Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar, işinize yarayacak harika fırsatlar sunuyor. Bu uygulamaları belki de ilk kez duyacaksınız ancak onları hemen indirerek kullanmaya başlayabilir ve mükemmel hediyeler kazanabilirsiniz.

Müşteri sayısını her geçen çoğaltan Turkcell hem yeni müşteriler kazanmak hemde elindeki müşterileri korumak için bol bol bedava internet veren kampanyalar düzenlemektedir. Özellikle Turkcell uygulamalarını kullanarak ve arkadaşınız önererek bedava internet kazanmanız mümkün.

Peki bu uygulamalar hangileri ve Turkcell bedava internet kazanma şansını nasıl yakalayacaksınız? İşte tüm yönleri ile Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

Turkcell bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz uygulamaları telefonunuza indirerek hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatörüm Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması ile bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu mükemmel fırsattan yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle bu uygulamaya sahip olmanız gerekiyor. Bunun için Android cihazlar için Google Play ve iOs uyumlu cihazlar için de Apple Store mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu mağazalarda arama kısmına Dijital Operatörüm yazdığınızda karşınıza çıkacak olan mavi renkli ve ortasında Turkcell ambleminin yer aldığı uygulamayı indirebilirsiniz. Bu isimle yayınlanan bazı gereksiz uygulamalar olduğunu ve bu yüzden dikkatli bir şekilde en fazla indirilen hangisi olduğunu da göz önünde bulundurarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatörüm Nasıl Bir Uygulama?

Turkcell Digital Operatörüm, tüm işlemlerinizi kontrol edebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinden mükemmel hediyeler kazanabilir ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aslında, uygulamanın temel amacı, size bir mobil asistan hizmeti vermektir. Yani artık Turkcell müşteri hizmetleri ile yapılabilecek işlemler için bu uygulamayı deneyerek onca zaman beklemenize gerek olmayacak.

Hattınıza tanımlı paketler, tarifeniz, kullanım data bilgileriniz, son yükleme ve hattınızın kapanmaması için gelecek yükleme tarihiniz, dataların kalan kullanım bilgileri, telsiz ücretleri ve çok daha fazlası için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

GÜNCEL KAMPANYA: Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Bedava İnternet

Salla Kazan Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Salla Kazan uygulaması, aslında Dijital Operatörüm içerisinde saklı bir uygulamadır. Bu uygulama, haftalık olarak sizlere çeşitli hediyeler vermekte. Bu hediyeler genellikle 1-2 hediyeden oluşuyor aslında. Yani genelde kazanacağınız hediyeye ek olarak 3 saatlik kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet de geliyor. Bu yüzden aslında iki şansınız var da denilebilir.

Salla kazan ile hediye internet kazanma 2024 için yapmanız gereken, bir gün seçmek ve bugünde Dijital Operatörüm’e girerek Salla Kazan paketinin üzerine tıklamak. Daha sonra cihazınızı sallayarak hediyenizi öğrenebilirsiniz. Gelen ilk bildirim ile de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz hediyeleriniz. Ancak bilmeniz gereken şey şu: kimi zaman bildirim gelmesi biraz uzun sürebiliyor. Bu yüzden hemen kullanıma sunulduğunu düşünerek kullanmayın zira aksi takdirde paketinizden ya da TL’nizde kullanılabilir.

BIP uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

BIP uygulaması, Turkcell’in yerli whatsappı olarak da ifade edilebilir. Whatsapp’ta yapılan birçok şeyi ve hatta fazlasını ve daha da ötesi daha kaliteli bir şekilde bu uygulamayı kullanarak yapabilirsiniz. Elbette uygulamanın daha fazla hedef kitleye ulaşması adına da Turkcell, BIP ile bedava internet kazanma şansı veriyor. Bu hediyeler genellikle GB hediyeleri olmakla birlikte diğer hediyeleri de kapsıyor. Peki BIP ile hediye internet nasıl kazanılır? BIP ile bedava internet kazanma yapabilmeniz için öncelikle bu uygulamayı yukarıdaki yönergelerde açıkça belirttiğimiz gibi Android cihazlar için Google Play ve iOs uyumlu cihazlar için de Apple Store mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra artık siz de Turkcell bedava internet kazanma yolları için birçok seçeneğe sahip olabileceksiniz. Bunlardan bazıları; konuştukça kazan, mesajlaştıkça kazan, resim attıkça kazan ve benzeri görev usulü hediye kazanma yöntemleridir.

Bip kullan kazan kampanyası ile Bip Yıldızı olup 2 GB internet kazanmak için Bip Kullan Kazan Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet

Turkcel Yaani arama motoru ile sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Yaani uygulamasını telefonunuza indirip kullanmaya başladığınızda 10 içerisinde 20 kadar sorgulama yapmanız halinde hattınıza 1 GB bedava internet hediye yüklenecektir.

Ayrıca Yaani bedava internet kampanyası olan diğer 1 GB bedava internet içinse Yaani uygulamasında geçerli olan her ay 1 GB internet hediyesidir.

Yaani uygulamasını telefonunuzdan silmedikçe ve uygulamayı kullandıkça her ay Yaani uygulamasında geçerli 1 GB siz uygulamayı telefonunuzdan silmedikçe kullanabileceksiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta İle Bedava İnternet Kazanma

Sürpriz Nokta ile bedava internet kazanmak için cihazınızın GPS ayarlarını yaptıktan sonra açılan haritada yer alan kırmızı gösterimleri takip ederek tam o noktaya giderek eşleştirme yapmanız gerekecek. Zaten o noktaya geldiğinizde tıpkı navigasyon gibi, cihazınız sizi ikaz edecektir. Bundan sonra tüm noktalar aylık olarak yenilecek ve yeni hediyeler kazanmanızı sağlayacaktır.

Turkcell GNC İle Bedava İnternet Kazanma

Turkcell GNC ile bedava internet kazanmak artık çok kolay. Bu yazıyı diğer başlıklarımızda detaylandıracağız ancak Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasından bu seçeneği de hemen deneyimlemek isteyeceğinizi düşünerek burada da biraz üzerinde duralım. Öncelikle bu uygulamayı yüklemek için Android cihazlar için Google Play ve iOs uyumlu cihazlar için de Apple Store mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra artık siz de bu uygulamayı Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2024 için kullanabileceksiniz. Hediyenizi alabilmek için burada yer alan bazı adımları ve teklifleri takip etmeniz gerekecek. Bunlardan biri de Çatlat kampanyasıdır.

Turkcell Bedava İnternet 2024

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kazanma

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell goller cepte uygulaması ile bedava internet kazanmak için Goller cepte uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı giriş yaptıktan sonra Her Gole 100 MB yarışmasına katılarak bedava internet kazanırsınız.

Goller cepte uygulaması içerisinde yer alan Her Gole 100 MB yarışması linkine tıklayarak listede yer alan maçlardan birini seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz maçta çıkan her gole 100 MB ücretsiz olarak hattınıza yüklenecektir. Haftada 1 defa ücretsiz olarak katılabileceğiniz her gole 100 MB uygulamasına hemen katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Goller cepte yani Her gole 100 MB hakkında ayrıntılı bilgi Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bizce uygulaması kadınlara yönelik olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir. Kadınlara özel hazırlanan bu uygulamayı telefonunuza indirip kullanıcı girişi yaptıktan sonra kupon biriktirerek hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bizce uygulaması içerisinde yer alan kuponları biriktirerek kuponlarınız ücretsiz olarak internet paketi olabilirsiniz. Bizce uygulamasını kullanarak kazanabileceğiniz internet paketi ise;

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Çatlat İle Bedava İnternet Kampanyası

Çatlat ile Turkcell bedava internet kazanma için GNC uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan Çatlat kısmını ziyaret etmeniz. Burada 2 gün belirleyin ve yumurtaları bu iki günde kırarak harika hediyeler kazanın. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında bir haftada 2 ödül veren uygulama olarak GNC’yi hemen yükleyebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Tutkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu