Turkcell BİP Bedava Konuşma Paketi

Turkcell BİP bedava konuşma paketi; Ülkemizin her yerinde oldukça güçlü çekme kapasitesi ile en çok tercih edilen operatörlerinden bir tanesi Turkcell oluyor. Hem uygun paketleri ile hem de her kesime rahat bir şekilde hitap etmesi ile en çok kullanılan tarifesi ise BIP uygulaması olarak biliniyor.

Bu noktada Turkcell BIP kullanıcıları dakikaları bittikleri zaman ek paket almak yerine daha çok Salla Kazan gibi uygulamaları ile bedava dakika kazanmak istiyor olabilir. Eğer sizler de Turkcell Bedava BIP dakika kazanmak isteyenlerden biriyseniz yazımızı incelemenizde fayda var.

Turkcell BİP Bedava Dakika Kazanma 2024

Turkcell BIP kullanıcıları için birçok farklı kampanyalar sunuyor. İster günlük ister aylık olarak sunulan birçok farklı kampanyası mevcut. Şuan bilinen;

  • Turkcell BIP Günlük 100 dakika kampanyası
  • Turkcell BIP her yöne 1000 dakika kampanyası
  • Turkcell BIP her yöne 500 dakika kazanma
  • Turkcell BIP bedava dakika kazanma gibi alternatifleri yer alır.

Turkcell BIP Her Yöne Dakika 2024

Turkcell BIP her yöne dakika kampanyası ile müşterilerine hem günlük hem de aylık olarak her yöne 1000 dakikaya varana kadar hediyeler sunuyor. Turkcell BIP uygulaması ile bunlara erişmek çok kolay.

Turkcell BIP 1000 dakika her yöne kampanyası isteyenler için aylık gelirken, Turkcell BIP her yöne 100 dakika kampanyası da günlük olarak geliyor.

Turkcell BIP Günlük 100 Dakika Kampanyası

Turkcell BIP günlük olarak kullanıcılarına 100 dakika konuşma paketi sunuyor. Bu paket 24 saat geçerlidir. Eğer ilk 24 saat içerisinde bitmezse kalan dakikalar iptal edilecektir. Kampanyadan yararlanmak için BIP 100DK yazarak 2200 a SMS göndermek yeterlidir. Gelen bilgilendirme mesajının ardından 24 saatlik süre ile hatlara tanımlanacaktır.

Bütün bireysel olan kullanıcılar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek adına hat sahiplerinden sadece 1 TL talep ediliyor. Paket bittiği an yeniden bir alım yapılabiliyor. Ay içerisinde müşteriler diledikleri gibi alım yapabilecek, en ufak bir sınırlama olmayacaktır. Kalan dakikaları öğrenmek için KALAN yazarak 2222ye kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Turkcell BIP Her Yöne 1000 Dakika

Turkcell BIP her yöne 1000 dakika operatör kullanıcıları için sunulan önemli avantajlardan biridir. Aylık sadece 10 TL ödeyerek paketi almak mümkün. BIP uygulaması üzerinden yapılacak aramalar paket içerisinden eksilecektir. Abonelerin ayda sadece 1 kere alma hakkı mevcut. Paket ile arama yapmak için internet olması gerekiyor. Kampanya belirli dönemlerde kapatılıp belirli dönemlerde yeniden aktif edilmektedir.

Turkcell BIP Her Yöne 500 Dakika Kazanma

Turkcell BIP her yöne 500 dakika haftalık olarak sunulan paketlerden bir tanesidir. Paketten faydalanabilmek adına BIP uygulamasının cihazlarda yer alması gerekiyor. Dijital Operatör uygulamasından giriş yapılmasının ardından Hediye Havuzu linkine tıklamak ve verilen görevleri yerine getirerek yarışmalara katılmak bedava 500 dakika avantajlarından yararlanmak için yeterli. Bu görevler ile sadece 500 dakika ile sınırlı kalmaz, farklı hediyelerden yararlanma hakkını da elde edebilirsiniz.

Turkcell BİP Hediye Dakika Nasıl Kullanılır?

Turkcell bip hediye dakika kullanmak için mutlaka telefonunuza Bip uygulamasını indirmeniz gereklidir. Kazandığınız yada size hediye edilen bedava konuşma dakikalarını bip uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip konuşma paketleri ve Turkcell bip bedava dakika paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu