Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Bedava SMS Hilesi; Türkiye’de bir çok kişi SMS ile sevdiklerine resmi ve dini bayramlarda tebrik mesajları yollamakta. Turkcell müşterileri paketlerindeki SMS haklarını kullanmadan bedava SMS hilesi ile daha fazla SMS ile sınırsız olarak mesaj atmak istemektedir.

Bazen konuşamadığınız zamanlarda, toplantı, kalabalık ve sesli ortamlarda gelen aramalara cevap veremeyebiliyoruz. Bu sebepten dolayı hemen arayan kişiyi meşgule alıp, mesaj atma gereği duyuyoruz. Bedava SMS ile herhangi bir ek ücret de sizden talep edilmiyor.

Yapacağınız basit işlemlerler Turkcell sınırsız SMS paketi yapabilir, her yöne SMS bedava olarak yollayabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi

Turkcell bedava SMS paketiniz bittiğinde hemen bedava SMS hilesi nasıl yapılır diye sormaya başlanıyor. Turkcell’in ekonomik paketleri içerisinde bedava SMS’lerin olduğu ve devamlı mesaj atanlar için de ek paketlerin bulunduğu hizmetler mevcuttur.

Turkcell her yöne bedava SMS kazanmak için SMS yazıp 2222’ye ücretsiz olarak mesaj atarak her yöne 100 SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell paketlerinin içerisindeki SMS’ler her yöne bedava olarak hattınıza tanımlanır. Bu SMS’leri 1 ay boyunca mesaj hakkınız bitene kadar kullanabilirsiniz. Diğer ay hesap kesiminde veya TL yükleme tarihiniz geldiğinde yenilenir ama bir sonraki aya kesinlikle devretmez.

Turkcell Yükle Kazan Bedava SMS 2021

Turkcell bedava mesaj kazanmak için yükle kazan kampanyasına katılarak bedava sms kazanabilirsiniz. Yıl sonuna kadar geçerli olan yükle kazan kampanyası ile hattınız tek seferde 35 TL ve üstü yükleme yüklediğiniz kadar TL hediye.

Sadece faturasız hat sahiplerine özel olan bu kampanyada tek seferde 35 TL yüklemeleri karşılığında 35 TL,  40 TL yüklemeleri karşılığında 40 TL, 50 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında ise 50 TL hediyesi verilecektir. Hediye verilen TL bakiyelerini SMS için kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Yapma Hilesi

Turkcell bedava SMS yapmak için öncelikle IPTAL IZIN yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atmanız gerekiyor. Daha sonra gelen mesaja cevap olarak DEVAM yazıp 2197’ye yollayın.

Bu işlemi yaptıktan sonra size 1000 SMS ve yanında 1 GB hediye internet tanımlanacaktır. Bu kampanyadan kazandığınız hediyeleri 1 hafta boyunca dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell bedava sms kampanyaları oldukça kısıtlıdır. Peki ya siz bedava SMS kampanyaları hakkında bildiklerini ve düşüncelerinizi yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu