Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Turkcell Bedava SMS Kampanyası; Ülkemizin en büyük GSM operatörü olan Turkcell; yalnızca uygun fiyatlı tarife ve paketleri değil zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine hediye olarak sunduğu bedava sms, internet ve dakikaları ile de müşterilerini sadık müşterilere dönüştürmeyi başarıyor.

2024 yılında da Turkcell, bedava sms kampanyaları ile abonelerinin sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla doyasıya ve gönüllerince mesajlaşabilmelerine olanak tanıyor.

Düzenlenen kampanyalar sayesinde müşteriler; haftalık ya da aylık kullanabilecekleri bedava smslere kavuşuyorlar.

Bu yazımızda tüm Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahipleri için 2024 yılında düzenlenen, güncel Turkcell bedava sms kampanyaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, bedava sms kazanmak için izleyebileceğiniz yöntemlere değinmeye ve sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Turkcell Bedava SMS 2024

2024 yılının en çok hediye sms dağıtan kampanya, çekiliş ve uygulamalarını aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Turkcell Salla Kazan Bedava SMS Kampanyası

Faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat sahiplerine de her hafta hediyeler dağıtan Salla Kazan kanalını takip eden ve bu popüler oyunu oynayanlar; bedava sms kazanma şansına kavuşuyorlar.

Aboneler; bedava sms dışında hediye internet, servis üyeliği vb. farklı hediyeler de elde edebiliyorlar.

Kampanya kapsamında müşterilere günlük her yöne 1000 sms, günlük her yöne 10.000 sms, haftalık her yöne 1000 sms gibi hediye smsler armağan ediliyor.

Salla Kazan oyununu oynayan kişiler, hediye smslerin dışında günlük her yöne 1 saat konuşma, haftalık her yöne 1000 bin dakika konuşma, aylık 25GB internet gibi hepsi birbirinden şahane hediyeler kazanabiliyorlar.

Tüm müşterilerin her hafta yepyeni hediyelere kavuşma şansı bulunuyor.

Salla Kazan oyunu ile bedava sms kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak bu oyunun yer aldığı Dijital Operatör isimli uygulamayı IOS tabanlı cihazlar için Apple Store, Android tabanlı cihazlar için Google Play Store üzerinden indirmeleri ve uygulamaya kayıt olmaları gerekiyor.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Sms Kampanyası

Turkcell tarafından geliştirilen ve oldukça sevilen bir uygulama olan Hediye Havuzu; Dijital Operatör uygulamasının en çok takipçi sayısına sahip ve en çok tıklanan menüleri arasında yer alıyor.

Hediye Havuzu’na girip, kendilerine özel hazırlanan görevleri gerçekleştiren faturalı veya faturasız Turkcell kullanıcılarını bedava sms hediyesinin yanı sıra bedava internet, bedava servis üyeliği, indirim çekleri gibi farklı hediyeler bekliyor.

Hediye Havuzu’nda abonelere sunulan hediyelerin her biri tamamen kişiye özel olarak hazırlanıyor. Bu noktada kişilerin internet, sms ve konuşma kullanım alışkanlıkları da dikkate alınıyor.

Hediye Havuzu’na giriş yapan aboneler; burada geçmişte Turkcell tarafından kendilerine hediye edilen diğer sms, internet vb. hediyeleri de görebiliyorlar.

Faturalı hat sahibi müşteriler ise Hediye Havuzu’nda gelecekte kazanabilecekleri tüm hediyelerin listesini görüntüleyip, sahip olmak istedikleri hediye doğrultusunda kendilerine Hediye Havuzu tarafından atanan görevleri gerçekleştirebiliyorlar.

Yani faturalı hat sahibi Turkcell abonelerine kendi hediyelerini kendileri seçme şansı da veriliyor.

Turkcell Yüklediğin Kadar Bedava SMS Kazan

Yalnızca bireysel faturasız hat sahibi olan abonelerin katılabileceği, tüm katılımcılara hediye olarak TL dağıtan bu kampanya kapsamında hediye elde edebilmek isteyen abonelerin hatlarına yapacakları TL yüklemelerini Paycell kullanarak, Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da Turkcell.com.tr sitesi üzerinden kredi kartı ya da banka kartlarını kullanarak gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’nda tıpkı isminden de anlaşılabileceği gibi TL yükleyen tüm Turkcell faturasız hat kullanıcılarına hediye olarak, yüklenen miktara eşit miktarda TL veriliyor.

TL kazanan şanslı kişiler, kazandıkları TL’yi bedava sms olarak kullanabiliyorlar.

Bedava sms kullanımlarında smslerin her biri kişinin abone olduğu tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor.

Kampanyada kazanılan TL; bedava sms dışında bedava konuşma ya da GB olarak da değerlendirilebiliyor.

Hediye kazanmak için TL yüklemesinin tek seferde yapılması ve yükleme miktarının en az 35 TL olması gerekiyor.

Kampanya kapsamında kişiler; bir ayda maksimum 4 sefer hediye TL kazanabiliyorlar.

Turkcell Hediyeli Bedava SMS Kampanyası

Abonelere oyun oynadıkça kazandıran Hediyeli oyun kampanyasına göre Hediyeli Oyun aktif internet sitesine girip de buradaki oyunlardan dilediklerini oynayan kişiler; yalnızca güzel ve keyifli zaman geçirmekle kalmıyorlar, aynı zamanda 50 TL’ye varan indirim çekleri, hediye dakika,  internet ya da sms paketleri kazanıyorlar.

Üstelik, abone olan kişiler, haftalık 1GB bedava internetin de sahibi oluyorlar.

Oyun oynayarak, hediye sms kazanmak isteyen tüm faturalı ya da faturasız Turkcell müşterilerinin hediyelioyun.com sitesini ziyaret etmeleri, bu sitede oyun oynamaları ve oyun oynarken puan toplamaları gerekiyor.

Ardından müşteriler; oyun sonrası topladıkları puanları her hafta sonunda katalogdan seçerek, hediye sms, internet ya da dakika olarak kullanabiliyorlar.

Yani oyun tutkunu müşteriler, kendi hediyelerini kendi seçme özgürlüğünü de elde ediyorlar.

Her ay sonunda topladıkları puanlarıyla her ay güncellenen büyük ödülü de kazanma şansını elde ediyorlar.

Turkcell Hediyeli Bedava SMS Kampanyası

Turkcell’in en favori hediye dağıtan bilgi yarışmalarından ve soru servislerinden biri olan ‘Hediyeli Soru Servisi’, katılımcılara 1GB internet, bedava sms ya da bedava dakika veriyor.

İnternet, sms ya da konuşma paketlerinden birini kazanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının ilk olarak Hediyeli Soru Servisi’ne abone olmaları, ardından da hafta içi 5 gün kendilerine yöneltilen sorulara doğru yanıtlar vermeleri gerekiyor.

Aboneler, üye oldukları zaman 1 hafta boyunca geçerli 1GB hediye internet de kazanıyorlar.

Hediyeli Soru Servisi’ne haftalık sadece 7 TL gibi makul bir fiyata abone olunabiliyor.

Abonelik başlatmak isteyen Turkcell’li müşterilerin UYE yazıp, oluşturdukları bu kısa mesajı 4052’ye göndermeleri gerekiyor.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası ile Bedava Sms Kazanma

İlk kez Turkcell abonesi olacak, Turkcell ön ödemeli hatlardan birini satan alan yeni müşteriler için düzenlenen bu kampanya kapsamında kampanyaya kayıt olan şanslı kişiler, 30 gün boyunca geçerli 250 bedava sms kazanıyorlar.

Aynı zamanda müşteriler, 25GB hediye internet ve her yöne 750 dakikanın da sahibi oluyorlar.

Turkcell faturasız hat satın almayı planlıyorsanız; 250 hediye sms kazandıran Bol GB Tanışma Seti kampanyasına bir şans verebilirsiniz.

Turkcell BİP Kampanyası ile BİP’ten SMS Kazanma

Turkcell Yeşil Beyaz paketlerden herhangi birine abone olan kişilere özel olan bu kampanya dahilinde BİP uygulamasını akıllı cihazınıza indiren kişiler, bir ay boyunca geçerli olan hediye internet kazanıyorlar.

Kazandıkları hediye interneti yalnızca BİP üzerinde kullanabiliyorlar.

Müşteriler, kazandıkları hediye internet ile diledikleri gibi BİP üzerinden mesajlaşabiliyorlar.

Kişilere sunulan ve abonelerin BİP’te gönüllerince arkadaşlarıyla mesajlaşabilmelerine olanak tanıyan bu kampanya dahilinde kazanılan internet; abonelik devam ettiği müddetçe her ay yenileniyor.

Kampanya kapsamında müşteriler, BİP’te geçerli 1GB ya da 5GB internet hediyesine sahip olmakla birlikte kazanılan GB miktarı, abone olunan paketlere göre değişiyor.

Öyle ki kurumsal ya da bireysel Yeşil Beyaz 2, 4 ya da 8GB abonelerine 1 GB; Yeşil Beyaz 16 GB Platinum ya da 32GB Platinum abonelerine ise 5GB BİP kullanımlarında geçerli bedava internet sunuluyor.

Sizler de BİP üzerinde sevdiklerinizle mesajlaşabilmek ve iletişiminize kesintisiz devam edebilmek için bu kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hazır Kart Sadakat Programı ile Bedava SMS Kazanma

Turkcell; Yeni Hazır Kart Sadakat Programı dahilinde sözleşme ile Turkcell abonesi olan müşterilerine birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Şanslı aboneler, Gülümseten Avantaj paketlerinden birini satın aldıklarında ya da Yükle Kazan kampanyasına katıldıklarında bedava SMS, internet ya da dakika elde ediyorlar.

Kişilerin satın alabilecekleri Gülümseten Avantaj paketlerinin 4 haftalık geçerlilik süresi bulunuyor.

4 hafta tamamlandığında ise paket, tekrar etmiyor. Paket kapsamındaki sms, internet ve dakikalar da sonraki aya devretmiyor.

Yeni Hazır Kart Sadakat programı kapsamında bireysel faturasız hat sahiplerine ‘yapılan puanlama’ doğrultusunda da birbirinden güzel teklifler sunuluyor.

Bu teklifler, abonelerin telefon numaralarına sms aracılığıyla gönderiliyor.

Kendilerine gönderilen teklifleri kabul eden ve kendilerine atanan görevi yerine getirenler; bedava sms, dakika ya da hediyeler kazanıyorlar.

Turkcell abonesiyseniz, yararlandığınız Turkcell bedava sms kazanma ve BİP’ten sms kazanma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu