Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Bedava SMS Paketi; Uygun fiyatlı tarifeleri, ihtiyaç anında satın alabileceğiniz ek paketleri, hediyeler armağan eden kanalları ile dolu uygulamaları ile Turkcell, yalnızca ülkemizde değil dünyanın diğer farklı ülkelerinde de hizmet vermeye devam ediyor.

Uluslararası platformda her yıl yepyeni müşterilere ulaşmayı başaran Turkcell; Dijital Operatör ve BİP uygulamaları ile müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Dolgun tarife ve paket içeriklerinin yanı sıra ihtiyaçlara yönelik kampanyalar da düzenleyen Turkcell, düzenlediği kampanyalarla bedava internet paketleri, sms paketleri ve konuşma paketleri dağıtıyor.

Turkcell müşterileri, Dijital Operatör uygulamasındaki kanallar aracılığıyla cazip hediyeler kavuşuyorlar.

BİP uygulamasındaki kanallar da düzenlenen çekilişler ve bilgi yarışmaları, ise BİP kullanıcılarının her zaman gönlünü kazanmayı başarıyor.

Kısacası Turkcell, gerek çekim gücü ve kalitesi gerekse sıklıkla müşterilerine dağıttığı hediyeleri ile ülkemizin en gözde GSM operatörü olarak, kurulduğu 1994 yılından bu yana hizmet veriyor.

Bu yazımızda Turkcell’in en çok ilgi gören hediyelerinden biri olan Turkcell bedava sms paketi nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, en hızlı şekilde hediye sms kazanma yöntemlerine değinmeye çalışacağız.

Turkcell Hediye SMS Kazanma 2024

Turkcell, uygulamaları, tarife ve paketleri ile müşterilerine sadece bedava sms paketi kazandırmıyor.

Şanslı müşteriler, hediye konuşma paketi, hediye internet paketi, indirim çekleri vb. hediyeler de kazanabiliyorlar.

Öyle ki Turkcell, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2024 yılında da düzenlediği kampanyalarında oldukça eli açık davranıyor.

2024 yılının sonuna kadar devam edecek olan Turkcell hediye sms kazanma yollarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Dijital Operatör Hediye Havuzu ile Hediye SMS Kazanma

Hediye kazanmayı düşleyen tüm Turkcell müşterilerini Hediye Havuzu’nda hayalindeki hediyeler ve çok daha fazlası bekliyor.

Turkcell kullanıcılarının dijital ortamda fatura ödeme, TL yükleme, ek paket satın alma vb. işlemleri için tercih ettikleri Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu; kişilere diledikleri hediyeyi seçebilme şansı sunuyor.

Bu yönüyle Hediye Havuzu, müşteriler tarafından oldukça rağbet görüyor.

Hediye Havuzu; kişinin kazanmak istediği hediyeyi belirli bir görevi yerine getirme şartına bağlıyor.

Yani kişi, seçtiği hediyeyi kazanmak için hediyenin karşısında yazılı görevi yerine getirmekle yükümlü oluyor.

Her yöne 1000 dakika konuşma paketi, her yöne 1000 sms, bol GB dolu internet paketleri ve sürpriz armağanlar; Hediye Havuzu’nu tıklayan müşterileri bekliyor.

Hediye Havuzu, tek başına bir uygulama olmayıp, Dijital Operatör uygulamasının bir alt menüsü olduğundan öncelikle Dijital Operatör uygulamasını Apple Store ya da Google Play Store üzerinden akıllı telefona indirmek gerekiyor.

Hediye Havuzu’na dair detaylı bilgi edinmek adına Turkcell Hediye Havuzu yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell BİP’ten SMS Kazanma

Dijital Operatör uygulaması kadar işlevsel ve kullanıcılar için avantajlarla dolu bir diğer uygulama olan BİP uygulamasında kullanıcılar, toplu konuşma, toplu görüntülü konuşma ve mesajlaşma dahil birçok uygulama özelliğinden yararlanabiliyorlar.

Kullanıcılar, maksimum 10 BİP kullanıcısı ile görüntülü ya da sesli konuşabiliyorlar.

Bu uygulamada aynı zamanda ilgi çekici kanallar da bulunuyor. Kullanıcıların boş vakitlerini değerlendirmek ve eğlenceli zaman geçirmek için takip edebilecekleri kanallarda zaman zaman çekilişler, yarışmalar düzenleniyor. Üstelik kanallar, BİP kullanıcılarına hediyeler de sunuyor.

Bu kanallardan biri olan #senyapdiye kanalı; 2024 yılının en çok tıklanan kanalı olarak, BİP kullanıcılarına hediye kazandıran görevler atıyor.

Kişiler, atanan görevleri başarı ile tamamladıklarında yani eksiksiz yerine getirdiklerinde ise bedava sms, internet, dakika vb. hediyeler elde ediyorlar.

Yani #senyapdiye kanalı da tıpkı Hediye Havuzu gibi hediye kazanabilmeyi bir şarta bağlıyor.

Kanal, BİP uygulamasında yer aldığından ve tek başına akıllı telefona indirilemediğinden bu kanalı takip etmek ve kendine atanan hedefleri tamamlayarak, hediye kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak Google Play Store ya da Apple Store üzerinden BİP uygulamasını telefonlarına indirip, yüklemeleri gerekiyor.

BİP’ten sms kazanmanın bir diğer yolu ise Sürpriz Nokta kanalına abone olmak ve kampanya kapsamında istenilen hedeflere ulaşmaktan geçiyor.

Sürpriz Nokta kanalı, hedef olarak kişiye belirli adresler veriyor ve kişinin bu adresleri ziyaret etmesini istiyor.

Bu adreslere giden kişiler; adreslerde konumlanmış, bedava sms, internet ve konuşma paketi de dahil birbirinden güzel hediyeleri toplayabiliyorlar.

BİP uygulamasını telefonunuza indirip, #senyapdiye ve Sürpriz Nokta kanallarını hemen takibe alarak ve görevlerinizi yerine getirerek, sizler de bedava sms paketi kazanabilirsiniz.

Dijital Operatör Salla Kazan ile Hediye SMS Kazanma

Salladıkça kazandıran, GB, dakika ve sms paketleri ile dolu olan, yenilenen hediyeleri ile her hafta faturalı ya da faturasız ayırt etmeksizin Turkcell müşterilerine hediyeler sunan Salla Kazan kanalı da hediye dağıtma konusunda oldukça cömert davranıyor.

Salla Kazan kanalını takip eden faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat sahiplerini de hediyeler bekliyor.

Haftalık, günlük ya da aylık sms paketleri, dakikalar, GB’lar, indirim çekleri, ücretsiz servis üyelikleri, servislerde geçerli hediye GB’lar; Salla Kazan kanalının en gözde hediyeleri arasında bulunuyorlar.

Salla Kazan kanalı aboneliği içinse ilk olarak Dijital Operatör’ü akıllı telefona yüklemek gerekiyor.

4.5G aboneliği başlamış olan şanslı katılımcıların hediyeleri hatlarına kısa sürede yüklenirken, henüz aboneliği olmayan katılımcılar, Salla Kazan ile hediye kazandıklarında ilk olarak Turkcell tarafından 4.5G abonelikleri başlatılıyor.

Abonelikleri başlayan katılımcılar, sonrasında kazandıkları hediyeyi kullanabiliyorlar.

Turkcell Bedava SMS Kazanma 2024

Hediyeli Oyun: Hediyeli Oyun servisine üye olan Turkcell müşterileri, bu sitede oynadıkları oyunlar esnasında topladıkları puanlarla bedava sms, internet ya da konuşma paketi kazanabiliyorlar.

Sitede kişilerin kazanabilecekleri hediyeler ve hediyeleri kazanmak için elde edilmesi gereken puanlar, bir katalogda yazıyor.

Kişi, puanları ile dilediği hediyeyi seçebiliyor. Hediyeler arasında sms paketleri de yer alıyor.

Hediyeli Oyun servisi, Google Play Store ya da Apple Store üzerinden hızlıca indirilebiliyor.

Hediyeli Soru Servisi: Bir nevi bilgi yarışması düzenleyen Hediyeli soru servisine abone olanlara haftalık 5 adet soru yöneltiliyor.

Genel kültür bilgisini test eden bu soruların her birine doğru yanıt veren katılımcılar, puan topluyor ve topladıkları puanlar karşılığında hediye sms, internet ya da konuşma paketi kazanıyorlar.

Üstelik servise üye olanlar, bir hafta geçerli 1 GB internet hediyesi de elde ediyorlar.

 Turkcell Yükle Kazana Bedava SMS Kampanyası

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası: Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası, Turkcell Hazır Kart kullanan kişilere aylık TL yüklemelerini Paycell ile ya da Dijital Operatör veya Turkcell.com.tr üzerinden yaptıklarında hediye olarak yapılan TL yüklemesi miktarında TL dağıtıyor.

Kazanılan TL’ler; sms, konuşma ve internet paketi olarak yani 3 farklı şekilde kullanılabiliyor.

Kampanyaya sadece Hazır Kart müşterileri katılabiliyor.

TL yüklemesinin ise tek seferde ve 35 TL ya da üstünde olması da katılım şartı olarak kabul ediliyor.

Örneğin, hattına 45 TL yükleyen kişi, kazandığı 45 TL ile ücretsiz mesajlaşabiliyor, konuşabiliyor ya da internette dolaşabiliyor.

Hediye TL’nin sona erme zamanı yani geçerlilik süresi hesaplanırken ise kişinin üye olduğu paketteki sms, konuşma ve internet ücretlendirmesi temel alınıyor.

 BOL GB Tanışma Seti Kampanyası ile Hediye SMS Kazanma

Turkcell tarafından 2024 yılında düzenlenen bu kampanyaya göre kampanyada adı ve bahsi geçen tarifelerden birini seçen ve tarifeye üye olan yeni müşteriler; tanışma hediyesi olarak, hediye dakika, internet ve sms kazanıyorlar.

Kampanya, yalnızca tarifedeki adı belirtilen bireysel faturasız paketler için geçerli oluyor.

Katılımcılar, ilk 30 gün boyunca devam eden 25GB internet hediyesinin yanı sıra her yöne 250 dakika ve her yöne 750 sms hediyesi de kazanıyorlar.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz; bildiğiniz ve yararlandığınız Turkcell sms kazanma 2024 yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu