Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları; Turkcell’in en çok sevilen uygulamalarından biri olan ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen BİP; kullanıcılarının gerek mesajlaşma gerekse görüntülü arama ile ücretsiz bir şekilde iletişim kurabilmelerine olanak tanıyan bir yerli uygulama olma özelliği taşıyor.

BİP uygulaması ile Turkcell’li kullanıcılar; BİP Acil Durum butonu sayesinde acil anlarda bile ulaşmak istedikleri kişilere kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Uygulamayı kullanan Türkcell aboneleri, 10 kişiye kadar ücretsiz görüntülü konuşma ve arama yapabiliyorlar.

Pek çok bilgi yarışmasına, magazin, spor haberlerine ve hava durumu bilgilerine de ev sahipliği yapan bu uygulama, aynı zamanda kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor.

Anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma platformu olan BİP, önceki yıllarda olduğu gibi 2024 yılında da kullanıcılarına yönelik bedava internet paketleri hazırlıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell BİP bedava internet nasıl kazanılır? BİP internet kazanma yolları 2024 neler? sorularını yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

İşte, BİP hediye internet kazanma yollarına dair bilmeniz gereken o detaylar:

Bip Bedava İnternet Kazanma 2024

Abonelerine en çok bedava internet veren Turkcell genelde kampanyalarını BİP uygulaması üzerinden yapmaktadır. Faturalı ve faturasız tüm Turkcell müşterilerine açık olan bu kampanyalara katılarak sizlerde Bip bedava internet kazanabilirsiniz.

BİP Kullan Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

BİP Kullan Kazan, diğer adıyla BİP Yıldızları Kampanyası; BİP uygulamasından kişiye gönderilen sms bilgilendirme mesajında belirtilen sms sayısına ulaşan kişilere hediye internet veren, yoğun ilgi gören kampanyalardan biri olarak ön plana çıkıyor.

 • SMS bilgilendirme mesajı, sadece bir önceki haftanın BİP yıldızı olmayı başaran müşterilere gönderiliyor.
 • Bu kampanyaya göre BİP tarafından kişiye özel belirlenen 100, 250, 500 vb. mesaj hedeflerine ulaşan kişiler, bir hafta boyunca geçerliliğe sahip olan, diledikleri gibi kullanabilecekleri 1 GB hediye internet kazanıyorlar.
 • Her müşteri, bu kampanya dahilinde haftada yalnızca bir sefer hediye 1 GB internet sahibi oluyor.
 • Kazanılan bedava internet; hiçbir şekilde 3. kişilere gönderilemiyor. Aynı zamanda bu hediye, bir sonraki döneme de devredilemiyor.
 • Kampanyadan BİP yıldızı olarak seçilen, BİP uygulamasını kullanan bütün faturalı/ön ödemeli kurumsal ya da bireysel müşteriler yararlanabiliyorlar.
 • Kişi, sms ile belirtilen ‘sms hedefine’ ulaştığı takdirde kendisine BİP tarafından hediye kazandığına dair onay mesajı gönderiliyor.
 • Onay mesajını alan kişi, bir haftalık hediye 1GB internet paketini kullanmaya başlayabiliyor.
 • Kişinin hediye 1GB internet kullanım hakkı sonra erdiğinde de kişiye BİP tarafından bilgilendirme mesajı yollanıyor.
 • Hediye internet paketinden kalan hakkını öğrenmek isteyen kişilerin Dijital Operatör Uygulaması’na girmeleri ya da KALAN yazıp, 2200’a kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.
 • Kampanya dahilinde kazanılan internetin bitmesi halinde kişi, mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye başlıyor.

Sizler de arkadaşlarınızla sık sık mesajlaşıyor ve görüntülü konuşuyorsanız; BİP uygulaması ile hediye internetlere sahip olabilirsiniz.

BİP BİL Kazan Yarışması ile Hediye İnternet Kazanma

Oldukça eğlenceli bilgi yarışmalarının yer aldığı BİP Bil Kazan;  Turkcell’in ilgi gören yarışma servisleri arasında bulunuyor.

 • Yarışmada yarışmacılara beşer sorudan oluşan ve 2 aşamalı olacak şekilde toplamda 10 adet genel kültür sorusu yöneltiliyor.
 • Her bir sorunun maksimum 15 saniye içerisinde yanıtlanması gerekiyor.
 • Kişi; ilk aşamadaki soruları doğru yanıtladığında hediyesini alıp, yarışmadan çekilebileceği gibi ikinci aşamaya geçerek, yarışmaya devam edebiliyor.
 • Müşteriler, her Pazartesi günü yeni yarışmaya katılabiliyorlar.
 • Yarışma, haftada bir düzenleniyor. Kişi, aynı hafta içerisinde tekrar yarışmaya katılmak istediğinde belirli bir ücret karşılığında yarışmaya katılabiliyor.

Yarışmanın ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler, günlük 250 MB hediye internet kazanıyorlar.

 • 2.aşamayı da geçen kişiler, günlük 1 GB internetin sahibi oluyorlar.
 • 2 TL ödeme karşılığında BİP kullanıcıları haftada bir sefer düzenlenen büyük ödül yarışmasına da katılabiliyorlar. Bu yarışmayı kazanan şanslı müşteriler ise haftalık 1 GB internet elde ediyorlar.
 • Yarışmaya katılmak isteyen kişilerin BİP uygulamasına girmeleri, Keşfet’e tıklamaları ve Bil Kazan kanalını takip etmeleri gerekiyor.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz; genel kültür bilginize güveniyorsanız; BİL KAZAN yarışmasına katılabilir, her hafta hediye internet kazanma şansına kavuşabilirsiniz.

BİP #Sen Yap Diye Mobil Ödeme İzni Kampanyası Hediye 1GB İnternet

Bireysel mobil ses hatlarından birine abone olan Turkcell müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya dahilinde BİP uygulamasını akıllı cihazına indirerek, #senyapdiye kanalını takip eden ve kanaldaki ‘İzninize Hediye GB’ butonuna tıklayan tüm BİP kullanıcıları alışveriş faturalarını Turkcell faturalarına yansıtma izni verdikleri taktirde hediye günlük 1GB internet kazanıyorlar.

Faturasız hat kullanıcılarının ise kampanyaya katılabilmeleri için alışveriş faturalarını TL bakiyelerine yansıtma izni vermeleri gerekiyor.

Kampanya başlama tarihinden önce mobil ödeme izni bulunan müşteriler, bu kampanyaya katılamıyorlar.

Her bir müşteri bu kampanyaya kampanya müddetince yalnızca 1 kez katılabiliyor.

BİP Hediye Yarışı ile Bedava İnternet Kazanma

Kullanıcılarına her hafta bedava internet kazandıran BİP Hediye Yarışı; en fazla puanı toplayan müşterilere haftalık 5GB’a kadar uzanan hediye internet armağan ediyor.

Kampanyaya göre BİP hediye yarışına katılan Turkcell aboneleri BİP üzerinden yaptıkları her mesajlaşmada 1, her aramada ise 2 puan elde ediyorlar.

BİP’i arkadaşlarına ya da sevdiklerine de indirten kişiler, her yeni kullanıcı için 2500 puan kazanıyor.

BİP’i ilk defa indiren yarışmacılar da 2500 puan kazanıyor.

Toplamda en fazla puan toplayan 305.000 kişinin arasına girmeyi başaran kişiler, bedava internetin sahibi oluyorlar.

Bir hafta süren Hediye Yarışı sonunda en çok puan kazanan ilk 5000 kişi haftalık 5GB, sonraki 50.000 kişi, günlük 2 GB, geriye kalan 250 bin kişi ise günlük 1 GB internet kazanıyorlar.

Siz de zamanınızın çoğunu arkadaşlarınızla BİP’te mesajlaşarak ya da görüntülü konuşarak geçiriyorsanız; BİP Hediye Yarışı’na ücretsiz olarak katılabilir, dereceye girdiğiniz takdirde hediye internetinize kavuşabilirsiniz.

BİP Kim 1GB İster? Hediye İnternet Kazanma

Bip’in en çok izlenen kanallarından biri olan Kim 1 GB İster? kanalını takip ederek, 5 aşamalı ve 15 sorulu bilgi yarışmasına katılan ve bu yarışmayı kazanan Turkcell müşterileri anında 1GB internet paketi kazanıyorlar.

Kampanyaya dahil olarak bilgi yarışmasına katılmak isteyenlerin öncelikle BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri, ardından Keşfet bölümüne girmeleri ve Kim 1GB ister? kanalını takip edip, kanaldaki yarışmaya bizzat katılmaları gerekiyor.

Her bir aşamanın sonunda kişi, hediye internet kazanıp, yarışmadan çekilebileceği gibi büyük hediyeyi yani 1GB bedava interneti kazanmak adına yarışmaya devam edebiliyor da.

Yarışmanın son aşamasına gelemeden bir önceki aşamada elenen kişiler; belirli bir ücret ödedikleri takdirde yarışmaya kaldıkları aşamadan tekrar katılabiliyorlar.

Kişinin kazandığı 1 GB interneti bir hafta içerisinde kullanması gerekiyor. Kişi, her hafta bu yarışmaya katılıp, hediye internetin sahibi olabiliyor.

Ay sonunda en çok puan kazanan ilk 20 Turkcell kullanıcısı, aylık her yöne 20 GB hediye internete kavuşuyor.

Üstelik yarışmacı kanal üzerinden güncel puan durumunu da dilediği zaman takip edebiliyor.

BİP 4.5G 1 GB Hediye İnternet Kazanma

Bu kampanyaya göre BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indiren Turkcell kullanıcıları hediye 1GB internet kazanıyorlar.

Kampanya ile elde edilen 1GB internet paketi, BİP kullanımlarında geçerli oluyor.

Kampanyaya katılım için kişinin herhangi bir ekstra işlem yapması gerekmiyor. Hediye internet, kişinin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Bu kampanya; Hazır Kart Üçlü Paketler kapsamında sunuluyor.

Yani kampanyadan Uçuran 1GB, Yıldız 3GB, Uçuran Ekstra 3GB, Uçuran Fırsat 6GB, Mini 1GB, Süper Yıldız, BOL1GB, BOL2GB vb. Hazır Kart Üçlü Paketlerden herhangi birine abone olan Turkcell müşteri yararlanabiliyor.

Yeşil Beyaz BİP Kampanyası Bedava İnternet Paketleri

Yeşil Beyaz paketlerinden herhangi birine dahil olan abonelere özel olan bu kampanyaya göre BİP mobil uygulamasını akıllı cihazlarına indiren kişiler, 30 gün geçerliliğe sahip hediye internet elde ediyorlar.

Kampanya kapsamında Bireysel ya da Kurumsal Yeşil Beyaz 2GB, Yeşil Beyaz 4GB ya da 8GB paket aboneleri BİP kullanımlarında geçerli olacak şekilde 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Yeşil Beyaz 16GB ya da 32GB paket aboneleri ise aylık 5GB internetin sahibi oluyorlar.

Üstelik, hediye 1GB ve 5GB; kişi paketten ayrılmadığı müddetçe her ay tekrarlanıyor.

Kampanyaya katılan Turkcell aboneleri aynı zamanda 4.5G teknolojisinden yararlanmayı kabul etmiş de oluyorlar.

5GB internetin 30 gün geçerlilik süresi bulunuyor. Süre dolduğunda kalan GB hakkı bir sonraki döneme devredilemiyor.

BİP Kazan Kazan Kanalı ile Bedava İnternet Kazanma

İnternet kazanmanın en eğlenceli yöntemlerinden biri olan bu kampanya dahilinde BİP uygulamasında yer alan Kazan Kazan isimi eğlence ve yarışma kanalını takip edip, yarışmaya katılanlar; her katılımlarında 500 mb bedava internet sahibi oluyorlar.

Yarışma sorusunu doğru cevaplayan kişiler ise hediye 1GB internet elde ediyorlar.

Aynı hafta içerisinde 3. kez yarışmaya katılanlara günlük 1GB internet daha veriliyor.

Yarışma kanalını takip etmek ücretsiz olmakla birlikte yarışmaya katılım, 5 TL olarak ücretlendiriliyor.

Kazanılan ödül, kişinin hattına 24 saat içerisinde otomatik bir şekilde yükleniyor. BİP uygulamasını akıllı cihazına yüklemiş olan herkes, yarışmaya katılabiliyor.

Bip Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Turkcell BİP bedava imteret nasıl kazanılır sorusuna cevap vermek gerekirse bedava internet kazanmak için sürpriz nokta yaparak hediye internet alabilir. Turkcell sürpriz nokta yapmak için bip uygulamasına giriş yaparak keşfet kısmından Sürpriz nokta kanalını takip ederek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sürpriz nokta kanalında size bildirilen konuma giderek hediye almak için mutlaka telefonunuzun konumun açık olması gereklidir. Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılabileceği bu kampanya ile internet paketiniz bittiğinde bedava internet alabilirsiniz.

Bip Bedava İnternet Yapma

Bip kullanan abonelerine 1 GB bedava internet veren Turkcell ile 1 GB bedava internet almak için  ”ARTI 1GB BİP”  yazarak 222’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanya kapsamında 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bip Bedava İnternet Servisleri

Turkcell bip bedava internet 2024 güncel servisleri ile katılabileceğiniz bir çok paket bulunmaktadır. Yarışmalar ve kampanyalar ile abonelerini mutlu eden Turkcell bip bedava internet servisleri ise;

 • Bip kullan kazan
 • Bip sürpriz nokta
 • Kim 1 GB İster
 • Bip 5’te 5 GB
 • Bip Kazan kazan
 • Bil kazan
 • Hadi bilgi yarışması
 • Sen yap diye
 • Hediye yarışı

Yukarıda saydığım bip servislerine karılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

En çok bedava internet dağıtan operatörlerden biri olan Turkcell’in yaptığı tüm kampanyalarını incelemek için Turkcell Bedava İnternet 2024 kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sizler de yararlandığınız BİP’ten internet kazanma 2024 yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu