Turkcell Bedava İnternet Yapma Yolları

Turkcell Bedava İnternet Yapma Yolları; Şansa Tıkla Reklamları, Dijital Operatör Uygulaması, Yani Uygulaması başta olmak üzere pek çok uygulama, kampanya ve çekilişi ile müşterilerine hediye internet armağan eden Turkcell 2024 yılında da ülkemizin en çok müşteri sayısına sahip operatörlerinden biri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Turkcell; çekiliş, kampanya ve avantajlı tarifeleri ile yepyeni müşteriler kazanmayı, her daim mevcut müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Öyle ki Turkcell’de hem faturalı hem de faturasız bireysel ya da kurumsal abonelerin yanı sıra numara taşıma ya da yeni hat alarak Turkcell abonesi olan kişileri de birbirinden güzel hediye internet, sms, konuşma hakkı vb. hediyeler bekliyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, hediye internet kazanabilmek için deneyebileceğiniz yöntemlere değinmeye ve konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

En çok hediye internet dağıtan operatörlerden biri olan Turkcell kampanyalarını sizler için ayrıntılı olarak yazmaya çalıştım. En çok kazandıran uygulama, tarife, paket ve kampanyaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Dijital Operatör Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell abonelerinin faturalarını detaylı bir şekilde görüntüleme, faturalarını kredi kartı ile ödeme vb. hatlarına dair pek çok işlemi hızlıca yapabilmeleri için hazırlanan bir uygulama olan Dijital Operatör Uygulaması’nda aynı zamanda abonelerin izleyebileceği eğlenceli kanallar ve çekiliş sayfaları da bulunuyor.

Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefonuna ilk kez indiren aboneler; anında 1 GB hediye internetin sahibi oluyor.

Hediye internetini bir an önce kullanmak isteyen kişilerin uygulamadaki Hediye Havuzu’na girip, hediyelerini almaları gerekiyor.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz; bu uygulamayı akıllı cihazına indirip, hem boş zamanlarınızı en iyi ve en kaliteli şekilde değerlendirebilir hem de hediye internet elde edebilirsiniz.

 Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Kazanma

Dijital Operatör uygulamasındaki en çok rağbet gören kanallardan biri olan Hediye Havuzu; abonelerine her hafta birbirinden güzel sms, konuşma hakkı, hediye servis, hediye internet paketi vb. hediyelere sahip olma şansı sunuyor.

Bu kanalı takip eden aboneler; Turkcell ile bu güne kadar kazandıkları bütün hediyeleri tek bir kanal üzerinden görüntüleyebiliyorlar.

Aynı zamanda kendilerine özel olarak hazırlanan ‘hedeflere’ ulaştıklarında hangi ‘hediyeleri’ kazanabileceklerini de öğrenebiliyorlar.

Belirtilen hedeflere ulaştıklarında ise bedava internet, konuşma hakkı vb. hediyeleri anında kullanmaya başlayabiliyorlar.

Hediye Havuzu’nda faturalı, faturasız, kurumsal ya da bireysel tüm Turkcell müşterilerine yönelik hediyeler yer alıyor.

Salla Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell abonelerine günlük, haftalık, aylık 1GB, 2GB, 5GB, 10GB vb. farklı hediye internet paketleri hediye eden, Turkcell’in en çok ilgi gören bir diğer kampanyası olan Salla Kazan Kampanyası’na göre Dijital Operatör uygulamasını akıllı cihazına indirip, Salla Kazan kanalını takip eden ve bu oyunu oynayan aboneler; bedava internete kavuşuyorlar.

Salla Kazan oyununu oynayan Turkcell kullanıcıları aylık 25GB, haftalık 10GB gibi bol miktarda bedava internet sahibi olabiliyorlar.

Kampanya dahilinde aboneler; her hafta sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Konuşma, sms paketleri, servis üyelikleri ve internet paketleri; Salla Kazan’da en çok dağıtılan hediyeler arasında bulunuyorlar.

BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell abonelerinin birden çok kişiyle aynı anda görüntülü ve sesli konuşabilmeleri, aynı anda birden fazla kişiyle mesajlaşabilmeleri adına geliştirilen bir uygulama olan Turkcell BİP uygulamasını akıllı cihazına indiren ve bu uygulamayı kullanan kişileri pek çok hediye bekliyor.

Öyleki BİP uygulamasında Turkcell abonelerine her hafta bedava internet, sms, konuşma hakkı, servis üyelikleri vb. hediyeler dağıtan birden çok çekiliş kanalı yer alıyor.

Aboneler, bilgi yarışmalarının düzenlendiği çekiliş kanalları sayesinde günlük, haftalık, aylık hediye GB kazanıyorlar.

Kim 1 GB İster Kanalı, Bil Kazan, Kazan Kazan kanalları; aboneler tarafından en çok izlenen ve en çok bedava internet dağıtan kanallar listesinde ilk sıralarda bulunuyor.

EBA Kullanımlarında Geçerli Bedava İnternet Kazanma

Eğitim ve öğretimi her zaman desteklediğinin altını çizen Turkcell; uzaktan eğitim sürecinin hiç olmadığı kadar önem kazandığı bu günlerde EBA kanallarında geçerli olacak şekilde tüm abonelerine 6 GB hediye internet sunuyor.

31 Aralık tarihine kadar kullanılması gereken bedava internet; yalnızca EBA sitesinde kullanılabiliyor.

Hediye internet ile öğrenciler; ilköğretim ve lise ders içerik ve videolarını kendi internetlerinden yemeden izleyebilme şansını elde ediyorlar.

BTK  Bedava İnternet Kazanma

Bu kampanya dahilinde tüm Turkcell aboneleri BTK kanallarındaki videoları izlerken kullanabilecekleri 6GB hediye internet kazanıyorlar.

1 ay boyunca geçerli olan 6GB hediye internet ile Turkcell, teknolojiye dair eğitim video ve içeriklerinin daha çok sayıda kişiye ulaşmasını, genç, bilgili ve nitelikli yazılımcıların yetişmesini hedefliyor.

Kampanya kapsamında 6GB hediye internet, tüm abonelerin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Sizler de teknoloji tutkunuysanız; birbirinden faydalı ve eğitici teknoloji videolarını izleyebileceğiniz BTK kanalını takip edebilirsiniz.

BTK kanalını BİP uygulamasındaki Keşfet bölümünde bulabilirsiniz.

 

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kazanma

Yalnızca Turkcell müşterilerine özel olan ve yalnızca aboneler tarafından kullanılabilen Yaani arama motorunu akıllı cihazına indiren aboneler; anında Yaani Hoş geldin Hediyesi olarak 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Kazanılan bu hediye; kişi Yaani arama motorunu akıllı telefonundan silmediği müddetçe her ay yenileniyor.

Hediyenin ise yalnızca Yaani uygulamasında kullanılması gerekiyor.

Her ay 1 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız; Yaani uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

 Turkcell Şansa Tıkla Reklamları ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in en güncel ve en moda kampanyalarından biri olan bu kampanyaya göre internet sitelerinde, sosyal medya ağlarında ve diğer platformlarda yayınlanan Turkcell Şansa Tıkla reklamlarına tıklayarak, yeni açılan sayfaya kendi abonelik bilgileri ile giriş yapan Turkcell müşterileri her hafta bedava internet kazanma şansına kavuşuyorlar.

Kampanya kapsamında yeni açılan sayfada kişinin karşısına 6 farklı emocan çıkıyor ve bu emocanların her birinin elinde farklı hediyeler içeren pankartlar yer alıyor.

Bununla birlikte her pankartta da hediye bulunmuyor. Yani kişinin hediye kazanamama ihtimali de bulunuyor.

Kampanya kapsamında günlük, haftalık, aylık olacak şekilde 1, 2, 5 GB vb. bedava internet paketleri dağıtılıyor.

Kampanyaya katılan kişiler; aynı hafta içerisinde sadece tek sefer hediye kazanabiliyorlar.

Bizce Kupon Biriktir Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet yapma yollarından biri olan bu kampanyaya sadece kadın Turkcell müşterileri katılabiliyorlar.

Kampanya dahilinde kadınlar için hazırlanan, moda, güzellik, sanat vb. kadınlara dair her konuda video ve içeriklerle güncellenen ‘Bizce’ uygulamasını akıllı telefonuna indiren ve uygulamada kupon biriktiren kadınlar; bedava internetin sahibi oluyorlar.

Kampanya kapsamında kişinin kaç kupon biriktirdiğinde kaç GB bedava internet kazanacağı da açık bir şekilde belirtiliyor.

Örneğin; 15 kupon biriktiren kişi, 15 kupon karşılığında günlük yani 24 saat geçerli 2GB hediye internet elde ediyor.

Puan topladıkça hediye internet kazandıran Bizce uygulamasını akıllı telefonunuza hemen indirerek, sizler de hem hediye internet kazanabilir hem de kadın dünyasına dair gelişme ve en son haberleri yakından takip edebilirsiniz.

Turkcell İlk Fayda Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in oldukça avantajlı kampanyalarından biri olan İlk Fayda Kampanyası’na katılıp, bir yıl boyunca Turkcell faturalı hattını ya da faturasız Turkcell paketini kullanacağına dair söz veren tüm abonelere bir ay geçerliliğe sahip hediye internet dağıtılıyor.

Dağıtılan bedava internet; 10, 20 ve 30 GB olacak şekilde değişiyor.

Bu miktar üzerinde Turkcell kullanıcısının hangi tarifeye ya da pakete abone olduğu belirleyici oluyor.

Kampanya kapsamında GNÇ Star ve GNÇ Plus vb. bazı paketlere 30 GB armağan ediliyor.

Yine kampanyaya göre Turbo Mini, Turbo Hoş geldin vb. paketlerden birine abone olanlara 20 GB hediye internet veriliyor.

Son olarak, Turbo Eko ve Turbo Fırsat vb. bazı paketlere ise 10 GB internet dağıtılıyor.

Turkcell abonesiyseniz; kampanyaya size en yakın Turkcell mağazasına giderek, Dijital Operatör Uygulaması üzerinden ya da Turkcell 2020’ye kısa mesaj yollayarak katılabilirsiniz.

Kısa mesaj ile kampanyaya hemen katılmak için FIRSATGB yazıp, bu mesajı 2020’ye göndermelisiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Kişinin tek seferde yüklediği TL miktarında bedava internet kazanmasını sağlayan Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’ndan sadece bireysel Hazır Kart sahibi olan Turkcell müşterileri yararlanabiliyorlar.

Kampanyaya göre kişi, tek seferde 35 TL ve üstü bir TL yüklemesi yaptığında yüklediği TL kadar hediye internet elde ediyor.

Yani örneğin; 60 TL yükleyen kişinin 60 TL karşılığında internete ücretsiz girebilme şansı bulunuyor.

150 TL yükleme yapan kişi ise 150 TL kazanıyor.

Kazanılan bu miktar ile kişi, TL’sini internete girerek harcayabileceği gibi yurtiçi telefon konuşmalarında da bu miktarı kullanabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Hazır Kartlı abonelerin TL yüklemelerini Dijital Operatör uygulaması üzerinden, turkcell.com.tr adresinden veya Paycell kullanarak gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek Bedava İnternet Kazanma

İlk kez otomatik ödeme talimatı vererek, Turkcell faturalarını otomatik ödemeyi kabul eden müşteriler; tek seferli olacak şekilde 1 gün yani 24 saat geçerliliğe sahip 5GB hediye internet elde ediyor.

Bireysel ses hattı kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanan kampanyaya göre kazanılan 5GB hediye internet; tıpkı diğer kampanyalarda olduğu gibi yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Aynı zamanda hediyesini kazanmak isteyen abonelerin de bir an önce Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Uygulamadaki Hediye Havuzu’ndan kazanılan 5GB bedava internet alınabiliyor.

Kim 1 GB İster? Yarışmasına Katılarak, Bedava İnternet Kazanma

BİP uygulamasında yer alan ve BİP uygulamasının hediye internet armağan eden çekiliş kanallarından biri olan Kim 1 GB İster? kanalını BİP Keşfet üzerinden takip eden ve kanal tarafından düzenlenen bilgi yarışmasına katılıp, yarışmayı kazananlar, anında 1GB bedava internete kavuşuyorlar.

Kanal tarafından düzenlenen bilgi yarışmasında kişiye güncel genel kültür soruları yöneltiliyor ve yarışma; 3 aşamalı 15 sorudan oluşuyor.

Yarışmanın ilk aşamalarından birinde elenen Turkcell aboneleri az bir miktar ödeme ile yarışmaya devam edebiliyorlar.

Üstelik kişi, yarışmadan elenip, yarışmaya devam kararı aldığında bile hediye internet kazanıyor.

Turkcell Goller Cepte ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’li erkek müşteriler tarafından yoğun bir ilgi gören Goller Cepte uygulaması ile taraftarlar, tuttukları takıma dair en son güncel haberleri, maç sonuçlarını ve çok daha fazlasını öğrenebiliyorlar.

Taraftarların maddi açıdan tuttukları takımı desteklemelerini sağlayan Goller Cepte Uygulaması’na abone olan kişiler, taraftarı oldukları takım her gol attığında ise hediye 100 MB internetin sahibi oluyorlar.

Atılan gol sayısı arttıkça taraftarın hattına yüklenen bedava internet miktarı da artıyor.

Örneğin, takımı 3 gol atan kişinin hattına maç sonunda 300 MB hediye internet yükleniyor.

GS Taraftarlarına Özel Bedava İnternet

Sadece Galatasaraylı olan Turkcell abonelerine özel olan bu kampanyaya göre Turkcell Sarı, Kırmızı veya Şampiyon paketlerden herhangi birine abone olan kişiler;  hediye internet kazanma şansına sahip oluyorlar.

Öyle ki Galatasaray her gol attığında GS taraftarlarının hattına 24 saat geçerliliği bulunan 1GB bedava internet yükleniyor.

Örneğin, Galatasaray 4 gol attığında kişinin hattına hediye 4GB internet yollanıyor.

 GNÇ’li Gençlere Özel Bedava İnternet

26 yaş ve altı gençlerin daha güzel ve daha eğlenceli zaman geliştirilmeleri için hazırlanan GNÇ uygulamasını akıllı cihazlarına indiren gençler, Çatlat Hediyeni Kap, kampanyası sayesinde hediye internet elde ediyorlar.

Kampanyaya göre GNÇ uygulamasındaki 2 adet yumurtayı çatlatan gençler; günlük, haftalık ya aylık hediye internete kavuşuyorlar.

Hediye kazanmak isteyen gençlerin GNÇ uygulamasındaki Çatlat seçeneğine tıklamaları gerekiyor.

GNÇ’li gençlere özel bir diğer kampanya olan GNÇ Fırsat Süper Kampanyasına göre ise 25 yaş altı gençler, GNÇ Fırsat Süper paketine abone olduklarında anında toplamda 15 GB hediye internete kavuşuyorlar.

Kampanya kapsamında 25 yaş altı gençlere BİP kullanımlarına özel 5GB, Fizy kullanımlarına özel 5GB ve LifeBox kullanımlarına özel 5GB internet veriliyor.

Kahraman Destek Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell tarafından düzenlenen Sosyal Destek Kampanyası’ndan faydalanan şehit eş, çocukları ve gaziler; Kahraman Destek Kampanyası dahilinde her ay yenilenen 10 GB hediye internet kazanıyor.

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Turkcell abonelerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında kazanılan hediye, abonelik iptal edilmediği müddetçe yenileniyor.

Hediye 10 GB internet kazanmak isteyen faturasız hat kullanıcılarının ise her ay en az 20 TL yüklemeleri gerekiyor.

Fizy Premium Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanma

35 milyon üstünde en popüler ve en sevilen şarkılara ev sahipliği yapan Fizy Premium Uygulaması’nı satın alan Turkcell müşterileri Fizy kullanımlarında geçerli olan aylık 5GB internet kazanıyorlar.

Kazanılan hediye, her ay abonelik iptal edilmediği takdirde yenileniyor.

Avantajlı Dergilik Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Dergi ve okuma tutkunlarına özel hazırlanan Avantajlı Dergilik kampanyasına göre Avantajlı Dergilik uygulamasına abone olan Turkcell müşterileri anında 1 gün geçerli 1GB hediye internete kavuşuyorlar.

Aynı zamanda kampanyaya göre abonelere her ay geçerli ve tekrar eden 5GB internet de hediye ediliyor.

Tüm hediye internetler, sadece Avantajlı Dergilik uygulamasında kullanılabiliyor.

 Turkcell 6 Ay Boyunca 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Bu kampanya dahilinde Turkcell finansman kredisi kullanarak, kampanya kapsamında belirtilen akıllı telefonlardan birini 6, 9 ya da 12 taksit imkanlarından herhangi birinden yararlanarak satın alan Turkcell müşterileri aylık 1GB internet elde ediyorlar.

Hediye 1GB internet, her ay yenileniyor.

Kişi, akıllı telefonunu Turkcell mağazalarından alabileceği gibi web sitesi üzerinden de satın alabiliyor.

Turkcell finansman kredileriyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için https://financell.com.tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

Hediye Oyna Paketi ile Bedava İnternet Kazanma

Oyun tutkunlarına hitap eden Hediye Oyna Paketi kampanyasına göre belirli oyunlarda geçerli olacak şekilde paket satın alan Turkcell aboneleri 3GB hediye internet kazanıyorlar.

Hediye Oyna paketini satın alan Turkcell’liler PUBG Mobile başta olmak üzere birden çok oyunu aylık 3GB internetleri sayesinde oynayabiliyorlar.

Bu yazımızda Turkcell bedava internet veren uygulamalar nelerdir? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de yararlandığınız Turkcell bedava internet yapma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu