Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır? Müşterilerinin memnuniyetine her daim öncelik veren, 1994 yılından bu yana hizmet veren, merkezi Türkiye olmakla birlikte pek çok ülkede de hizmet veren Turkcell; en iyi GSM şirketlerinden biri olarak, bu yıl da uygun fiyatlı, bol GB, sms ve dakika dolu paketleri ile ön plana çıkıyor.

Gerek bireysel faturalı ya da faturasız gerekse kurumsal iş hattı satın almayı düşünen kişiler, Turkcell’de kendilerine uygun olan, uygun fiyatlı paket ve tarifeleri kolaylıkla bulabiliyorlar.

Turkcell’in temel uygulamaları olan Dijital Operatör ve BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indiren kişiler; bedava sms paketi de dahil, pek çok hediye kazanabiliyorlar.

Bu uygulamalarda yer alan kanallar; tüm kullanıcılarına eşsiz hediyeler dağıtıyor.

Örneğin, uygulamalar tarafından dağıtılan bedava sms paketi sayesinde müşteriler; sms paketleri sona erdiğinde sohbete kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava sms nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, Turkcell bedava sms kazanma yöntemlerine dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava SMS 2021

Turkcell tarafından müşterilere dağıtılan hediyeler, dönem dönem yenileniyor.

Kampanya süresinin bitimi ile birlikte müşteriler, artık eski hediyelerini kullanamıyorlar.

2021 yılı için geçerli olan, güncel, yıl sonuna kadar devam etmesi beklenen, Turkcell bedava sms veren uygulamaları,  Turkcell bedava sms tarife ve kampanyaları kısaca aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Turkcell Salla Kazan Bedava SMS Kampanyası

Turkcell tarafından geliştirilen Dijital Operatör uygulaması üzerinden faturalı ya da faturasız tüm müşteriler;  paket satın alma, ek paket satın alma, TL yükleme, fatura ödeme, fatura görüntüleme gibi temel işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

Aynı zamanda bu uygulamada müşterilerin ilgisini çeken, oldukça cazip kanallar da bulunuyor.

Bu kanallarda zaman zaman çekilişler düzenleniyor ve müşterilere hediyeler dağıtılıyor.

Bu kanallardan en çok ziyaret edileni olma unvanını kimseye kaptırmayan Salla Kazan kanalı, her hafta dağıttığı hediyeler ile müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor.

Salla Kazan kanalını ziyaret eden, kanala abone olan ve oyunu oynayan yani telefonunu sallayan kişiler; her hafta bedava sms paketi de dahil olacak şekilde farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

5GB, 10GB, 20GB haftalık ya da günlük internet paketleri, her yöne haftalık ya da günlük konuşma paketleri ve sms paketleri; kazanılabilecek en iyi hediyelerden yalnızca birkaçı!

Bedava sms kazanıp, sohbete kesintisiz devam etmek isteyen kişilerin öncelikle Dijital Operatör uygulamasına üye olmaları gerekiyor.

Bu uygulama ise Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlara indirilebiliyor.

Bedava sms paketi ve sürpriz hediyeler elde etme şansını yakalamak istiyorsanız; Dijital Operatör uygulamasını en kısa sürede telefonunuza indirmenizi öneriyoruz.

Turkcell Hediye Havuzu Hediye SMS Kampanyası

Hediyeler dağıtan ve fırsatlarla dolu olan Dijital Operatör uygulamasının hediye denildiğinde akla ilk gelen bir diğer kanalı olan Hediye Havuzu da dağıttığı bedava sms paketleri ile adından sıkça söz ettiriyor.

Hediye Havuzu’na giren Turkcell kullanıcıları, bu kanalda kendileri için hazırlanmış hediyeleri görebiliyorlar.

Üstelik kanalda müşterilerin bu güne kadar kazanmış oldukları geçmiş hediyeler de listelenmiş bir şekilde yer alıyor.

Hediye Havuzu ekranında kişinin gelecekte kazanabileceği hediyelerin karşısında da yapması gereken görevler yazıyor.

Yani kampanya kapsamında kişinin hediye sms kazanabilmesi bazı görevleri yerine getirmesi şartına bağlanıyor.

Yani bedava sms kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak sms kazandıran şartı gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Sizler de hediyeler kazandıran Hediye Havuzu’na abone olmak istiyorsanız, ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.

Hediyeli Oyun Servisi Hediye SMS Kampanyası

Oyun oynadıkça kazandıran Hediyeli Soru Servisi; Turkcell’in en çok indirilen ve en çok ilgi gören bir diğer servisi!

Bedava sms kazanmanın en kolay yöntemi ise Hediyeli Oyun servisine girerek, burada yer alan oyunları oynamak ve puan toplamak.

Bu sitedeki oyunları oynayan ve puan toplayan kişiler; her hafta sonu elde ettikleri toplam puanla sms paketi ya da dakika paketi kazanabiliyorlar.

Üstelik sitede Turkcell müşterileri için hazırlanmış olan kataloga girerek, seçmek istedikleri hediyeleri bu katalogda görüp, istedikleri hediyeyi tercih edebiliyorlar.

Tüm katılımcılar, bu siteye üye olduklarında hediye olarak 1GB internet kazanıyorlar. 1GB internetin bir hafta kullanım süresi bulunuyor.

Hediyeli Oyun servisi Google Play Store ya da Android Store üzerinden hızlıca indirilebiliyor.

Turkcell SMS Kazanma Yolları

Turkcell Hediyeli Soru Servisi Hediye SMS Kazanma: Turkcell tarafından müşterilere sunulan Hediyeli Soru servisine abone olup da sorulara doğru yanıt veren kişiler de bedava sms, dakika ya da internet paketleri kazanıyorlar.

Servis tarafından katılımcı Turkcell müşterilerine bir haftada toplamda 5 soru soruluyor.

Her bir sorunun kendine ait puanı bulunuyor.

Kişi, her bir soruya doğru yanıt verdiğinde puan topluyor. Topladığı puanlar ile de kendi hediyesini kendisi seçebiliyor.

Üstelik kişi Hediyeli Soru Servisi’ne haftalık 7 TL ödeyerek abone olabiliyor.

Servise ilk kez üye olan müşteriler, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1GB internet hediyesinin de sahibi oluyorlar.

Turkcell Bedava 100 SMS Paketi  Kazanma

Turkcell bedava SMS kazanma yollarından biride telefonunuzun mesaj kısmına “SMS” yazarak 2222″e kısa mesaj atmanız halinde hattınıza ücretsiz olarak 100 SMS yüklenecektir. Ayrıca “GEL SMS” yazarak 2222″e mesaj göndermeniz halinde hattınıza 30 tane SMS hakkı yüklenecektir.

Turkcell Yükle Kazan Bedava SMS Kazanma

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Bedava SMS Kazanma: Yüklediğin Kadar Kazan kampanyasına kampanyanın isminden de anlaşılabileceği gibi yalnızca bireysel faturasız hat sahibi olan yani Hazır Kart’lı müşteriler katılabiliyorlar.

Kampanya katılım koşullarına göre kampanya süresince hatlarına 35 TL ya da üstü TL yükleyen kişiler, yükledikleri TL miktarınca da hediye TL elde ediyorlar.

Ancak hediye TL kazanmak için yüklemenin Paycell, turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör uygulamalarından biri aracılığıyla yapılması şart koşuluyor.

3 kanaldan birini tercih edip de TL yükleyen kişiler, kazandıkları eş miktar hediye TL ile bedava mesajlaşabiliyor, konuşabiliyor ya da internete ücretsiz girebiliyorlar.

Yani kazandıkları hediye TL’yi istedikleri şekilde kullanabiliyorlar.

Örneğin; 70 TL hattına yükleyen Hazır Kart’lı kişi, 70 TL’si bitene kadar ücretsiz sms, internet ya da dakika kullanabiliyor.

Bayiliklerde ve Turkcell mağazalarında yapılan TL yüklemelerinde ise hediye TL kazanmak söz konusu olmuyor.

Yani yüklemenin kesinlikle daha önce de bahsettiğimiz 3 yöntemden biriyle Dijital Operatör, Paycell ya da turkcell.com.tr üzerinden yapılması gerekiyor.

Turkcell BİP Hediye SMS Kazanma

Avantajlar ve fırsatlar dünyası olan BİP uygulaması, Turkcell’in en sevilen uygulamaları arasında bulunuyor.

BİP uygulamasını telefonuna indiren ve uygulamayı kullanan kişiler, hediye dakika, sms ya da internet paketleri kazanıyorlar.

Kullanıcılarının devamlılığını sağlamak adına BİP; uygulamada pek çok hediye dağıtan kanala yer veriyor.

Bu kanallardan biri olan BİP #senyapdiye kanalını takip eden kişiler; kanalda yazılı olarak belirtilen bazı görevleri tamamladıklarında hediye kazanıyorlar.

Yapılması gereken görevler; verilecek hediyelere göre değişiklik gösterebiliyor.

Örneğin, TL yükleme hedefine ulaşan kişilere hediye internet paketi dağıtılıyor.

Hediye internet, konuşma, sms paketi, servis üyeliği ya da indirim çeki dağıtan bir diğer BİP kanalı ise Sürpriz Nokta kanalı.

Bu kanala abone olan faturalı ya da faturasız kullanıcılar; belirli lokasyonlara gidip, bu lokasyonlarda hediye toplayabiliyorlar.

Hediyeler arasında internet paketleri yoğunluklu olsa da katılımcılar, bedava sms ya da konuşma paketi de kazanabiliyorlar.

Sürpriz Nokta kanalı, abonelerine aylık ona kadar hediye dağıtıyor.

Bu yazımızda Turkcell her yöne sms bedava nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de faturalı ya da faturasız, bireysel veya kurumsal Turkcell müşterisiyseniz; BİP’ten sms kazanma, Turkcell bedava sms kazanma önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, görüşlerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu