Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Bip Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Turkcell tarafından geliştirilen, kullanıcılarının görüntülü konuşma ve mesajlaşma keyfini doyasıya çıkarabilmelerine olanak tanıyan, son dönemlerin en popüler anlık mesajlaşma ve iletişim servislerinden biri olan BİP; geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda kullanıcılarına cazip hediyeler ve ücretsiz internet paketleri armağan ediyor.

BİP uygulamasını akıllı cihazına indiren kişiler, pek çok oyunu oynayarak, eğlenceli zaman geçirebiliyor; BİP uygulamasının grup mesajlaşma ve görüntülü konuşma özelliği ile birden çok arkadaşıyla aynı anda konuşup, mesajlaşabiliyor, güncel spor, magazin haberlerini uygulama üzerinden takip edebiliyorlar.

Kullanıcılar; Hediye Yarışı, Kazan Kazan vb. bedava internet kazandıran yarışmalara katılarak, kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebiliyorlar.

Kısacası Turkcell BİP uygulamasını akıllı cihazına indiren kullanıcıları eşsiz bir platform bekliyor.

Bu yazımızda BİP bedava internet kazanma yöntemlerini merak eden kişiler için Turkcell BİP internet kazanma yolları 2024 neler? sorusunu yanıtlamaya, Bip’te internet veren servisler ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

İşte, BİP’ten internet kazanma yollarına dair bilmeniz gereken o detaylar:

Turkcell BİP Bedava İnternet 2024

Turkcell hizmetlerinden biri olan BİP uygulamasını kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine Turkcell BİP bedava internet 2024 kampanyalarına katılabilirsiniz.

#Sen Yap Diye Mobil Ödeme İzni Veren Kişilere Özel Günlük 1 GB Bedava İnternet:

31 Ekim tarihinde sona erecek olan bu kampanyaya göre yaptıkları alışverişleri faturasız hattına yansıtan faturalı hat sahipleri ile TL bakiyelerine yansıtan faturasız hat kullanıcıları,  günlük 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Kampanyaya yalnızca bireysel mobil ses hattı sahibi olan Turkcell aboneleri katılabiliyorlar.

Alışverişleri esnasında TL bakiyelerini ya da Turkcell faturasını kullanan ve bu kullanıma izin veren kişiler, anında 1GB internete kavuşuyorlar.

Sizler de kampanyaya katılmak istiyorsanız; henüz BİP kullanıcısı değilseniz akıllı cihazınıza BİP uygulamasını indirmeli, ardından da #senyapdiye kanalını takip edip, kanalda karşınıza çıkan ‘İzninize Hediye GB’ butonuna basmalısınız.

Yurtiçi kullanımlarda geçerli olan BİP 1GB bedava internet paketinizi size gelen onay mesajını takip eden 24 saat içerisinde kullanabilirsiniz.

Bip Kazan Kazan Yarışması ile 1 GB Hediye İnternet 

BİP tarafından düzenlenen bu eğlenceli ve öğretici yarışma; BİP Kazan Kazan kanalında yayınlanıyor.

Yani yarışmaya katılmak isteyenlerin öncelikle BİP’te bu kanalı takip etmeleri gerekiyor.

Ünlü Youtuberlar tarafından düzenlenen yarışmaya katılanlar, anında 500 MB günlük hediye internet kazanıyorlar.

Yarışmayı kazananlarda ise bu miktar, 2 katına çıkıyor ve kullanıcılar, günlük 1GB internetin sahibi oluyorlar.

Tek bir haftada aynı yarışmaya 3 sefer katılanlara ekstra 1 GB internet hediye ediliyor.

Kişinin kazandığı ödül, hattına otomatik bir şekilde 24 saat içerisinde yükleniyor.

Akıllı cihazına BİP uygulamasını yüklemiş olan, tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri bu yarışmaya katılabiliyor.

Bip Kim 1 GB İster Bedava İnternet 

BİP uygulamasında en çok izlenilen kanalardan biri olan ‘KİM 1 GB İster’? 2024 yılında da hem genel kültürünüzü pekiştirmeyi hem de size hediye internet kazandırmayı sürdürüyor.

Bilgi yarışmalarının düzenlendiği bu kanalı takip eden ve toplam 15 soruya da doğru yanıt veren Turkcell aboneleri, anında 1GB hediye internet elde ediyorlar.

Yarışma, toplam 5 aşamadan oluşuyor. Pazartesi günleri başlayan yarışmanın ilk dört aşamasından herhangi birinde elenen kişiler, belirli bir ücret ödedikleri takdirde yarışmaya devam edebiliyorlar.

Yarışmadaki tüm soruların maksimum 20 dakika içerisinde yanıtlanması gerekiyor. Aksi halde kişi, ödül kazanamadan eleniyor.

Faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da yarışmaya katılabiliyorlar.

Kim 1 GB İster Bedava İnternet Kampanyası

BİP Kullan Kazan Kampanyası Bedava İnternet 

Yalnızca BİP yıldızlarına özel olarak düzenlenen Kullan Kazan kampanyası kapsamında kendilerine sms yolu ile mesaj hedefi iletilen ve mesaj hedeflerine haftanın sonunda erişen BİP yıldızları; günlük 1GB internet kazanıyorlar.

Kullan Kazan kampanyasına yalnızca kendilerine mesaj gönderilen ve bir önceki haftanın BİP yıldızı olan kişiler katılabiliyorlar.

Günlük 1GB hediye interneti elde etmek isteyen yıldızların mesajla kendilerine iletilen 1500, 2000, 5.000 vb. mesaj hedeflerine hafta sonuna kadar ulaşmaları gerekiyor.

Bu hedefe ulaşan yıldızlar, kendilerine iletilen onay mesajını takiben 1 gün içerisinde bedava internetlerini kullanabiliyorlar.

Bip Kullan Kazan Kampanyası Bip Yıldızı Ol Bedava İnternet Kazan

Bip Hediye Yarışı ile 5 GB Hediye İnternet 

BİP tarafından BİP kullanıcılarına özel olarak düzenlenen Hediye Yarış’ına göre bir hafta boyunca BİP üzerinden en çok mesajlaşan ve görüntülü arama yapan kişiler, hediye internet kazanıyorlar.

Kampanyaya göre kullanıcılar, her mesajlaşmada 1 puan, her görüntülü aramada 2 puan elde ediyorlar.

Aynı zamanda kişi, arkadaşlarına ya da sevdiklerine BİP indirtmeyi başardığında her defasında 25000 puan kazanıyor.

İlk kez BİP indiren ve son 3 aydır BİP kullanmamış olan kişinin hanesine ise 2500 puan yazılıyor.

Hafta sonunda en çok puanı toplayan ilk 5000 kişiye 5GB; 50.000 kişiye 2GB, 250.000 kişiye ise 1GB günlük bedava internet armağan ediliyor.

Uygulama sayesinde BİP kullanıcıları her hafta bedava internet kazanabiliyor.

Kişi, toplamda kaç puan kazandığını BİP uygulamasındaki Hediye Yarışı Kanalı üzerinden takip edebiliyor.

BİP Bil Kazan ile Bedava İnternet Kazanma

BİP uygulamasında bulunan ve kullanıcıların ilgi ile takip ettikleri kanallar listesinde başı çeken BİL Kazan kanalında yarışmacıları toplam 10 genel kültür sorusu bekliyor.

Her bir soruyu maksimum 15 saniye içerisinde yanıtlamak gerekiyor.

Yarışma 2 aşamadan oluşuyor ve ilk aşamayı geçen kişi, hediyesini alıp çekilebileceği gibi 2. aşamayı görmek adına yarışmaya devam da edebiliyor.

2.aşamadaki 5 soruya da doğru cevap veren yarışmacılar, günlük 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Yalnızca ilk aşamayı tamamlayan ve yarışmadan ayrılanlar ise günlük 250 MB hediye internet elde ediyorlar.

BİL Kazan kanalı tarafından aynı zamanda haftada bir BÜYÜK ÖDÜL yarışması da düzenleniyor.

Bu yarışma da 2 aşamalı 10 sorudan oluşuyor. Yarışmayı kazanan kişiler, haftalık 1GB internet kazanıyorlar.

Yarışmaya katılmak için BİP’teki BİL KAZAN kanalını takip etmek gerekiyor.

BİP 4.5G Kullanıcılarına Özel 1 GB Hediye İnternet

BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indiren tüm Turkcell kullanıcıları, anında BİP kullanımlarında geçerli olan 1GB hediye internete kavuşuyorlar.

Kullanıcılar, kampanya ile kazandıkları bedava interneti BİP sesli ya da görüntülü aramalarında kullanabiliyorlar.

Diğer BİP kullanımlarını ise ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Bu kampanyadan sadece Hazır Kart Üçlü Paketlerden birine abone olan Turkcell’liler yararlanabiliyorlar.

Sizler de BİP uygulamasını telefonunuza indirip, hem 1GB hediye internet kazanabilir hem de BİP kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yeşil Beyaz Paket Kampanyası Bedava İnternet Paketi

Yeşil Beyaz paketlerinden herhangi birini satın alan Turkcell kullanıcıları her ay geçerli olan 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Yani kullanıcılar, paketlerini iptal etmedikleri müddetçe her ay, hediye internetleri yenileniyor.

Kampanyaya katılan ve henüz 4.5G teknolojisi ile tanışmamış olan kişiler; 4.5G sim kart kullanımı başvurusunda bulunmuş olarak da kabul ediliyorlar.

Hediye aylık 1GB internet, yalnızca kurumsal ya da bireysel yeşil beyaz 2G, 4GB, 8GB abonelerine veriliyor.

Yeşil Beyaz 16GB ya da 32GB platinum paketine abone olan kişilere ise aylık 5GB internet hediye ediliyor.

Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bip internet kazanma yollarından biride sürpriz nokta oynamaktır. Bip uygulaması giriş yaptıktan sonra sürpriz nokta kanalı takip ederek sizlerde hediye internet kazanabilirsiniz.

BİP internet kazanmak için telefonunuzda bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra sürpriz nokta kanalında haritayı açarak size bildirilen konuma giderek hediyenizi hemen alabilirsiniz.

BİP Bedava İnternet Hilesi

En çok sorulan sorulardan biri olan Turkcell Bip bedava internet hilesi bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Turkcell BİP üzerinden en çok hile sürpriz nokta oyunudur. Sahte konum kullanarak hediye kazanmak için bir çok sahte konum uygulamaları yada fake gps uygulaması kullanılmaktadır. Ancak Turkcell tarafından yapılan son güncelleme ile bip bedava internet hilesi yapanları kolaylıkla tespit ederek bip uygulamasından banlamaktadır. Hile yapmak yerine uygulama üzerinden yarışma ve kampanyalara katılarak bedava internet alabilirsiniz.

Sizler de yararlandığınız BİP internet kazanma 2024 kampanyalarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu