Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell BİP Her Yöne Dakika Kazanma

Turkcell BİP Her Yöne Dakika Kazanma; Hattımızda dakika olması, gündelik hayatımızda ki iletişim ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki iletişim ihtiyaçlarının mümkün mertebe karşılanması gerekmektedir. Dakika için yükleme yapmak istemiyor ya da hediyeler kazanmayı arzuluyor olabilirsiniz. Turkcell firması da bu isteğinizin farkında olarak, birbirinden harika kampanyalarına yer vermektedir. Onlardan biri Turkcell BİP uygulamasıyla hayata geçirilmektedir.

Turkcell BİP ile artık sizlerde her yöne dakika kolayca kazanmaya başlamış olursunuz. Böylelikle dilediğiniz zaman zarfı içerisinde de bedava dakikalarınızı, rehberinizde ki istediğiniz kişilere harcamaya başlayabilirsiniz. Turkcell BİP her yöne dakika kazanma hiç zor olmayacaktır. Tam aksine en kısa süre içerisinde bedava dakikalarınızı kazanmaya başlamanız da mümkün bir hale dönüşmeye başlayacaktır.

Turkcell abonesi olan kişiler, her yöne rahatlıkla kullanabilecekleri hediyelerini de kazanacak ve istedikleri zamanda kullanmaya başlayacaklardır.

Turkcell BİP Günlük 100 Dakika Hediye

Turkcell BİP uygulamasıyla artık günlük 100 dakika kazanmaya başlamanız zor olmaz. Turkcell kullanıcılarını memnun edecek olan fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Günlük 100 dakika bedava konuşma istiyorum diyorsanız o zaman, Turkcell BİP uygulamasının mutlaka yolunu tutmanız gerekecektir. Fakat kazanacağınız günlük 100 dakika, 24 saatlik dilimde kullanılmaya başlanmalıdır. Böylece günlük kullanımda 100 dakikanızın hepsini sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer ki sizlerde günlük 100 dakika bedava kazanmak istiyorsanız, BİP 100 DK yazıp 2200’a göndermelisiniz. SMS gönderimi yaptıktan sonra ise Turkcell hattınıza bedava dakikanız anında tanımlanmaya başlanmış olacaktır. Tüm bireysel aboneler, bu hediye fırsatlarından yararlanabilir. Çünkü bireysel abonelerin de kullanıma açık tutulduğundan dolayı anında yararlanmak mümkündür. Günlük her yöne 100 dakika konuşma paketi kolaylıkla yapacaksınız. Bu sayede anlık dakika ihtiyaçlarınızı, Turkcell BİP uygulamasıyla en iyi şekilde karşılama şansına sahip olursunuz.

100 dk konuşma paketi için, Turkcell BİP uygulamasının kullanıcılardan alacağı ücreti ise yalnızca 1 TL olacağını söylememiz gerekir. Aynı zamanda bu paketin yanı sıra isterlerse de farklı bir paket satın almaya başlayabilir.  Bu uygulama haricinde, hesabınıza farklı bir şekilde paket tanımlaması yapmanız da mümkün olacaktır.

Turkcell BİP Her Yöne 500 Dakika Kazanma 

Turkcell BİP kullanıcılarını bekleyen bir güzel gelişme de, her yöne 500 dakika kazanmasıdır. Eğer ki sizlerde her yöne 500 dakika kazanmak istiyorsanız, o zaman Turkcell firmasının yerine getirmenizi istediği bazı hususlar olacaktır. Turkcell BİP her yöne 500 dakika kazanmak istiyorsanız o zaman, dijital operatör sistemine giriş yapmanız gerekecektir.

Ayrıca Bip uygulamasını mutlaka, mobil cihazlarınıza da yüklemeniz gerekecektir. Bundan sonra sizlerde hediye havuzu linkini anında tıklayarak, 500 dakikadan sorunsuz şekilde yararlanmaya da başlamış olacaksınız.  Bundan sonra dakikalarınızı haftalık ya da aylık şekilde de kolayca kullanmaya başlamış olursunuz. Birbirinden güzel diyebileceğimiz daha pek çok hediyeleri kazanmanız adına, Turkcell BİP uygulamasına giriş yapmalısınız.

Turkcell Bip Her Yöne 1000 Dakika Kampanyası

Bip her yöne 1000 dakika kampanyası ile ister cebi isterseniz sabit numaraları 1 ay boyunca arayabilirsiniz. Aylık 10 TL karşılığında her yöne 1000 dakika almak için BiP 1000DK yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Ayda 1 defa alabileceğiniz bu paketi Turkcell faturalı ve faturasız tüm abonelerin alımına açıktır.

Turkcell Bip her yöne 1000 dakika paketi iptal edilmedikçe her ay otomatik olarak yenilendiğinden iptal etmek için IPTAL BIP 1000DK yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell BİP Dakika Paketleri

Turkcell Bip dakika paketleri, farklı fiyat ve süre seçenekleriyle sunulmaktadır. Turkcell Bip dakika paketlerine sahip olmak için, Turkcell web sitesi, Turkcell mağazaları, Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Bip uygulaması üzerinden başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu