biri olan ‘Salla Kazan’ kampanyası; günlük, haftalık ve aylık bedava internet dağıtıyor.

Salla Kazan kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının öncelikle Dijital Operatör uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri, sonrasında ise Salla Kazan kanalını takip ederek, bu oyunu oynamaları gerekiyor.

Salla Kazan oyununa katılan aboneleri aylık 25GB, haftalık10GB, günlük2GB vb. pek çok hediye internet paketinin yanı sıra konuşma, sms hediyeleri vb. hediyeler de bekliyor.

 

Kim 1GB İster? Hediye İnternet Kazanma

Hediye internet paketi dağıtan uygulamalardan biri olan BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indiren ve bu uygulamayı kullanan kişilerin katılabileceği bu kampanyaya göre Kim 1 GB İster? kanalını takip ederek, her hafta düzenlenen bilgi yarışmasına katılan kişiler; bedava internete kavuşuyorlar.

Toplamda 15 sorudan oluşan, 3 aşaması bulunan yarışmada ilk iki aşamada elenen Turkcell aboneleri, 2 TL ödeme karşılığında yarışmaya elendikleri yerden devam edebiliyorlar.

Üstelik ödeme yaptıklarında bile kişinin hattına bedava internet tanımlanıyor.

Kim 1 GB İster? yarışmalarına katılmak isteyen kişilerin BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indirdikten sonra uygulamadaki keşfet bölümüne tıklamaları, kanalı bulup, takip etmeleri ve son olarak da yarışmaya katılmaları gerekiyor.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile Hediye İnternet

Erkek aboneleri yakından ilgilendiren bu kampanyaya göre tuttukları takımı yakından takip etmek isteyen, takımlarının attığı gollerle ilgili anında ve güncel bilgi almayı dileyen kişiler için hazırlanan ‘Goller Cepte Uygulaması’nı Apple Store ya da Google Play Store üzerinden akıllı cihazlarına indiren kişiler; bedava internet kazanıyorlar.

Öyle ki taraftarlar, tuttukları takım her gol attığında bedava 100 GB internetin sahibi oluyor.

Uygulama üzerinden taraftarlar; takımlarını destekledikleri gibi takımlarına dair maç skorlarını, son dakika haberlerini ve çok daha fazlasını da öğrenebiliyorlar.

 Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet Kazanma

Yeni ön ödemeli hat satın alarak, Turkcell abonesi olacak olan kişiler için hazırlanan bu kampanya dahilinde ‘BOL GB Tanışma Seti’ alan ve böylelikle Hazır Kartlı olan kişiler, 25 GB bedava internet kazanıyorlar.

Üstelik 25 GB interneti 1 ay boyunca diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Hazır Kartlı olan kişiler, 25 GB bedava internetin yanı sıra ilk 3 aylık süre içerisindeki tek seferli 34 TL ve üstündeki TL yüklemelerinde bir ay boyunca geçerliliğe sahip 20 GB hediye internet de elde ediyorlar.

Kahraman Destek Kampanyası ile 10 GB Hediye İnternet Kazanma

Turkcell’e ait ‘Sosyal Destek Kampanyası’ndan da yararlanan kişilerin katılabileceği Kahraman Destek Kampanyası kapsamında şehitler, şehit eşleri ve çocukları ile gaziler; her ay 10 GB bedava internete kavuşuyorlar.

10 GB hediye internet, süresiz bir şekilde her ay abonelik iptal edilmediği müddetçe yenileniyor.

Kampanyadan bireysel faturasız veya faturalı hat sahipleri yararlanabiliyorlar.

Faturasız hat kullanıcıların kampanya kapsamında hediyelerinin hatlarına tanımlanması için her ay 20 TL veya üstü TL yüklemeleri gerekiyor.

Turkcell GNÇ’li Gençlere Özel Bedava İnternet Paketleri

26 yaş ve altı gençlere özel olan GNÇ uygulamasını kullanan kişileri birbirinden güzel hediyeler ve bedava internet paketleri bekliyor.

Örneğin; Çatlat, Hediyeni Kap’ kampanyası dahilinde akıllı cihazlarına GNÇ uygulamasını indiren tüm gençler; uygulamadaki ‘Çatlat’ menüsüne tıkladıklarında ve sisteme giriş yaptıklarında haftanın iki gününde hediye kazanıyorlar.

Hediye kazanabilmek için her defasında uygulamadaki 2 adet yumurtayı çatlatmak gerekiyor.

Böylelikle aboneler; günlük, haftalık ya da aylık bedava internet kazanabiliyorlar.

GNÇ’li gençler için hazırlanan GNÇ Fırsat Süper Kampanyası dahilinde ise 25 yaş ve altındaki gençler; GNÇ Fırsat Süper paketini satın almayı tercih ettikleri taktirde BİP kullanımlarında geçerli 5GB hediye internet, Lifebox kullanımları için 5GB ve Fizy kullanımları için 5GB yani toplamda 15 GB bedava internet elde ediyorlar.

Avantajlı Dergilik Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet Kazanma

Turkcell abonelerine moda, sanat, teknoloji, ekonomi vb. her konuda güncel haber ve içerikleri okuma imkanı sunan Avantajlı Dergilik uygulamasına abone olan tüm Turkcell kullanıcıları, 1 gün boyunca geçerli 1 GB hediye internet kazanıyorlar.

Kazanılan bu hediye internetin ise Avantajlı Dergilik uygulamasında kullanılması gerekiyor.

Aynı zamanda bu kampanya kapsamında Avantajlı Dergilik uygulamasına ilk 3 ay 9.99 TL bir ödeme karşılığında abone olan kişilere aylık 5GB yine Avantajlı Dergilik uygulamasında geçerli olan bedava internet armağan ediliyor.

Fizy Premimum Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

35 milyonun üstünde şarkı ve videoya ev sahipliği yapan, en sevdiğiniz şarkıları ve şarkıcıları tek bir tıkla bulabilmenize olanak tanıyan Fizy Premimum uygulamasına abone olan kişiler; her ay geçerli 5GB hediye internete kavuşuyorlar.

Ayık 4.99 TL bir ödeme karşılığında satın alınabilen Fizy Premium uygulaması tarafından dağıtılan 5GB bedava internetin yalnızca uygulamada kullanılması gerekiyor.

Sizler de en sevdiğiniz şarkıcıları dinlemek, kendi müzik listenizi kendi zevkiniz doğrultusunda hazırlamak için Fizy Premium Uygulamasını akıllı telefonunuza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

Turkcell BİP ile Hediye İnternet Kazanma

Abonelerine görüntülü konuşma, sesli konuşma, mesajlaşma vb. işlemleri toplu ve grup halinde yapabilme imkanı tanıyan ve Turkcell’in en çok indirilen uygulamalarından biri olan BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indiren Turkcell aboneleri, BİP tarafından düzenlenen kampanyalara katıldıkları taktirde pek çok hediye kazanıyorlar.

Her hafta bilgi yarışması şeklindeki yarışmaların düzenlendiği Kazan Kazan Kanalı, Bil Kazan kanalı, Hediye Yarışı, Kim 1 GB İster? kanalı, Kullan Kazan kampanyası; en çok bedava internet dağıtan BİP kampanyaları arasında yer alıyorlar.

Sizler de BİP uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek, onlarca farklı hediye kazanma şansını elde edebilir; aynı zamanda uygulamadaki kanallarda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

GS Taraftarlarına Özel Hediye İnternet

Galatasaray taraftarlarına özel olan bu kampanya dahilinde Sarı/Kırmızı destek paketlerinden herhangi birini satın alan fanatikler; takımlarının kazandığı her maça özel 1GB bedava internete kavuşuyorlar.

1 gün yani 24 saat geçerliliğe sahip olan hediye internet paketlerinden sadece Hazır Kartlı Kırmızı, Sarı veya Şampiyon Paket aboneleri yararlanabiliyorlar.

Hediye 1GB internet; taraftarların hatlarına her defasında otomatik bir şekilde yükleniyor.

BTK Kullanımlarında Geçerli Hediye 1GB İnternet

Hem bireysel hem de kurumsal faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyaya göre tüm Turkcell aboneleri 1 ay boyunca geçerli 6GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Genç ve nitelikli yazılımcıların yetişmesine yönelik teknoloji video ve içeriklerinin yer aldığı BTK Akademi kanalını takip etmek isteyen Turkcell abonelerinin BİP uygulamasına girmeleri ve Keşfet’e tıklamaları gerekiyor.

Kazanılan 6GB bedava internet; sadece BTK Akademi kanalında kullanılabiliyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava internet veren uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de daha önce yararlandığınız bedava internet dağıtan kampanya, uygulama ve paketlerle ilgili olarak deneyimlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu