Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma; Turkcell tarafından geliştirilen uygulamalardan biri olan BİP; akıllı cihazlarına bu uygulamayı indiren kişilere birden çok arkadaşıyla görüntülü konuşma, mesajlaşma, sesli konuşma imkanı tanıyan, son dönemlerin en gözde uygulamaları arasında yer alıyor.

Kullanıcılarına her hafta cazip hediyeler dağıtan BİP; bedava internet paketleri ile kullanıcılarını her daim memnun etmeyi başarıyor.

Kullanıcılar, BİP uygulaması üzerinden pek çok yarışma kanalını takip ederek, bilgi yarışmalarına katılabiliyorlar.

Zaman zaman kullanıcılarına özel kampanyalar da düzenleyen BİP uygulaması ile kullanıcılar; güncel spor, magazin vb. haberleri de yakından takip edebiliyorlar.

Kısacası BİP uygulaması, yalnızca mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması olmanın ötesinde kullanıcılarına harika bir internet deneyimi yaşatıyor.

Bu yazımızda BİP kullanıcıları tarafından sıklıkla araştırılan bir konu olan Turkcell BİP bedava internet kazanma yöntemleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

İşte, en çok tercih edilen ve en çok hediye GB dağıtan BİP bedava internet kazanma 2024 yolları:

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma 2024

Turkcell bedava internet kazanmak için ister faturalı olsun isterse faturasız Bip kullanarak bir çok hediyeden ve kampanyadan yararlanarak BİP bedava internet kazanabilirler.

Bil Kazan Kanalı ile Hediye İnternet Kazanma

BiP kullanıcılarının ilgi ve merakla takip ettikleri, en eğlenceli kanallardan biri olan BİL Kazan kanalında her hafta BİP kullanıcılarına özel bilgi yarışmaları düzenleniyor.

Yarışmada yarışmacılara onların genel kültür seviyelerini ölçmeye yönelik olarak 10 soru soruluyor.

2 aşamalı olan bu yarışmadaki her bir sorunun maksimum 15 dakika içerisinde yanıtlanması gerekiyor.

10 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, günlük 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

İlk aşamayı tamamlayıp, yarışmadan çekilmeyi tercih eden yarışmacılara ise günlük 250 MB internet armağan ediliyor.

Bil Kazan bilgi yarışması, her hafta tekrar yepyeni sorularla düzenleniyor.

Haftada 1 düzenlenen BÜYÜK ÖDÜL yarışmasını başarı ile tamamlayanlar ise haftalık 1 GB internet elde ediyorlar.

Yarışmaya katılmak için BİL Kazan kanalını takip etmeniz gerekiyor.

BİP Yıldızları Kampanyası ile Hediye İnternet Kazanma

BİP yıldızlarına yani BİP üzerinden en çok sms atan kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanya dahilinde kendilerine uygulama tarafından mesajla belirli sms hedefi gönderilen ve bir haftanın sonunda sms hedefine ulaşan kişiler, 1 GB hediye internet elde ediyorlar.

Yarışmaya kimlerin katılacağı BİP tarafından kararlaştırılıyor ve bir önceki haftanın en çok mesaj atan kişilerine yani BİP yıldızlarına mesaj atılarak, bir hafta içerisinde ulaşmaları gereken mesaj hedefi iletiliyor.

Mesaj hedefleri, kişiye göre 1000, 2000, 5000 vb. farklı rakamlarda olabiliyor.

Kampanyaya BİP uygulamasını kullanan tüm bireysel ve kurumsal müşteriler katılabiliyorlar.

Kişiye BİP yıldızı olduğuna ve yarışmayı kazandığına dair bilgilendirme mesajının gönderilmesini takiben kişi, 1 hafta boyunca geçerli 1GB bedava internetin sahibi oluyor.

BİP Kazan Kazan Kanalı ile Bedava İnternet Kazanma

BİP uygulamasında yer alan bir diğer yarışma kanalı olan ‘Kazan Kazan’; tıpkı Bil Kazan kanalı gibi her hafta bilgi yarışmalarına ev sahipliği yapıyor.

Başarılı ve ünlü Youtuber’ların katıldığı yarışmalara katılan kişiler, anında 500 MB hediye internet kazanıyorlar. Bu interneti kazanmak için soruları doğru bilmek de gerekmiyor.

Soruları doğru yanıtlayan yarışmacılar ise 1 GB hediye elde ediyorlar.

Kazan Kazan kanalında düzenlenen yarışmalara bir hafta içerisinde 3. sefer katılan BİP’li Turkcell’liler ekstra günlük 1GB internet kazanıyorlar.

Yarışmaya katılmak için Kazan Kazan kanalını takip etmeniz gerekiyor.

BİP Hediye Yarışı Kanalı ile Bedava İnternet Kazanma

BİP kullanıcılarının her mesajlaşma ve her görüntülü aramalarında puan toplamaları ve topladıkları puanlar doğrultusunda bedava internet kazanmaları temeline dayanan hediye yarışının düzenlendiği Hediye Kanalı; haftalık 5GB’a kadar varan hediye internet dağıtıyor.

Bu yarışmaya göre BİP üzerinden atılan her mesaj 1 puan, her görüntülü ya da sesli arama 2 puan olarak değerlendiriliyor.

BİP Hediye Yarışı kurallarına göre kişinin yaptığı tüm aramaların 60 dakikanın altında olması gerekiyor. 60 dakika üstündeki görüşmeler için kişiye puan verilmiyor.

Kullanıcılar, başka birini BİP kullanmaya ve indirmeye ikna ettiklerinde ise 25000 puan kazanıyorlar.

Son olarak BİP uygulamasını ilk kez indiren yarışmacılar da 2500 puan elde ediyorlar.

Yarışma kapsamında her hafta sonunda kişinin kazandığı puan toplanıyor.

Kişi, hafta boyunca kazandığı puanları da kanal üzerinden takip edebiliyor.

Yarışma kurallarına göre bir haftanın sonunda en çok puanı toplayan ilk 5000 kişiye hediye haftalık 5GB internet veriliyor.

Sonraki 250.000 kişiye günlük 2GB ve son 50000 kişiye ise günlük 1GB internet dağıtılıyor.

BİP Uygulamasını İndirerek, Bedava İnternet Kazanma

BİP uygulamasını akıllı cihazına ilk kez indiren yani daha önce indirip, silmiş olmayan kişiler; anında 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Kazanılan 1GB hediye internet, yalnızca BİP’teki mesajlaşma ve görüntülü aramalarda kullanılabiliyor.

Yani kullanıcının diğer internetle ilgili kullanımlarında hediye internet geçerli olmuyor.

Kampanyaya göre bu kampanyadan yalnızca Hazır Kart Üçlü Paketler’den birini alan kişiler yararlanabiliyorlar.

Sizler de 4.5G sim kart kullanıcısıysanız; BİP kanalını akıllı telefonunuza indirerek hem BİP 1GB hediye internet sahibi olabilir hem de BİP’i keşfetmiş olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yeşil Beyaz Paketleri ile Bedava İnternet Kazanma

Yeşil Beyaz Paketlerden birine abone alan Turkcell kullanıcılarına özel olarak düzenlenen bu kampanya, kullanıcılarına 30 gün boyunca geçerli internet dağıtıyor.

Dağıtılan hediye internetin kaç GB olduğu kişinin dahil olduğu pakete göre değişiklik gösteriyor.

Kampanyaya göre bireysel ya da kurumsal Yeşil Beyaz 16GB Platinum ya da 32GB Platinum aboneleri; her ay yenilenen 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Bireysel ya da kurumsal Yeşil Beyaz 2GB, 4GB, 8GB paket aboneleri ise 1 aylık 1GB bedava internet elde ediyorlar.

Kampanya katılım koşullarına göre bu kampanyadan yararlanan kişiler, şayet 4.5G teknolojisi ile henüz tanışmamışlarsa kampanyaya katılmaları, aynı zamanda 4.5G abonelik başvurusu olarak da kabul ediliyor.

Kişilerin kampanyadan yararlanmak için öncelikle hatlarına BİP uygulamasını yüklemeleri gerekiyor.

Hediye GB’ların kişinin hattına yüklendiğini ileten onay mesajı sonrasında kişi, hediye internetini kullanmaya başlayabiliyor.

Kazanılan bedava internet paketi, yalnızca BİP kullanımlarında geçerli oluyor.

#Sen Yap Diye, Mobil Ödeme İzni Vererek Hediye İnternet Kazanma

Yalnızca bireysel mobil hat sahibi Turkcell kullanıcılarının katılabileceği bu kampanyaya faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları katılabiliyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin ilk olarak BİP’te bulunan #senyapdiye kanalını takip etmeleri, ardından da kanalda yer alan #İzninize Hediye GB butonuna tıklamaları gerekiyor.

Faturalı hat kullanıcıları alışveriş faturalarını faturalarına yansıtma, faturasız hat kullanıcıları ise faturalarını TL bakiyelerine yansıtma izni vererek, kampanyaya katılmış oluyorlar.

Kampanyaya katılan kişiler, anında 1GB hediye internet kazanıyorlar.

31 Ekim tarihinde sona erecek olan bu kampanyaya her bir müşteri, sadece bir sefer katılabiliyor.

Kim 1 GB İster Kanalı ile Bedava İnternet Kazanma

BİP uygulamasında takip edebileceğiniz bir diğer yarışma kanalı olan Kim 1 GB İster? her hafta düzenlediği bilgi yarışmalarını kazanan yarışmacılara anında 1 GB bedava internet veriyor.

1 GB internet sahibi olmak isteyenlerin ilk olarak BİP’teki bu kanalı takip etmeleri, ardından da toplam 15 sorudan oluşan, 3 aşamalı bilgi yarışmasındaki tüm soruları doğru yanıtlamaları gerekiyor.

Yarışma esnasında yarışmanın ilk iki aşamasından birinde elenenler; bir miktar ödeme yaparak, yarışmaya devam edip, kalan soruları görebiliyorlar.

Kazanılan 1GB hediye internetin bir hafta geçerliliği bulunuyor.

Sizler de genel kültür bilginize güveniyor ve soruları doğru yanıtlayacağınıza inanıyorsanız, her hafta yenilenen bu yarışmaya katılarak, hediye internet kazanabilirsiniz.

Sizler de yararlandığınız; BİP’ten internet kazanma 2024 yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu