Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS; Türkiye’de resmi ve dini bayramlar fazla olmasından dolayı bütün sevdiklerimizi tebrik mesajlarına boğuyoruz. Turkcell de bu duruma istinaden yola çıkarak, müşterilerine bedava SMS hediye etmektedir. Toplum olarak mesajlaşmayı oldukça sevdiğimiz için Turkcell bedava SMS ile 2024 yılında mesajlaşmayı sevenlere verilen hediyelerin arasında yerini almaktadır.

Turkcell’in bir çok paketinde gereğinden fazla SMS hakkı bulunmaktadır. Ancak bu SMS’ler hala yetmiyorsa, kullandığınız pakete uyan bedava SMS kampanyalarını takip edip, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bedava internet ve dakika konusunda oldukça bonkör olan Turkcell, SMS konusunda da aynı bonkörlüğü sürdürmeye devam ediyor. Bu da abonelerini oldukça memnun ediyor.

Siz de Turkcell’den bedava SMS nasıl kazanılır konusunda adım adım sizlere neler yaparak bedava SMS kazanabilirsiniz konusunu anlatacağız.

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell bedava SMS kazanma fırsatı için size verilen paketlere özel olarak yapılan kampanyalar konusunda yakın takipte olmanız gerekiyor.

SMS kazanmak için bir diğer yol da uygulamalar üzerinden verilen bedava SMS’ler için düzenlenen kampanyalara bakıp, hediye SMS’lerinizi alabilirsiniz. Kazanması oldukça kolay olan hediye SMS’leri kullanmak için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yok. Turkcell’in ücretsiz yapmış olduğu kampanyalardır.

Turkcell Bedava SMS Paketleri

Turkcell bedava SMS paketleri faturalı ve faturasız hatlar olmak üzere değişmektedir. Fatura tutarınız yükseldikçe dakika, internet ve SMS hakkı da doğru orantılı olarak yükselmektedir. Faturalı hat sahibi olanlar aylık sabit bir tutar ödedikleri için SMS hakları sabittir. Ancak bedava SMS kampanyalarına katılarak da SMS hediyesi kazanabilirler.

Faturasız hatlarda ise yüklediğiniz TL miktarına göre alacağınız paket ile SMS hakkı yüksek olan paketi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz paket dışında size Turkcell katılacağınız kampanyalara göre hediye SMS vermektedir.

Turkcell Ücretsiz SMS Kazanma

Turkcell aboneleri, ücretsiz SMS kazanmak için çok basit bir yöntem var. Sadece Turkcell’in resmi web sitesine girip, telefon numaranızı ve şifrenizi yazarak, kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında, her ay 100 ücretsiz SMS hakkı kazanacaksınız. Bu SMS’leri, Turkcell içi veya dışı fark etmeksizin, istediğiniz numaraya gönderebilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir. Ücretsiz SMS’lerinizi kullanmak için, mesajlaşma uygulamanızda *123# yazıp arama tuşuna basmanız yeterlidir. Turkcell, sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Turkcell Bedava SMS Hakkı

Turkcell bedavca SMS hakkı yapmak için öncelikle faturalı veya faturasız hat sahibiyseniz güncel kampanyaları takip etmeniz gerekmektedir.

Faturalı hat sahipleri aylı olarak ödeme yaptıkları için SMS’leri her ay fatura kesim tarihinden itibaren yenilenmektedir. Bu SMS hakları faturalı hat sahipleri için sabittir. Ancak bedava SMS hakkı kazanmak için kampanyaları takip edip, katılarak hediye SMS sahibi olabilirsiniz.

Faturasız hat sahipleri içinse; Hatlarına TL yükledikten sonra en uygun paketi seçip dakika, internet ve bedava SMS hakkı kazanabilir. Bunun yanında güncel kampanyaları takip ederek SMS hediye eden kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Faturalı

Turkcell faturalı hatlarda bedava SMS fatura kesim tarihinizde yenilenmektedir. Tarifenize göre Turkcell’in belirlemiş olduğu fatura tutarınıza göre size bedava SMS vermektedir. Ancak ek ücret ödeyerek ya da güncel kampanyalardan yararlanarak bedava SMS de kazanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 1000 SMS

Tanımlamış olduğunuz tarifeye ait SMS’iniz bittiği zaman her yöne 1000 SMS paketini satın alıp tüm operatörler dahil mesajlaşabilirsiniz. 1 TL’ye 1000 SMS almak için *100# yazarak arama tuşuna basıp paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Süper SMS Paketi

Sahip olduğunuz paketin içerisindeki SMS hakkınız bittikten sonra aylık 19 TL’ye 10.000 SMS satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem SUPER MESAJ yazıp 2222’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu ücret aylık olarak faturanıza yansır.

Turkcell aylık mesaj hakkı kazanmak için tüm Turkcell faturalı bireysel hat sahipler toplamada 11 000 mesaj sahibi olacaktır. Turkcell‘lilere 10.000, her yöne ise 1000 SMS hakkı kazanmak için SUPER MESAJ yazıp 2222’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Her Yöne SMS Nasıl Yapılır

Turkcell her yöne 3000 SMS kazanmak için “HY3000SMS” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz gereklidir. Aylık abonelik gerektiren bu paketi dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Faturasız

Turkcell bedava SMS kazanma için kendi tarifenizin kullanımı bittiği zaman, turkcell.com.tr adresine girerek “Ürün ve Hizmetler” seçeneğinden “Paket ve Tarifeler” kısmına gelerek mesajlaşma paketlerini görebilirsiniz.

Satın alma işlemini yapmanız için “Giriş” seçeneğini tıklayıp kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak SMS paketi satın alabilirsiniz. Ayrıca 0532 757 2222’yi ücretsiz arayarak satın alma işlemi de yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava SMS nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu